Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Klarus, ta glodalka ne zdrži brez človeške družbe :eek: rešena iz labaratorija x;)x

 

 

se razumeta maca pa pes? x:o)x mi smo enkt mel haskija pa neko muco, k sta se ful razumela xsrcx

 

Sem imel mačko 2 leti in nato pripeljal 1,5 let starega dalmatinca :2src: takoj sta se razumela, po nekaj letih pa nista več zdržala eden brez drugega :eek: tako huda navezanost da se je mačka kar sama "ugasnila" , ko ni bilo več psa :V:

Od žalosti je kar shirala in po dveh mesecih zaspala in se ni več zbudila :sori:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dokler je tam ko spada nimam nič proti....če je pa prosto leteče, me pa kr zmarzi..me čist preveč spomne na moje pripravništvo..ko je blo med kuhinjo in skladiščem zaprto dvorišče..in tam je blo miši, da je blo joj :eek: :eek: :eek: in glih js sem mogla njavečkrat it v skladišče :zz: še zdle se spomnem, kak so mi miši letale preko stopal :xx!: :o|o: :eek:

:inocent:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

Ampak prav prijetno žgečka, če pod majico zleze x;)x

Nekaj let nazaj je (bivša) punca tudi imela podgano :2src: mi je bilo smešno, ko so se v McDonaldsu delal da je ne vidijo, ko se nama je sprehajala iz žepa v kapuco x:Dx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma sej tak mi je čisto kjut..pa tud js bi jo po mojem z veseljem žulila...sam da me ne dobi nepripravljene..potem je visoki c nizek proti mojemu cviljenju x:o)x x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

:palec:

 

Jaz sem pa bolj Doolitlle :inocent:

 

 

Red Hot Chili Peppers - Naked In The Rain

 

 

 

Standin' on the corner of civilization

There's a time there's a place for me

In a world where I can't be found

Cold and mean people give me the creeps

Going to the jungle where the elephant roams

Got to get away gonna make it my home

Losing my taste for the human race

Social grace is a waste of time

It's absurd when I look around

So sublime that we blow my mind

 

Naked in the rain with a killer whale

I can't taste the salt when I lick his tail

Naked in the rain

Doctor Doolittle what's your secret

Give it to me doctor

Don't keep it

 

I never met an animal that I didn't like

You can come to me I won't bite

Don't you know dog is man's best friend

There is some love that you can't fight

Naked in the rain with black tattoos

Runnin' through the woods laughing at the blues

 

Naked in the rain

Doctor Doolittle what's your secret

Give it to me doctor

Don't keep it

 

Listen to the talking heart in my chest

With this gift good Lord I am blessed

There's a lump and it's in my throat

I'm in love with the wilderness

 

Naked in the river skinny dippin' my way

In the waterfall I just wanna play

 

Naked in the rain

Doctor Doolittle what's your secret

Give it to me doctor

Don't keep it

Naked in the rain

Doctor Doolittle what's your secret

Give it to me doctor

Don't keep it

 

Muzika je sicer off topic, ampak tekst NI!

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa načeloma podgan ne maram...

zadnjič sem eno skor povozila z bajkom...sploh pri nas na kodeljevem so podgane take predrznice, da je logično, da jih ne maram...

 

pa k sem bila majhna sem me je varuška peljala k enim na obisk, ki so imeli prašiče doma...

in seveda smo šli gledat pujseke...iiiiiiiii...

vsi, čist vsi so bli pogrizeni po vratu in hrbtu...podgane...

 

no, mogoče jih tudi zaradi tega ne maram :eek: ...grdi prvi vtisi

 

drugače sem pa imela doma hrčke, morske prašičke, bele miške, puščavse skakače, činčilo, papige, (še neke druge ptiče), mačke (vedno najmanj 2), pse (vedno 2), ježa (to je bilo sam za 2 tedna), kačo...hm...kaj še....zihr bi se še kej najdo...aja valda: ribe, želve

 

morm rečt, da ptičov pa res ne maram...že, ko smo jih imeli jih nisem marala...sam za pucat je blo...edin ena papiga me je imela fulllllll rada...sem nekje še slikana z njo x^x

 

zdej iammo pa RUDIJA :2src:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja nova :2src:

Zaenkrat še vedno Narja

:2src: :2src: :2src: iiiii podganica......jst sm jo tud mela.....mica je bla.....sam una "taprava", siva......skor črna no......joj kaka fajna žvat je to bla xsrcx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

podgane - jet simpathique. čeprav miške so mi pa ful sladke, celo dotaknila se bi je, če bi bla ziher, da me ne bo ugriznila ali opraskaa s tistimi micenimi krempeljčki, ko bi me obrcala.

