Skoči na vsebino

Politika


Silica

Recommended Posts

A me mogoče kdo tukaj poskuša prepričat, da je poskus preseganja razmer, v katerih morajo eni brskat po smeteh, drugi pa lahko pokupijo celo državo, iracionalen?

 

Demonstracije niso bile zoper brskanje posmeteh in pokupovanju države...

 

Kjer se je pojavila majica SKOJ...

Vračanje v preteklost je zmotilo tebe.

 

Kaj imajo begunci s SKOJem wikipedia ne poroča..

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker ,očitno, funkcionalno nepismeni,ne moremo, na noben način, funkcionalno pismenim ,dopovedati v čem je srž prispevkov, v katerih kažemo s prstom na elite, bom tokrat poskusil to razložiti na čimbolj enostaven način.

 

Recimo:

Moja plača znaša 1000€.

Plača moje žene znaša 1000€

Imava tri sinove, ki bi radi trošili, vsak po 500€

 

Zdaj se moram pa odločit:

A

Dam vsakemu "njegovih" 500€,ker, če bi bili sinovi nekega direktorja, bi dobili še več. Z ženo pa se zadolživa, da bova lahko plačevala stroške, ali pa si poiščeva še dodatno zaposlitev?

B

Sinovom razloživa, da so stroški bivanja, in prehrane cca 1200€, ostane nam torej 800€, ki jih bomo, (recimo da smo enakopravni) morali deliti na pet enakih delov. Kar pomeni za vsakega 160€,in nič več.

 

Recimo, da sem krenil po poti A,in zdaj ugotovim ,da sem v godlji.Kaj storim? Javkam, da pač nismo bogata družina,da nam gre slabo zato, pa zato,in da pač tako je?

Ali pa udarim po mizi,razdelim denar tako kot je treba,in basta?

 

Morda, pa potolčem še ženina prizadevanja k bolj smotrnemu ravnanju z denarjem,če me bodo sinovi prepričali, da itak nisem funkcionalno pismen,in zato ne razumem,zakaj si zaslužijo vsak svojih 500€?

 

Kakorkoli že obračamo, gre za čisto preprosto matematiko. TO je SRŽ vsega napačnega ,in ne levi ,desni ,poznavanje politične scene do obisti.

Naučimo se razpolagat ,s tem kar imamo,in ne s tem kar mislimo da nam pripada

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Demonstracije niso bile zoper brskanje posmeteh in pokupovanju države...

 

Kjer se je pojavila majica SKOJ...

Vračanje v preteklost je zmotilo tebe.

 

Kaj imajo begunci s SKOJem wikipedia ne poroča..

 

Ti si se malo zgubil in zašuštral vse skupaj (namerno?). Moj zapis ni imel zveze z demonstracijami, begunci in SKOJ-em (to si ti navrgel noter, pa itak imamo za to posebno temo), ampak s katastrofalnim razslojevanjem. Ostalo so pa že drugi napisali.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti si se malo zgubil in zašuštral vse skupaj (namerno?). Moj zapis ni imel zveze z demonstracijami, begunci in SKOJ-em (to si ti navrgel noter, pa itak imamo za to posebno temo), ampak s katastrofalnim razslojevanjem. Ostalo so pa že drugi napisali.

 

aja no sori sem mislil, da komentiraš konkretne demonstracije..

se opravičujem.

Z razslojevanjem se seveda strinjam, čeprav ne v celoti z definicijo krivca..

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, popolna nazi ikonografija. To so ti, kulturniki, ki so nasprotno stran (uno s slovenskimi zastavami) zmerjali z naciji.

 

 

 

Ceres najdla si v celi kolekciji fotografij 1000 glave množice tri svobodnjake ....http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/blush.png

Najbržda ne veš koliko takšnih "izven serijskih" je bilo kontra na strani tistih, ki so hoteli strašit in izgnat teh nekaj ubogih pribežnikov na Kotnikovi ?

Itak da se da dobit vsa ta videa in slike ko bo čas...pa dejmo primerjat, če že hočeš...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon1_wink.gif

Zgrešila si point in dogajanje v celoti. Si pa mislim da razumem zakaj daješ lih te slikce, ki nimajo skoraj nič z vsebino shoda...zelo vem... Preusmerjaš na priljubljeno lajno...in folk izgubi fokus.

