Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

 

:eek: x:Ox :sad: :angry: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ma smo se hecali!  :vragec:  x;)x  x:Xx

 

x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx

xDDx xDDx xDDx xDDx

xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jst od vseh živali mam najbojrad vinske mušice :vragec:

 

Jaz mam pa rad cvičk x:Xx xDDx x:px x:px x:px

Samo cvičk ne mara mene :xx!: :vragec:

Me je enkrat matral par dni... :xx!: :xx!: :xx!:

 

xsmx xsmx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>alef, lep pes.  xsrcx

a je kej nevaren?  x:Dx  zadnje čase mam fobijo pred črnimi psi, sploh velikimi. ne vem od kje.  :o|o:

 

Samo poglej ga! xsrcx A je kuža s takim pogledom lahko nevaren? xsrcx xDDx

Ni samo lepši, je tudi pametnejši od lastnika x:Dx x:Dx x:Dx

Pa brez heca: Noben pes ni nevaren če je pravilno vzgojen. K najinemu Tediju lahko pride vsak ki ima dobre namene. Tako sva ga vzgojila. xsrcx xsrcx

Če bi pa ponoč nekdo vlomil, ali pa takrat ko nobenega od naju ni doma...

Bi se bolj čudno končalo... xDDx

Drugač je pa to super pes, kot čuvaj, kot družabnik, kot prijatelj. Rad ma otroke, to mu je v naravi xsrcx

To je 40+nešto kilska mrcina x:Dx

Ampak to je 40+nešto kil srca xsrcx xsrcx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma srcek je, ful xsrcx Vsaj dan bolj zaljubljena x:o)x

 

Evo, tlele se spravi spat, ko sem jaz za racunalnikom, sam da je cim blizje...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: gledam zdajle kaj se je macku scufalo, da praska po tleh tam pri hrani svoji.. pa sej ze zna WC uporabljat, kaj ga je zdaj piclo.. Pol pa mal bolj pogledam in ugotovim, da so mu vsi briketi ven iz kroznika usli, pa da so pol metra okrog nametani.. in tamal jih s taco nazaj na podstavek pospravlja x:o)x

 

Kriza, kva je to, devica al kaj..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: :sori:

 

Mimi pa od nikoder, ze ves teden... :V:

Pa skoz imela dober filing (jaz) pa vse...

zdaj so frendi skoz gor, pa nic ne javi, je rekla da cim se pojavi da mi javi da priletim.

 

:(

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: Sej si je najbrz sam mal pocitnice podaljsala.. Sem 100%, da bo nazaj prsla :palec:

Da se ni slucajno spravla sama domov hodit? :sori:

 

(mene tud mami predvcerajsnjim klice.. da je macko pelala postrizt nekam v Rozno dolino in je mackica mal zabluzila in zginla.. pa zacuda nic bla zalosta.. tko, sva ugotovile, da imava obe OK filing.. pol me klice vceraj, se vedno nic, pa se sine njen je zginil.. sva se ze ustrasli, da jo je sel iskat. No, zvecer pa klice, da so jo nasli, da se je pod avto skrila in par minut zatem se tamal pride domov..)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx  x:o)x  Po pol ure naskakovanja je uspel dokoncno ubit stumf in zdaj omagal  x:o)x

 

kak je kjut.. pa ja.. te fore zagrizene.. da pol ure štumf mrcvar... mega! x:Dx x:Dx x:Dx kok se prerežiš zraven, pa cajta zabiješ.. pa tolk stvari odkriješ na njem.. kaj vse obvlada in kdaj kej nrdi.. x:)x

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx Aliana! xsrcx :palec:

 

jah, saj jaz mam tud tak filing, da pac se mal bluzi (saj gre vsakic zlo nerada od tam, sam tud nerada tja, rak pac x:Dx).

ne, dvomim da bi se mimi (Mimi!! se hecas!!) sla kake take podvige, dam sama pa to.

Pa ima v glavi, da jo tam pac poberemo, da jo vedno pridemo iskat, tako da ve da mora bit tam okol...

saj takoj zvizne tja nekam v isti konc vedno, pa ma svoja pota prec.

sam tehle frendov nikol tko dolg cajta ni blo... so se mal odrolal za kak dan, do tedna, oz. so vsaj na zacetku bili....

zoprno je ker ne ves, kje jo iskat, ker se sama rola in ocitno ima v gozdu bazo...

je pa ful placev, tko da to me ne skrbi, da ne bi bla pod streho in tko, pa folk je prijazen so jo tud lani kar kmetje futrali, ko teh ni blo...

tko da se je ziher znasla, sam me zanima kje tolk dolgo bluzi, se se nikol ni zgodil, da bi jaz bila tam in jo vse popoldne klicala pa da je ne bi bilo. :|||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah kje se pa pusti ujet, 'zunaj' je cist drugacna, skoz na prezhi, se men se komaj pusti oz. se samo men. :|||

sam je pa mozno, da je 'odkrila' kake sponzorje za hrano, ki so mal dlje, pa da tam postopa okol, ampak slej ko prej se bo pojavila, zdaj je bila ze 5. leto tam (mensezdi), obvlada ful in vedno pride nazaj ful lepa, zdrava, nic suha in nic, pa pojma nimajo, kje se klati vse.

 

Thanx Mushi in Amis! xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš kaj marsa, ravno na to sem pomislila, da bi jo kdo ujel s hrano takole.. pa jo hotel udomačit, itak bo ušla, če bi blo tak.. sam traja.. zdej kdo misl, ubogi muc, pa lep pa to.. pa mal divji, sam ratal mu pa ne bo. Ko bi prišla ven pa švizzzz... pa thnx for food.. x:Dx

Še boljš bi blo da se je sam potepla mal..

 

Mora prit! xsrcx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...