Skoči na vsebino

Politika


Silica

Recommended Posts

Moje vprašanje se je glasilo, ker zelo pomembno je namreč ugotoviti kdo je elita, če smo jo identificirali kot tisto, ki je oropala našo državo, pa me iz tega naslova zanima, če poznaš kateregakoli partijskega funkcionarja, direktorja, ravnatelja, ki je v novem sistemu pristal na beraški palici, ali so to samo delavci. Kje je zdej direktor TAMa recimo,

kje so bivši župani, kje so direktorji tozdov in sozdov?

Pa tudi generacija certifikatnih baronov tistih takoj po osamosvojitvi, od kod jim denar, od kod jim informacije, da bodo certifikate lahko izkoristili, če je sam oče Mencinger rekel, da so vredni toaletnega papirja za skret?

 

Ko boš to odgovoril, pa naredi refleksijo, kdo je Mencinger, kdo ga šteje za velikega ekonomista, s kom je politično povezan s kom ima podjetje, in boš hitro prišel do zaključka, ali pa tudi ne..

 

Kako je ŽALOSTNO INU BEDASTO

brat tvoje in Domoljubkine spise in dokaze..

 

ker vse kar delate je cmizdrite nad slavno preteklostjo in pozivate na novo prihodnost, ki naj bi jo vodili ljudje ki so vam ukradli in preteklost in prihodnost, samo v svoji plitvi naivnosti tega ne zmorete dojet.

Popolnoma napačno interpretiraš kar sem napisal. (po moje namerno)

 

Nihče ne cmizdri nad slavno preteklostjo, res je, da pozivamo na novo prihodnost, spet pa ne drži ,da naj bi jo vodili ljudje, ki so NAM ukradli preteklost ,in prihodnost.

A tebi je pa niso, al kaj?

Čigava plitka naivnost tukaj ,ne more dojet česa?

 

Glede tvojega vprašanja pa takole:

Ne , takih ljudi po katerih sprašuješ , preprosto ni.

Kar pa bi rad ti tukaj prikazal, se mi zdi ,pa je to ,da t.i. elita izhaja iz bivšega sistema, se pravi spet je kriv socializem ,da so tajkuni pobrali državno premoženje.

 

Halo, pred l.91 ,ni bilo tajkunov, ker ni bilo pogojev, da bi to postali, prav tako,se tajkuni niso rodili leta 91. Živeli so že prej, kot razni direktorji tozd-ov ,in sozd-ov.

 

Pa naj vprašam še tebe, kaj pa ti počneš bolj konstruktivnega od mojega, oz. Domoljubkinega početja?

Razen tega, da negiraš vsako objavo, ki je uperjena proti eliti ,oz.pri vsaki objavi ,ki kaže na nepravilnosti zdajšnjega sistema takoj planeš pokonci ,in v zagovor privlečeš na dan neke variante, ki so v bistvu ,čisto mimo, po ključu nekega miselnega vzorca,ki je lasten ,in znan samo tebi.

 

In , na koncu, glede na to, da ti veš , kdo je Mencinger, kdo je Mramor, da takorekoč ,poznaš politično srenjo do obisti, ali sam nisi prišel do zaključka, da je za prihodnost potrebno marsikaj spremeniti?

Ali pa je zate, povsem v redu, tako kot je?

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni v redu. Sam z vasimi predlogi bo se veliko slabse. Juga je razpadla ker ni mogla vracat pufov in Slovenija je na dobri poti da propade iz

istega razloga.

Glede na ljudstvo ne vidim resitve.

 

 

Kirurg Brecelj: Nisem obupal! Primitivci me lahko utišajo le fizično. ( l. 2012 )

http://www.rtvslo.si/slovenija/kirurg-brecelj-nisem-obupal-primitivci-me-lahko-utisajo-le-fizicno/293287

 

Ali po vašem mnenju sploh obstajajo kakšni posamezniki, ki bi lahko nas lahko popeljali iz trenutnega stanja?

Mislim, da jih je veliko, ampak je politika zastavljena tako, da jih ne spusti

naprej. Ne leve, ne desne.

 

Prepričan sem, da je med mladimi, mlajšimi od mene, en kup ljudi, ki

so sposobni nekaj narediti, a jih nihče ne spusti zraven. So nezaželeni.

 

Je to ta rak slovenske družbe?

Trenutno je.

 

Katera so še tista "rakotvorna" področja, ki bi jih bilo treba odstraniti, da bi se družba pozdravila?

Spoštovanje zakonov in pošteno vodenje. Ta toleranca do korupcije je strahotna za

Slovenijo.

Vsi mislimo, da, če je nekdo ukradel milijon evrov vzdravstvu, je pač ukradel milijon evrov.

Ampak se ne zavedamo, da z vsakim izginulim milijonom iz zdravstva je toliko in toliko deset mrtvih pacientov.

Za vsakim nepregledno porabljenim milijonom so žalostne zgodbe.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

 

Zakaj se pristojne institucije ne odzovejo? Kdo bi moral reagirati, pa ne?

Saj se odzovejo. Računsko sodišče je svoje naredilo, odzvati bi se moralo ministrstvo za zdravje, še posebej zdaj, ko je toliko besedičenja o

varčevanju.

