Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

moja bajsika se umiva xDDx xcivx

 

I spy with my little eye....

:eek: Mater je bajsika...! x:Dx S čim jo futraš, :inocent: z anaboliki !? x:Dx x:Dx x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm hm, kaj je zdaj to...un učk bi moral biti v novem postu.... no, da vidmo....

 

the queen on a stroll

santos x:Dx njet, se je omaščobila odkar je sterilizirana, sam še je pa spi xrolleyesx sam je pa fajn mehka x:Xx x;)x

x:Dx Saj zato jaz nočem mojega kastrirat..., ker bi bila podobna scena...saj že tolk spi...sam, da bi še več jedel pa bi bil, kot balon ! :lol:

 

Čak, morda mi uspe dat njegovo fotko gor...!? xcivx x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MačkaRežalka,

x:Dx vem kaj pomeni imet samičko... :inocent: saj mojo prvo muco sem pripeljal prav samičko... :vragec: x:Dx

Ne bi rad imel samice... :o|o: too much zame ! x:Dx

Fotke so zelo lepe... :palec:

 

Evo ene par mojih oz. od mojega mucka, ko spančka ! x:Dx

 

http://www.shrani.si/pics/pict0120225018.jpg

 

http://www.shrani.si/pics/pict0121225019.jpg

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
moja bajsika se umiva xDDx xcivx

 

I spy with my little eye....

Mačka režalka - :palec: :palec: :2src: sama najraje slikam našega mačkona v takih pozah kot je tvoja mačkica na fotkah.

 

Santos - tvoj mačkon je isti kot naš, sam da ma naš kratko dlako. x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Santos - tvoj mačkon je isti kot naš, sam da ma naš kratko dlako. x:Dx :palec:

 

x:Dx A vi ga kr šišate... !? :8):

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tkole pa pri nas rožice na policah zgledajo...

 

(pa pustmo ob strani, da mi je danes že 5x vse stvari iz tele police zmetal in sem ta šestič obupala in mu pustila, da leži tle xrolleyesx )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tkole pa pri nas rožice na policah zgledajo...

 

(pa pustmo ob strani, da mi je danes že 5x vse stvari iz tele police zmetal in sem ta šestič obupala in mu pustila, da leži tle xrolleyesx )

Imaš zelo lepega mucka...pa tud video sem si ogledal... x:Dx :palec:

Ni kaj, je inteligenten, saj iz učk se mu vidi ! :vragec: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

inteligentna barabica, ja xsrcx moram pogruntat kaj je po horoskopu... x:o)x

 

Tvoj tud ful lep xsrcx

Pa od MačkeR me spomnil na našga doma.. 10 kg, čist bel, modri učki.. sam tolk debel, da se še po riti

ne more dobr umit :o|o: Po moje je kul mal pazit na prehrano.. jaz tlele Tristana držim na 200g dnevno

(dve tamali konzervi.. ne hujša, redi se pa tud ne, tko da je kar kul po moje..)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

inteligentna barabica, ja xsrcx moram pogruntat kaj je po horoskopu... x:o)x

 

Tvoj tud ful lep xsrcx

Pa od MačkeR me spomnil na našga doma.. 10 kg, čist bel, modri učki.. sam tolk debel, da se še po riti

ne more dobr umit :o|o: Po moje je kul mal pazit na prehrano.. jaz tlele Tristana držim na 200g dnevno

(dve tamali konzervi.. ne hujša, redi se pa tud ne, tko da je kar kul po moje..)

