Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

jebemti pesjanare butaste

 

---

 

eh :eek: , včasih imaš pa res take, da bi še jaz mojga Rudija nate naščuvala... :shuriken:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No lej, jst vem da moja psica nebi nikogar popadla, dam roko stran, ne zdejšnja ne prejšnja :o|o: za tiste pse, ki pa so nevarni pa sem mnenja, da bi tako že po difoltu morali imeti lastniki nagobčnik vedno pri roki oz. ga nadet kadar vedo, da pes ni na "varnem" terenu. Zato sem ga tut jst kupila moji, da jo naučim reda, eni lastniki pač svojih reda ne naučijo ampak zato ni treba vse v isti koš metat. In jst definitivno ne bom nikol svojemu psu nagobčnika nataknila samo zato da bodo sosedje zadovoljni, fuck them, prej bi moral ker sosed nagobčnik nataknit pa se manir naučit kot moj pes :vtz:

 

PS: In na K* mi grejo opazke ko nekdo mojo psico vidi pa prav "o fak pes, stran od mene, ta bo sigurno nekoga uklal, sej so vsi isti" xrolleyesx sploh NI RES! Zarad enih treh bulmastifov sodijo cel pasji rod po istem kopitu, če je pa mejhna čivava al pa maltežan al karkol, kjut in cuddly pol pa že ni več pes - sej ta pa ja ne more bit nevaren. No vzgoja psa je odvisna od lastnika, če je pes mejhn al pa velik, z mano gre lahko kdorkoli v lift - mojo psico morm pa odvlečt za sabo če se hočem še s kom peljat. Tolk o tem kdo je nevaren :xx!: tisti ki brcajo pse in jih ti posledično zaradi tega sovražijo ali se jih bojijo, ali psi ki lajajo od straha na take ljudi!

 

Pol smo pa pesjanarji butasti ane :o|o:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst mam zelo rada živali; pse, mačke ..

Samo v tem primeru ima Bobnar prav, sorry ... sploh če gre za kakšno mrcino, se mi zdi čist prav, da ima nagobčnik v bloku, po stopnicah, v liftu ... nikoli ne morš bit čist ziher.

Kaj pa je mrcina? Mogoče kakšen na videz grozen rotvajler? Lahko pa je ta čisto krotek in po drugi strani te kar tako napade živčna čivava z manjvrednostnim kompleksom. x:)x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moja coprnica je huda k 100 :vragec:

coprnica

 

joj kakšna lušna lubica... x:Xx x:Xx x:Xx je takoj treba poljubčkat

gotovo daje hektolitre ljubezni, ne?

 

:palec:

 

Jaz pa bi si hrčka ubodel sam k ful kratko živijo al pa spet kako skobčevko, sam moram pol dve kupit, manjka mi stik z živalcami tok znajo pomirjat x:)x

 

...ja pomirijo ja, ampak žival moraš imeti tudi zaradi nje (predvsem) in ne samo zaradi sebe :inocent:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
kosmatinček škorpijonček, happy birthday!! :vio: :hapyb: Je kaj svojeglav in energičen? xrolleyesx

 

 

vse naj naj kosmatinček :flowers: :hapyb: xbendx

 

 

Ja jaz se tudi pridružujem. Vse najboljše Banditos. x:Dx x:Dx

Moj bo imel tudi 7 let čez kak 1,5 mesec. Sta isti letnik. Ne nista.x^x

 

 

Hvala za čestitke, res x:Xx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobra ideja za pasjo torto x;)x bom ponucala kdaj :palec:

Vse najboljše!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam eno vprašanje, a lahko imajo vegani al laktovegetarjanci mesojedo domačo žival?

Ja valda; moj pes je vegetarijanske brikete, ni not čist nič mesa (so beljakovine, pridobljene iz soje, sejtana pa to...). Sam te brikete ima zato, k ma zdej eno alergijo na nevemokaj, in je vet predlagal te brikete (je malo boljše, sam čist ql pa še ni). Sumim, da je alergična na pišč.meso. :o|o:

 

Beštja od punce. x:)x

Lep kuža :palec: , vdan v usodo (k mora imet na glavi dekco, moja bi popizdla) xDDx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaka lepotička :2src:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...