Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

  • 3 months later...
tole so pa mali od moje lubice xsrcx ... jo ful pogrešam x:Xx ... pa tamale tud xsrcx

so zdej že ful veliki :2src:

 

 

Ka so cute...full :2src: :2src:

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah ja js mam pa crnga mucka pa čincilo(cincila je siva x:Dx )

x^x x:Dx

"Remember when I told you how my

Kin is different in some ways?

And how you should not fall in love

With someone like me, anyway...

Between the lines, people see signs

When they feel the sear, every day's fear...

And one night their torches

Find the girl without a name...

And the one who has her

Love is no more safe..."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a kdo slučajno potrebuje t'velk pok žagovine za domače živalce (zajce, hrčke, pujske, miške in podobno pakovanje)?

sem iz LJ in podarim, samo naj pride tisti iskat

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iiiiiiii, kok sta luškan par! :2src:

 

Lubček pa lubica x:Ix

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iiiiiiiiiiii...mikica ti je čist podobna x;)x

res

 

Rudijeva ritka, če bo uspelo pripenjanje :2src:

 

ni uspelo...žal drugič

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iiiiiii, kok sta luškana, sploh kuža (enkrat za razliko, da mi je pes bolj všeč kot mačka xDDx ). :2src:

oh, če bi ti vedla kakšen satan je pes, uff, dans sem mu pravo: Da mi neboš v lase skočo, in kaj misliš kaj je nardil? Z pulnim šutom vame skoči, malo bi falilo pa bi na njegov drek z faco prleto :xx!:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iiiiiiiiiiiiiiiiiii :2src: Behy, kolk sta luštna :2src: a je kuža staford x?x je tak kot moja, k je bla mala :2src: xsrcx

Pitbull je :vragec: x:Dx Ja sej ta mala bi se samo rada špilala, pa me velikokrat za rokico s kremplji zgrabi x:Xx Smo jo pa najdli za našo garažo, ker jo je Beno nekaj izival, pol pa sta se stepla in je mucka zmagala xsmx bravo mala xokx Jah pol pa smo jo kar posvojil, ker se nama je s sestro zasmilila, pa sma ji domek podarila, pa še hrano pa svašta! Je pa full strnirana, smo ji nastavil škatlo in pesek za muce, pa sam tja hodi srat pa lulat, zunaj niti noče it ;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oba sta lušna Beno in Mikica...In to full,full ,fulll....Če bi pa že mogla izbirat bi se pa odločla za Benota.. x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oba sta lušna Beno in Mikica...In to full,full ,fulll....Če bi pa že mogla izbirat bi se pa odločla za Benota.. x;)x

Haha, ja to si zdaj misliš, ampak moja sestra in jaz sva vsa modra od grizenja in zaletavanja :V: No ja, saj so rekel, da to traja sam 1 leto, in da je le to otroško igranje, hvalabogu še sam 4 mesece pa bo ga minilo :D

No tista slika je bila vzeta pred 7 meseci, zdaj pa je slika spodaj od včeraj x;)x

 

 

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

behi, ker cudovit kuza :palec: :2src: uf, si ne predstavljam, kaj bi nasa snejkica naredila z njemu... :vragec: x:Dx

se razumeta maca pa pes? x:o)x mi smo enkt mel haskija pa neko muco, k sta se ful razumela xsrcx

sam pol je muco neki prijel k je papigo pojedla... cez balkon je prsla v dnevno in kr cez kletko... mislim too much :xx!:

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

behi, ker cudovit kuza :palec: :2src: uf, si ne predstavljam, kaj bi nasa snejkica naredila z njemu... :vragec: x:Dx

se razumeta maca pa pes? x:o)x mi smo enkt mel haskija pa neko muco, k sta se ful razumela xsrcx

sam pol je muco neki prijel k je papigo pojedla... cez balkon je prsla v dnevno in kr cez kletko... mislim too much :xx!:

nič se ne razumeta, saj pravim da sta se stepla, in glede na to da je pes kar dobre postave in ma veliko mišic, je mačka zmagala, ko je koamj mladiček :D

Sej mi pa smo mel mešančka in tudi enega črnega mačka, ko sta skupaj v hišici spala, kot 2 zaljubljenca :D Sma pol je mačka umrla, pes pa je pojedel strup :C:

 

x:Dx kaj je pa tle hotel od tebe x:Dx

samo, če hočeš, da ga mine, mu ne smeš pustit tud zdej tega xrolleyesx je pa ful lep :2src:

nič, zehal je :D Sestra ga je slikala :P

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest mam pa doma enega mucka Tigita, ki ma včasih mal "krizo identitete". smo ga dobil od enih, ki majo doma psa, in se je moj zdejšnji mucek vedno igral s tem psom, in zdej, če ga kaj "razjeziš" začne kr grizt. pa full rad ma vodo, tko da se rad kopa...res je posrečen. x:Dx
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...