Isto kot je našel Pico v prvih vrstah neke palce, ki so bile za poravnavo vrste med hojo ali drogovi od parol in zastav .

Zgrešila si point in dogajanje v celoti. .

 

Sicer pa kaj bi bilo tudi narobe v miselnosti, da bo potrebna obramba pred ekstremnimi desničarji, ki so že ves teden javno grozili po internetnih straneh ZL in podobno ?

A po vaše bi se folk mogu pustit ustrahovat ? S tem, da sem jaz videla v prvih vrstah tudi ženske, ki so bile zašalane do nosa v obrambo pred obritoglavo lajajoče tudi neonacistično skupino, predvsem za to, če policija spusti solzilec zaradi spopada in izgredov..

 

Ma dajte tukaj eni bit eksperti za nekaj kar niste nikoli od blizu videli....drugi pa zato, ker speljujete resnico na svoje pristranske tire proti nekim preteklim časom iz katerega se zdaj spomnete nabijat le večinoma to vsebino iz janšistične medijske mašinarije...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon1_rolleyes1.gif

Čisto ste površni in pod indoktrino nekih bedastih floskul s katero se ne strinja večinoma drugače s prakso opremljenih ljudi...

Pa podpirajoči v skupini gor ali dol- toliko bolj boste šokirani, ko bo dovolj tega poslušanja vsem ostalim.

Zresnite se - javni prostor ni demokracija za perverzno spreobračanje zgodovine...

 

Čudno res, da na desni ekstremnini strani, ki se je zbrala na tem sobotnem shodu (sestavljala pa je plačane prišleke, ki so jim organizirali avtobusni prevoz,z malico itd)- pa nisi našla vse te SDS korenine, neonaciste in vse te silne primitivce v prvih vrstah s kapuco in brez, njih, njihove SS liderje, ki vpijejo tem kulturnikom, ki so prišli dvignit glas proti rasistični politiki - kurbe, prasice, izdajalci ipd - skratka neandertalske reči....

Kaj slikic Ceres ...ne ?

 

....In kakopak zdaj ne nejdeš kot vidim niti enega videa tako kot jih niti poročila niso - v katerih bi lahko preposlušala kulturni program in vsebino s shoda- ker lažje je slišat primitivce, ki vso zadevo na strani odpora prozi migrantom izražajo v sovraštvu, in z edinimi stavki kot so ;

Mi nimamo v Sloveniji niti za kruh- migranti bi imeli pa več kot mi ....ipd floskule, ki jih izjavlja Janšistična Nova tv , SDS Demokracija in ostali katoliški šund, ki izobražuje zdaj tak nevedni folk. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

 

Dejte se že zresnit pod to desničarsko medijsko indoktrinirano vojno (sploh tu na LF ) in si vzemite čas preden javno kaj napišete proti socilaizmu itd, ker toliko škodo kot jo je narediila Janševa oblast nam vsi skupaj nikoli ,ne bodo.

 

Eni tukaj prav izživljate svoje komplekse, dugi prenašate laži , tretji se spuščate pristransko v debate, četrti lajkate nekomu zaradi prevrženosti grupiranja brez da se poglobite v napisano- elitna karavana pa gre dalje in uspeva v vsem kar želijo....

 

In še to.

Vodilni popeljejo ostalo rajo v ravnanje.

Pokvarjenih ne bi bilo, če bi vodilni pri koritu upoštevali zakone in ne bi iskali lukenj za svoj zlat futr...

Ne zdaj debatirat o tem-kaj je bilo prej kura ali jace ali pa, da je nemogoče to zdaj popravit.

Mogoče je .!

Sam tisti, ki bi radi pritegovali temu sedanjemu sistemu še naprej, kot da se nič v resnici ne dogaja -tega ne zastopite....zato bi blo bolj v korist, ko ne bi takšne blokade sejali med ljudi in bi jim vsaj za trenutek dopustili možnost, da se zberejo in ukrepajo !

Zmeraj se da dugače zmeraj !

Samo odločit se je potrebno !!!

In takisto ne bi bilo pokvarjenih na oblasti, če bi folk imel pravočasno pamet in jajca in teh elitnih fint ne bi pozdravljal s takšnim obnašanjem in odobravanjem kot ga je opazit marsikje...ma tudi tu na tem forumu, kjer seveda nekateri najdete ni da ni in pišete v bran svojim junakom...in blokirate drugačen pogled na rešitve.

