Skoči na vsebino

Politika


Silica

Recommended Posts

Matej Tonin na taboru NSi: Naredimo vse, da se bo 9. junija zmage veselila desna sredina

https://siol.net/novice/slovenija/matej-tonin-na-taboru-nsi-naredimo-vse-da-se-bo-9-junija-zmage-veselila-desna-sredina-635657

Člani in simpatizerji stranke NSi so se danes v Ribnici srečali na tradicionalnem strankinem taboru, ki je potekal predvsem v luči bližajočih se evropskih volitev. Zbrane je nagovoril predsednik stranke in njen kandidat za evropske volitve Matej Tonin. Med drugim je zbrane pozval, naj naredijo vse, da se bo 9. junija zmage veselila desna sredina.

"Ali bo Evropa krščanska ali pa je ne bo"

Del nastopa je namenil evropskim volitvam, ki ga je začel s citatom enega od ustanoviteljev EU Roberta Schumanna, da bo Evropa krščanska ali pa je ne bo. Poudaril je, da je krščanska Evropa tolerantna in spoštuje človekove pravice, njeni prebivalci pa imajo pravico, da se borijo za vrednote, na katerih je zrasla. "Vsem, ki prihajajo k nam, sporočamo, da so se dolžni prilagoditi našemu načinu življenja in našim običajem in ne obratno. V svoji hiši se ne smemo počutiti kot tujci," je dejal.

Pravi kraj so si izbrali za tabor... a060.gif
Ribnica z okolico je tako desna in "krščanska" da bolj ne more biti.
Zakaj "krščanska" v narekovajih?
Ker obstajajo kristjani in "kristjani".
Kristjani iskreno verujejo v krščanski nauk in ga tudi udejanjajo.
"Kristjani" hodijo ob nedeljah k maši zato da jih vidijo gospod župnik in pa seveda sosedje.

Ostalih šest dni v tednu niso prav nič krščanski.
V Ribnici in okolici so predvsem "kristjani",

Kar pa se tiče Toninčkove a040.gif izjave - Evropa bo krščanska ali pa je ne bo (velike besede za tako majhnega moža oziroma fantka) - bi jo malo popravil.

Takole:

Evropa bo, krščanska ali kakršnakoli, le Toninćka a040.gif ne bo.

 

e020.gif



Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dodatek k prejšnji objavi

 

Da me ne bo kdo obtožil nespoštovanja in norčevanja iz vere, vernikov, kristjanov in krščanstva .

 

Napisal sem "krščansko" in "kristjani" in tudi pojasnil kako vidim razliko med tistimi z " " in tistimi brez.

Enako bi lahko razvrstil "vernike" in vernike.

 

Da se razumemo - vero, vernike. kristjane in krščanstvo spoštujem, čeprav sam nisem veren.

"Vere", "vernikov", "kristjanov" in "krščanstva" pa ne morem.

Zame so najnižja oblika človeškega rodu in vrhunec hinavščine.

 

Mogoče je med tistimi ki to berejo tudi kakšen z " ".

Lahko me pribije na križ.

Lahko si misli kar hoče.

Ne zanima me.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro tole preposlušat wink.pngexcl.png

 

Predstavljamo vam: dr. Uroš Lipušček, 16. 1. 2024
https://www.youtube.com/watch?v=f-OV11KspJA&t=210s

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1. Evropa v pričakovanju vzpona skrajne desnice
https://www.24ur.com/novice/tujina/evropa-v-pricakovanju-vzpona-skrajne-desnice.html

 

2.
Branko Grims brez sramu: v pogovoru z neonacistom je volivce pozival, naj volijo zanj! (VIDEO)

https://reporter.si/clanek/slovenija/branko-grims-brez-sramu-v-pogovoru-z-neonacistom-je-volivce-pozival-naj-volijo-zanj-in-si-prisluzil-znak-odobravanja-maskiranega-nacija-video-1284571

 

3.excl.png video - SOS formacija in Grims SDS SLOVENSKA OBRAMBNA STRAŽA (SOS) INTERVJU
https://www.youtube.com/watch?v=B8YlS3D2t74&t=2484s

 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1.Novi dokazi o bližajoči se katastrofi. Znanstvena utemeljitev
https://www.youtube.com/watch?v=JLanKtDIjKg

 

2.Voda iz zraka: Pot k rešitvi človeštva | Poljudnoznanstveni film
https://www.youtube.com/watch?v=PbVAoAqIzFk

 

 

3.Celostno branje Podnebnega poročila na priloženi povezavi.

https://creativesociety.com/sl/climate-model

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1.Novi dokazi o bližajoči se katastrofi. Znanstvena utemeljitev

https://www.youtube.com/watch?v=JLanKtDIjKg

"Kredibilnost", verodostojnost, resničnost ali kakorkoli že temu rečete se da preveriti tukaj

 

https://who.is/whois/youtu.bejlanktdijkg

 

Stran v linku ni YouTube ampak lažna stran ki se predstavlja kot YouTube.

