Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

to pa ni tvoja "ta'mala" ampak je kužika x:Dx :P taka ostra zgleda, verjetno ima to po gospodarju? :inocent: x:Dx

 

Ja x:Dx ; čeprou jst jo kličem Zdraharca; greva midve tko po ulci med vrstnimi hišami in vsake tolko mal zabevska, glih tolko, da opozori čuvaje (ki so, jasno, za ograjami), ki popizdijo, se začnejo dret in zavijat, ona pa lepo odpeketa stran (pa še reži se, prisežem) x:Dx

 

Pa najrajši "straši" male otročke, take, k so glih komi shodili in se še lovijo (in so nekako v eye contact z njo), se zažene prot njim in zatuli, no pol zatuli tamal, pol jst, pa še starši od tamalih. Una pa gre lepo hinavsko preč. (tko, da jo moram imet na štriku, čim vidim froce na obzorju, da je mir).

 

Ima pa še prav posebno alergijo na kure, golobe in vrane. Vse preganja z inkvizicijsko zagretostjo. :o|o:

 

Riki je pa metuzalemčan, kene x:o)x Nič ne bo: moja je sterilizirana x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moj Rudi je pa mal zrastu, ampak je še zmer moj xsrcbumx

 

http://www.moj-album.com/vstopnica/spooh7aoar/

 

najnajnjanjanlaepši zajčk na svetu

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

khm..., da te popravim: najlepši zajček x^x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj kakšna lušna buba je bil, ko je bil mejhen...kepica moja mala...zdej je pa t'prav zajc ratu

moj moj moj mojjjjj

jaz ga imam tako rada x:)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni pa so kot hišni ljubljenčki ostal še sam polžki v lokvanju...muceka ni več, ker ga je povozil avto :C: :V: ... pa tak ga pogrešam, ko je bil tak cartelček, da mu ni para :C: :V:
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Teyka :flowers: sej bo bolš ;) Sta se pa vsaj spoznala, ko je bil še živ ;)

 

res sem vesela, da je bil on ravno moj mucek, ker je bil res posebn...zdej pa je v mačjih nebesih xsrcx

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to je hišna ljubljenčka od sosedov in jaz:

 

mi mamo tut zdej 2 posvojena hišna ljubljenča od sosedov, ko našega mucka več ni. oni majo pa kar 2 mucka, ampak so zlo malo doma, tako da ker sta še bol mlada in mata rada družbo prideta k nam, in sta cele dneve pr nas...tako da sta moja posvojenčka

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa moja zverinica ...

Kaka cartana mucka :2src: najlepše so takele, navadne čistokrvne vaške. Jst si dostikrat čistokrvne vaške oranžine ogledujem x:Dx xsrcx pa žal muce doma od mojih nihče ne more.

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...