Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Pasji lastniki!!!

Kaj naredite zdaj s tackami, ko je toliko soli? :o|o:

Namrec, jaz sem mu dala vazelino na blazinice ( nekje sem prebrala), pa se mi zdi, da ne pomaga dovolj.

A je se kaksen recept?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
x:px x:px jutri vidim naši mali dve zverinci. pepy bo cele počitnice spal pri meni čez noč! amapk je model, nikakor mi noče biti pri glavi, amapk se mi zrine k nogam. :o|o: jaz bi rada, da mi prede, sam je pol predaleč, da bi kaj slišala. x:Dx no, jaz mam blazino proti vzhodu, brat proti zahodu. bratu sili in sili h glavi in se mu drgne po frisu in pol sem si enkrat obrnila blazino na zahod, češ da mi bo spal pri glavi, pa je tepec se spet zrinil k nogam. :xx!: :o|o: x:Dx pol pa razumi mačje muhe. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.shrani.si/pics/muki190127.jpg

No tale naša mukica je pa prehlajena in ima zamašen nos, kiha, kašlja, iz oči ji teče. Bogi je. Zdaj je največ na peči.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pasji lastniki!!!

Kaj naredite zdaj s tackami, ko je toliko soli? :o|o:

Namrec, jaz sem mu dala vazelino na blazinice ( nekje sem prebrala), pa se mi zdi, da ne pomaga dovolj.

A je se kaksen recept?

Vedno po vsakem sprehodu ja, tačke umit s toplo vodo. Jst osebno sem mazala z Niveo naši x;)x tisto zimsko pač, ki pride v takem velikem pakelcu x:)x

Res da je pol ji mal drsel pa da je blo lisast po tleh ampak se hit vpije. Lahko mu tudi namažeš ko se odpravlja "k počitku" x:Dx

Aja samo pri tej kremi je tko, lahko da jo bo lizal s tačk x:)x naša je oboževala kamilično kremo za roke, to je silila zraven kt nora pa stegovala jezik x:Dx

 

Sicer lahko pa tudi probaš namazat še predno gre ven in potem še enkrat ko prideta nazaj. Če pomaga se splača :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa na žalost ne morem prilepit fotke od našega lepotca sem (jo mam pa na osebni strani).

To je naš Mak (bernski planšar). Vsi doma smo nori nanj. Na srečo smo doma na takem kraju, kjer je lahko ves čas spuščen in soli ni nikjer. x:Dx Me je pa ta teden en stric v Ljubljani čisto prestrašu... je reku, da v Sloveniji ti psi vsi zbolevajo za rakom. :cry: :C: In, da naj ga nikakor ne damo zdravit, ker baje ne pomaga. Ali ima kdo takega psa starega 5 al pa 6 let? A je res kaj narobe z njimi? Jaz res upam da ni!!

Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo. (Walt Disney)

T design

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tjama nč bat. To je isto kot pri ljudeh. Eni zbolijo drugi ne. Midva sva mela briardko in je imela raka. Je pa res, da je blo to v celem rodu nazaj. Tud mama od nje je za rakom zbolela in še nazaj. Pri nobeni pasmi ni 100% da bi vsi zboleli.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Roko na srce, pri berncih je resnicno visoka stopnja umrljivosti za rakom. Zakaj tako, pa se ni znano. Vsaj kar sem sama spremljala ne.

Je pa to pogosto pri vseh popularnih pasmah... Zal.

Meni so bernci zelo vsec, vendar ga ne bi imela, poleg zdravstvenega vidika se mi zdi malce prevelik. So pa zelo lepi psi.

 

Ima pa Robida prav, se popolnoma strinjam.

Svoje prispevajo tudi pasji briketi, okolje, itd.

 

Nima smisla, da se obremenjujes s tem, pac pa lepo uzivaj s psom. To je bistveno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
zdaj, ko sem bila doma, je Pepy pridno spal pri meni dve noči in je bil prav priden, malo sva sicer zbujala en drugega, sam me je grel in predel mi je. xsrcx še vedno mi rine k nogam - očitno majo moje nogice tak fajn vonj, da lažje zaspi. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Robida, MoonDance hvala vama za tolažilna in razumevajoča odgovora. :flowers:

Ne bom se obremenjevala s tem. Upam samo, da našega ne bo to doletelo.

Veliko veselja želim vsem s svojimi kosmatinci. x:Dx xrosex

Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo. (Walt Disney)

T design

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.shrani.si/pics/pes2197039.jpg No to je pa naša ta velka mrcina od 50 kg, pa 5 muckov mu dela družbo.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Brskam tle po domačem računalniku in po starih fotkah..

 

Evo, Nayah in Archi, ko je imel le-ta samo kakih 6 kil.. Mati in sine xsrcx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pasji lastniki!!!

Kaj naredite zdaj s tackami, ko je toliko soli? :o|o:

Namrec, jaz sem mu dala vazelino na blazinice ( nekje sem prebrala), pa se mi zdi, da ne pomaga dovolj.

A je se kaksen recept?

 

Vanzelin POMAGA, samo moraš imet BELI VANZELIN, dobiš ga v lekarni, je pa potrebno pred tem, da so tačke suhe; in pa če so slućajno že poškodovane, mu tačke namaži najprej z jodom, potem pa z vanzelinom in počakaj, da se vanzelin vpije (med tem pa poizkusi paziti, da si ga ne poliže s tačk)

 

Vedno kontent x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Smo novo igračo pogruntal... letečo raco x8Dx

 

(škoda, k nimam kam filmčka dat, je 24 MB, predolg za kamorkol.. ampak je za crknit x:Dx x:Dx x:Dx )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...