"Znanstvenik" na posnetku je resničen mislim da ravno toliko kot stran s katere se oglaša, kot tudi tisto o čemer melje dobrih devet minut.

BTW, toliko neumnosti na kupu že dolgo nisem slišal.

 

Ostalih linkov v objavi nisem preverjal.

Če bo potrebno bom tudi te.

Predvidevam pa da je njihova "kredibilnost" enaka tisti katero sem preveril.

 

Ni vse resnica kar se sklada z vašimi prepričanji.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ahahah Alef - tole kar sem prpopala pa sploh ne pomeni, da je moja resnica.

resnica je morda v tem, da je množina naravnih katastrof in sprememb res velika.

Vprašaj pa je zakaj .

No tu imam sama v marsičem svoje mnenje.

Ampak o tem zdaj nisem govorila nič .

 

V bistvu sem dala enkrat nalašč še drugačen pogled na zadeve, ki ga ne zagovarjam sama.

Zdaj pa preceni ... ko vedno kontriraš ... bi že moral vedeti kaj zagovarjam ...wink.png

Ahahahah ...

Včasih se izplača, da zraven nič ne napišem, kaj ne ?

Sva potem bližje ...biggrin.png

 

No vsekakor priča bomo velikemu trajnostnemu zelenemu razvoju ... in vsakojakim razlagam, da se bo to opravičevalo.

Dejstvo pa je, da bi morali spregovoriti znanstveniki in stroka.

Pa ne politično plačljiva, ki nam bo pod tem zvenečim nazivom prodajala genski inženiring, črve in čričke, umetno meso in tovarne, zeleno jedersko energijo, električno avtomobilsko industrijo, pametno inteligenco itd.itd ...

 

Upam samo, da ostane še kaj nepodkupljivih znanstvenikov v vsem tem kar nam bodo začeli ponujati in prodajati ...

in da se kot človeštvo zares začnemo zavedati kaj vse vpliva na podnebne razmere.

Eno so naravni preobrati - vse drugo pa povzroča človek.

Namerno, nenamerno.

V vsakdanjem življenju delamo s komfortizmom in neoliberalnim kapitalizmom največjo škodo ...

Potem je pa tu še vsa mafija, ki se je brezbrižno patološko razbohotila in z vojnim, bio- geo inženiringom povzroča potop našega obstoja ...

 

clover.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj pa preceni ... ko vedno kontriraš ... bi že moral vedeti kaj zagovarjam ...wink.png

 

clover.gif

Mislim da precej dobro vem kaj zagovarjaš, vendar še vedno dopuščam možnost da me kdaj presenetiš.

Sem te že mislil vprašat zakaj pa zdaj kar naenkrat za vse pizdarije nista kriva NATO in ZDA?

Ampak magma ki se zaradi dodatnih energij ki jih prejema jedro našega planeta, dviga iz jedra.

 

Pa kakšno besedo o tem videu.

Magma ne nastaja v jedru. magma nastaja v zemeljske plašču tik pod skorjo.

Kaj se dogaja v jedru in kakšno je ne moremo zvedeti na noben znan način, obstajajo le znanstvene teorije.

Naj bi bilo iz železa in niklja. premera okrog 3.500 km in temperature okrog 6.000° C, kar je dovolj da se uparijo vsi znani materiali.

Toda zaradi ogromnega pritiska naj bi bilo jedro v stanju ki je bolj podobno trdnemu kot tekočemu.

In še to - polmer Zemlje je 6.371 km in nato globino prodrejo le neutrini ki pa na materijo skozi katero prodirajo nimajo nobenega učinka.

Nič drugega, nobene "energije", nobeno sevanje ne more prodreti do te globine.

"Znanstvenik" na posnetku tudi ni pojasnil kakšne naj bi bile te "vesoljske energije".

Tudi nisem nikjer zasledil njegovega imena in priimka, stroke in akademskega statusa.

 

Hvala ti tudi ker si razkrila enega od virov svojih "resnic".

Malo sem sumil že prej, zdaj je prišla potrditev teh sumov.

Rezultat preverjanja ostalih linkov v objavi je enak - fake site.

 

Ne mislim pa nikakor s tabo debatirati o raznih "teorijah zarote" ali kakorkoli jih že imenuješ.

Najina zadnja "debata" o tej temi se ni izšla ravno najbolje.

Ne bi tega ponavljal.

 

Z večino ostalega kar zagovarjaš se pa strinjam.

Trajnostni zeleni razvoj, politično neodvisna in neplačana stroka, brez genskega inženiringa, brez umetnega mesa ipd.

Brez umetne inteligence, mislim tiste prave, ne aplikacij ki simulirajo AI in ki obstajajo že danes.

 

Električni avto bo ekološki takrat ko bo izključno ekološko proizvedena tudi električna energija za polnjenje baterij, ko za proizvodnjo baterij ne bodo več potrebne enormne količine vode in ko bo odkrit način za razgradnjo odsluženih baterij ki ne bo obremenjeval in onesnaževal okolja.

 

Ampak vse le ni tako črno kot imam vtis da ti vidiš.

