Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Ja, jaz pa pravim, madam ne jejo...  xrolleyesx  x:o)x  x:Dx

Moj stari ata je imel navado dati mackom najprej kruh..ce so ga jedle, so dobile nato meso, drugace pa nic.

 

Samo so s casom tudi postale pametne, pa na zacetku veselo zagrizle v kruh, samo zato, ker so vedele kaj jih caka potem x:)x

 

Pogojni refleks, kaj pa vem..vun s hudica :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha, krokodil, jaz tudi, najprej malo sircka... pol pa nic... me pogleda, pa samo z ocmi takole naredim ali po potrebi tudi siknem, tamle mas, pa se -tako nizko spuscena, s slabo vestjo- odrola. :D

Ali ji zacnem z zoprnim in ocitajocim glasom nastevat, kaj vse ima ali je zavrnila - pa gre kar stran. ;)

Macke se fulkrat francoze delajo. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tole, kao...

Jaz ji recem: TAM MAS! :att:

Pa se pobere takole 'nizko'. :D

Ali ji dam, pa me gor pogleda, ces - a tole al kaj? :o|o:

x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od dragega macek se je ze Whiskasa prenazrl......ze tko ne mara nic drugega kot fino macjo hrano, zdej mu pa ze ta preseda..... xrolleyesx x:Dx Zdej pa pros za meso......jetrca pa puran pa piscanc pa svinjina........kok hitr ratajo macki razvajeni.....ampak hudic k ne mors bit jezn na njih...... :2src: :2src: :2src: :2src: xsrcx x:Ix :wub:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe...ko sem jz kuža mojga tko čohala mu je tud ful prijal....in je bil čisti potrebnež ta kuža...je pol nazadnje že pse,ne sam psičke naskakoval x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :inocent:

Pismo,kje je mel pamet? :2src:

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidm, da so res vsi enaki! Mačkoni in muce, he, he! Moj se mi pa vedno, vsak večer, brez izjeme, ko grem spat, spravi na posteljo in če se nočem uleč na hrbet mijavka, dokler ne popustim. Pol se mi pa spravi na prsni koš, s tačkama čisto blizu mojega vratu, kot bi me hotu objet, svojo glavo, mi pa pritisne k ustnicam (češ, daj mi poljubčka). To vedno naredi, ko se hoče zahvalit, sicer tega ne počne...Očitno misli, da mi je to nagrada in mam rad to, ker sem ga na začetku, ko je bil še majčken rad poljubil na bučko! Potem pa zadovoljno prede in mi vsake toliko pritisne bučko k ustnicam. Prede pa tako, da ga po mojem še sosedi slišijo x:Dx ! Ko ima pa dovolj, pa vstane in gre na svoj plac! Je pa ponavadi zjutraj, ko se zbudim pri meni na postelji. Se pa strinjam, da so srčki in da tudi, ko kaj ušpičijo, ne moreš biti dolgo jezen na njih!

Dolgčas bi mi bilo brez njega in rad ga mam....on pa mene! x:)x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismu, sej se prooooooooooooooooobam, res fuuuuuul se trudim odlimat s tlele, sam nč ne pomaga, k sota tipkovnica pa miš brezžične x:Dx x:Dx x:Dx .

 

Nič greva s cyberčkom si mal jabuka razdelit, še dobr da ni Tihereke, k jih več kt 8 nimava x:Dx x:Dx x:Dx x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zravn pa jamra k da mu prihaja.... :eek:  x:Dx  x:Dx Če pa slučajno neham prej k bi on hotu pa me sfocka s tačkama.  :eek:  x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

 

to ma pa čist po gospodarju x:Dx x:Dx x:Dx

x:Dx ...tu en blem.....se ne vem glih ziher kdo je pri nama gospod-ar. x;)x x:Dx

 

Valjda on, ne. x:o)x

:vragec:

 

tist k ma vechga x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, kje je že to :eek: . Letos eno tako mega leto, fuuuuuuuul doživetij :onfire: :onfire: :onfire: . Sicer pa zdajle cyberček spančka, tako,d a bi videl, če bi slučajno kam šla x;)x ima čisto pogruntan sistem x:Dx x:Dx x:Dx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...