Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Ker ima moja ljubljena Pipic :2src: :2src: bolne ledvicke, smo malce spremenili rezim okoli njenega stranisca.

 

Ker je zahladilo, smo pac vrata na teraso zaprli :palec: in praksa je v minulih letih pokazala, da Pipic ponoci ne hodi na wc, da je zjutraj obavila vse svoje zadeve in cas, ko smo od doma, lepo prespala x;)x

 

Sedaj pa na racun pesanja ledvic zverinica vec pije in hodi bolj pogosto lulat :sori:

In sem ji kupila novo stranisce, takole nobel super deluhe izvedbo, srebrne in elektricno modre barve, zaprto, dobrim filtrom in z nihajno loputo x^x x^x

 

Stranisce je dobilo mesto kar v nasi kopalnici, kaj cem :o|o:

xnckrivx

 

In sem za probo kupila en nov pesek (2,5 kg/5,3 litra=4,72 evra :sniky: )

Gre za ene posebne prozorne in prozorno modre kristale, ki imajo izredno moc vpijanja in nevtralizacije raznih vonjev. No, Pipek je bila sprva zelo nezaupljiva do hi-tech kozmicnega wc-ja s posebnim peskom, sedaj je pa zadovoljna :fiju: :fiju: :fiju:

 

In jaz tudi. Ker me niso okoli prinesli. Kristali so super. Proizvajalec garantira, da en paket zdrzi en mesec. Vsak dan iz wcja poberem kakce in malo pomesam. Brez vonja, a Pipek lula kot z :eek: a stavo.

Sem sla kupit se dva paketa tega novega kristalnega peska in ga namestila v 'zunanja' dva wcja :o|o: .

 

Leta in leta sem uporabljala Catsan, ki je ze itak super (in drag :o|o: ), tale nova zadeva pa je se dosti boljsa! x^x x^x x^x

 

Velikanka pa je dobila obesek in na njem ametist, da ne bi bilo bolh. In res jih ni :eek: :eek: :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, pri nas pa ne gre drugace, kot da je na wc-ju njen skretek; k sreci so tile peski res kar kul, no vsaj dva sta kul, res nic ne smrdi (se spomnim, ko je folk imel macke, pa je smrdelo, mi smo jih imeli pa po 5... pa nikol smrdelo)..

A bomo morali pa ravno obratno narest... pedenali bomo kopalnico namrec in bo morala se zunaj, na balkonu, za ta cas navadit...

Ko pravis, da drekce poberes, jaz tudi, z wc papirjem in je.

In ves kok je pridna in pametna nasa Mimi!! Zdaj sem definitivno ugotoivla, da je to to; namrec ko opravi veliko potrebo, nam pride tolk casa tezit, da postekamo, da drekce ven poberemo. xDDx :palec:

Pa kaj hoces, saj smo ti zamenjal skretek, pa saj sem ti dala za jest, pa kaj je zdaj spet... pridem tja, vidim... aha, kul, pridna... x:Xx :vio: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mačkice so tko fajn narjene... drekec zakopljejo samo zato, da bi nam ugajale... in tudi takole ko pridejo povedat... samo zato da bi bili mi zadovoljni. Moraš jih meti rad. Če so pa tako pridni teli mucki in prijazni. In super pametni.
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mačkice so tko fajn narjene... drekec zakopljejo samo zato, da bi nam ugajale... in tudi takole ko pridejo povedat... samo zato da bi bili mi zadovoljni. Moraš jih meti rad. Če so pa tako pridni teli mucki in prijazni. In super pametni.

Mačka ... nam ugajati.... hm, no go. x:o)x x:Dx

Mačka ugaja samo sama sebi, ne šljivi ona drugih, razen če ima filing, da bo na račun prijaznosti profitirala. x^x :palec:

Mačka je v svojih genih zver, ubijalec, lovec. Ona kakce zakopava zato, da odstrani vonj za seboj. Da je žrtev ne zavoha. Če bi kakce vsepovsod puščala, bi bore malo ujela. Zanjo je umivanje in čistoča življenjskega pomena. Zato se tudi ne poti, oz. preko kože na celem telesu le res minimalno (bojda izloča večino potu samo preko blazinic na tačkah, zato si jih tudi kar naprej umiva), nima svojega vonja, psi npr. ga imajo.

Obstajajo celo mačke (ozeloti), ki hodijo lulat v vodo, da zabrišejo sled za sabo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo macke :palec: :palec: :2src: xsrcx

 

Janjak, moji Pipic zal pesajo ledvice in ni kaj pomagati oz. lahko samo upocasnim ta proces. :C: :C: Zato pa je na dieti, cim manj proteinov :sori: .

