Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Maja x:)x

sestrina mačka, precej divja

 

luštns....ime ji je pa tak kt men x:Dx

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no tole je pa moj hrček še enrat...slikan včeraj na moji mizi
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

šikec.... paše zraven kavča x:Dx
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Evo moji Punci :2src: :2src: :2src:

Ravnokar prišla domov, pa nista utegnili prit pozdravit :o|o:

Ko sem ju zagledala v tej klasični pozi, si nisem mogla kaj, da ju ne škljocnem. x:)x

Družno smrčita oz. drnjohata od zore do mraka x:Dx

Dve leti je potrebovala Mačka, da je sprejela Velikanko, kar tako od danes na jutri :eek: Sedaj pa taka ljubav :2src: xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ravno prejšnji teden sem razmišljala, da moram poročat, da se je naš maček po petih mesecih že skoraj sprijaznil s sostanovalko,... pa je tamala v petek izginila... :V: šele drugič je šla ven in... x:((x ...iščemo jo, kličemo, polepili smo plakate po viču, pa nič... :V:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kačo mam, ampak na več dolg... se bo preselila, k bivšemu, ko najde plac zanjo.

zdej bo soseda končno lah kdaj na kofe pršla x:Dx

 

...u zdej sm se spomnila da sm dons kače sanjala, ampak une so ble strupene, ene take čudne rumene klopotače - popikale so mene in vse ostale xrolleyesx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, kačo pa ne :OO!: :OO!: :OO!:

Se jih pa bolestno bojim. Nima veze, če je strupena ali ne, majhna ali velika :O:

Pajki so mi pa všeč :eek:

Bila enkrat pri frendu, pravi: 'Kar sedi na kavč, samo ne na Fredija' :palec: Sem mislila, da je maček, potem pa zagledam tolsti rumen zvitek na kavču- 8 m nekega konstriktor pitona!!!!! :OO!: :OO!: :OO!:

Če me ni kap! :xx!: Nisem počakala na kavo. :o|o:

 

Potem sem enkrat v Mombasi sedela praktično 20 cm od zelene mambe:OO!: , domačini jo kličejo7 korakov :o|o: , ker če te luzne..... :xx!:

 

A zadnja (upam)štorija s kačo je pa iz gimnazije. Naj bi pisali matematiko, samo da nismo imeli blage veze o snovi :o|o: x:Dx

Pa sošolec od nekod privleče črnico in jo je čim je prišla tovarišica u razred-lepo spustil x8Dx . Nastal je kaos, pravi tajfun, folk je lezel na mize, tršica kričala na katedru x:Dx , listi frčali, v vsej zmedi je nekdo 'vzel na posodo' list od kontrolke :inocent: x:px .No, na koncu so posredovali celo kp gasilci, v popolni opravi x:Dx in prišla sta kar dva fička miličnikov zasliševat morebitne krivce :inocent: x:Dx .Kača pa se je uspela izmazati in je ušla neznano kam :switz: :palec:

 

Ne boste verjeli: prvič v zgodovini je tršica naredila kontrolko A in B

:o|o: xzobkox :madpro:

 

Še ena slikca od mojih Punc:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa maram kace in se jih ne bojim. onile ksihti so bili namenjeni sanjam o popikanju s strani kac. :)

 

sanjam jih ne, sem pa ze dozivela bliznje srecanje.

sam se ne bojim zivali, ker mi nic nocejo, pol mi pa nic nocejo.

Razen enkrat me je doberman napadel, enkrat pa pitbul, ko se je obema nekaj utrgalo, je bilo kar orto. :||

Tedaj sem se pa ustrasila (dobermana niti ne, je prec preklical ukaz v glavi, tako da sem imela sam plavice, ne pa tud razmesarjene roke, kakor sem se v delcku sekunde vidla).

Pitbul me je pa resno napadel, mi raztrgal oblacila, sem bila kar ornk popraskana po nogah pa mal pogrizena... cist znorel, grozno... pa tako telo mocno! :OO!: pa sama glava ga je, ko renchi proti tebi pa napada... uhh...

 

Drugac imam pa zelo dobre izkusnje z zivalmi, tudi problematicnimi, mal divjimi, cudnimi itd. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za vse komplimente :palec: x:Ix

 

Duško: tvoje živali imajo super imena...maček Kif :palec:

 

Naša Velikanka pa ima vrsto imen x:Dx : npr Govedarica in maksi pes Fik x:px

 

Muca Režalka: to je moj prvi pes, sem zaprisežena mačkarca :2src: . Pravzaprav sem jo podarila dragemu,ker je brez psa baje zelo trpel :eek: xrolleyesx

Je pa megagalaktična naša Pupa xokx (70 kg), mačka pa bo imela 1. marca 12 let x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj no ruby... kok sta lušna... kam morm pridet da se lahk z njima svalkam? ts? hi hi hi

ful sta taka... joj... bi jih kr... :2src: xsrcx

 

kača :OO!: to je lih tko k kuščarji :OO!:

ne razumem... xnckrivx vsak ma svoj okus... ampak tega res ne razumem... :o|o: :ermm: x:)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SEJ KAČA JE ČIST PRIJAZNA x:Dx

kraljevi piton je drugač, zlo lep.

