Skoči na vsebino

Težki časi in duhovna rast


Sončne ideje

Recommended Posts

Duhovno prebujenje se odvija. Težke gospodarske razmere nas prisilijo, da začnemo razmišljati o življenju in sojemu obstoju bolj globoku. Če nam bo uspelo se duhovno preobraziti do takšne mere, da bo prišlo do kritične mase, se lahko začnejo dogajati čudeži. Ne pozabite, da vedno s spremembo sebe nesporedno vplivate tudi na druge. Na spodnji povezavi pa si lahko ogledate mojo kratko pripoved.

 

http://soncneideje.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čudeži Se Bodo začeli Dogajati, in sicer Zato, da Nebo propadlo Preveč Ljudi ob Prihajajočih naravnih katastrofah skupaj z Krizami, stiskami , boleznimi in lakoto .

 

Je pa res, kot je rekel Shamanamo, da za Tistega, Ki razume kako se naredi nekaj "čudežnega" , potem to sploh Ni več Čudež .

 

In Tako Bomo Delovali "čudežno" , Za Rešitev Zablodelo-Slepega Človeštva , da ga ne propade preveč .

 

Že itak ga bo žal več kot Polovico pomrlo , kajti preveč se je pokvarilo in žal ni več možne druge Rešitve .

 

Zato smo prišli ravno zdaj inkarnirati se v Tem Prehodnem-Očiščevalnem času Pred Novo Dobo , da pomagamo Reševati duhovno zablodele-slepe-bolane Duše Človeštva.

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem poslala kakih 250 prošenj in nič. faksa nisem končala-ekonomija... ker je bil plačljiv, na daljavo. sem pa imela ful služb prek študenta in vse. zdaj malo delam, ne zabušavam. da imam za svoje položnice, čike, pasjo hrano in kavo...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_shy.gif

 

toliko sem se nadihala (duhovne vaje), da me kar razganja od želje po duhovni in materialni rasti. nekaj se mora zgodit, ker imam tak drajv kot npr za pohajanje. upam da ni kakšna manija oz norosthttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_cool.gif

 

pa,pa...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja s tem ko sem omenila kritično maso sem mislila, da smo itak vsi in vse energija. naše misli proicirajo realnost kot jo živimo. Če bi se zelo veliko ljudi na svetu začelo zavedati svoje prave narave, torej duhovnega vidika življenja bi vesolje počasi sprožilo proces sprememb na zemlji. Seveda se to ne more zgoditi čez noč, tudi da pride do kritične mase razsvetljenih ljudi, se ne zgodi kar iz dones na jutri, stvari terjajo svoj čas a eden pa po eden pa nas bo vedno več takih, ki vidimo sebe tako kot tudi svet okoli sebe s pravimi prebujenimi očmi. Moje osebno mnenje je, da je pot k razvetlenju edina prava pot, ki nas lahko pripelje v novo dobo. Nasilni protesti povzročajo še več nasilja, s tem pa ne mislim da niso potrebni. So, treba je stopiti iz kota in se postaviti za skupno dobro, ampak je treba najti pravi način.

 

Lahko noč vsem skupaj

 

Alja

Sončne ideje

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja s tem ko sem omenila kritično maso sem mislila, da smo itak vsi in vse energija. naše misli proicirajo realnost kot jo živimo. Če bi se zelo veliko ljudi na svetu začelo zavedati svoje prave narave, torej duhovnega vidika življenja bi vesolje počasi sprožilo proces sprememb na zemlji. Seveda se to ne more zgoditi čez noč, tudi da pride do kritične mase razsvetljenih ljudi, se ne zgodi kar iz dones na jutri, stvari terjajo svoj čas a eden pa po eden pa nas bo vedno več takih, ki vidimo sebe tako kot tudi svet okoli sebe s pravimi prebujenimi očmi. Moje osebno mnenje je, da je pot k razvetlenju edina prava pot, ki nas lahko pripelje v novo dobo. Nasilni protesti povzročajo še več nasilja, s tem pa ne mislim da niso potrebni. So, treba je stopiti iz kota in se postaviti za skupno dobro, ampak je treba najti pravi način.

