Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

pa sva se z lubekom zmenila, da lahko vzamem sam kakega bogega mladička, če ga kdaj najdem... :inocent:  x:Ix  x:Dx

x:Dx x:o)x x:Dx

 

Žaža Močivnik x:Dx x;)x x:Dx

 

Sej se meni tudi smilijo, sam ne moreš met tooooook živali, ki rabijo dom doma, je treba kaj druzga pogruntat x:)x :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Naš Cyberček pa z lustrom okol hodi :o|o: . Si je prejšnji vikend smrček z eno desčico poškodoval, ko se je inteligentno igral xrolleyesx x:Dx x;)x . Najprej je imel hude probleme, pa se je povsod zabil s tem lustrom, zdaj pa že obvlada in prav prefinjeno šetka, neslišno mimo vseh ovir x:Dx x;)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni so pa zivali ful modeli. :D

Take osebice zivalske hecne. :P

Vsak ima svoje stose, kot je pri ljudeh, res jih je zanimivo opazovat.

Ko macka nima smisla za humor na svoj racun, celo se razjezi, ko tocno steka, kdaj se kaj norcujes iz nje in taksno, jaz sem malo zleht vcasih pa jo nalasc drazim (saj, posledice so vidne stalno na mojih rokah, kot pa bi po grmovju bluzila vedno :D) in ce z nepravim tonom, kaj malo prevec takole preserno ali pa hrupno, norcavo, konc veselja.... Ne mara.

A meni pa je duhovita, ful se zabavam.

recimo se z mitjo hecava, ko gre vsakic, ko kdo kaj vstane, v kuhinjo, zraven in se plete okol nog.

Pol sva pa postekala, aja, v bistvu gre 'na lov', vsakic tole... :D

Ker reva je odvisna od nas v zvezi s hrano in z vsem, ker ne hodi ven... pa potem vsakic pac proba. :D

Pol pa jaz vcasih s takim tonom resnim ji ful tezim, kao, a onega pa nis pojedla, kaj pa mislis pa tko, pa ful se mrscim in jo bodem s pogledom, potem pa se malo pritozi (ful jezika) in 'v nizki drzi' se odrola stran - prav s slabo vestjo, tocno razume, kaj je stos.

Mah, macke! :2src: xcivx x:Xx x8Dx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Full jezika x:Dx x:Dx x:Dx .

 

Naš Cyberček je pa včeraj mami ušel, no sej ni blo tko grozn, sam se je pa ornk ustrašla :wOOt: . Je bil na dvorišču, pa ga je skoz po malem čekirala, pol pa enkrat pogleda, njega pa nič več okoli :eek: . Najprej je pogledala pod sosednji odnes... (pismu ne vem slovenskega prevoda, nekaj kozolcu podobnega), potem ej šla gledat na teraso, njega nikjer... No potem pa le na sosedov vrt pogledam, tam kjer se ga običajno pelje in on naredi take nedolžne učke, češ kaj pa je, sem šel sam lulat no.... x:Ix

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... necesa sem se spomnila, da sem pozabila v napovedi posebno besedo namenit zivalim - tole bezanje in podivjanje in podobno bi lahko bil kar pogost pojav zdaj (in tako se tudi bo nekaj cajta, ves oktober). Treba pazit na zivali svoje, pa tuje da ne bi bili prevec zaupljivi.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Velikanki in njeni ekipi se z malo sreče ov kratkem obeta srečanje z dvorskim Carjem in njegovo ekipo x;)x x;)x .

 

Na račun tega (in ker je danes zjutraj stopila v en lep šajs :vragec: ) sem jo lepo potunkala v kad. Temeljito našamponirala,oribala smrdljive podplate, sprala in namazala z odličnim kokosovim balzamom x^x .

 

Nato sva se preselili na teraso, da sem ji uredila frizuro in tace. Kljub temu da moda narekuje dolge frizure, pa sva vseeno malce pošišali dlako okoli ušes, da se vidi dober rez. Ker ni lepo, ga hodi Velikanka vsa zaraščena in nemarna po svetu, če pa je resnično imenitna Tržaška pupa! Pa čeprav smo jo kupili na Štajelandu in so nam hudo velike denarje zanjo upravičevali s papirjem, da je Velikankina mama prava Madžarica in fotr Avstrijec, torej smo za silne šolde kupili pravo Imperatorko x^x .

In ker nihče ni popoln, tudi ona kdaj stopi (za srečo x;)x ) v kakec. x:Dx x:Dx

 

In ker se med kopanjem ni niti enkrat v kadi otresla :eek: , sem ji na terasi, preden sva začeli z lišpanjem dala eno pest bombončkov iz pivskega kvasa, za lepo dlako, kejpej x;)x .

 

Pri tem :sori: x:Dx sem pozabila na post-efekt kvasa, ko začne v toplem Velikankinem želodcu delovati. Ko sem ji obdelovala šape s škarjami, se mi je namreč ves čas sklanjala za vrat in pri tem močno rigala :o|o: x:Dx x:Dx

 

Menda se ja ne bomo osmešili, ko bomo prišli na obisk :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha, resnicno imenitna in za silne sholde! x:o)x x:Dx x:Dx :palec:

 

To pa bo srecanje na najvisji ravni potem ocitno, sami carji pa imperatorji pa taksno! x8Dx :palec: x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: mene tudi veseli, ko se je tolk folka takole naslo, somisljenikov, to je bilo eno osnovnih poslanstev foruma.