Morda se motim.

 

Jaz verjamem v človeka, v malega človeka ki se bo uprl elitam.

Kdaj, ne vem, morda kmalu, morda ne za časa mojega življenja.

Ampak prepričan sem da ni vprašanje ali bo do upora prišlo ali ne, vprašanje je le kdaj se bo to zgodilo.

 

Zato malo več optimizma, prosim.

In - niso vse zarote kar se mogoče na prvi pogled ne da razumsko pojasniti.

 

a015.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alef, Alef ... že v drugič se kar neki pričkaš.

Sem ti že zgoraj pojasnila, da linki niso prikaz mojega mišljenja ... Sploh nisem nič trdila, ko sem jih dala v ogled ... sem ti pa v drugem postu pojasnila, da vidim kako bodo zdaj množično rastle jakojakve teorije za zeleni trajnostni razvoj ... in v tem se strinjam s tem kar si napisal glede "znanstvenika" ...

Sploh te strani nimajo nobene veze s tem od kje imam jst informacije.

Ker nisem enostranska. Niti približno nimam nekaj kar je favorit informacij ...

Info stižu iz vseh strani.

In nič narobe, če pretreseš kdaj tud kaj pišejo celo nasprotniki od tvojih pogledov, razumeš?!

Nikakor.

Info gledam široko ... kar me pač zanima. Tile videi so stigli v eni Fb debati - pa sem sem jih prilinkala za zanimivost, v ogled in razvoj samomišljenja ...

No, ti si se odzval nanje - se pravi, da razmišljaš.

 

Komot ti bi lahko linkala tud kaj iz Demokracije, Domovine in Nore tv 24 ... pa ne bi zraven nič izrekla ... pa to ne pomeni potem, da imam isto mišljenje kot oni, ane ?! ...flirt.gif

Včasih imam dan in nalašč listam po tem shitu ... kar tako, da vidim za protiutež kakšno propagando tam širijo v svet ... in nato lahko primerjam - sama brez Mediane tako izmerim trend.

 

Ti pa v napad ...biggrin.png ... pa menda ja žena nima mulaste maše ... tongue.png

 

Vidiš da veš. Poleg tega, da sami svinjamo planet s komfortizmom, neoliberalnim kapitalizmom in vojnami so zame največji krivci vsega hudega na svetu elite, ZDA, in NATO.

In ja Chemtraili, Harpi - niso nobene teorije zarote.

Še kako uničujemo Evropo in dežele po svetu s prikritimim geoinžiniringom ... napadi na določena ozemlja ...

Tudi Slovenija se dobesedno utaplja v tem dreku ... in nikom ništa, ker ljudje globoko spijo ob belem dnevu ...

 

Glavno, da smo prvi v Evropi po številu rakavih obolenj ... in da nam samooskrba krompirja ter drugih poljščin, sadja itn. drastično upada ...da uvažamo na naše police zadnji shit od prehranskih izdelkov in živil iz korporacijskih držav ...

- da se na skrivaj razprodaja naša rodovitna zemlja, uničuje kmetijske obrate, gozdove ... le zakaj, ane ?! wink.png

 

up.gifclover.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alef, Alef ... že v drugič se kar neki pričkaš.

Kako že pravi en slovenski pregovor...?

 

Aha!

 

Če mački stopiš na rep zacvili!

 

Očitno sem to mačko kar konkretno pohodil.

Oziroma njen rep... a045.gif

 

k015.gif

k026.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, zdej bo pa zadosti izzivanja.

Se ti kaj čudiš, da se tuki nihče več ne pogovarja?

Kaj tebi ni jasno?

Kakšna mačka, pa da cvili, se teb že frtajčka al kaj ?

 

Pa kaj se bomo zdej mogli trest pred teboj, ko bomo kaj prilinkali ?

Zdej bomo razmišljali kao " jou nimam časa razlagat, zraven pa še - bolš da ne, ker se bo tale dosada spet neki zakadila, si umislila in trdila neki kar nisem niti reku, niti napisal niti mislil ? .... pa bomo čez tri posta čreva v prazno nategovali, al kaj ?

 

Tri linke sem dala za pogledat komur jih hoče - in nisem ničesar razlagala o njih - ko si ti kar iz dosade začel razlagat - kaj da jst razmišljam s tem ... pa kje, da pobiram info.

... Pa sem ti nato še vljudnostno odgovorila in razložila ... če se ti ne bi odfrtajčalo bi normalno zastopil ...

Lej, če se hočeš prepirat, si najdi drugo kompetentno žrtev ....

Šcccc .... mam dost drugih problemov kot si pisarkat s teboj o tem kaj sem jst mislila, boš ti več vedel o tem kot jst, al kaj ?

 

Bedarije tole - alo, oladi ... bereš, pogledaš, če hočeš ... če se ti ne zdi - pa ne rabiš, ane?! ... Če se hočeš s kom menit, pa se dej normalno - ne pa u tri krasne napadat z nečim kar nimaš pojma .... mah izguba časa, res ... wink.png

 

Oglej si objavo - če kaj piše poleg linkov, da si injiciral tole štalo zdej ?