sicer pa te žvali itak ne poštekajo kej velik, ti si zanje samo veja z notranjim ogrevanjem x:Dx tko pravjo. zelo ji (mu-ker je fantek) je všeč, če se okol vratu navije, k je fino toplo, pol ga pa zlo težko prepričaš da gre stran. sicer je pa blazno plašen, samo mal mu pomigaš pred očmi pa se že skriva.

enkrat mi je zlezu za ovratnik in prlezu ven pri rokavu x:Dx x:Dx

 

zakaj sploh kačo? moj bivši se jih je ful bal in zato se je odloču, da jo bo mel, da se reši strahu. od začetka je bilo hecno, ker se jo sploh ni upal prijeti in zato je rabu mene x:Dx sej pol se je hitr navadu. mene ni nč strah, samo mal nenavadno je blo. treba je pazit ker je tok plašen, pa tud krhek, loh ga ne vem -pohodiš, se vsedeš na njega, mu zlomiš hrbtenico, če ga ne primeš pravilno...

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ja ... prov... ampak ne vem... men ni to tko fajn k mačka k jo lahkbožam po njeni kosmati puhasti dlakici... pa k se stepem z njo pa sva jezne ena na drugo... pa se pol spet pomuckava... pa jo še kej naučiš... npr. naša si vrata odpira sama... x;)x

kwa pa s kačo? sej verjetno jo lahk božaš... sam... ne vem... hi hi hi

pa s čim jo hraniš? verjetno z istim k bi si mačka sama ulovila x:Dx x:Dx :palec: he he he na konc bom ugotovila da sploh nista tok različne... no mela je ne bi... a se jih bojim? ne vem... nisem mela še preveč stikov z kačam

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej se čist strinjava. kačo loh pobožaš valda, ampak ni nobenga fitbeka- ona tebe itak ne dojema na tak način kokr pes ali mačka. zato tud men ni ne vem kok kul. valda od začetka sem bla ful navdušena in fascinirana, je le zelo drugačna žival, zdej se je pa čist poleglo. on je v svojem terariju, js na kavču in se ne meniva kej velik drug za drugega. sicer pa itak ne bo več dolgo pri meni.

 

je pa miške valda. samo žive. zelo zanimivo, enkrat sva posnela s kamero. js sicer ne hranim, ker kr neki cajta traja da jo zagrabi- pa nimam živcev.

je pa drugač praktična žival. poleti, jeseni in spomladi je cca. na 14 dni, pozmi sploh nič- mislim da že od oktobra al clo seprembra nič. loh greš na dopust in jo komot pustiš 1 teden- sam da ma vodo, grelni kabel, lučko in eno korenino da se skrije.

 

sicer pa se js navdušujem, da bi mela podgano - obstajajo take udomačene (recimo ta k jo mam na ikonci), baje so ful brihtne, jih loh dresiraš, se rade crkljajo kot pes ali mačka, skratka baje so ful fajn. sm že mal sprašvala u petshopih, sam nikjer nimajo.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem jo imela v berlinu, mislim pri meni se je udomacila, sicer so jo imeli tam pac skvoterji...

Ful dobra, sam zivcno me je delala, ko je skoz po spalki sopala pa me zgeckala. Ampak cista, lustna, zivahna, brihtna... fajn stvarca, bi jo cist imela, sam mam macko, po mojem bi ju tezko do takega prizorcka spravila kot tamle Ruby svoji dve. :P ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: kašne domače živali!!! ti pa zbiraš x:Dx x:Dx x:Dx

sej podgana niti ni tok grozna... sam tist grd rep bi jz odščipnla... tko k pr kšnih psih xangx

 

kšno opico si zrihti.. jo boš lahk svašta natrenirala. pa še kewl je... sam dragaaaa... pa dolg živi, pa rab ful pozornosti... ok sem se že premislila.

 

ne vem za podgano, sam za miši pa vem da FUL SMRDIJO. bljak

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A nisi videla, sem se ufurala, so mi jo ze skor kupovali frendi, pol sem si pa premislila, ker baje pa opice smrdijo.

 

So mi rekli, sam skace okol in je cist zivcna, sem rekla, nic hudega, saj jaz sem tud, se boljse, da je zivahna.

Pa trga zavese pa tak, so rekli, sem rekla, ok, saj jih nimam, pol so pa rekli, sam smrdi...

Pol sem pa... xscratchx :o|o:

 

x:Dx

 

Zaljubila se pa vanjo, ko jo 1x videla v enem filmu cez cel ekran, v oblekici (mornarski x:Xx), joooj, kaj je bila dobra, TO hocem met, sem rekla in se kar dolg resno ufuravala, saj pravim. :D

 

ejjejej... :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...