Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Guest mačona
x:)x :palec: ...pravzaprav je bila precej zaspana in so ji že oči skup lezle...in v resnici se malokrat tako drži, je ena boječka.. x;)x x:Dx

tale zverinica je boječka? :eek: sem pa mislila, da je ena tistih mačk, ki dobro vejo, kaj hočejo in ni kančka pohlevnosti v njih, samo prezir in mačji ponos ter samovolja.

res, na tej fotki kot da bi s pogledom in držo govorila :"daj človek, spelji se."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U, kaka mačka!! x8Dx xsrcx

 

aja, a sem že omenla, da je moj maček precej čuden? greva prejle na sprehod... ena luža tam na poti.. normalen maček bi se je na daleč izognil.. ta pa - gre zraven, mal povoha, pol pa čmok, čmok, čmok direkt čez sredino luže :eek: halo???

da ne omenjam, da se zdajle spet veselo valja po tušu, ker sem se ravnokar stuširala in je še prijetno mokro :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Aliana, mene pri tvojem mačku nič več ne čudi; z veseljem berem, kaj vse zganja. x:Dx A še poka z elastiko na mapi? x:Dx

Naš Pepy pa pošizi, če mu zašumiš s kakim papirjem. Če mu ga potem daš v tace, ga ful lepo prime z obema tačkama, ga z zobmi razčeše na majhne koščke - zgleda, kot bi se ful jučil s kakim kosom mesa - zraven crkavam od smeha, pol se pa z bratom prepirava, kdo bo pospravil. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

DEJ ŽE MIR!!!

Pol pa praviš, da ne iščeš prepira. Ne vleči iz teme v temo stvari, mater. Umir se že!

Ti, a mogoce tebi pisem? Se spet vtikas!

TI MI DEJ ZE 100 x MER!!! Si prav zolcna!

 

:flower: INDIY + MoonDance :flower: Mirno sem pisala o mojih mucah. Potem pa ti :frog: UNA :frog: zacne napadat k ena komarka, potem ji pa se :frog: UNA :frog: pogum daje!!! Pa take lepe morilske zelje so sposobne pisat, potem bodo pa mene tuki napadale! xsmx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Naš mačk je pa len ratal. :o|o: Sam spi pa žre, lenuh. x:o)x

se podpišem pod tole v Pepyjevem imenu. x:Dx x:Dx Ejej, enkrat rečem bratu, da ga za finto stehtava - mačka, pa ni šlo, je bil prelahek, pa je brat stopil na vago, pol pa še skupaj z mačkom in začneva odštevat in sam prasneva v smeh - 4 kile in pol - OK, ni tako pretirano, ampak vseeno. x:Dx Danes, ko pridem domov, ga bova spet zvagala in bomo vidli, če je kaka kilca več. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moji mucki so mi zjutraj v zboru zapeli: mijav xDDx
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko je nasa muca Luli rodila 4 crne lupcke, oooooj kaksno veselje je to blo: Po zavesah, pod omaram, v skatlah, vsepovsod jih je bilo, skakali so, smejali.

Njihov priljubljen sport pa je bil (ko so blii se cisto majckeni): Imeli smo dolg hodnik. Na vsaki strani je bil en mucek. Pocakala sta, potem pa v dir en proti drugmu, skocila v zrak, se z glavam udarla, padla na tla, potem pa novadva.... ahahaaaaa..... cel dan! Skoda, da nisem imela kamere! xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx

 

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lol, to sta moja 2 isto delala, dokler ju ni avto zgazu! :)

 

Naše so pa že velike, pa se jim še vedno vsake toliko "sfuzla".

 

Zdaj jih nimamo več toliko. Pač ene od potomk xDDx

 

Nč, ne bo, mi noče pripopat slike, čeprav je velikost manj kot 50K. Pa drugič x;)x

Popravljeno -> bik1975
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naše so pa že velike, pa se jim še vedno vsake toliko "sfuzla".

Zdaj jih nimamo več toliko. Pač ene od potomk xDDx

Nč, ne bo, mi noče pripopat slike, čeprav je velikost manj kot 50K. Pa drugič x;)x

Zato ker jih mas sigurn u BM, mors met JPG, pol pa gre, nared 20 KB, evo! xsmx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...