 

Men gre vse skupaj že na bruh -resnčno kam pelje takšno vzdrževanje stanja?

 

Dejte se že no premaknit, ker ravno zato postajamo navadni balinčki...

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katerih stališč konkretno? Ona je strokovno in v javnosti pisala o marsičem. Nekatere njene teze po mojem mnenju precej dobro analizirajo našo družbo, druge se mi zdijo malo vprašljive, je seveda tukaj še vprašanje kaj s tem početi v življenju tukaj in zdaj. Ne morem pisati nekaj na splošno in čisto na kratko o njenih tezah, ki jih je za cele knjige.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lili Mai mi je svetovala da preberem to knjigo...

Sam zdej sem na Srimad Bhagavatamu... in to bo trajalo kr neki časa..

 

O Vuk Godini pa tkole, čist subjektivno mnenje Ženska je dost razgledana dost načitana, tut velik pointa ima tm kjer jo ne preplavi čustvena pogojenost, in notranje nezadovoljstvo katerega je tolk polna da žarči okol..

 

.

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katerih stališč konkretno? Ona je strokovno in v javnosti pisala o marsičem. Nekatere njene teze po mojem mnenju precej dobro analizirajo našo družbo, druge se mi zdijo malo vprašljive, je seveda tukaj še vprašanje kaj s tem početi v življenju tukaj in zdaj. Ne morem pisati nekaj na splošno in čisto na kratko o njenih tezah, ki jih je za cele knjige.

Jz jo včasih berem - kdaj všeč, kdaj ne, se ne ustavljam ob njej. Pravim, da "paberkujem", malo tega, malo onega. Največji del svojega časa pa posvečam čisto svojim zanimanjem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katerih stališč konkretno? Ona je strokovno in v javnosti pisala o marsičem. Nekatere njene teze po mojem mnenju precej dobro analizirajo našo družbo, druge se mi zdijo malo vprašljive, je seveda tukaj še vprašanje kaj s tem početi v življenju tukaj in zdaj. Ne morem pisati nekaj na splošno in čisto na kratko o njenih tezah, ki jih je za cele knjige.

 

Ravno zato sem jo omenil, ker morda , bi pa le lahko iz njenih tez izluščili nekaj, kar bi bilo uporabno?

Saj, konec koncev, če se strinjamo , da je na svojem področju strokovnjak,a ni en del naše zavoženosti,tudi neupoštevanje stroke?

 

Ali pa pustimo,kot je, in se raje podredimo zahtevam kapitala?

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno zato sem jo omenil, ker morda , bi pa le lahko iz njenih tez izluščili nekaj, kar bi bilo uporabno?

Saj, konec koncev, če se strinjamo , da je na svojem področju strokovnjak,a ni en del naše zavoženosti,tudi neupoštevanje stroke?

 

Ali pa pustimo,kot je, in se raje podredimo zahtevam kapitala?

stroka ki ni ozaveščena Krišne, je demonska v službi demonov in nam sveti učitelji celo polagajo na dušo, da jih ne upoštevamo..

p.s

 

Tut Mramor je stroka, čemu ga pol ne upoštevaš?

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno zato sem jo omenil, ker morda , bi pa le lahko iz njenih tez izluščili nekaj, kar bi bilo uporabno?

Saj, konec koncev, če se strinjamo , da je na svojem področju strokovnjak,a ni en del naše zavoženosti,tudi neupoštevanje stroke?

 

Ali pa pustimo,kot je, in se raje podredimo zahtevam kapitala?

 

Je samo del stroke, ki je zelo raznovrstna po svojih prepričanjih in pogledih. Blizu oblasti - torej tistih, ki imajo niti in škarje v rokah, pa pridejo samo tisti, ki razvijajo ideologije v skladu z interesi oblasti. Ona ne sodi mednje. Zato ni verjetno, da bi jo od tistih, ki imajo moč, kdo upošteval.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je samo del stroke, ki je zelo raznovrstna po svojih prepričanjih in pogledih. Blizu oblasti - torej tistih, ki imajo niti in škarje v rokah, pa pridejo samo tisti, ki razvijajo ideologije v skladu z interesi oblasti. Ona ne sodi mednje. Zato ni verjetno, da bi jo od tistih, ki imajo moč, kdo upošteval.

