Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

Star, je dečko. Ocenjujemo na 8-9 let, ker sem ga vzel iz zavetišča, tam pa niso nič vedeli o njegovi preteklosti.

 

 

:palec: aja,dečko... x;)x Pol je pa lušn. :2src:

 

 

 

Zanimivo.In kako dolgo ga že imaš?Kdaj si ga vzel iz zavetišča?

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: aja,dečko... x;)x Pol je pa lušn. :2src:

Zanimivo.In kako dolgo ga že imaš?Kdaj si ga vzel iz zavetišča?

Februarja prejšnje leto. Zanimivo je, da sploh nisem nameraval imeti psa. S punco sva šla v pasje zavetišče, ker jo je zanimal nek mešanec in ji hotela z njim na sprehod, meni pa so dalo na povodec nekega umazanega in dobrodušnega kuštravca. Na sprehodu pa sva takoj videla, da sva za skupaj in je moral z mano domov. Punca me je gledala z izbuljenimi očmi, ker kaj takega ni niti približno pričakovala od mene. In jo popolnoma razumem, ker sem tudi sam sebe gledal z izbuljenimi očmi, da kaj delam. x:Dx Tako, na kratko.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Februarja prejšnje leto. Zanimivo je, da sploh nisem nameraval imeti psa. S punco sva šla v pasje zavetišče, ker jo je zanimal nek mešanec in ji hotela z njim na sprehod, meni pa so dalo na povodec nekega umazanega in dobrodušnega kuštravca. Na sprehodu pa sva takoj videla, da sva za skupaj in je moral z mano domov. Punca me je gledala z izbuljenimi očmi, ker kaj takega ni niti približno pričakovala od mene. In jo popolnoma razumem, ker sem tudi sam sebe gledal z izbuljenimi očmi, da kaj delam. x:Dx Tako, na kratko.

:palec: uff..Alan New..res lepa zgodba :vio: pa še resnična po vrhu.. :eek: x:)x

Veš, take spontane odločitve so ponavadi najboljše odločitve našega življenja.. xsrcx x:)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lahk bi mal tile dve mački umaknila da bi se lubčeki malo bolje videli x^x

sam res so krasni pa še zalivat jih ni treba pogosto x8Dx

 

a tebe moji kaktusi zanimajo x;)x

eden je star 20 let

eden pa 15

ostalo pa so še otročki

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš, take spontane odločitve so ponavadi najboljše odločitve našega življenja.. xsrcx x:)x

Verjetno so res. Čeprav sem potem imel krizo in sem močno dvomil, ali je prav, da sem ga vzel, pa kako bom skrbel zanj, glede na to, da sem bil v bistvu odklonilen do psov. Ampak to je bila le reakcija na novo življenje in beštja me je naučil vse potrebno, tako da sem mu hvaležen. xsrcx

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Tule je naša srečna trojica. Tokrat imajo mačke čisto mačja imena. Rumeni je Miki, beli pa Piki :vragec: Car pa itak car :palec:

So nas posebej opozorili(mati moja), da naj za božjo voljo ne dajemo več mačkom imen, ki si jih živi bog ne more zapomniti - Čarna recimo :V:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nataly.....mi mamo tud čudna imena...... x:Dx ...že po tradiciji..... x^x

mi tud x:o)x sploh kar sem jih jaz izbrala.. (Gipsy, Nayah, Arči=Ariel, Klara, Tristan...) no, čeprav mamina Špela tud ni bla glih normalna x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

Lenka - ta tvoja trobarvna naši bivši Čarni podbna - edino, da ona bila dolgodlaka s črno piko na nosu..pa še trobarvna :C: :C:

 

Saj moji starši tudi čudna imana za mačke. Mačkon je Šturmfirer x:Dx mačka - mama od mojih mačkonov zdaj - je Meri, druga pa Marina..bila je še Katrca, pa Hanzl..pa ful nekih čudnih imen..Tam jih ponavadi povozi avto - samo ti trije so res že dolgo, ker jih je mati njihova Katrca naučila prometnih predpisov - bila enkrat povožena in preživela in od takrat dalje se izogibala cesti kot hudič križa..ter naučila tudi svoje potomce da ne lazijo tja. Umrla je od zastrupitve tista mačka..(sosedi nastavili strup za podgane..)

 

Car sicer domače mačke zelo dobro prenaša - imel recimo rad zelo Liso(ustrelil sosed) in Čarno - ki ga je prav na sprehod vodila - zgrabila povedec in sta šla..mi pa crkavali od smeha...drugih -sosedovih pa nekak ne prenese najbolje..najraje je sploh, da jih ni blizu..Zdaj se s temi šele dobro spoznava - jedo že skupaj, pa Miki se mu v rep vsake toliko zapodi..spijo pa še ne skupaj.. x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri nas sreča vsa, da smo strelci v glavnem pri hiši, deca pa tudi že od malega non stop z živalmi..

Ko bili še mestni ljudje imeli papige - par nimf, ki imel tudi mlade, pa hrčke, ki se presenetljivo dolgo starost učakali..potem pa jaz privlekla k hiši kao nemšega ovčarja malega...a bil nemški lovski terier x:px Nekdo ga zavrgel jaz pa tako zaljubljena v živali, da ga kar posvojila..prave šove doživljali z njim..uničil nam 3 mobitele, vse daljince pri hiši, seseckal sedežno garnituro...in na koncu šel..ker mu takšen lajf, ni odgovarjal...lovski pes je pač lovski pes..seveda ni bilo lovca pri hiši, ki bi z njim na lov hodil :vragec: on pa tako blaženo vse rove pretaknil..pa za malo v šolo šel in potem ona tuli sredi šole kako Medo(pazi svetovno ime terieru dali) v šoli - kar v zbornico se namenil tip...mislim..na koncu ga je njena razredničarka in ta mala pripeljala domov... x:Dx x:Dx mah..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čarna recimo :V:

x:Dx tole je pa ravno zadnjič moj oči predlagal - da bi kao lahko preimenovala psičko Nero (italijansko) v Čarno (kaj je to Prekmursko al kako) x:px sej men niti ne zveni tko bad sam ne morem zdej jo začet Čarna klicat... pa kako bi to zgledal če bi se drla ČAAAARNAAAA na sprehodu :vragec: x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Tako je ime Carovi mami - Čarna.

Mi smo potem mačko takole krstili..

ja malo se res hecno sliši... x:px mi je pa vseeno všeč..Čarna - Nera - črna..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx tole je pa ravno zadnjič moj oči predlagal - da bi kao lahko preimenovala psičko Nero (italijansko) v Čarno (kaj je to Prekmursko al kako) x:px sej men niti ne zveni tko bad sam ne morem zdej jo začet Čarna klicat... pa kako bi to zgledal če bi se drla ČAAAARNAAAA na sprehodu :vragec: x:Dx

 

Zamisli si, kako nas folk gleda, ko ugotovijo, da je foter mačku dal ime Koko xrolleyesx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...