Srce me boli, ravno vceraj sem pristavila juho in je bila ves cas v kuhiniji, kot vedno, ko pristavim pisker od juhe. Vedno sem se hecala, da pazi, da juha ne vre prevec x:px . Ampak moja zvezdica zaspanka ze skoraj 12 let pridno caka na malo kuhane govedine x;)x

 

A ji ne smem vec dati :V: . In je odsla uzaljeno in se ni prisla ponoskat niti pred spanjem in danes zjutraj me je zignorirala :o|o: :V: :vragec: .

 

Salamenska zamerljva Ribi x!x :o|o: x:Dx x:o)x

:2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kwa je zdej Skorpije, madonca same skorpije tule naenkrat v temi! xDDx

 

Neli, dobr si povedala, ja, Aiwa, ne da nam hoce kaj, ona je ta, ki je tolk cista (ozadja pa je fajn Neli povedala, vceprav jaz bolj romanticno hocem gledat na muce ;) :D).

 

Zamerljive kok so res! xDDx x:Xx

 

Ah, mackice!!! :2src: :2src: :2src: x:Xx xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, je žalostno tkole gledat te naše razvajence, a ne Ruby , ko nečesa ne smejo, pa prosijo x:Ix :o|o: . Meni bi bilo tudi tečno, če bi vsakič, ko bi kaj jedla Cyberček prišel prosit k mizi, zato ga niti nisva navajala na to - preventivno. zdaj edino kakšno jabolko potalamo, sicer me pa ne nadleguje, jaz sem pa tudi toliko fair, da mu vse brikete pustim x:Dx x;)x x:Dx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strasno, res, tole o negaciji dobrot :V: :xx!:

 

Jaz sem definitivno Meka za razvajanje ljudi in zivali. Ker je treba celo zelo malo, da bitje osrecis x;)x :palec:

 

Vse dam, ampak tudi zahtevam. Moja teorija je, povprecnost v feedbacku prinese povprecnost. To pa ze ni zame :xx!: .

 

Velikanki pa obcasno kupim en kos pizze margherite x:px , ceprav njen oci pravi, da to ni dobro zanjo :o|o: .

Jasno, ON bi se njen kos pizze :o|o: :vragec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kwa je zdej Skorpije, madonca same skorpije tule naenkrat v temi!  xDDx

Mimogrede, sem opazila, da je mnogo škorpijonskih duš med mačjimi ljubitelji....

Kaj veš, kaj ravno nas škorpijonarje pri mačkah tako fascinira... morda ravno to, da so tako samosvoje, individualistke, se ne pustijo dresirati, komurkoli podrejati.... Vsaj meni je to mega. x^x

 

Ma zakon so. :2src: :2src: :palec:

 

Ruby, zelo kjut! :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne mi mamo na balkonu posebno kanto za smeti za njene drekce. in ko se napolni odnesemo v smetnjak. Res ne mormo wcja s tem zabasat... že tko komaj kaj pogoltne x:Dx x:o)x
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js spucam mačji wc, ko odnesem gospodinjske smeti. itak jih je treba vsak dan odnest. kakce v cajteng papir, pa med gospodinjske in direkt v kanto. sam se mi zdi to mal ... xrolleyesx... ne vem... kaj nej druzga?

 

tole z balkonom je za razmislit... sam... sej pol itak balkonske tud daš v obično kanto za smeti, ne?

 

zdej, ko mamo še "tamlo" mucico, tud "tavelik" spet uporablja wc v stanovanju. model x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem, če ste se o tem že pogovarjali, ampak velik problem v lj je, ko ti žival pogine...

 

se mi je zgodilo, da sem se ob 4h zjutraj zbudila pred tv in na poti v spalnico našla mrtvo mačko... kaj storiti?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ful lepo si tole opisala... :palec:

 

sterilizacija je lahko kriva za spremenjeno vedenje, ampak mačke, ki jih poznam, in jih je kar nekaj, se po tem posegu niso kej bistveno spremenile. res se bolj držijo doma, sicer pa niso nič manj živahne... seveda pa je vsaka žival in vsaka operacija zgodba zase. mogoče pa je tvoja muca samo odrasla, se mal postarala in se ji ne ljubi več tolko noret x?x pa sej so tud lenobne muce :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nasega Bincija ni ze 2 dni...madona macek se naj ne bi potepal... :V:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj veš, kaj ravno nas škorpijonarje pri mačkah tako fascinira... morda ravno to, da so tako samosvoje, individualistke, se ne pustijo dresirati, komurkoli podrejati.... Vsaj meni je to mega.  x^x

Se podpišem pod tole x^x :palec:

:palec: :palec:

 

... itak (saj smo nekje ze rekli tole, da so sco, koz, rib... potencialci za macke :D :P)

 

Majica, xcrossfingx - potepel se je, na mrk je skoraj vendo tako, zato sem pa se opozorila (ce ne v sami napovedi, pa sproti v temi n. 42). Upam, da je ze doma. x:)x

 

Diaspora - x:)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...