Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Sedaj je moj Riki imel par dni žurke. x:Xx Se je ena sosedova psička ženila in je bil izgleda izbran. x^x

Danes sem se pa odločila, da je imel dovolj za enkrat, lahko je srečen da ga nisem kastrirala. :vragec:

In je šel na kopanje. x:Dx Jadni on. Kako se to ubogo dete trese pod vodo, pa ves je žalosten,...pa oh in sploh. :C:

Potem pa po stanovanju gasa, pa rije po tepihu kot da je kaka druga žival ne pes. x:Dx

 

Sta pa tako luštna z muco, se tako lepo štekata pa igrata, da ju je veselje gledat. Sem ponosna na moja dva "tamala". Sta the best. x^x

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah, ne vem...je čisto po naključju Riki...njegova matka je Pika, in ko se je rodil, smo mislili, da je punčka, in smo ga poimenovali Rika...ko pa je prišel v puberteto se je pa malo bolj pokazalo, da je samec...in je postal Riki x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mojmu psu se pa nekaj cufa dons  :o|o:  xrolleyesx  :wacko: ... taka techka techkasta je... nekaj bevska brezveze in laja in nikjer ji ni v redu za pocivat, kar okol hod, se mota pod nogami in jamra  xcivx  :o|o: ... najbrz jo mrk daje  xnckrivx

 

 

moja pudlja pa ves dan spi .Tole je zanjo dokaj nenavadno x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri najinih je tudi nekaj narobe, morda tudi mrk. :inocent:

 

Riki je čisto na gonildisu, sedaj ko nima več prostih noči, je na preži od jutra do večera in bi kar mico Reni skoz na...., mu grozim z kastracijo x:Dx

 

Reni pa hodi po stanovanju in skozi mijavka, jo nekaj daje. Ko se naveliča, pride k meni v naročje, prede, išče kontakt z mojimi očmi in poleg tega še mijavka. xnckrivx x;)x

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

Zgleda da se povsod mucki ženijo... xsrcx

Tud naše muce...4 dame pa en mačon...bogi :eek:

Spet bo ves oklan in opraskan ko bo branil svoj harem pred vaškimi mački :palec:

Sicer bodo pa kmalu začel polhi okol bajte letat...smo čisto pri gamjni

In bom spet prišparal pri mačji hrani... x:Dx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naša kuža je pa včer risala po steni s flukijem... baba... :vragec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moj mačo pa že cel teden uživa zunaj.. ful se ma fajn, pride samo parkrat na dan mal not pogledat, pa pocrkljat se, pa kaj pojest.. No saj jutri greva pa nazaj v stanovanje..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh...dete :palec: xsrcx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx punce, ce boste kdaj kaksno elastiko zguble, vam mojga macka posodim x:o)x

ravnokar zlezu v eno skatlo od cevljev, 4. polica, skor pod stropom.. ga gledam kaj dela tam not, pa ze hocem zacet tult, da nej gre dol, ko privlece ven elastiko.. Ma cist fetis na elastike, vseh moznih oblik in barv.. Ce jo mam okrog zapestja, dojame, da je elastika in jo gre dol cufat, zanc je pogruntal, da se s tem lase spenja in mi jo dol z las vlece, ce si spnem lase.. In sem zanc kupla nov paket, jih zanalasc tja gor v skatlo spravla, da jih ne bo dobil, ampak ne.. zverina mala jih izvoha... x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Ko bi imela kakega mucka, pa si ga ne moreva privoščit. Že zaradi cimre ne in zaradi odsotnosti občasne ne, pa jest tudi mora muc, to pa stane. Zlo bi bla vesela, pa zaenkrat samo sanjam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
zvitouhka, prav srčkana, ampak se bova odločila za domačo mačko, pasemsko najbrž ne, ker je preveč zavrženih domačih mucev. :C:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, macona, jaz tud to govorila, pol je pa kar prisel, pa sem ugotovila, da se vse da zrihtat.. Saj ne da imam izbiro zdaj x:o)x Pa ceprav so dnevi, ko bi ga najrajs poslala nekam, ga mam v bistvu ful rada in ga ne dam xsrcx

 

ruska modra.. tega ma pa Sstane, a ne?

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
lucky you, jaz vidim domača dva samo na 14 dni. Takrat ju seveda ne izpustim iz rok in muc včasih kar spi na moji postelji. x:Dx xsrcx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...