Pomojem je sigurn kak Kozel x:Dx ali pa celo Vodnar x:o)x x:Dx

 

Moj je lep ja...sam v istem času je tudi bogi :V: saj je izgubil eno učko ! :C: Očitno se je s kakim mucom tepel...in se mu je scedila voda iz očesa, pa smo mu moral z operacijo odstranit učko ! :V: To se je lih zgodilo marca, ko sem bil na svetovnem na Tajskem. In, ko sem se vrnil domov...nisem bil nič več vesel po tisti kolajni, ko sem ga videl ! :V:

Saj zdaj je cool, sam še vedno mi prihaja cel popraskan, očitno se goni... :( Zdaj ga puščamo bolj malo ven...), kar se pa tiče prehrane, ga futram, ko kralja ! Mislim, da tako izbiro hrane nimamo niti mi doma, kot jo ima on, od briket pa do vseh možnih prehran v konzervah, pa tud svežega mesa ter ribo mu dajemo občasno, kar je zelo pomembno za njegov razvoj, saj šteje šele leto dni...morda niti toliko nima ! xsrcx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa žlička olivnega olja je tud kul na vsake tolko..

 

A res? Bogi :sori: Pa ga kar ne izuči.. Eh ja, vsaj uživa, ko mačje bejbe podi okrog x:)x

 

Midva sva pa zdaj mal skregana, ker sem mu konzervo Whiskasa odprla in mu ni všeč (se je navadil na

eno drugo hrano) in sem trmasta in čakam, da poje. On je pa tud trmast in čaka, da pospravim

in kaj boljšega ponudim x:o)x

 

Ah, tam enkrat april, maj, junij je.. tko da ne vodnar, ne kozel x:o)x x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa žlička olivnega olja je tud kul na vsake tolko..

 

A res? Bogi :sori: Pa ga kar ne izuči.. Eh ja, vsaj uživa, ko mačje bejbe podi okrog x:)x

 

Midva sva pa zdaj mal skregana, ker sem mu konzervo Whiskasa odprla in mu ni všeč (se je navadil na

eno drugo hrano) in sem trmasta in čakam, da poje. On je pa tud trmast in čaka, da pospravim

in kaj boljšega ponudim x:o)x

 

Ah, tam enkrat april, maj, junij je.. tko da ne vodnar, ne kozel x:o)x x:Dx

Saj to niti meni ni jasno, kako ga ne izuči, žalost ! Pa ne vem na koga se je vrgel...jaz se ne hodim okol gonit...pa kr neki ! x:o)x x:Dx

 

Kar se tiče olivnega olja, Vem, mu dajemo tud to, čeprav mu dajem tuno z olivnim oljem, kjera je prav posebej narejena zanjga (Muce) ! x;)x

Ti pravim, mu dajemo tisoč različnih obrokov od lososa, tune, piščanca, govedine..ma nema, da nema...to pa je tista hrana za en obrok v vrečkah od wiskasa ipd. ! x^x

 

Praviš, da je zbirčen !? x:Dx Kjeri muc pa ni...sam tvoj pa ziher more imet kakega ascendenta ali celo luno v Kozlu !! :vragec: x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ko bo lačen...itak, da bo pojedel pa še fajn bo oblizal ! x:px x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naš Car je imel včeraj rojstni dan - 4.1.2004 se skotil ta naš črnuhec...in niti pocarljala ga nisem - cel dan v službi in zvečer bil on temu primerno nastrojen - sploh ni prišel blizu, ko sem prišla domov..in ko ga klicala za spanje(ker ponavadi komaj čaka, da gre v kurilnico)se je delal gluhega :vragec: Je pa zato dane vse noter spravil - ko ga otrem v kopalnici se je odločil da je čisto dovolj čist, da preizkusi sedežno. in nato še fotelj..pa je tale malo premal ratal zanj..in spet nazaj na sedežno x:Dx in to točno tam kjer ponavadi gospodič sedijo...seveda sem ga pustila kar nekaj časa tam gor x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Mačku se je nekaj pripetilo..z ušesa mu teče mešanica krvi in gnilobe :vragec: :vragec: in šepa - očitno ga dobili čez zaljubljeni psi..smrdi kot sto hudičev..ampak lahko pa spi Caru med nogami x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
x:Dx A vi ga kr šišate... !? :8):

x:Dx ne, kratkodlak se je prikotalil na svet. x:Dx

 

Tkole pa pri nas rožice na policah zgledajo...

