Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Jest pa ne znam slikce prlept :cry: Pa tok bi vam rada pokazala mojga lubceka x;)x . Sicer sm pa ponosna lastnica enga že 11 let starga belega višavskega terierja in 5 let starga tigrastga mačka (sm pač nora na tigre, kaj se če... x:Dx x:Dx x:Dx ) in ujej, tale je pa res že starina, moj Jakl - 15 let starga papagaja.

 

V kotu sobe mam pa zihr prov čedno zbirko pajkcov (deloma zato, k jih ne upam vn nest in deloma zato, k jih nočem ubit in deloma zato, k prnašajo srečo...)

 

Ah, te moje žvauce...

 

Bi pa ful rada mela oslička, če bi mela plac. (Če bi moj fotr tole vidu, bi se sam za glavo prejl x:Dx x:Dx x:Dx )

 

x;)x

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hjoj mačona, maš takega mač(k)ona kot moj dragi x:Dx

Samo tisto ni maček, tist sta dva mačka v enem :vragec: sem ga gledala včeri pa dans, kak je jedu pa jedu pa jedu, pa pojedu je že briketov za 3 obroke normalnih mačk pa je še kar jedu pa jedu :eek: pol je pa zmanjkalo je pa mjavkal za še :o|o:

 

Da ne rečem, da sem nesla dol (baje njegovi) breji mucki pot bajto brikete v mleku namočene, ane da bo ja revca kej dobila za papcat in ostali ki so prikrajšani, pa jo je odgnal pa vse sam pojedel :eek: :vragec:

 

Čist ne maram takih mačkov, en drug je tut tak, sem ga mogla ven zapret da je druga v miru jedla ker si ne upa zraven prit. Dans sem pa tistemu debeluhcu parkrat zapihala kt en ris, se je tko potuhnil od strahu dvakrat x^x nasilje nad ženskami, bo videl on nasilje nad ženskami če sm jst pri bajti x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

heheh, saj ta je tudi tak; ko dobita z mačko za jesti, jo nažene ali pa če pride prvi, vse poje, za mucico, ki je že itak lahka kot perje, ostane bolj malo. x:Dx res je debela mrcina in len povrh! cele dneve bi bil v hiši, celo spi pri meni, ko sem doma. mačka pa ima kar fobijo in sili ven, on pa se brani z vsemi štirimi, če vidi, da ga bomo vrgli ven. x:Dx enkrat sem ga videla, ko se je igral z mišom. x:Dx

 

zdaj ima zelo lep kožuh, se mu je ful zgostila dlaka - brat je rekel, da bi bil dober za plašč x:Dx xrolleyesx . trenutno ima 5.1 kg. me zanima, kako bo čez recimo en mesec. x:Dx :inocent: joj, sem nesramna, iz ubogega muca se delam norca. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heheh, saj ta je tudi tak; ko dobita z mačko za jesti, jo nažene ali pa če pride prvi, vse poje, za mucico, ki je že itak lahka kot perje, ostane bolj malo. x:Dx res je debela mrcina in len povrh! cele dneve bi bil v hiši, celo spi pri meni, ko sem doma. mačka pa ima kar fobijo in sili ven, on pa se brani z vsemi štirimi, če vidi, da ga bomo vrgli ven. x:Dx enkrat sem ga videla, ko se je igral z mišom. x:Dx

 

zdaj ima zelo lep kožuh, se mu je ful zgostila dlaka - brat je rekel, da bi bil dober za plašč x:Dx xrolleyesx . trenutno ima 5.1 kg. me zanima, kako bo čez recimo en mesec. x:Dx :inocent: joj, sem nesramna, iz ubogega muca se delam norca. :vragec:

Shit, a pol so vsi črnobeli taki :eek: x:Dx

Ja tale je res debel, mislim sej all respect sam pomoje ima tut okoli 5kg če ne več in velik je FULL!!!