Boš zdej po celem forumu hodil za objavami in spodaj druge napizdeval v svojem slogu ?!

No, če tvoja praksa sicer ni takšna, kaj se potem tu vsajaš in obešaš na to kar sem dala za pogledat ?

 

1.Novi dokazi o bližajoči se katastrofi. Znanstvena utemeljitev
https://www.youtube.com/watch?v=JLanKtDIjKg

 

2.Voda iz zraka: Pot k rešitvi človeštva | Poljudnoznanstveni film
https://www.youtube.com/watch?v=PbVAoAqIzFk

 

 

3.Celostno branje Podnebnega poročila na priloženi povezavi.

https://creativesociety.com/sl/climate-model

 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, zdej bo pa zadosti izzivanja.

Ja, imaš prav, kot vedno.

 

Samo še to - tole bo verjetno tudi vzeto kot izzivanje - a do sedaj še nisi pogruntala da točno vem na kateri gumb moram pritisnit da te razpizdim?

Zakaj to počnem?

Kar tako, iz dosade, ker me zabava dražit take kot si ti, s kratkim fitiljem, kot bi rekli braća Srbi.

 

Pa še eno vprašanje - če ti je tako vseeno, zakaj potem odgovarjaš na moje objave?

Zakaj reagiraš prav na vsako provokacijo?

Zanimivo, res.

 

k010.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Maš prav goodwitch.gif ... jst mislim, da si člowk na mestu - pa odgovorim ...wink.png

Bi te mogla že na začetku drugače dojet ... pa moram kot izgleda najprej na led manipulacije ...

 

Sem pa najbržda v lajfu pač takšna, da ljudem delim odziv ... ker se mi zdi, da besede uporabljamo za sporazumevanje, za gradnjo odnosov, če se le da predvsem tistih pozitivnih, za delovanje iz resničnega sebe ... In ne nekih ponarejenih mask zaradi imidža ...

Ne zmoti me humor na nivoju ... vem pa, da je izguba časa debatirat s takšnimi, ki se jim potem niti ne debatira - ampak sračkula ...

 

In ne si umišljat, da si opravil neko vele delo mojega fitilja ... Ja to ono usput ... (taka je pač v vsem moja praksa v lajfu, da sproti počistim, da se ne nabira in da je lekcija za pametnjakoviče, ki sejejo shit ) ... in kot bi rekli brača Srbi ..." Došlo, čulo se ... pa prođe" ... icon1_blush.gif ...

... Pač ti zelo rad kot sam priznaš - izzivaš ... si pravi - the winner, ane ... medal.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali sem človek na mestu ali ne, o tem jaz ne morem sodit.

Če ti tako praviš...icon14.gif

Ti bom verjel na besedo,

 

Pri meni je tako da VEDNO povem kaj si mislim, ali je to naslovniku všeč ali pa ne.

In ko povem, je zame konec.

Od tu naprej je pa odvisno od naslovnika.

Če zna sprejeti drugačno mišljenje je zadeva zaključena.

Če mi dokaže da se motim, priznam napako in spremenim mnenje.

Če mi pa ne dokaže. če namesto tega začne z napadanjem in žalitvami. se "debata" nadaljuje dokler se eden ne naveliča ali včasih po pravilu - pametnejši odneha.

Žal moram priznati da v večini primerov to nisem jaz.

 

Torej, če ne bi bilo odziva na mojo objavo tudi ne bi bilo nadaljevanja.

 

Praviš da z objavljenimi linki nisi skušala ničesar povedati.

OK, če ti tako praviš.

Ampak zakaj je potem pri prvem linku pripis - znanstvena utemeljitev?

Ne verjamem da si to pripisala kar tako, brez razloga.

In ravno ta "znanstvena utemeljitev" je bila glavni razlog da sem šel preverjat pristnost objave.

Nikakor se mi ne da preverjat prav vsakega linka ki ga kdo objavi.

 

Če res nisi vedela da je to fake site potem si žrtev prevare.

Če si to vedela pa vseeno objavila, si sodelavec v prevari.

Enostavno tako jaz to vidim.

 

Opažam tudi da zelo slabo prenašaš nasprotovanje svojemu mišljenju o nečem.

Ne samo moje, tudi od drugih.

Ampak to je tvoj problem, ne moj ali od koga drugega.

 

Bodi mi zdrava in naj sonce sije koder hodiš.

 

a015.gif

 

 

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Praviš da z objavljenimi linki nisi skušala ničesar povedati.

OK, če ti tako praviš.

Ampak zakaj je potem pri prvem linku pripis - znanstvena utemeljitev?

Ne verjamem da si to pripisala kar tako, brez razloga.

In ravno ta "znanstvena utemeljitev" je bila glavni razlog da sem šel preverjat pristnost objave.