V bistvu pa to omogoca ze sam internet, hvalabogu, da je. x^x x8Dx :palec:

 

Danes bo to, upam, da vam bo ratalo, sploh ce pravzaprav iz tujine prides, saj res! :palec: x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

 

sam še Car od Nataly bi moral bit zraven.

 

Si mislim, ja, da se bosta nekak ujela, po dimenzijah sodim, ker Cyberček se redkokdaj lahko s kom igra, ker se ga ti manjši večinoma ustrašijo, pa potem vreščijo, on bi se pa sam igral x:Ix .

 

Hm, a si jo razčesala ? sem pa mislila, da bomo imeli najprej skupinsko česanje, pa potem medve volno spredeva iz pridelka, pa kak šal v spomin na srečanje naštrikava x:Dx x;)x x8Dx :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:  :palec:  mene tudi veseli, ko se je tolk folka takole naslo, somisljenikov, to je bilo eno osnovnih poslanstev foruma.

Tule so res sami fajn ljudje, ja, hvala Marsa, da na povezuješ x:Xx xsrcx :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam še Car od Nataly bi moral bit zraven.

Saj res! x:o)x x:Dx :palec: :palec:

...

...sem pa mislila, da bomo imeli najprej skupinsko česanje, pa potem medve volno spredeva iz pridelka, pa kak šal v spomin na srečanje naštrikava x:Dx

x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam še Car od Nataly bi moral bit zraven.

Saj res! x:o)x x:Dx :palec: :palec:

...

...sem pa mislila, da bomo imeli najprej skupinsko česanje, pa potem medve volno spredeva iz pridelka, pa kak šal v spomin na srečanje naštrikava x:Dx

x:Dx x:Dx

Jaz sem absolutno za druženje! :palec: :palec: :palec:

 

Najprej pa česanje, seveda. To je del mojega vsakdana, čeprav sem izgubila vse bitke z velikanko te dni. Namreč, gospodična na veliko sama plete svojo jesensko garderobo in odmetava poletno :vragec:

 

Jaz pa s sesalnikom za njo in v jok :xx!: :C: :O:

 

 

In ker se podobni res najdemo, se tudi zgodovina ponavlja;

-sem bila vedno glavo višja od svojih vrstnikov, včasih se sem bila zelo nesrečna zaradi tega, no, potem z leti, pa so se vse te stvari uredile, da se bolj ne bi mogle x^x . Tiste moje vrstnice, ki pa so me zafrkavale, da sem kot Popajeva Olivia Oil, pa so svojo višino (nižino) pomnožile še s širino in bi bile rade kot Olivia, so pa kot žakeljček gomoljev od zelene vključno s kožo :vragec: x:px :vragec:

 

- tudi Velikanka redko najde kašno marcino, ki je vsaj približno velika kot sama, ona pa bi se takoooooooooooooo rada malo igrala x:px . Pa jo drugi psi niso marali, ker je pri svojih 4 mesecih imela že 36 kg :O: .

Je pa nadvse nežna in prijateljska do vseh. In ima nekaj svojih prijateljev, katere skoraj vsak dan sreča in se naigra in tudi malo napotepa, pa kakšno ušpiči x:px x:)x xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v naši bajti je bil zadnjih sedem let največji frajer luna. pred štirinajstimi dnevi pa se nam je pridružila še bast, gospodičnica, ki je od prvega trenutka totalno suverena, tko da… če je npr. gužva pri hrani, kavalir že odstopi mesto... prvi teden pa je bil ful hud, na vse, ful užaljen in nč navdušen nad družbo... komi v zadnjih dneh se je skuliral in zdej že spita in norita skupaj. kolk lepo ju je gledat!!! je pa basta tud bla tolk smart, da ni drezala vanj, ko je bil nerazpoložen. v glavnem, do zdaj sem mislila, da je luna najbolj zanimiv in poseben in pameten in ohinsploh maček na svetu, zdej pa nisem več čist prepričana?!! x;)x

 

psi so kul, sam mačke so pa res... je prou težko najt dovolj izbrane besede za opisat kolk so fajn...

 

in fuuul dajo in ne zahtevajo kej dost...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm. Moja dva gobarita z mano x:Dx Car gre spredaj - da preveri teren, prežene kače in temu podobne žvalce, potem jaz(in košara in nož...), mogoče še katera izmed hčera, če je ravno doma..potem pa mačka - Lisa. Lepo počasi in ful elegantno prestavlja tačke, če pa le preveč zaostane za nami pa v dir. x;)x Sem ravno danes v gozdu razmišljala, kako zlata sta - sedeli smo pod hrastom - kar je čudež, ker se s hrastom do zdaj nisem ujela - in sedimo. Kot v pravljici x;)x

 

A srečanje imate x:)x x^x Da le ne bo kakšna nova pasma ratala x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...