Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

ja sam res prava mačja zvezda :2src:

komaj čakam, da jo vidim na TV :2src:

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh grozno, moje sožalje vsem ki ste pred kratkim izgubil svoje ljubljenčke :C:

Mene te dni tut malček depresije grabi ko se spomnem na kužico, dobrih 5 mesecev je mimo odkar je nimamo več po 14-ih letih in sem ravno danes na sprehodu pasji kolegici razlagala kake male stvari te dotolčejo dobesedno - na frišno zapadli sneg ko se zavedaš da ga nikoli več ne boš doživel na isti način ker ga ne moreš doživet skupaj s svojim puhkom, ki se je kljub svoji starosti in leni volji le na snegu pomladil v nagajivega mladička...ah te spomini :C: :C: :C:

 

xsrcbumx za zvezdico...sej veste kaj pravijo - somewhere over the xrainbowx je rainbow bridge...

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> ma ne morem si kej, da mal ne pokomentiram. Če prav razumem, ni »tvoja«, se pa poznata ... Za mačko novi ljudje in nova okolja...

Ne, v bistvu je moja.. mislim, nasa.. zivi pri starsih mojih.. samo jaz sem se zdaj malo odselila, tko da se ne vidiva ravno vsak dan..

 

je vožnja totalen suffer. Al pa ko jih nosimo v košari... valjda jim ne paše, da nima nadzora, niti nad tlemi pod sabo!! Pomaga prijazno, spodbudno prigovarjanje, posebej njenega človeka.

...kjer pa sta, pa jo imej »pod nadzorom«, kar pomeni- opazuj njeno počutje in ga spoštuj. Ker- tudi če je navajena muvanja, doživlja stres. Pa povsod mora najprej vedet, kje ima WC, kr pokaži ji ga, bo ziher poštekala.

Ja, itak, ne mara.. Zato jo mam pa na sprednjem sedezu v kosari in celo pot debatirava. Pa pojeva :) Ne, res, ful se pogovarja z mano celo pot. Pa vem, da ful ne prenese kosare, ker dobi asociacijo na veterinarja po moje.. sem jo takoj, ko sva prisli v studio, ven dala.. in mi je potem celo popoldne v narocju lezala.. oz. se je malo selila iz enega narocja v drugega, sama od sebe.. samo skoz sem morala bit zraven, pa je bla cist mirna.. Res, sem se ful potrudla, da ji ni bilo nic grozno, ker vem, da je ful nekaj novega to zanjo.. samo res, jo kar dobro poznam, pa ni bila cisto nic zivcna, samo da se je k meni stiskala..

 

No, zdaj je pri meni v stanovanju, ze cist domaca.. lezi na stolu v kuhinji in se umiva, vceraj sem bla ful ponosna nanjo, ker je takoj dojela kje je WC (ceprav ga doma ne uporablja takega, ker hodi ven). Tko da mislim, da je cist OK..

Na snemanju je bla pa itak ta glavna frajerka. Je imela en tak ful lustkan prizor, ko mora ven iz skatle za cevlje zlest.. ful simpaticno zgleda.. Bo treba mal spremljat tv program, da jo vidim...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fajn, da ni blo nobene drame! jo bom gledala :2src:, če bo priložnost!

 

ja, meni se tudi zdi, da jih košare asocirajo na veterinarja oz. splošno na neprijetnosti. drugač se ful rade peštajo v kakšne škatle al pa predale… manj je placa, bolj je zanimivo x:Dx. kok so posrečene :2src: !!. pa pametne in učljive. naš fant je imel svojo tehniko pritegovanja pozornosti (kadar želi ven). ko pa je prišla v hišo še muca, je takoj poštekal, da je njena učinkovitejša… in zdaj, po osmih letih (spomladi bo), uporablja novo. model x8Dx … zdej sedi pred mano na podlagi za miško, gleda me v oči in se dela, da ga ne moti da ga žokam z miško v stopalo x:Dx xDDx

 

aja, omejaš dlake... povečano odpadanje je tudi posledica stresa, potrdil veterinar. po vožnji z mačkom imam vedno še tri dni polna usta dlak :xx!: xDDx .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ponoci bodo rekordno nizke temperature.

 

Macke, pse, kuscarje, kace, palicnjake, pajke, bolhe in ostale ljubljence dajte cez noc v kaksen hodnik, kurilnico...kamorkoli, samo da bo topleje kot zunaj.

 

Ce ze niste, jasno x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp..... jz sm pr dediju maškom naredla pravi "raj" v eni košari spijo pa na peči.... xDDx srčki so x:Xx

sm jim tko lepo postlala da so lahko čez zimo noter... sej so lahko tud poleti sam jim ni kej preveč do tega x:Dx

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Ooooooooooooooooooo :O: x:Ox w:Iw seal, a mi ga daaaaaaaš w:Iw :rolleyes: :wub: :)

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

w:Iw pa sej veš no w:Iw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....ja tistega prijatelčka s slikce x:Dx x:Dx x:Dx >> wishful thinking jel xwizardx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seal da ti ne bo žal če bom pograbila z obema tacama, pri nas sam rabmo da nam ga nekdo šenka al pa "poturi" po domače povedan ker vsi pogrešamo neki puhastega ki laufa okol samo si noben ne upa nič rečt x:px x:Dx

Drugače pa bom konec meseca par dni na vašem koncu - enkrat bo sam zvonček zapel pa boš rdečelasko s pasjo košarco videl pred vrati stat x:px x;)x x:Dx

 

Chandra ni slikice nič pripel, si jo pripenjala? Moraš tam dat "Add into post" jst sm mislila na začetku da jo kar avtomatsko pripne ko daš Naloži sliko :inocent:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da ti ne bo žal če bom pograbila z obema tacama, pri nas sam rabmo da nam ga nekdo šenka al pa "poturi" po domače povedan ker vsi pogrešamo neki puhastega ki laufa okol samo si noben ne upa nič rečt x:px  x:Dx

Drugače pa bom konec meseca par dni na vašem koncu - enkrat bo sam zvonček zapel pa boš rdečelasko s pasjo košarco videl pred vrati stat x:px  x;)x  x:Dx

 

te že čakam in se veselim x:Dx x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa nazaj sem sla pogledat, joj, kaksna ljubav, seal, kako si ves raznezen, psetko pa mal stran bezhi, a ne? xDDx x:px vesn zivcen tam v narocju stisnjen nekaj pa cakat treba pa tko. :P

 

Pa tam sem vidla macketke zadaj, ruby tvoja je res krasotica, ona od Tinine prijateljice je tud dobra, ko se tam razleze totalno. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...