 

Pizda Alef, če nisi ti že trčen - ni noben ... jebola te - kaj sem jst dodala pripis ? .... nič JST nisem dodala - Linkala sem cel original naslov ... jebola te kišta fuknjena ... vsaj poglej izvornik preden zaserješ celo stran politike s svojimi idiotizmi ...

 

Pi ..., ko ti objavljaš iz svojga Siola nabluoze, pa iz FB pripisuješ neke debate - si pa znanstven al kaj ?!

S tem, da sem ti razložila namen svojega pogleda teh treh videov v objavi potem, ko si najedal u tri krasne - sam, ker si imel svojo bik predstavo nisi nič štekal in teral v svojo rdečo cunjo !

Lej bom res verjela ostalim, ki so te kdaj pri tvojih izpadih vprašali, če nisi nič alkota popil ....

 

Odpri si stran in si poglej kaj piše pod videom - preberi si cel naslov original ... vse ti piše tam ... pišuka pritoži se avtorju, če ti ni kaj prav, napiš dol kaj v komentar, če se ne strinjaš z you tubom in njihovimi objavami ... ne utrujaj mene tle ... zalet se v naslov ... kar že ....

Evo zdej te pa res žalim - komarjasta mlakuža !!!

 

... Piš raje o sebi dalje, ustoličaj se še naprej, kolk si pameten ... imaš tle dost frej prostora ... In dej zaobiđi me - nimam časa gledat kako se pametnjačiš in obešaš tle na moje objave, če me ne zastopiš ... ker takšnih skisanih v pamet kot si ti - pa res ne prebavljam !

 

Zalet se v naslov pod videom in razčisti si ta original pripis avtorja in ne mene v to trdo betico in si dej že dopovedat, da sem ti napisala kaj vse se bo zdej vrtelo v namen, da nas prepričajo v zeleni trajnostni preboj v katerem bomo našli vse kar sem naštela ...Torej "bik v rdečo cunjo", če nisi skopčal - si jst mislim vse prej kot to, da je to znanstveno ... in si mislim vse prej kot to, da bo nova tehnologija odpravila poplave in si mislim, da naj si uradna poročila nekam zataknejo, ker so vzroki za podnebne spremembe mnogoteri ... in o njih niti ni govora ...

 

Novi dokazi o bližajoči se katastrofi. Znanstvena utemeljitev

https://www.youtube.com/watch?v=JLanKtDIjKg

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Besednjak imaš bogat in odličen.

Vidim da žalitve in zmerjanje obvladaš.

Bravo!

 

Pa tisto o mački, repu in cviljenju si preberi v razlagi slovenskih pregovorov.

Saj si pametna punca, boš že našla... a045.gif

 

BTW, bolje je brati Siol kot tabloide in rumeni tisk in si onesnaževat možgane s teorijami zarot.

Pazi se, NATO komaj čaka da te zapraši s chemtraili.

 

 

a035.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti si raje preberi svoje samohvale, ki se pod mizo valajo ...wink.png
Ahahah - kje je zdej tisto tvoje bahanje, češ, če se ti dokaže, da se motiš, priznaš napako in spremeniš mnenje ???em45.gif

Torej pripis naslov videa - "Znanstvena utemeljitev" - iz katerega si ves shit v naslednjih postih razvil - ni bil moj - temveč je bil linkan original naslov iz you tuba ... brez kakšnega mojega mnenja ali pripisa - kar si ves čas nabijal ...Whatever_anim.gif ...

 

No, in kje je zdaj tisto tvoje spoznavno opravičilo, kao od najbolj modrega človeka, vseznalega ?!

Ahahah ... zdej te pa žalitvice motijo, potem ko celo priznaš, da izzivaš ... pa človek bi lahko temu izzivanju rekel, da namerno lažeš, ane ...

In jst nisem nikoli trdila, da sem potrpežljiva do onemoglosti, zlasti če razložim svoj vidik pred tem za butale izčrpno ... pa se nato posti trdobučnežev še vedno ponavljajo in nabijajo neko glupo izmišljotino -

Jup ... imam pa res ponavadi čist zadosti ... besednjak čist temu primeren ... ko hebe maske ... jst jih ne nosim ... partyy.gif

 

Veš kaj - čist dober, da v takšnem bedaraju nisi še kje v živo ... tongue.png

 

Če zna sprejeti drugačno mišljenje je zadeva zaključena.

Če mi dokaže da se motim, priznam napako in spremenim mnenje.

Če mi pa ne dokaže. če namesto tega začne z napadanjem in žalitvami. se "debata" nadaljuje dokler se eden ne naveliča ali včasih po pravilu - pametnejši odneha.

Žal moram priznati da v večini primerov to nisem jaz.

 

 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če je to zdaj kaj vredno zate, predvidevam da ni, tisti video sem pogledal še enkrat in videl da govoriš(pišeš) resnico.

Se opravičujem.

 

Ampak za nadaljevanje je krivda tvoja.

Jaz nisem žalil.

Razen če je zate žalitev že to da nekdo podvomi v tisto kar objavljaš.

Ti si pa že v prvem odgovoru natresla kup žaljivk.

