Skoči na vsebino

Hišni ljubljenčki


Tamburin

Recommended Posts

bigbubbler...hvala za podatke.... xDDx ...

 

 

....pišuka...škoda, da je mačk kastriran....drgač bi se grebla za kakšnega njegovega potomca....mešančki tud ponvad obdržijo gene za daljšo dlako......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Pikola - tri mačkonare imamo. Jaka - maček, ki lani poleti padel nekomu iz avta in se zatekel najprej k nam -, potem pa k sestri...zdaj pa se zgleda za stalno preselil k nam - ker se mi pač mačkonari smilijo in lahko spijo v garaži. Ker so bogi in jih zebe - njih in psa..

Sem jih poslušala kako se oglašajo. Jaka ima čisto nežen, softik glasek in srce parajoče zamijavka: mijaaaav...Piko - sem že poknila kje fotko gor - on kar odločno eemmijav...Žučo - pa čisto po svoje: mrjaavv...

Car pa si misli svoje..in ful dobro prenaša domače mačke..Jaka nekoliko slabše, oz. najvčekrat je ves srečen, če ga lahko prežene, ampak mačkonar se ne da..odločen trdno, da bo on tule doma. Zadnjič se celo zmotil in se podrgnil ob psa..ko pa ga cucek pogledal je kar zapihal vanj. Moram še Jaka pofotkat in ga prilepit gor..sicer pa ful rad spi na moji pojstli..zadnjič vsi trije poleg mene spali. Prava gužva ratala pje..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je rekel naš vaditelj lani, da je nemški ovčar tako, kot mercedes med avti x:o)x

Bila kar malo užaljena...ampak pravi tip(ki ima seveda nemškega ovčarja), da če je pravi lastnik, je nemški ovčar sposoben naresti čuda..in nikoli ni prepozno za vadbo.

Je pa res lep pes :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem jih najprej morala vprašati za dovoljenje, da jih pokažem, noooo x:)x Pa še slike so obupne ... :ermm:

 

Tole je drugi najstarejši xsrcx

 

http://www4.slikomat.com/07/0928/22090047w7.jpg

 

Tretji xsrcx

 

http://www4.slikomat.com/07/0928/050901nwxv.jpg

 

Več pa trenutno ne gre, baje sem dala preveč slik x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jeti, vse je naše. Kar najdemo, poberemo in nesemo domov x:Dx . Ampak to še niso vsi, še kasneje pripopam x:)x

 

:eek:

Koliko pa ti imaš tega... x:Dx xsrcx :palec: :palec:

Me nekaj zanima... x;)x

A je tisto na zadnji sliki maček ali pujs? x:Dx x:o)x x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/07/0928/fkw-P9090003a.jpg

 

Dve petini mojih malih razbojnikov... x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aneda d je....a si moraš misliti, da smo tegale psa dobili v zavetišču...sj hvalabogu, da ima sedaj lepo življenje :)

jp...krasen je....pa ne šizim glih na nemške ovčarje....k jih je dost takih čudnih....nobeni reči podobnih...ta je pa res lepotec...... :palec:

 

 

 

 

 

 

 

alef....e te mačkice mata vidva z robido......?....kjut.... xsrcx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

Koliko pa ti imaš tega... x:Dx xsrcx :palec: :palec:

Ne velik x;)x

 

Me nekaj zanima... x;)x

A je tisto na zadnji sliki maček ali pujs? x:Dx x:o)x x8Dx

Kenguru x:Dx . Na tej sliki je mal bolj mucu podoben

 

http://www4.slikomat.com/07/0928/s7x-2.jpg

 

Tole pa je njegova mami xsrcx

 

http://www4.slikomat.com/07/0928/zow-Uri1.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem že skor napisala ojoj, ko sem se spomnila ene gospe, ki ima poleg 3 otrok in moža še trinajst živali, ki se prosto sprehajajo po enosobnem stanovanju. precejšen kaos je to. aja, živali so pa iz različnih rodov ali kako se temu reče. od podgan, pižmovk, psov in mačk pa tudi pajke in kače. no pa najbrž tud kakšno mravljo in kuhinjskega molja. vsaj upam, da je to nekaj normalnega. slednji so se mi zaredili nekje, pa ne nejdem izvora.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...