Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

se ena macjeljubka! :2src: xcivx :palec:

 

Kul mucki, sem imela 3 crne, zdaj imam pa tigrasto. :)

Cist shizim, nekje si rekla, da so ti nekaj najlepsega, se strinjam; ni lepsega prizora mladickov kot so mucki... x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo, zdej pa zares!

 

luna in basta, prvič spita skupaj:

muci muc muc..... x:Xx x:)x x:)x moje moje vse.... xDDx xDDx xDDx

 

jaz bi imela eno muco, ta pravo črno z zelenimi očkami, dolgodako po možnosti, lahko tudi belo, ni važno. enkrat bom, ko bom "na svojem"

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ful priporočam mačice. :palec: name res dobro vplivajo: s svojo eleganco so pravi balzam za oči :2src: , neskončno prijetne so za dotikanje :2src: , pa še zment se da vse z njimi (seveda, če jih ne obravnavaš kot pse). pa tudi na komunikacijo med ljudmi dobro vplivajo :2src: :2src: xsrcx

 

bi jih mela več, ampak res, dokler nisi na svojem, je mal težje dobit flat, k nekateri jih pač ne marajo. al pa se bojijo za svoje pohištvo :eek: . sam v flatu takih ljudi itak ne želim bivat. pa še manjši izbor smo imeli, ker smo iskali plac, kjer ima maček izhod. drugač pa ne rabijo dost prostora...

 

bi mela tud psa, sam čakam x:Dx , da bom velika in disciplinirana, pol pa nabavim novofundlanca. al pa bob taila, vsekakor pa velikega psa, da maš kej objemat xsrcx :2src: xloveyx

 

trudi in janjak, cyberča bi takoj posvojila! :2src: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se ena macjeljubka!  :2src:  xcivx  :palec:

 

Kul mucki, sem imela 3 crne, zdaj imam pa tigrasto. :)

Cist shizim, nekje si rekla, da so ti nekaj najlepsega, se strinjam; ni lepsega prizora mladickov kot so mucki... x:Xx  :palec:

a ni fajn, da nas je tolk?!! :palec: definitivno sem "cat people"!

 

sem pred leti vprašala mamo, kje so moje punčke in ostale igrače. pa je rekla:"ma kakšne igrače, ti si sam mačke okrog vlekla..."

 

se me pa res nekak sam črne držijo. a to kej pomeni? x;)x ker sem imela v planu, da bo naslednja tigrasta (oranžna ali rjava), pa je prišla spet črna :2src: ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bi mela tud psa, sam čakam x:Dx , da bom velika in disciplinirana, pol pa nabavim novofundlanca. al pa bob taila, vsekakor pa velikega psa, da maš kej objemat xsrcx  :2src:  xloveyx

 

trudi in janjak, cyberča bi takoj posvojila! :2src:  x;)x

Hmmmmmmmmmmm x:Dx :palec: :palec:

 

Ja jest oz. men tud najbolj sedejo in šizim na Novofundlance in Bobtaile: janja pa mal bol na Bobije, zato ga mamo; so mi tolk dobri te psi xsrcx :2src: :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

trudi in janjak, cyberča bi takoj posvojila! :2src:  x;)x

:palec: x:Dx tudi jaz :palec:

Ceprav imam ze z mojim dovolj dela ( beri: DLAKA!!!). Danes zjutraj je rencal name...to nikoli ne pocne..sem bila kar sokirana...samo se je potem hitro prisel crkljat in prlizvat x:o)x

Jaz bi imela tudi eno deklco iste pasme, pa mladicke...ampak....ne vem kako bo s cajtom...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa se ena Mimi, da nom sam govorila o njej (je hecnih izrazitejsih barv, ker je bilo temno).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a v tejle izvedbi si jo videl (nekje na prejsnjih straneh tele teme) bo pa sicer tole ena od opcij za luno v strelcu. ;) :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bi mela tud psa, sam čakam x:Dx , da bom velika in disciplinirana, pol pa nabavim novofundlanca. al pa bob taila, vsekakor pa velikega psa, da maš kej objemat xsrcx  :2src:  xloveyx

 

trudi in janjak, cyberča bi takoj posvojila! :2src:  x;)x

Hmmmmmmmmmmm x:Dx :palec: :palec:

 

Ja jest oz. men tud najbolj sedejo in šizim na Novofundlance in Bobtaile: janja pa mal bol na Bobije, zato ga mamo; so mi tolk dobri te psi xsrcx :2src: :2src:

Hi, hi...

 

Mi tudi shizimo na njufe in bobtaile...

 

In zakaj imamo njufico in ne bobtailko?

Ker je bilo gnezdo njfov prej kot bobteilcki!

(ko proradijo sumiki, sicniki in smeski sledi pojasnilo)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Očitno je to po zakonu tako, če so ti všeč bobtaili so ti še velikanke in obratno x:px x;)x :palec: . No saj meni so tudi Velikanke pa velikančki simpatični, ampak v bobtaile sem se pa zatreskala...

 

Norela v avtu vsakič, ko sva se peljala mimo in sem kakega zagledala, zjala :att: :att: :att: . No pol me je pa Trudi enkrat presenetil xsrcx , pa sva ga šla iskat x:px xsrcx :palec: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

te kr prime da bi dam laufu h svoji u postlo in predu... x:Dx

:2src: x:Xx :palec:

 

... ves kok je topla Mimi zdajle, pa ful disi (ko se infiltrira v kaksno omaro, pa disi po cistih cunjah) :2src: x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

infiltrira x:Dx x:Dx x:Dx

 

Cyberček je imel pa včeraj bližje srečanje z mačko, 1. :wOOt: . Sva šla zvečer lulat in je šel prej postikljat na teraso, kjer imamo mizo in stole, pa se tja preselijo mucke spat. No ga je našel, muc se zbudi, odskoči na ograjo, Cyberček zavidljivo hitro, nič kaj njemu podobno za njim, muc zapiha in se mu opozorilno na smrček podpiše :eek: potem se je pa spustil kar dol z ograje...

 

No ja, sem mu razložila da je tudi muc naš in da je Cyberček priviligiran, ker spi notri, naj torej tudi muckom vsaj kak stol zunaj privošči, pa me je tko nekak navihano gledal, v smislu " Bom še vidu x:Dx x:px x:o)x ..."

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

te kr prime da bi dam laufu h svoji u postlo in predu... x:Dx

:2src: x:Xx :palec:

 

... ves kok je topla Mimi zdajle, pa ful disi (ko se infiltrira v kaksno omaro, pa disi po cistih cunjah) :2src: x8Dx

joj... jz morm bit pa v službi. namest da bi se stiskala

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...