Kultura izražanja ti ni ravno na nekem nivoju.

 

Ostalega nisi dokazala nič.

 

In če se že obmetavava z "komplimenti" - ne morem jemati resno nekoga ki naivno verjame v zblojene teorije o chemtrailih, haarpu in podobnem sranju.

Imel sem te za razgledano osebo, po tvojih objavah o omenjeni temi vidim da si le ena iz množice naivnežev ki verjamejo v te smešne teorije in si tudi izmišljujejo "dokaze" zanje.

Več o "teorijah zarote" ne bom komentiral niti odgovarjal na morebitno takšno pisanje.

 

Upam da je to najina zadnja "izmenjava mnenj".

Z moje strani je zagotovo.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skratka ni časa za neselektevne tematike ... dogaja se wink.png ;

 

Ulična akcija proti dvoživkam | petek, 21.6.
zbor ob 18.00 na Muzejski ploščadi (pred MSUM, zraven Metelkove)
Miha kordiš
Vložil sem sklepe, da vlada ̌, resno in ̌ 2b07.png
Zdravstvo ostaja ključna arena obrambe socialne države, saj so nam gospodje
skoraj vse ostalo že razprodali. Toda privatizacija z dvoživkami,
koncesijami in zavarovalnicami se ne bo zaustavila sama, čakalne vrste pa ne magično skrajšale.
Ne verjamem, da bodo zgolj pompozne najave vlade (in ravno pred EU
volitvami) same po sebi zadostovale. Med drugimi nisem pozabil, da se
ukinitev dopolničnega zavarovanja ni izpeljala do konca in še vedno vsi
plačujemo istih 35 evrov (zaradi davčnega režima najbogatejši celo pol
manj, 17,5 evrov).
1f438.png
Goreče podpiram izhodišča Ministrstva za zdravje, ki obljubljajo vsaj
odpravo dvoživk. A politična volja je kaj nestanoviten veter, zdravniški
lobi pa v besni ofenzivi. Morda ste zasledili poplavo alarmantnih
prispevkov v medijih, ki obljubljajo kataklizmo, če se dvoživkam pomaha v
slovo...
2757.png
Celo za najboljši možni scenarij velja, da moramo zagovorniki javnega
zdravstva - socialisti in zavezniki - pritisniti na vse možne načine in
goniti dalje svojo. Ko politična volja koleba, da jo okrepimo.
Ko privatizacijski interesi pritiskajo, da jih zaustavljamo.2757.png
Zato sem za sejo Odbora za zdravstvo pripravil sklepe, ki pozivajo vlado k:
31_20e3.png vložitvi zakona za odpravo dvoživk še pred poletjem,
32_20e3.png omejitev koncesij do konca leta,
33_20e3.png ukinitvi dopolnilnega zavarovanja, takisto do konca leta.
Sklepe je podprla tovarišica Greif (hvala Tatjana!1f4aa.png),
ostali poslanke in poslanci žal ne. A nič ne de, kar se mene tiče so
svojo nalogo nasproti histeriji Fidesa, zbornice, desnih strank et
consortes opravili. Hrabro dalje!

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Miha Kordiš je zažvižgal ... in nihče se še ni oglasil, demantiral ...

 

Ma shit no, banda hudičeva res ... ne bo konec lažem in mafiji, ne bo ... mad.gif ...

 

Če se mene vpraša bi morali državljani takoj vstati pri takšnih info in lastoročno odnesti takšnega ministra za finance ... ter vse ostale pajace, ki molčijo, sodelujejo v tem in vedo kaj se dogaja ...

En Miha Kordišev je premalo za preobrat folk ... ne jokajmo potem, ko bo škoda spet narejena ! ...wink.png

 

Ma kaj je z nami jebela ??? ... sam po cerkvah se moli ... in ja ...

Iz osebnega protesta ne gledam nobenih rezultatov Dončiča, košarke, nogometa, kolesarstva, odbojke ... in nabijem jim takšna dnevna poročila, kjer 3x vmes po deset minut na oddajo informacij - nakladajo le o športu ... blink.png ... ( v "zapeljevanju lahkovernega folka na vižo "kruha in iger " )

... in gledam tam, kako se v eni uri na tekmah zbere 10 tisočglava euforična množica ... zavedena in po piru rigajoča - na "Kdor ne skače ni Slovenec" ...

... Ko je pa protest proti dvoživkam zdravstva, pa ob vsej naporni organizaciji - pride pred javne institucije zdravstva protestirat 200 aktivistov od 2 miliona prebivalcev ... icon18.gif ...

Kadar se mafija okorišča - follk dobesedno komira ...

... pa jamra - kako so najmenine smrtnonosno vrtoglave, da ni neprofitnih stanovanj in stanovanjske politike za mlade in stare ... da ni zdravniških uslug ipd ...