 

(pa pustmo ob strani, da mi je danes že 5x vse stvari iz tele police zmetal in sem ta šestič obupala in mu pustila, da leži tle xrolleyesx )

praviš, da je vse po starem? x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

OK, tole moram delit x:Dx x:Dx

 

Tista plišasta raca, ki sem jo zadnjič obesla na elastiko.. Ej, to je najboljš možna igrača za mačka x!x Je še zmer zanimivo, čeprav se ponavad vsake stvari naveliča po par dneh.. Tole pa vsak večer lovi in podi okol x:)x

 

Na uni elastični vrvici, ki je za šivat, je privezano na luč, pa tko ene 20 cm nad tlemi, da se ne matra ful z lovljenjem.. elastika je pa ful trpežna očitno in se tko raztegne, da lahk po celi sobi pol prenaša raco, ko jo enkrat ujame... in jo odnese na postlo in tam neki grizlja in muči, pol pa mal preveč spusti, pa raca uide.. in pol frčita po celi sobi x:Dx

 

Priporočam :palec: 10 točk za raco :palec: x:Dx x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hudo :o|o: Tole je blo pa prvič, da je maček renčal name...

Sem mu morala postrižt še kremplje na drugi taci.. in sva se grizla in praskala, kriza, kok je močen postal...

 

Zdaj sem ga pa v sosednjo sobo zaprla, ker je čist divji in skače vame.. za 5 minut, da se mal pomiri...

 

Mah če mu pa tko kremplji zrastejo, da se po parketu drsa po njih, valjda da mu jih bom postrigla :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx če bi bil tiger, bi mi blo vsaj jasno od kje mu tole :vragec:

 

(teorija od enga mojga frenda - en divji maček je posilu eno domačo mačko in je Tristan ratal x:o)x x:Dx )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.marit2.net/hvordan_english.htm

 

Preberite si tole zgodbico. Moram reči, da so mi solze tekle, že dolgo časa ne tako.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Robida jaz tudi ful jokala :C:

 

Verjetno bova kupila zajca, pa me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje...Nasvete...

 

:vio:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Robida....toliko ljubezni, kot nam ta bitja dajejo.......nikoli, ampak res nikoli.....je ne bomo zmožni vrniti......žal.

 

Jst sem tud to prebrala že pred časom in to v službi in sem jokala za računalnikom k dež :C: x:Dx

Itak, da se ve da imam doma pse x;)x dva, če sem bolj natančna. V familiji smo vedno imeli vsaj enega, trenutno stanje pa je kar 3 :wOOt:

 

I xsrcx dogs

Popravljeno -> Nordika
Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram povedat, da sem se res močno zamislila ko sem brala to zadevo. Mi imamo pse odkar sva z Alefom skupaj in tudi druge živali. Spomnim se ko smo imel ninfo samčka 13 let. Ko je zbolel je bil res ubogi. Nismo mu mogli pomagati. Na nas je bila odločitev ali ga pustimo trpeti ali mu skrajšamo muke. Odločitev je bila moja in sem ga utopila, pa vam povem, da mi je še danes hudo po cca 10 letih, ko se spomnim. Pred Tedijem-beauceronom smo imeli briardko. 10 let. Zbolela je za rakom. Ko je bilo tako daleč, da je bila res že boga, sem ji pogledala v oči, je imela tako žalostne, sem jo peljala k veterinarju, da ji je dal injekcijo. Na mojih rokah se je poslovila. 6 let je od takrat, še danes mi solze pridejo v oči. Ljudje se premalo zavedamo, da ko kakršnakoli žival pride v našo družino je potem odvisna tudi od nas. Navadi se nas. Ima tudi dušo in srce in čuti. Tega ne smemo nikoli pozabiti, pa če je včasih še tako hudo, ko zbolijo ali ko nas prosijo na njihov način za pomoč. Tudi mi moramo čutiti ob živali. Ne jih jemati kot igračo ki jo lahko zavržemo, ko se je naveličamo.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...