 

 

To ne drži sestra Boudika, nenazadnje imajo v MB župana ki so ga ustoličili prav z njenim žegnom, med ostalim.

 

Bi pa tu ponovno spomnil sestro Domoljubko, da sem pred cajtom protestiral ker ZL ni šla v vlado in posredno omogočila da je v vlado prišel DESUS

in takrat sem razlagal

 

da je eno stat na bregu in gledat človeka k se dav v morju, in na tablico risat možne solucije kako ga rešit, drugo je pa skočit v vodo in probat nesrečnika rešit, pa tut če ga zarad nsepretnosti sam utopiš..

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

stroka ki ni ozaveščena Krišne, je demonska v službi demonov in nam sveti učitelji celo polagajo na dušo, da jih ne upoštevamo..

p.s

 

Tut Mramor je stroka, čemu ga pol ne upoštevaš?

 

Mramor ,je že dokazal, kakšne vrste stroka je.

Čemu ga torej ti upoštevaš?

Morda pa je ozaveščen Krišne?

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To ne drži sestra Boudika, nenazadnje imajo v MB župana ki so ga ustoličili prav z njenim žegnom, med ostalim.

 

Bi pa tu ponovno spomnil sestro Domoljubko, da sem pred cajtom protestiral ker ZL ni šla v vlado in posredno omogočila da je v vlado prišel DESUS

in takrat sem razlagal

 

da je eno stat na bregu in gledat človeka k se dav v morju, in na tablico risat možne solucije kako ga rešit, drugo je pa skočit v vodo in probat nesrečnika rešit, pa tut če ga zarad nsepretnosti sam utopiš..

 

Zakaj ne drži? Mogoče ne spremljam zadev toliko kot ti, ampak kolikor vem, je Godina prišla naknadno v spor z županom, pa sicer smo govorili o državni politiki. Vprašanje ZL - težko je reči, ali so lahko bolj konstruktivni v poziciji ali opoziciji. A ni tvoje razmišljanje poenostavljeno?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je samo del stroke, ki je zelo raznovrstna po svojih prepričanjih in pogledih. Blizu oblasti - torej tistih, ki imajo niti in škarje v rokah, pa pridejo samo tisti, ki razvijajo ideologije v skladu z interesi oblasti. Ona ne sodi mednje. Zato ni verjetno, da bi jo od tistih, ki imajo moč, kdo upošteval.

 

Saj, ravno zato ,bi jo pa lahko upoštevali tisti, ki nimajo moči.

Enkrat ,se bo verjetno morala ustvarit tudi nasprotna sila, ki bi (daj bože ), vedela kaj počne.

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj ne drži? Mogoče ne spremljam zadev toliko kot ti, ampak kolikor vem, je Godina prišla naknadno v spor z županom, pa sicer smo govorili o državni politiki. Vprašanje ZL - težko je reči, ali so lahko bolj konstruktivni v poziciji ali opoziciji. A ni tvoje razmišljanje poenostavljeno?

Hitr je uvidla svojo zmoto in ja je prišla v spor. Bila pa je zraven ko se je zgodil upor zoper prejšnjega župana.

problem je da je očitno v tej državi enostavneje neki zrušit k na novo postavt..

In zato bi tako za ZL kot za Godino bilo bolje da se preizkusijo v oblasnih vodah, ne samo v varnih kritizerskih..

 

Tut Cerar je bil mister simpatikus in je vse vedel kaj je narobe, pa poglejte ga zdej.

 

In ne, to ni sam to da oblast kvari ljudi, ampak so to neskončne ovire k ti jih postavljajo tako tisti ki so te izvolili kot tisti ki so bili proti..

 

zato pravm, da je politika zadeva ki je že v štartu hendikepirana z dejanji in se konc koncev limitira pri zadovoljevanju lastnih interesov

 

Nč ne morem narest, bom pa mal zaslužu in si vez in poznanstev naredu pa mal slikal z tujimi državnikiin zvezdniki da bodo vnuki ponosni..

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

To ne drži sestra Boudika, nenazadnje imajo v MB župana ki so ga ustoličili prav z njenim žegnom, med ostalim.

 

Podprla ga je vsa univerza skoraj, v štartu, ko s(m)o še bili istomisleči, kakor s(m)o se, tudi večina, hitro po tem distancirali oz postavili na opozicijsko stran. VukGodinova pa ga je sploh zelo hitro in zelo glasno kritizirala v medijih.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...