Kako zaboga se nam to lahko dogaja ob vsem kar jasno vidimo, slišimo ... kako ??? icon1_sneaky1.gif

 

2757.png "1 milijarda za stanovanja!" Samo čakal sem na drobni tisk. Evo ga: financirali bomo privatizacijo, profitna stanovanja, ki bodo šla plenilskim skladom 1f447.png
Finančni interesi za ministrom Boštjančičem so aktivirali državno družbo DSU. Čeprav že imamo javne stanovanjske sklade, naj bi DSU gradila "javna" stanovanja z javnim denarjem in javnimi zemljišči. Ampak za profit. Ki bi jih nato privatizirali po zgledu iz tujine. Finančni minister tega niti ne skriva.
In res. Javna zemljišča za stanovanjsko gradnjo, ki bi morala na stanovanjske sklade, se prestavljajo na DSU, v direktnem in grobem nasprotju s koalicijsko pogodbo. V roke mu gre med 100 in 150 milijonov premoženja.
1f4b2.png1f3d7.png "Do 100 milijonov za stanovanja na leto" bo očitno malha ne le za neprofitna javna stanovanja, marveč tudi za financiranje profitnih stanovanj pod DSU. Iz intervjuja državnega sekretarja Ploštajnerja v zadnji Mladini: ̌ ̌ Ta stanovanja v zadnji instanci niso namenjena ne meni, tebi in ostalim, ampak skladu Vonovia.
̌
1f449.png Namesto pometanja umazane in hudo nevarne resnice pod piar preproge samohvale, bi morali ... , . Poleg tega je nujno preusmeriti fokus iz zgolj novogradenj na dejstvo, da bogataši kopičijo stanovanja in zahtevati najmanj obdavčitev praznih presežnih nepremičnin, po nekaterih ocenah jih je kar 20.000. 1f448.png
̌ ̌̌ . ̌ ,
̌ (!) , ̌ . 1f448.png
Ja, multimilijonarjem ni všeč. Ja, imajo mogočno politično zaslombo. Ja, to pomeni odprti konflikt z bogatimi in vplivnimi in z njihovimi prijatelji v vladi. Ne bi bilo prijetno. A ljudje nas socialistov niso izvolili, da se samopromoviramo a-la Pahor in sadimo rožice. Izvolili so nas, da se zanje borimo.

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Macron je plačal ceno katastrofalne napake

 

https://siol.net/novice/slovenija/macron-je-placal-ceno-katastrofalne-napake-638061

 

Uspeh francoske skrajne desnice v prvem krogu parlamentarnih volitev je posledica dolgoletnega procesa njene detoksikacije oziroma omilitve najskrajnejših stališč vodje Nacionalnega zbora Marine Le Pen, ocenjuje Siolov kolumnist Branko Soban. Poleg tega so etablirane stranke ignorirale vse močnejšo skrajno desnico in podcenjevale ekonomske težave običajnih ljudi. Soban kljub temu ocenjuje, da Nacionalni zbor zaradi mobilizacije volivcev levih in sredinskih strank pred drugim krogom volitev ne bo dosegel absolutne večine v parlamentu.

 

Od enega do 33 odstotkov

 

Nacionalni zbor pa bo po oceni Sobana ostal najmočnejša politična sila, ker gre za širši fenomen rasti skrajne desnice, ki ga gledamo tudi na Nizozemskem, v Nemčiji in Italiji. "Leta 1980 je imela skrajna desnica v Evropskem parlamentu enoodstotno podporo, leta 2010 desetodstotno, zdaj ima že tretjinsko. To je strahoten skok, ki ga nihče noče videti. Vsi si pred tem zatiskajo oči," pravi nekdanji novinar Dela.

 

Povsod po Evropi skrajna desnica dviga glavo.

Tudi pri nas.

Nekatere "desnosredinske" stranke kažejo vse bolj skrajno desne usmeritve.

 

Nas mora skrbeti?

Mislim da ja.

 

Bomo šli v partizane?

Če bo potrebno... vitez.gif

 

r1181.gif

s010.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Biden kritiziral odločitev vrhovnega sodišča ZDA glede imunitete

 

https://siol.net/novice/svet/biden-kritiziral-odlocitev-vrhovnega-sodisca-zda-glede-imunitete-638099

 

Predsednik ZDA Joe Biden je v ponedeljek v nagovoru Američanom kritiziral odločitev vrhovnega sodišča, da ima predsednik ZDA imuniteto za vsa uradna dejanja in jo označil za nevaren presedan, ki položaj predsednika spreminja v položaj kralja, poroča televizija ABC. Bivši predsednik ZDA Donald Trump je odločitev označil za zmago demokracije.

 

Bog nam pomagaj če zmaga Trump.

To pomeni konec ameriške pomoči Ukrajini in posledično zelo verjetno zmago Rusije.

Malo zagate sicer za tiste rusofile ki ne marajo ZDA, ampak oni se bodo že znašli, kot vedno.

 

In ali so vam ZDA všeč ali jih sovražite, morate priznati da kar se tam zgodi vpliva na cel svet.

Tudi ta odločitev vrhovnega sodišča.