 

Lahko noč vsem skupaj

 

Alja

Sončne ideje

 

Super povedano xDDx

 

Tudi jaz sem Proti Vsakršnemu nasilju http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

Ampak, itak Bo to potekalo Takole : Slabi se bodo pobili med sabo:sori: :eek: , da bomo potem boljši ostali .x^x

 

Torej nam nebo treba delati z nasiljem, ker bo za to poskrbel Tisti, ki ureja Celotna Vesolja, izmed katerega ti omenjaš enega x:)x

 

No, pa saj so si to pokvarjeni ljudje sami zaželeli http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif , kajti nasilje je znotraj njihovih duš že preveč napredovalo .:sori:

 

Natančnejši Način-Postopek pa nam bo itak Stvarnik-Bog razodel še ob pravem Času, in sicer ob Dvigu Zavesti Takoj za Kritično Maso Duhovno Prebujenih Ljudi-Duš . x:)x

 

Lep pozdrav do tedaj, ajd', čaw xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti "Težki Časi pred Novo - Duhovno Dobo Človeštva, žal Morajo Priti, in sicer So Že predvideni že Tisočletja + pripravljeni že Stoletja .http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif

 

Zato brez panike x:)x

 

Bog Je Ljubezen xsrcx

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja dobro povedano. rabimo te čase, ki jih imamo. mi dušice, ki imamo nenasilne namene, namene, ki prinašajo ljubezen v svet smo kot angeli tega časa, saj smo zmožni ohranjati optimizem in pomagati svetu.

meni osebno negativni ljudje povzročijo čudne občutke, njihovo slabo energijo začutim takoj in me odbija. taki ljudje si sami jamo koplejo in nam jih ni treba siliti z razsvetljenimi navki, ker tako nič ne zaleže. kdor je pripravljen kaj slišati, ga takoj zasčutiš.

 

fino bi blo ustanoviti združenje pozitivnih ljudi, da bi ta energija hitreje potekala. ne bi bila slaba ideja

 

lp

Alja

Sončne ideje

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Duhovno prebujenje se odvija. Težke gospodarske razmere nas prisilijo, da začnemo razmišljati o življenju in sojemu obstoju bolj globoku. Če nam bo uspelo se duhovno preobraziti do takšne mere, da bo prišlo do kritične mase, se lahko začnejo dogajati čudeži. Ne pozabite, da vedno s spremembo sebe nesporedno vplivate tudi na druge. Na spodnji povezavi pa si lahko ogledate mojo kratko pripoved.

 

http://soncneideje.blogspot.com/

 

super je pohvala x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja dobro povedano. rabimo te čase, ki jih imamo. mi dušice, ki imamo nenasilne namene, namene, ki prinašajo ljubezen v svet smo kot angeli tega časa, saj smo zmožni ohranjati optimizem in pomagati svetu.

meni osebno negativni ljudje povzročijo čudne občutke, njihovo slabo energijo začutim takoj in me odbija. taki ljudje si sami jamo koplejo in nam jih ni treba siliti z razsvetljenimi navki, ker tako nič ne zaleže. kdor je pripravljen kaj slišati, ga takoj zasčutiš.

 

fino bi blo ustanoviti združenje pozitivnih ljudi, da bi ta energija hitreje potekala. ne bi bila slaba ideja

 

lp

Alja

Sončne ideje

 

Ideja Je Super, In Povem Ti, Tudi, Da Bo Realizirana http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif xsrcx http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif

 

Ampak, To se Bo Zgodilo pod Skrbnim Nadzorom Stvarnikahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif , ker drugače Žal nebo uspelo :sori: .

 

Kajti V Prihodnosti Človeštva , Bodo vsa "združenja" , ki niso Osnovana na podlagi Stvarnika , žal - razpadla , pa če se še tako trudijo dokazovati kako "pozitivna" da so .

 

To Bo Del Procesa "Velikega Čiščenja" ne samo tega Planeta, Temveč Bodo Vsa VseVesolja v Veeelikem Stvarstvu Šla Podobno Skozi Isti Proces Čiščenja-Prenovitve .

 

Če Je Le Volja Prava, Bo vsakdo zmogel Preiti Čez To "Spremembo" - Poboljšanje .

 

Kdor pa nebo take "dobre" Volje, bo pa pač moral sam sebi pripisati če bo padel v nemilost pokvarjencev .

 

Bog Je Ljubezen xsrcx xsrcx xsrcx

 

Lp + xsrcx

 

B. + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
Ha, ha zanimivo, kaj vse vpliva na nas, da začnemo tudi po dugovni plati posegat. Ko nas udari bolezen, ko nas pesti revščina, ko nas zapusti ljubljena oseba in še in še, takrat se začnemo spraševati in iskati tolažbo v duhovnem svetu, v tistem kar ne poznamo in kar je "mogoče" tudi kaj res. Namesto, da bi iskali vzroke za nastalo situacijo in na osnovi spoznanja vzroka peljali drugačno pot, se raje predajamo iluzijam, hrepenenjem in sanjam, v sebi iščemo izgovore sami zase samo zato, ker tistega, kar smo imeli preje ne moremo več imeti in predvsem zato, ker enostavno ne upamo v svoji podzavesti ozavestiti nekega stalnega vzorca in sprejeti današnje resnice. To nas papca in zato ne moremo sproščno in normalno živeti v tem času in tem prostoru. Prav vsi v življenju padamo toliko časa, doler se na padcih ne naučimo vzroka zaradi katerega padamo. Bolezen ne pride sama od sebe, prav tako ostalo ne, v vsem smo mi največ udeleženi in mi smo tisti, ki moramo ugotoviti zakaj smo padli, v sebi najti odgvor in ne iskati odgovor drugje. Ko odgovor najdemo, lahko tudi saniramo situacijo, spremenimo način razmišljanja in začnemo drugače živeti. To je naša duhovnost in to je naša edina naloga na tem svetu. Sprejeti moramo resnico o sebi in potem je vse lažje enostavneje in preprosto.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da bomo potem boljši ostali .x^x

 

Mislim, da človek, ki sebe zavestno postavlja nad ostale, pade globoko pod nivo, na katerega se postavlja. "Boljših" ljudi - vsaj po mojem mnenju - ni, prav tako kot ni "slabih". Za vsem "slabim" stoji vzrok, vsak je zmožen spremembe in konec koncev smo vsi delci ene celote, med seboj povezani in delno odvisni drug od drugega. Ko ugotoviš, da s "slabimi" ljudmi dihaš isti zrak, izhajaš iz iste celice, istega atoma, iste strune... potem to, da se "bodo slabi pobili" in "bomo boljši ostali", postane le še pretekli absurd.

 

tomazslo - :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz itak ne verjamem v te stvari,sploh v zdravilce ne http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_rolleyes1.gif človek je itak sam,da bi verjeli,da bodo čudeži in zvezde z neba padale,mi naj kdo prosim razloži zakaj sploh verjamete v te stvari?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ideja Je Super, In Povem Ti, Tudi, Da Bo Realizirana http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif xsrcx http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif

 

Ampak, To se Bo Zgodilo pod Skrbnim Nadzorom Stvarnikahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_exclaim.gif , ker drugače Žal nebo uspelo :sori: .

 

Kajti V Prihodnosti Človeštva , Bodo vsa "združenja" , ki niso Osnovana na podlagi Stvarnika , žal - razpadla , pa če se še tako trudijo dokazovati kako "pozitivna" da so .

 

To Bo Del Procesa "Velikega Čiščenja" ne samo tega Planeta, Temveč Bodo Vsa VseVesolja v Veeelikem Stvarstvu Šla Podobno Skozi Isti Proces Čiščenja-Prenovitve .

 

Če Je Le Volja Prava, Bo vsakdo zmogel Preiti Čez To "Spremembo" - Poboljšanje .

 

Kdor pa nebo take "dobre" Volje, bo pa pač moral sam sebi pripisati če bo padel v nemilost pokvarjencev .

 

Bog Je Ljubezen xsrcx xsrcx xsrcx

 

 

Lp + xsrcx

 

B. + #

 

 

Še posebaj ne razumem takih postev kaki bogovi in kaki stvarniki,kako čiščenje sei nisem v pralnici http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif človek je lahko res butast rata.

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz itak ne verjamem v te stvari,sploh v zdravilce ne http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_rolleyes1.gif človek je itak sam,da bi verjeli,da bodo čudeži in zvezde z neba padale,mi naj kdo prosim razloži zakaj sploh verjamete v te stvari?