Je rekel Jure, da je videl unega drugega požeruhca belega včeri ...al je blo predvčerajšnjim, uglavnem tut se z miško igrat x;)x hudo, jst sm pa skos mislila da je to sam joke, da mačke miši lovijo, da jih zares ulovijo 1x na let mogoče x:Dx

 

Ja jst bi tut mucka, sej sm že rekla...uglavnem neki za prekladat pa nadlegovat... pa takega s karakterjem. Samo če ga domov prinesem, bom letela čez okno z mačkom vred - samo on bo verjetno za razliko od mene varno pristal x:px

 

Aja, moj dragi se je zafrkaval potem ko sem se 10 minut drla na mačkona kak je grdo svojo "zaročenko" odgnal... je rekel, Petra a bova bele rjuhe obesila čez okno tko kot v Ljubljani, proti nasilju nad ženskami x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojej, upam, da se rana cimprej zaceli in pa seveda, da je bila operacija uspesna. Tudi moji psi so morali ze dati skozi te faze nosenja ovratnica. Ponavadi je bil na koncu ovratnik ze cisto unicen.

Lusten kuza je. Jaz imam tudi polarno pasmo. ;-)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest mam pa kužiko tako črno z belimi štunfki......pa mačkončka...pa skakače mamo tud ja..parček.....hmmm pa še akvarija se počas lotevam..a je dost?

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo :vragec: Sem mu obljubila, da bom dala na net tole zverinsko fotko njegovo, če me bo sam še enkrat ugriznu.

 

 

Mam milimeter globoko luknjo na dlani.. se je z zobmi zaletel vame :vragec:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Evo :vragec: Sem mu obljubila, da bom dala na net tole zverinsko fotko njegovo, če me bo sam še enkrat ugriznu.

Mam milimeter globoko luknjo na dlani.. se je z zobmi zaletel vame :vragec:

zaletel??! :eek: x:Dx x:Dx

luškan je ni kaj. pa zloben tudi, ne? jaz pravim, da je vsak maček razred zase, vsak ma svojo osebnost. xyesx

 

prej sem se spomnila, da sem si v 4. razredu OŠ na razstavi malih živali kupila belo-rjavega hrčka, ki pa ni dolgo živel, ker sem ga najbrž napačno hranila. ne vem, zakaj mi mama ni kupila kletke, reveža sem imela v navadni kartonski škatli. zakaj se ni ona pozanimala, kako je s hrčki in hrano, če že jaz tega kot otrok nisem vedela? :sori: res žalostno, da starši niso za vzor otrokom glede ravnanja in skrbi za živali. :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ni ravno zloben, daleč od tega.. samo ima.. kot pravita moji prijateljici.. strange way of showing his affection.. x:Dx

Pa glavno besedo mora imet in če se z nečim ne strinja, gre hitro v napad..

 

Saj zato mi je pa všeč, ker ima karakter :palec: x8Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Ma ni ravno zloben, daleč od tega.. samo ima.. kot pravita moji prijateljici.. strange way of showing his affection.. x:Dx

Pa glavno besedo mora imet in če se z nečim ne strinja, gre hitro v napad..

 

Saj zato mi je pa všeč, ker ima karakter :palec: x8Dx

o tem sem govorila. naš pepy recimo nima preveč karakterja. mačka, ki pa je zelo plaha in jo vsak najmanjši gib in šum prestraši, pa ma še kako osebnost! če ji kaj ne paše, samo grdo pogleda, zarenči in obrne hrbet. pepy pa je ko cunja, lahk delaš z njim, kar češ. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: AAAAAaa!!! Zverina! Ne vem kaj mu je dons.. že cel dan vame skače.

Pol pa ga vidim, da me namerava napast, pa se proti njemu obrnem in rečem NE in grdo gledam, pa se obrne stran, kao OK, pol pa ne, pol pa se obrnem stran,d a bi šla v kuhinjo in HOP! Je že na mojih hlačah xrolleyesx Baraba, sam da mu hrbet pokažeš... :vragec:

 

x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...