Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

jest mam pa doma enega mucka Tigita, ki ma včasih mal "krizo identitete". smo ga dobil od enih, ki majo doma psa, in se je moj zdejšnji mucek vedno igral s tem psom, in zdej, če ga kaj "razjeziš" začne kr grizt. pa full rad ma vodo, tko da se rad kopa...res je posrečen. x:Dx

haha, naš ima tudi rad vodo :D Imamo na dvorišču kad z vodo, ki jo uporabljamo za zalivanje rož, pa Beno kar noter skoči, sam problem je ko ne more prit ven, pol pa cvili, a ga moramo rešit :D

 

moja nova kužika, 2 meseca stara bela labradorka :2src: xsrcx :wub:

eee kak je lubana :D :wub: Jah zdaj je lubana, pol pa ko boš ves moder od udarcev pa od grizenja ko moja sestra pa jaz, pa nebo lih preveč lubana, je li? ;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nas hisni ljubljencek x:Dx v bistvu od sekice snejkica :vio: hehe, ima tk leno zival ima kt je lena sama... sploh ni nevarna, napadalna al pa kej... lih zato, k je tk lenaaaaaa.. :vragec: tle je stara pol leta, je blo spomlad slikano, zdej je pa piclo leto :2src:

http://www3.shrani.si/files/kaa801327.jpg

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seal, zelo lepo pasjo damico imaš :palec:

 

Kapica, je to udav? Kr velika za svojo starost (1sabo leto). Luškana, ampak jst nism za kačone.

 

(hahaha, pol ste pa kačurji, k mate kačo; jst sm pa pesjanarka, k mam psa).

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp, jp :palec: rdecerepi udav al pa boa constric....kaj vem kaj po latinsko... x:Dx hehe... sj smo bli ful pesjankarji tud x:px

pa em kak je za macke? no to se mamo zdej... kacurji?? lol x:Dx xDDx

kaksnega psa pa imas?

 

seal se pridruzujem ostalim, da mas ful cortkano labradorko xsrcx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, jst mam pritlikavega (srnasti) pinča (samica, podobna srnici, velikokrat zamenjuje s čivavo - k je pol manjša xrolleyesx )

 

Nimam nobene odrasle slike (je že 4 leta stara), sam mladičjo.

 

http://www3.shrani.si/thumbs/pict0001801504.jpg

 

Kle je bla skor 10 mescov stara, zuni pa -5 st. - rabi plašček, ker se hitro ohladi (je mala pa še kratko dlako ima)

 

Hmmm, mačkonarji/mačonarji?

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a kdo ve za kako leglo novofundlancev???

žal ne vem...imaš pa dober okus.... :palec:

 

 

 

do letos sem imela križanca med novofundlandko in labradorcem.....čudovit pes....po 14 letih druženja ga pogrešam.....

 

zdej se pa doma sprehaja tigrasta mačkica z "belim podvozjem".....prav simpatična je....celo meni, ki sem drugače ljubiteljica psov.....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žal ne vem...imaš pa dober okus.... :palec:

 

do sedaj mel lesija, novofundlanca, enga mešanca, pa samojedko, sedaj mam vnukinjo, pa mislim da b blo dobro, če bi skupaj gor rastla, nekak mi najbolj odgovarja ta pasma, čeprav tudi labradorka neb bla švoh........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cookie...hehe, boga psicka, da je mogla pozirat na -5 stopinjah... ne odpre mi celotne slike :xx!: tko, da ne vidim razlocno plascka :o|o:

 

drugace pa jooooj kok je srckana... :2src: ma taksen mili pogled xsrcx

 

glede mack, bomo pa kr maconarji, prov? x:Dx se leps slisi x;)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo fak kapica, jaz pa nebi meu kače, mam fobijo pred njimi :(

 

...nas je več takih, ki mamo fobijo pred kačami...jest jih še po tv-ju ne gledam rada, k mam vedno občutek, da vse po men leze...

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...nas je več takih, ki mamo fobijo pred kačami...jest jih še po tv-ju ne gledam rada, k mam vedno občutek, da vse po men leze...

jap, jaz pa ko vidim kačo po TV vedno gledam pod noge ene 3 dni da nebi na ktero stopil :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jap, jaz pa ko vidim kačo po TV vedno gledam pod noge ene 3 dni da nebi na ktero stopil :D

 

...ojej...vse to branje in pogovori o kačah... :sori: ...menjava teme...mi pa mamo doma v lokvanjih tut vodne polže. na začetku smo mel sam enega/eno, zdej jih je pa polno x:Ix

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vodne polže mate x?x x:Dx men se to tolk smešn sliši xDDx pa ne pojejo lokvanjev x?x :inocent:

kače :2src: men so pa noro fajn ... bi tud mela kakšno, pa se mi zdi, da pol bajte pobegne pol :eek: ... sicer ma brat ameriškega goža, sam je še bolj glista, k je čist mlad :vio:

seal, luštna psička ful :2src:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vodne polže mate x?x x:Dx men se to tolk smešn sliši xDDx pa ne pojejo lokvanjev x?x :inocent:

 

:flower:

hihi...sej men se je tut smešno zdelo ko mi je kolegica prnesla v lončku neki čudnega pa malega, pa je rekla da je vodni polž x:Dx . lokvanjev pa ne pojejo...v bistvu sploh ne vem ka jejo... x:)x ...ampak so kr posrečeni...za polže x;)x xDDx

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a kdo ve za kako leglo novofundlancev???

 

 

Poskusi tule:http://www.mojpes.net/index.php

...ja tudi labradorc ali pa zlati prinašalec...pasme z visokim tolerančnim pragom :palec:

 

Ja za otroke so zelo primerni taki psi z 'visoko' toleranco oz. 'občutkom' .......Labradorci, Zlati Prenašalci....je pa res, da so eni najboljših pasem za otroke Novofundlanci in pa Bobtaili :2src: x;)x :palec:

 

 

evo naš Kosmatinček Bobtail

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower:

hihi...sej men se je tut smešno zdelo ko mi je kolegica prnesla v lončku neki čudnega pa malega, pa je rekla da je vodni polž x:Dx . lokvanjev pa ne pojejo...v bistvu sploh ne vem ka jejo... x:)x ...ampak so kr posrečeni...za polže x;)x xDDx

hihi menjava teme, pr nas na deželi pa pogosto srečam kakšno kačo, včasih se katera na dvoriše prlazi, včasih pa jo kar pred vhodnimi vratami srečam - enkrat sem bil sam doma in cel dan nisem upal ven it :)

Polže, kje pa jih dobiš?

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/06/0812/5108117da5.jpg

 

Takega malega đavolina bi pa jz skor zadnjič domov prinesla... x:o)x Me je tolk prevzel,sam sem si pol zadni trenutek premislila. :xx!:

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: kako srce malo :2src: jst ne vem, če bi se mu lohk uprla :inocent:

sj jz sem se mu tud komi uprla..Tak cartl je :2src: :2src: Pa skoz sem ga cartlala..Sam nisem še pripravljena na drugega psa..Pogrešam Ajči-še vedno.. :sori:

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Polže, kje pa jih dobiš?

 

:flower:

hm, jest sem jih dobila od ene kolegice, k majo tut lokvanje doma, pa mi jih je ona prinesla. če pa se dajo dobit kje tak, v kakem akvariju al kje, pa žal nimam pojma...sam najbrž bi se mogli.

 

...aja, pa da dodam, da mate vsi full lepe kužije! :2src:

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...