Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

že dolg nisem...

 

'jaz sem najbolj, najbolj bogi muc xcivx '

 

 

:2src: scrkljanček, tale pa je bogi ja, se mu bolje gode, ko marsikateremu človečnjaku x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma v rit se še ga da ugriznit, ko 2 mačura 69 položaj izvajata x;)x x:Dx

 

Moj mačur je enkrat s strganim jezikom domov prišel (kot od kače jezik recimo). To pa res ne vem, kako mu je ratalo. Mu sploh niso šivali, samo na infuziji je bil 2 dni, dokler se mu ni malo zacelilo, da ni shiral (ni mogel jest). Če zdaj ima jezik razčesnjen. :o|o:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pod repom, so mi razložl, da je to kao najmehkejši del pri mačkah, pa da dobr vejo kam morjo ugriznt, da boli.. sam mi ni jasno kako si tko trapast, da pustiš, da ti v rit ugriznejo xrolleyesx

 

z lahkoto, premlad je še , pa mu manjka izkušenj, počak čez leto bo on druge

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

z lahkoto, premlad je še , pa mu manjka izkušenj, počak čez leto bo on druge

pa res ne štekam, pri tko miroljubni lastnici x:o)x

 

pa po vseh unih testih, ko naj bi bil 70% gey... x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak tale Tristan pa je en maneken :palec: kot maček s kake naslovnice je x;)x :2src:

 

Ko smo ravno pri pretepačih --- moja je prava razbojnica ratala xrolleyesx zgleda je full over protective do mene postala in če pride kak pes v mojo bližino tako ko smo zunaj in okoli nje hodi se kar zapodi vanjga, zadnjič so jo moji prsti skupili, naslednjič pa nosečnica (breja psička, tut mal tečkana baje). Zdaj se mi je že s tremi hotla sklofat in pri zadnji sem ji nadela nagobčnik gor za cele 3/4 ure. A si sploh predstavljate, kako to zgleda, ko te lasten pes gleda z očitajočimi očmi ala "Poglej kaj si mi naredila, tako sem boga, mučiš me..." in potem jo odpnem in ji naročim da naj gre podelat kar ima za podelat in stoji vkopana na mestu nepremično in jo kličeš in ona gleda v drugo smer kot da te ne pozna x:Dx

 

Ma ja, nič hudega ji ni, že fehta pred hladilnikom x:px

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa res ne štekam, pri tko miroljubni lastnici x:o)x

 

pa po vseh unih testih, ko naj bi bil 70% gey... x:o)x

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx pajade , levinja pa miroljubna x;)x

 

:inocent: in zakaj misliš, da geyi ne grizejo :o|o:

 

:o|o: o seb raje ne bi, mi danes mladič pokazal, da ma tak velki flek na roki,ko kaki dalmatinec, sn ga dva dni nazaj ugriznila, ker se je skoz vame zaletaval xcivx pa k besede niso pomagale,petkrat zaporedoma , da naj neha, sem pa sam zasadila zobe v roko v čisti samoobrambi

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lia, koga si ti to ugriznla :wOOt: :lol:

 

joj, moja mačka ma pa čist dlako zvozlano :o|o: bo treba jo peljat kar pobrit x:Dx :vragec: k se hudič ne pusti več česat xrolleyesx

 

mi ni jasno kako si tko trapast, da pustiš, da ti v rit ugriznejo xrolleyesx

xsmx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem zanč domača dva peljala.. je bejba v 45 minutah opravla.. če se midve z mami spraviva s kakim glavnikom al pa škarjicami nad mačka, je sam pihanje in renčanje, pa par dni traja, ker je treba po koščkih, tam pa sploh nista dojela kaj se jima dogaja..

Arči je mel totalno zlepljeno dlako po hrbtu, sem mislila, da bo kar obrila, pa ji je uspelo vse razčesat, tko da je zdaj normalen :palec: Nayah ma pa dolgo dlako in mela tud en kup cufkov, sam je vse šlo..

 

mah, enkrat na leto se tole čist splača..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je to tam, ko je zraven še veterinar in živalska trgovina?

 

Sem slišala, da so blazno fajn. :palec: Ampak se mi sanja ne, kako se jim reče ... Pa do tja več tudi ne bi znala prit (enkrat sem šla po neke kapsule proti bolham).

 

Je pa od soseda maček umiral, samo bruhal je oz. na koncu niti več nič jedel, pa nobeden beterinar ni vedel, kaj mu je, tukaj v rožni pa so ugotovili, da je neko vrv pojedel ... In so ga potem operirali, zdaj pa je dobro. :palec: x:)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: tole se pa men zdi prov fajna cena :palec: xDDx

dej, prosim xDDx da oskubmo to mojo mačetino čarovniško x:o)x xsrcx

maš :)

 

A je to tam, ko je zraven še veterinar in živalska trgovina?

 

Sem slišala, da so blazno fajn. :palec: Ampak se mi sanja ne, kako se jim reče ... Pa do tja več tudi ne bi znala prit (enkrat sem šla po neke kapsule proti bolham).

 

Je pa od soseda maček umiral, samo bruhal je oz. na koncu niti več nič jedel, pa nobeden beterinar ni vedel, kaj mu je, tukaj v rožni pa so ugotovili, da je neko vrv pojedel ... In so ga potem operirali, zdaj pa je dobro. :palec: x:)x

ne, ni na istem koncu, je tam pri študentskih blokih tale bejba.

Prva-K, klinika za male živali, pa trgovina zraven, ja.. dr. Zaninovič & co.. tam je Tristan skor doma x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

10 mesecev sem čakala na ta prizor :2src: x:Ix prvič sem videla svojo črnuhico "čofotat" po snegu --- sad to remember the one that's no longer present and my heart filled with joy for the one that took her place, let there be snow for all the happy dogs in this world xsrcx

http://classroomclipart.com/images/gallery/Animations/dog.gif

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/07/0327/420312hjs8.jpg

 

Hišni gazda... x:Dx xsrcx

 

http://www4.slikomat.com/07/0327/27031298yx.jpg

 

...in njegov kolega... x:Dx :palec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Chariot...moja coprnica je tud čisto mahnjena na sneg x;)x

 

Alef...dobr gazda x:px ...a miši zna lovit ?... na pa še s pesom je prijatelj !

 

x:Dx x:Dx xrolleyesx x:o)x

Ne vem, njemu zdaj druge stvari hodjo po glavi... x:px x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kak maček, men so full cartli oranž muci in sem si prav oranžota želela, če bi kdaj mucka posvojila! Zgledajo tko nekak kot ljudje z oranžnimi lasmi, NAGAJIVI x:o)x x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A s tem belim ni nobenih zdravstvenih težav? Sosedov maček je bil enak in povsem glih. Najprej sem mislila, da je samo nesramen in se naspravlja, da me ne sliši ... x:Dx x;)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ja ja sam za tvoje beštije ti bo računala dodatek za nevarno delo, beneficiran staž, pa tko

xsmx pajade :sniky: je taka crkljiva mačka to xsrcx sploh ne bi posumil, da ma kej s coprnijami :vragec: :frog:

 

Če bi imela doma maltežana pa mačko od Scorpio girl bi naslednji dan pisalo

 

jaz imam pa doma fino rejeno mačko :vragec: x:Dx x:Dx

:lol: :lol: a tja je zginu sosedov maček :wOOt: :shuriken:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/07/0328/500307juqd.jpg

 

Še ena od kolegov... x:Dx xsrcx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...