 

 

Biden in Trump danes na prvem od zgolj dveh predvolilnih soočenj

 

https://siol.net/novice/svet/biden-in-trump-danes-na-prvem-od-zgolj-dveh-predvolilnih-soocenj-637713

 

Bidnova predstava na soočenju s Trumpom zaskrbela demokrate

 

https://siol.net/novice/svet/bidnova-predstava-na-soocenju-s-trumpom-zaskrbela-demokrate-637821

 

Dva starčka se pulita za predsedniški stolček.

Eden laže kot pes teče, drugega močno daje Alzheimer.

Nekaj je bila sicer omenjena starostna omejitev pri kandidaturi za predsednika, ampak o tem bi morali bolj resno razmišljati.

 

Dementni poveljnik najmočnejše vojske na svetu?

Ali pa namesto njega kronični lažnivec in dokazani bedak?

Bog se nas usmili v obeh primerih,,, a060.gif

 

a045.gif a050.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubljanski mestni svet sprejel omejitev prireditev v Tivoliju in na Rožniku na pet lokacij

 

https://siol.net/novice/slovenija/ljubljanski-mestni-svet-sprejel-omejitev-prireditev-v-tivoliju-in-na-rozniku-na-pet-lokacij-638093

 

Ljubljanski mestni svetniki so na današnji seji po hitrem postopku sprejeli predlog sprememb in dopolnitev odloka o Krajinskem parku Tivoli, Rožnik in Šišenski hrib, ki izvedbo prireditev v njem omejuje na pet lokacij. Opozicijski svetniki so po razpravi o tem zapustili sejo, svetnica Jasminka Dedić pa je napovedala vložitev občinskega referenduma.

 

Svetnica Levice Urška Honzak je dejala, da niso proti dogodkom, ki se odvijajo v krajinskem parku, tudi napovedan koncert Magnifica jih ne moti, ampak mora pri tem imeti prvo besedo stroka. "Če bi vam res šlo za zaščito, bi sprejeli omejitev na naštete lokacije in hkrati ohranili to, da je treba pri vsakem dogodku na teh lokacijah pridobiti soglasje zavoda za varstvo narave," je poudarila.

 

Dedićeva pa je opozorila, da ima sprememba odloka en sam namen, da se Magnificu omogoči izvedbo koncerta v Tivoliju. "Pravi motiv tukaj, župan Zoran Janković, je to, da si poleg ministrskih resorjev popolnoma podredite še neodvisne državne strokovne institucije," je bila kritična.

 

Svetnik Piratske stranke Slovenije Jasmin Feratović je dejal, da je odlok pravno sporen, Mojca Sojar (NSi) pa je ocenila, da je predlog nerazumen in neprimeren, "zlasti ker očitno kaže, da se v ozadju urejajo zadeve za županove prijatelje".

 

Komentar mislim da ni potreben.

Ljubljančani imajo pač župana kakršnega si zaslužijo,

 

a063.gif

 

 

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Biden predstavil Zelenskega: "Dame in gospodje, predsednik Putin."

"In zdaj besedo predajam predsedniku Ukrajine, ki je tako pogumen kot tudi odločen. Dame in gospodje, predsednik Putin," je dejal ameriški predsednik po poročanju francoske tiskovne agencije AFP.

"Predsednik Putin! On bo premagal predsednika Putina. Predsednik Zelenski – tako sem osredotočen na to, da premagamo Putina, to nas mora skrbeti. Kakorkoli, gospod predsednik," je svojo napako, ko je Zelenskega zamenjal z ruskim predsednikom Vladimirjem Putinom, hitro popravil Biden.

 

In ta dementni starček naj bi bil novi/stari predsednik  ZDA in vrhovni poveljnik najmočnejše vojske na svetu?

Ljubi Jezus!

 a060.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Robert Golob po vrhu Nata: Cilj je, da bomo lahko še naprej živeli v miru

"Vrh je bil uspešen, bolj od pričakovanj in verjamem, da smo ga na koncu vsi zapustili zadovoljni – tako članice Nata kot partnerke iz Pacifika in predvsem Ukrajina. Na srečanju je prišlo do materializacije dolgoročnega odnosa med zavezništvom in Ukrajino, ki bo pripomogel k temu, da se bo vojna v Ukrajini hitreje končala. Navsezadnje je glavna naloga zavezništva Nata ravno odvračanje od vojaških spopadov," je po koncu vrha Nata v Washingtonu povedal predsednik vlade Robert Golob. Poleg tega je to tudi pomembno sporočilo madžarskemu predsedniku vlade Viktorju Orbanu. 

Ob tem je dodal, da moramo postati suvereni pri obrambi svojih držav, to pa je za majhne države lažje, ko to počnejo skupaj s svojimi sosedi, partnerji in zavezniki v mednarodnih organizacijah. "Zato Slovenija v resnici nima alternative, kot da skupaj s sosedi, evropskimi prijatelji, zgradi močno obrambno silo z enim samim namenom – da bomo lahko še naprej živeli v miru," je poudaril Golob. 

Suverenost in članstvo v NATO?

To mi nekako ne gre skupaj...  a015.gif  a040.gif

 g070.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...