Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Kak lep kuža in kaka lepa lastnica :2src: x:Ix

 

Jst pa komaj čakam, v ponedeljek dobim črnuhico na "daljši" obisk, pismo se vlečejo tedni... zdej pri koncu pa še par dni ne morem več počakat x:Ix x:o)x xsrcx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

x:Dx x:Dx pa če jih vonj po mesnih kozervah preveč ne moti x:Dx x:Dx x:Dx

 

Joj..

 

No..kaj dogaja..dogaja to, da se mačke vračajo v našo bajto..

Najprej se od sestre spet nazaj preselil naš mali izgubljenec(tisti mačkon, ki padel iz mašine in ga posvojili -potem pa ko poginila Čarna se odselil k sestri, ker ima mačka, ki je zanj tako lepo skrbel..kot da je njegova mama. Še sesati mu je dovolil x:Dx zdaj sicer očitno te zajebancije fertig)..

In zdi se mi..pa nisem glih ziher...DA SE LISA 2 VRNILA!

Pogrešana je bila od lansekga leta - nekje taki čas..je izginila. imela noro navado, da hodila poleg na sprehod in se očitno priključila kateremu od pohodnikov..

in zdaj se točno taka sivo tigrasta muca smuka okoli naše hiše - večja seveda. Kaj smuka..včeraj kar v hišo šla in točno vedela kje je sicer bilo nastavljeno kaj za mucke..ampak je ful plašna..je pa res, da sliši na Lisa..

Se mačke torej znajo vrniti domov??

To je zdaj tehtno vprašanje..

Nasplošno pa problem, ker imam rezevirana dva strahotno grda mačka - najgrša možna..to je bilo po naročilu. Zdaj me bosta pa zafrknila in bosta kje še ful lepa ratala x:Dx x;)x x;)x

Potem bom pač štiri mačkone imela pri hiši...

Kriza x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lenobno :fiju:

 

 

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

evo še našo lenobo

 

 

:2src: joj, kako imamo luškane mrcinice :2src:

 

trudi, tvoj renčač pa nekam sploščen zgleda. ???

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha, a pol se vsi bublenčki tkole na hrbet obračajo al kaj x:Dx naša prejšnja se full ni rada, kdaj pa kdaj samo x:)x

 

Jst sem pa zdej v nekem "boju" ...doma so po dveh tednih ko se je mirkala pri meni neki namignili da bi mogoče lahko Nerico obdržala, pol sm pa to izkoristla, se mal z očijem pogovorila (valda noben noče nobenih obveznosti) in jo kar domov pripeljala. Mami je včeri rekla "a spet je pes kle" ...sam od včeri do dons sta že dva dneva pretekla, dokler mi jasno ne rečejo, da jo moram nazaj na deželo odpelat se bom delala neumno x^x kaka žleht pesjanarka sem ane x:px

 

 

Melody - tale lisička je pa tvoja lisička x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glej ga, pa je res majhen x:Dx :2src:

 

mi je na prvi sliki zgledal pravi korenjak ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px ko bi vidla kake marcine imajo šele pri nas... pa smo kot v čebeljnaku v tehle stolpnicah Fužinskih x:)x neki časa nazaj je bil kar problem - ena familija v pritličju ima gromozanskega mešanca med labradorcem in eno drugo veliko pasmo. Kako je to revše lajalo sredi noči na balkonu, pomoje so ga hotli navadit da zunaj spi... ma prisežem da je odmevalo med bloki tok da sm se ob 1h zbudila pa šla čekirat kaj dogaja :sori: sej pol je nehal, verjetno so ga not spustili in zdej že dolg ni nič več slišat. Je pa čist podivjan in tko, mlad pač ampak to je treba uredit kadar so leta za učit in socializirat psa xrolleyesx ni igrača ane!

 

Drugi tak velik ki ga imajo tut v našem bloku je bernardinec, nekaj par zlatih prinašalcev, boksarček iz sosednjega vhoda... ma ljudje se kar odločajo za velike pasme navkljub življenskim pogojem - že dolgo ni več predsodkov da bi veliki psi morali samo v hišah živet.

 

 

PS: Zdej sem se spomnila - en butl je v našem vhodu nalepil povsod A4 liste z napisom: "prosimo lastnike psov, da upoštevajo hišni red in psa v bloku vodijo z nagobčnikom" :o|o: da ne bom jst komu nagobčnik nataknila :xx!: a zdej bom pa psa tam od lifta do veže v nagobčnik dajala pa se ona bolj ljudi boji kot oni njo!!!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

PS: Zdej sem se spomnila - en butl je v našem vhodu nalepil povsod A4 liste z napisom: "prosimo lastnike psov, da upoštevajo hišni red in psa v bloku vodijo z nagobčnikom" :o|o: da ne bom jst komu nagobčnik nataknila :xx!: a zdej bom pa psa tam od lifta do veže v nagobčnik dajala pa se ona bolj ljudi boji kot oni njo!!!

 

Ja zakon je na strani tega, k je to napisal

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako kazen ti pa lahk dodelijo :inocent: ker potemtakem vsi kršimo zakon xsuperx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako kazen ti pa lahk dodelijo :inocent: ker potemtakem vsi kršimo zakon xsuperx

 

Ja v večine ga kršimo, če pa bi se že zgodilo je kaze denarna 100.000 SIT in pa, če se kaj zgodi, si takoj kazensko odgovoren, kar pa ni glih joke

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...