Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Dans sva bla pri veterinarju, so ga nafilali s tabletkami prot parazitom in posprejali.. Tamal se pa cist zabaval.. Ven iz kosare zlezel in men v narocje in pol zviska opazoval une kuzke tam x:o)x

 

Trakuljo je imel :xx!: Zbruhal prejle...

 

Zdej se bo pa redit zacel x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trakuljo je imel icon_smile_dead.gif Zbruhal prejle...

 

Zdej se bo pa redit zacel icon_smesko.gif

 

 

bošček mali :sori:

 

 

jaz imam pa trinajst let staro muco Mico, našo scrkljanko....in tud slučajno nima težav z neredilnostjo. Če jo pogledaš v od zadaj ima tačke tko obložene, da zgleda kot nemški generali v tistih njihovih v stegnih razširjenih hlačah. :eek:

 

Družbo ji dela pa papiga Čopi....nimfa. Sem šla v trgovino kupit mačjo hrano in so imeli tega revčka na tleh v trikrat premajhni kletki pa toooooook žalostno je gledal, da sem mu brzinsko kupila ampak res ogromno kletko(tako za tavelike papige-ala ara) in je šel z mano. Zdaj pa je car. Spuščen in največji užitek mu je izzivanje mačka x:o)x ------>pravi mali hudobec je.

Kaj pa so prej delal z njim pa pojma nimam. manjka mu en krempeljček na levi nagici in grozn se boji roke. Na glavo se usede, ampak od rok pa beži ko strela :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri nas imamo pa doma mačko, ki smo ji dali ime Moona, ker je tako podobna mesecu.

 

Je malo bolj okrogla, ima temno dlago (tu pa tam ima lise različnih rjavih odtenkov) in velike, okrogle, rumene oči.

 

Je na pol pasme želvavinka (za to pasmo mačk je značilno, da so samice močnejše od samcev in da so kar inteligentne ter da rade splezajo na vrh omare).

 

Moone nismo uspeli navaditi na ime, je pa dobila velik svojih hecnih in malo manj hecnih navad, pa še 2 leti ni stara.

Recimo, če pride na mizo in rečeš "dol" spusti en tak čuden meketajoč mjav in skoči dol ali pa če nekaj ješ in bi ona tudi rada nekaj od tega dobila, začne gledati v hrano in mežikati z rahlo priprtimi očmi... x:)x

Na nekaj lahko vedno računamo... da bo šel čas naprej ne glede na vse...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, mava trening.. kaj pomeni 'ne'.. Ker hoce mulc mi iz kroznika jest..

 

Mam zraven sprico z vodo in ga vsakic, ko zleze v kroznik mal spricnem in recem odlocno ne. Sej je ze pogruntal x^x

 

(sej to menda ni mucenje, a ne? :inocent: ) pac, zivali kakorkol na pogojni refleks delujejo..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam beaucerona, osem let starega. Velik pes, grozno zgleda(za tiste ki ga ne poznajo)

Je šolan, malo tudi uboga x:Dx :vragec:

Ampak včasih ko mu kaj ukažem se usede predme, me nedolžno pogleda... :vragec: :vragec:

Pa gre vsa pasja vzgoja k vragu x:Dx x:Dx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa imam sedaj novega člana oz. članico familije. Malo črno mico. Imena še ne vem. :2src:

Rikiju, mojemu srčku, :2src: je takoj pokazala do kod gre lohka, on jo ima full rad, bi se igral, ona pa ga zaenkrat samo opazuje, iz kavča.

 

Zaenkrat še misli, da bo tam lahko sama kraljevala, :vragec:, ker še ne ve, da je to tudi njegovo priljubljeno mesto in pa da prav na tem kavču, tudi jaz ponoči spim. x:o)x Me zanima kakšen obraz bo naredila, ko bom šla spat.

 

Drugače pa se snaži v svoje stranišče, edino malo je bilo problemov, ker so se Rikiju zdeli njeni briketi veliko boljši, ampak sem mu parkrat rekla fuj in ga pohvalila, ko je jedel svoje in je zadeva rešena, zaenkrat. Bom videla kako bo to izgledalo, ko mene ne bo.

 

Moram rečt, da sta prav srčkana, oba maximalno. xsrcx

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Imam beaucerona, osem let starega. Velik pes, grozno zgleda(za tiste ki ga ne poznajo)

Je šolan, malo tudi uboga x:Dx  :vragec:

Ampak včasih ko mu kaj ukažem se usede predme, me nedolžno pogleda... :vragec:  :vragec:

Pa gre vsa pasja vzgoja k vragu x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Tudi moj prijatelj ima beaucerona, star je dva meseca in ga je pred enim tednom pripeljal iz nemčije. mali je totalen cuker in tako priiiiiiden. Ravno danes sem ga imela možnost malo crkljat pa še v avtu me je pobruhal po hlačah! x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tudi moj prijatelj ima beaucerona, star je dva meseca in ga je pred enim tednom pripeljal iz nemčije. mali je totalen cuker in tako priiiiiiden. Ravno danes sem ga imela možnost malo crkljat pa še v avtu me je pobruhal po hlačah! x;)x

 

 

xsrcx Povej tvojemu prijatlu da bo ta cukrček zrastel v zverino težko prek štirideset kil x:Dx x:Dx

Če bo dobro izšolan bo še vedno cukrček x:Dx x:Dx x:Dx

Zato je treba biti zelo previden xDDx x^x

Ker je tak cukrček se rado zgodi da on izšola tebe namesto ti njega... x:Dx x:Dx x:Dx

Je namreč brihten kot hudič.. x:Dx x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
x:Dx x:Dx x:o)x Ne morem verjet kaj se ta zvau spomni x:o)x Tjulna oponasa! Igrava se tle z eno spagco in skace za njo gor pa dol po flatu.. po se pa kr naenkrat spomni in da sprednje tace nazaj, tko pod trebuscek in se plazi z glavo naprej.. k tjulenj x:Dx x:Dx x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx Evo ga moj Tedi! A ni lep? xDDx xsrcx

Žena prav da je lepši od mene x:Dx :vragec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dej še svojo fotko, da vidmo, če je res!  x:Dx  x:Xx  x:Ix

 

Tu imaš pa presodi x^x x^x xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...