Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Od mojga muca muc je pa vedno bl bogi.....vedno bl starcek......moj muc prav, da glusi....... :sori: Dokler se mamo pa radi...... xsrcx Res ful neverjetno, kok ti zival loh vraca.....(pa kaj ce majo macki bl svoj attitude, glih tko se naveze nate.... xsrcx )

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Muc je ze 14 star, sam je reku veterinar, da taki macki, k ljudje skrbijo za njih, lahko (ce glih ne prej zbolijo) zivijo do 20 let.... :eek: xDDx Nama pa da mir, ce je mami od dragega doma.......pa celo noc njej tezi.......choooooooooohiii meeeeee, mrrrnjaaaavv....... x:Dx Obvezno zbudi ob petih zjutri, k je lacen......vmes se kej polula, da ma mami pol kej za delat cez dan..... :O: :inocent: Sam k vedno bolj gluh ratuje, ratuje tut vedno bl plasen......vsega se boji..... :sori:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Carjeva mama - čowčowka je spet pobegnila - k nepravemu ženinu in zdaj ima mlade...pravzaprav so stari 8. tednov. RAvno prava starost...kajti ena lepotička še nima lastnika...torej...Carjeva mlajša sestrica - ravno tako prikupna in simpatico išče prijatelja...

 

Evo..tole ne sodi ravno sem, ampak ker poznam tipica zgleda tako kot naš Car...in če bo le prišla v prave roke, bo fenomenalna psička...totalno črna seveda x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, mojemu zajčku pa zadnje noči ful dogaja, ne vem kaj ga daje...ponoči začne ropotat tam po kletki ko norc, da naju z lubijem prav zbudi...

Danes je ob dveh zjutraj začel korenje grizljat in se je tako slišal, da sva ga dala pol na hodnik, pa je tam tudi tako ropotal, da sva mu morala na koncu korenček stran vzet...čist mu dogaja...ne vem...mogoče kako zajklo rabi... http://instagiber.net/smiliesdotcom/kao/msroom/u-hate.gif

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...