Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Sem se spomnila (in nasla! :eek: - med 150imi temami 'Muc' x;)x x:)x):

http://www.lunin.net/forum/index.php?act=S...784&hl=muc&st=0 - tule smo ze nekateri tudi postnili fotke muck - nekatere so blazno lustne)! x:Xx

Da imamo lepo povezano... x;)x x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Mick! x:)x :palec:

Nisem videla prejle, najbrz sva istocasno...

Hm, ne, razen da jih poskeniras, pojma nimam, ce niso digitalne... :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

He-he.....moj pa težki frajer pa to.......si vrata sam odpre......tak dolgo skače na kljuko, da vrata odpre....hm....a Marion je tist skrit muc z rumenini očmi zgoraj na sliki ? x:)x

JA, eno pa še najdeš na prejšnji strani.......

 

 

 

....še enkrat zate.......da ti ne bo treba iskat x;)x MORION

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ste videli, kdaj je bila tema odprta in najbolj obiskana......danes, ko je prišla LUNA v devico in takorekoč gre skozi 6. hišo, ki predstavlja domače živali, oz. hišne ljubljenčke, uh tule bo šele jutri naval x;)x  :palec:

Svetovno!!! D'best............člouk si nebi mislu x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu so fajne mačke........

pa tist njihov mrmrmrmrmrmrmrmr.... pa tak fajne... pa tak luštne.. pa take zverine včas.. jojoj... ko se spomnim kok sva se včasih z mačkom bodla.. pa si nagajala... pa se mulla vsak v svojem kotu, (jst bla opraskana, on dobu foco na bučo) pa pol procesi slinjenja, ko nama je blo obema žal.. pa se cartala.. to je pa neki neverjetnega.. kak stik lahko vzpostaviš z živaljo in jo v nulo razumeš in ona tebe... celo pogovarjala sva se... jst govorila.. on mjavkal.. godel, al pa ko ga pokličeš pa nek tak zvok spusti kot bi reku mhm?

The best prijateljstvo. Pa največji tolažnik in največja zgaga obenem.

xscratchx :inlove:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naš Morion je večinoma v bajti, ma svoj wc, ne sme hodit ven, ker smo ob cesti in ne bi bilo fajn, če bi s sprehajal, tam ko ne sme!

Enkrat je mrcina celo miško ulovil x:Dx

 

Naj raje pa sedi v bani pred luknjo(kjer voda odteče) in preži na ''miš'' (mogoče vodno???). Skratka tam čaka, če bo kaj ven skočilo!

 

x:Dx x:o)x x:Dx x;)x

 

 

In potem je :V: , ker nič ne pride skoz in se obeša na moje noge!

In jaz ga potolažim in potem skupaj zmaževa en sadni jogurt! x:Dx (on(o) poliže lonček)

 

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja gosodična Aska...

Sicer terierček. a obnaša se ko da je doga...

Težka bleferka in scrkljanka...

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha se spominjam mojega norega mačkona, ma ta je bil res nor... smo ga zaradi varnostnih razlogov (beri nevarno za zdravje otroka) oddali k stari mami na kmetijo, ma vsi psi na vasi so se ga bali, ma je bil frajer x:Dx no sedaj nam pa družbo Nimfa dela xsrcx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, gorje ti, dokler si zunaj dvorišča. če si poštar (imamo dobro ograjo, za katero se počuti varno x^x ).

Če pa si upaš noter, ne more več blefirat in te samo spremlja na 5 cm (če si poštar) in ti ne naredi nič , dokler ne zapreš vrat za sabo ko greš iz dvorišča...... x:)x Potem bi te pa spet šfaširala...

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prava čuvajka.... Saj ponavadi so taki mali kužki bolj zgovorni, naša Volna npr. full dolgo ne odgovori na lajež, ponavadi zignorira, pop. pa če kdo spusti ali pa dvigne ruleto, ali pa če sliši kašne konje, takrat se pa ziher oglasi.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...(problem je, ker si prej ne umije zob :O: ).......

xDDx Ja, kako so lustni, ko recimo so takole, ful njamsi v objemcku, predejo, cist izi, potem pa recimo nenadoma totalno na ful zazehajo vate s tisto svojo sapo... x:o)x

Ali ko sem s faco cisto v blizini, se zacne kaj trebit in vse, da letijo dlake okoli, meni pa kaksna magneticno se pojavi kje v ustih ali kje... :o|o:

 

x:px x:Dx x:Xx xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...