 

jaz bom drgač mela enga mačkona modre barve, al pa belo modrega angleškega al ruskega in mu bom dala ime Bartol - ne vem zakaj, to sem dans dobila eno idejo, ko sem se šetkala po prešercu in je tam bil en lep mačkon im men kar od nekje šine v glavo : "Tale je pa ko kakšen Bartol". x:Dx x:Dx x:Dx

 

ne res ej, jaz mu bom kar dala ime Bartol. x:)x xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: :2src: :2src: iiiii podganica......jst sm jo tud mela.....mica je bla.....sam una "taprava", siva......skor črna no......joj kaka fajna žvat je to bla xsrcx

 

Siva je bila tudi njena bivša cimra :2src:

Ampak jo je stalno tepla zato sta morale narazen in sem vskočil kot posvojitelj, kot ponavadi x:Ix

zato pa mam prepoved prinašanja živali domov :xx!:

 

Ampak moram diplomatsko zrihtat da bo kokrpes na obisku podaljšan vikend, ko gre xsrcx na poroko

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Siva je bila tudi njena bivša cimra :2src:

Ampak jo je stalno tepla zato sta morale narazen in sem vskočil kot posvojitelj, kot ponavadi x:Ix

zato pa mam prepoved prinašanja živali domov :xx!:

 

Ampak moram diplomatsko zrihtat da bo kokrpes na obisku podaljšan vikend, ko gre xsrcx na poroko

 

no jst sm jo mela na frej večino....in si je tam u roži straniče nardila.....pol sm tisto rožo vn vrgla pa kr u teglcu mela zemmljo da sm lohk praznla....k rože res ne morš vsak dan presajat x:Dx carica je bla, ful sm jo zdresiral pa vse..... xsrcx prava lubika

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Mate lušne živalce...! xDDx :2src:

To pa je moj Zorro. Velik, klepetav in razcartan muc, ki obožuje solato.

 

iiiiiiiiiiiiii ful lep mucek....jaz se prav premagujem, da si kakega mačka en napedenam...samo M noče imeti živali notri...sploh pa zdej ko imava Rudija...pa ne vem, če bi se muc lahko na zajčka navadu,.,ampak to ni problem

 

problem je v tem, da ne smem met živali not xnckrivx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mana, načeloma se zajčki navadijo muc. Pri prijateljih so si nabavili mini zajčka, ki se je tako udomačil, da je postal prijatelj z mucami. Na začetku ga je bilo strah radovednosti in igrivosti muc, pol pa so postali frendi. x:)x x^x Vendar so bili zunaj. V stanovanju bi trajalo verjetno malo dlje časa, ker ne moreš met zajčka skos zunaj kletke. Te hitro preseneti z fižolčki, ki jih srečaš po vseh površinah... x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam Rudija (zajčka) večino časa zunaj, pa se je navadil opravljati potrebo v kletko, če pa kak bobek kdaj kje spusti (navadno, kadar se ustraši), pa tudi ni konec sveta x:)x .

 

Mucka, pa ko je majhen ga moraš kar notri imeti...to pa ne gre pri nas :sori:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam Rudija (zajčka) večino časa zunaj, pa se je navadil opravljati potrebo v kletko, če pa kak bobek kdaj kje spusti (navadno, kadar se ustraši), pa tudi ni konec sveta x:)x .

 

Lepo si ga navadila. :palec: A ga maš že dolgo? Moj, ki sem ga imela pred leti pa je kakal, kje je prišlo. Samo je bil tak sladki pozitivec, da mi ni bilo težko počistit za njim. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Februarja sem ga kupila.

 

Ja moj Rudi je pa take bl agresivne, suverene vrste x^x

 

Včasih je prav antipatičen v tej svoji trmi. Drugače bi se pa samo cartal..ampak samo tako, kot on hoče in ko on hoče.

Ni govor, da ga dvignem v naročje...uh...čist znori. x;)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Februarja sem ga kupila.

 

Ja moj Rudi je pa take bl agresivne, suverene vrste x^x

 

Včasih je prav antipatičen v tej svoji trmi. Drugače bi se pa samo cartal..ampak samo tako, kot on hoče in ko on hoče.

Ni govor, da ga dvignem v naročje...uh...čist znori. x;)x

 

Hrabri zajček Rudi, z mačjim značajem! :palec: x:Dx Ja... dobro nas obračajo živalce... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, tale je pa čist frišna od moje tamale, k je uživala v Bohinju...

 

http://www3.shrani.si/thumbs/lilly888912.jpg

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...