Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

začela v temi Slika dneva, naj pa nadaljujem tule, kjer paše x;)x

torej imeli smo mačkona, katerega sem rešila gotove smrti, bil je tko simpatičen, dokler ni odrasel, ne res... imel temne proge na hrbtu, bil pravi navihanec, takrat sem že imela tami, ja sem, stara je bila nekje med 4 in 6 let (v tem času sem delala pri tisti delodajalki). no in mačkon je odrasel, mater smo se ga bali, postajal je vse bolj divji, visel iz okna v šestem nastropju, pihal, praskal, spominjam se, da je skakljal do vrh vrat, in bog ne daj da bi šel lulat tja kamor bi bilo treba, kar naenkrat je iz protesta hodil na ravno neprimerno mesto... pa so romale igrače za kopanje v smeti no in s solzicam v očeh smo se poslovili od njega, res, vsi trije smo jokali, ker se nam je lump priprasel k srčku,oddali smo ga na vas, tam bo lepše... hehe, konec zgodbe, vse pse v vasi je obladal, vsi so se ga bali, ampak nekomu je bil napoti in izginil je neznano kam, sem pa govorila z bivšo delodajalko in baje je bil njegov oče divji maček.... ja tale naš Mačkon, je bil faca

se pa smoinjam še enega.. to je bila štorija, stara sem bila okrog 10-13 let... tja kamor smo oddali mačkona, tam je pred mnogimi leti mačka tudi zapustila mladiče in en je bil najbolj cartan, normalno, edini, ki še ni jedel sam, tole bo treba pokončat... jok brate, odpade, tale gre z menoj, injekcija in vsakodnevno hranjenje.... sem imela pa dogovor, kos e bo prvo noč jokala, gre... pa se neko jutro mami prebudi in muca spi v moji postelji na mojem najboljšem puloverju.. kaj, če je pa jokala, sej sem poskerbela, da ni spala na posteljnini mar ne

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, naš Cyberček pa že spi, medtem ko jaz škljocam. Še vedno se mu nasmejem, ko ga vidim, da spi na hrbtu :eek: x:Dx x:Dx x:Dx . Pismu čeprav ga imava že malo manj kot 4 leta, sem še vedno zatrapana vanj xsrcx :2src: :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če bi kdo imel rad ljubljenčka...

 

 

Čistokrvni mladiči koker španjela, brez rodovnika, stari 6 tednov, evropsko potrdilo o cepljenju.

 

Informacije na: 031 847 159 (do 16h), 031 376 436 (po 16h).

Cena: samo stroški cepiva 20.000 SIT ( stroški nočnega vstajanja, sizifovega lovljenja po vrtu, nočnih vstajanj, in drugih neprijetnosti niso všteti :D )

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aiwa...ne boš verjela, ampak pri tašči in tastu živijo 2 psički in 4 muce...poleg pa še kokoši, ki se prosto sprehajajo...vse je odvisno od lastnikove vzgoje... :D

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja verjamem... to mi je ful lepo. samo naša muca je pa že 9 let stara in ni navajena na druge živalce. smo jo hotli s cyberjom skupi dat da bi se zaštekala ko je bil on še čisto mičken pa ni šlo. ga je večkrat popraskala pa si nismo več upal. ker ga je vedno po smrčku in lahko bi ga v učka...
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi mamo pa zdej že tri generacije muc: mama muca, mali muc in najmanjši muc, ki je pa še nemočen črviček xDDx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, ej, ko bi vidla, kk je ta najmanjši muc zvit v miceno kroglico tule pr men, pa kk se je zakopal v moj pulover... noro x:)x :vio:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iiiii, pa to je tk fino, če je prijazna, sm naletela že tud na fuuuuul cotkane muce, ampak toook hudobne... :o|o: :huh: :ermm: <_< :xx!: x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...