Ja veš tko j to. V kaj kdo verjame je čist individualno in samo njegovo. Kaj pa so konkretna dejsta pa lahko marsikaj prebereš tudi na tem forumu. Imamo cel kup resničnih strokovnjakov, ki dodobra obvladajo to sceno in vsak ki misli, da živimo samo v tistih 7% procentih zavednega vsakdanjega, kar se nam dogaja, je rahlo naiven. 93 % kapacitete naših možganov pa opravljajo druge naloge, nekaj procentov za našie vitalne življenske funkcije, ostalo pa v druge namene. Med temi drugimi nameni je tudi delovanje podzavestnih vzorcev, časovna demodulacija informacij in povezava s skupno zavestjo. Tudi zato, ker te relacije res potekajo, že ko ti telefon zazvoni podzavestno čutišš, kdo te kliče, zato na nekoga pomisliš in ga v naslednjem trenutku srečaš, zato začutiš, da je nekdo z tabo v mislih in podobno. Poglej kako raziskavo o tem, poglej kako funkcionirmo, poglej kdaj se odpirajo vrata med zavsednim in nezavednim, poglej kako te informacije potekajo. Tu ni kaj verjeti, to se dogaja in tako je. Kako pa mi sami znamo to kontrolirati in koristiti je pa tisto, kar ti pišeš da verjameš ali ne verjameš.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Ja veš tko j to. V kaj kdo verjame je čist individualno in samo njegovo. Kaj pa so konkretna dejsta pa lahko marsikaj prebereš tudi na tem forumu. Imamo cel kup resničnih strokovnjakov, ki dodobra obvladajo to sceno in vsak ki misli, da živimo samo v tistih 7% procentih zavednega vsakdanjega, kar se nam dogaja, je rahlo naiven. 93 % kapacitete naših možganov pa opravljajo druge naloge, nekaj procentov za našie vitalne življenske funkcije, ostalo pa v druge namene. Med temi drugimi nameni je tudi delovanje podzavestnih vzorcev, časovna demodulacija informacij in povezava s skupno zavestjo. Tudi zato, ker te relacije res potekajo, že ko ti telefon zazvoni podzavestno čutišš, kdo te kliče, zato na nekoga pomisliš in ga v naslednjem trenutku srečaš, zato začutiš, da je nekdo z tabo v mislih in podobno. Poglej kako raziskavo o tem, poglej kako funkcionirmo, poglej kdaj se odpirajo vrata med zavsednim in nezavednim, poglej kako te informacije potekajo. Tu ni kaj verjeti, to se dogaja in tako je. Kako pa mi sami znamo to kontrolirati in koristiti je pa tisto, kar ti pišeš da verjameš ali ne verjameš.

 

Se strinjam...

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimiv naslov, Težki časi in duhovna rast.

 

Rekel bi, da lahko pogledamo najprej na posamezno osebo. Kadar nam je v žilvjenju lepo, kadar nam teče vse gladko, smo običajno zadovoljni sami s sabo in da tako rečem, "žanjemo plodove, ki smo jih posejali", žanjemo tisto dobro in pozitivno. Težki trenutki in trenutki nesreč pa so tisti, ki nas spravijo na dno. In zanimivo se mi zdi nekaj, in sicer, da je včasih potrebno pasti popolnoma na dno, da se začnemo pobirati. To pomeni, da se včasih zelo upiramo lastnim spremembam in zmožnosti, da bi spremenili mišljenje bodisi o sebi, ali pa drugih (o svetu). In kakor rečeno, v določenih primerih moramo pasti čisto na dno. In šele takrat, ko je bolečina tako velika, se začnemo spreminjati in odločati za pozitivne spremembe, za napredovanje, za učenje, za sprejemanje novih (neprijetnih) resnic o nas samih itd.

 

Vse to sem povedal zato, ker se mi zdi, da to velja podobno tudi širše, torej v družbi. Mislim, da so težki časi dejansko priložnost, ki nas prisili, da prilagodimo svoje poglede na družbo, poiščemo nove vrednote in se odločimo za osebno rast. Mislim, da še kako drži rek: brez trpljenja ni zorenja. Oz. brez bolečine ni osebne rasti. Tudi družba kot celota se "uči" in "raste".

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še posebaj ne razumem takih postev kaki bogovi in kaki stvarniki,kako čiščenje sei nisem v pralnici http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif človek je lahko res butast rata.

 

Stvarnikov ni kar več, kajti je Samo Eden + Edini ki Je Bog .

 

Ni ga drugega ! :-)

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko pa tudi rečemo, da žal Nebo Duhovne Rasti brez Težkih časov, kajti ljudje smo se toooliko polenili, pokvarili , scrkljali , da Bo Treba najti Pot Nazaj !

 

Težke Okoliščine ki se Skrivoma Pripravljajo, nas Bodo Kmalu + Zanesljivo pripeljale Nazaj na Duhovno Rast , ki je zdaj padla skoraj na Nulo-Ničlo-Fine-Vege-Ende .

 

Pa le korajžno ... :-)

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še težji časi morajo priti za človeštvo,

saj se nič ne naučimo...

Izgleda, da se bo zgodovina spet ponovila,

kot se že ponavlja neskončno....

 

ja, ... kot se Je ponavljalo do sedaj , ... odkar smo bili poseljeni na ta Planet .

 

, ... Ampak Zdaj , ... Zdaj pa je Tega ponavljanja D o s t i , kajti Stvarnik Bo zdaj prijel zadeve nazaj v Svoje Roke .

 

To Bo Edina Rešitev, kajti mi smo preveč zavozili vseskup, čeprav morda na hitro ne zgleda tako .

 

Žal Nezmoremo več zaustaviti propadanja človeštva .

 

It's over .

 

Only God can save us now .

 

And He Will .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...