Vprašanje je, zakaj se nihče ne vpraša, zakaj ni bilo toliko milijonov evrov, ki so bili očitno nepregledno porabljeni, porabljenih

pregledno. Ampak vsi ministri doslej očitno vedo, da se v to ne smejo vtikati.

 

Zakaj to vedo?

Tu je po moje korupcija. Ker OI je bolnišnica, kjer ima nekaj ljudi, nekaj lobijev očitno svoje interese.

Tu se črpa denar, in ni važno, ali je na oblasti levica ali desnica, posli tečejo naprej.

Eden od pogojev, da nekdo postane minister je, po moje, da se v to ne vtakne.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Zakaj so modri državljani potihnil ?

 

Je pa res, da sem zadnja leta bolj tiho. Iz enega razloga: če

nečesa ne moreš pojasniti po zdravi pameti, da ne razumejo, da te nočejo

razumeti, sem se odločil, da bom toliko tiho, da stvari propadejo do

konca. In zdaj mislim, da smo blizu tega propada

 

, je pa tudi vprašanje, zakaj, če vidimo, da vse skupaj propada, smo kot narod še vedno relativno tiho.

Da, zakaj?

Ne vem. Baje je bila v EU-ju narejena neka študija, kjer so med seboj

primerjali posamezne narode, koliko so se pripravljeni upreti oblasti.

In Slovenci smo bili tukaj na dnu. Ob vseh herojskih zgodbah iz

preteklosti smo zdaj, da ne rečem, kolaboracionisti s korupcijo.

 

Kaj torej še rabimo?

Očitno še večje znižanje plač

in pljuvanje politike v obraz, da se mogoče zbudimo in rečemo: "Oprosti,

tako pa ne bo šlo več." Ob vsem, kar se dogaja, namesto da bi bilo

100.000 ljudi na cesti, čakamo na čudež, da bo prišel nevemkdo in nas

rešil.

 

Ampak kot ste sami dejali, ste odnehali, češ da bi pokazali, če

gre vse k vragu, bodo pa ljudje res videli, kaj je vse narobe. Se pravi,

če ste vi na neki točki obupali ...

Nisem obupal. Žal mi je

za državo in vse, kar sem od nje pričakoval. Ti primitivci me niso

utišali. Mislim, da me, razen fizično, tudi ne morejo. Ampak očitno je

temu narodu dokaz to, da bo imel prazen krožnik. Kar bi Skandinavci

razumeli že pred nekaj leti, mi ne razumemo.

 

Ali manjka tega državljanskega poguma? Česa manjka?

Manjka poguma, manjka državljanske zavesti.

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

larifari

 

Bila si skupi z administratorko tega foruma na uporu zoper legitimno izvoljeno vlado, kričal ste parole proti korupciji, poslance na minimalce, na koncu, pa izvolil še desetkrat bolj koruptivne vlade z vsemi lobiji. In niti enega poslanca na minimalcu vključno z Violeto Tomić ki jo odslej imenujem ambasadorka laži.

 

Tako da prosm..

pametni ljudje se iz zgodovine nekaj naučijo.

Revolucija brez sprememb v glavah ljudi nima haska, samo tvoje zamenjajo moji, vse ostane enako.

 

Kaj pa je naredil Brecelj bajdvej s svojim uporom, mal je čivkal po televiziji in to je to, a je une parazite na gobec? Ni, a je zamenjal službo in odprl privat kliniko? Ni

a je podal ovadbo zoper koga? Ni.

 

tipična teoretična kavč piskarala.

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še Za Herr Dittnerja, ki se je poslovenčil iz interesa, izdal svoje nemške korenine in je direktni potomec klavca civilov Maistra Rudolfa aka Majstorović Radivoja.

Ker večkrat zahajam v MB se sprašujem, kaj ste junaški MB naredili, razen upora zoper Kanglerja, ki je na oblast pripeljal Fištravca imenovanega čoravi Džo.

Kaj ste dosegli s tem uporom, razen da ste porazbijal občinsko lastnino, ki ste jo pol moral itak posredno iz svojih žepov plačevat za popravilo.

A si opazil, kako v nebo vpijoče razlike so med revnimi in ekstremno bogatimi v tvojem mestu?

Še enkrat ker MB ni neko velemesto, a si kdaj videl Toneta Vogrinca v koloni za kruh pri Karitasu?, a si videl kogarkoli iz katerekoli garniture pred letom 1990 da bi živel skromno in slabo? Kako kaj živi Vinko Šimek, a berači po mestu?

Vsi ti partijski plačanci danes živijo na veliki nogi, vsi vi ki jokate za tistimi cajti ste pa na sociali

 

in pol boste VI men govoril,da ni poguma

 

pamet je

 

pogumna budala se lohk fukne v prepad, pa če slučajn preživi se bo fuknu še enkrat.

 

pametni pa iščemo rešitve

 

In ko vidimo, da jih ni, pa ne zarad elite, ampak zaradi ljudstva ki to elito vzdržuje postavlja in brani,

 

zaradi nepismenega ljudstva

 

zaradi tebe in Domoljubke

 

Ko vidimo da jih ni odnehamo..

 

kapiš?

 

Itak da ne, Mariborčan sn nea razumem, ka? nea!

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še Za Herr Dittnerja, ki se je poslovenčil iz interesa, izdal svoje nemške korenine in je direktni potomec klavca civilov Maistra Rudolfa aka Majstorović Radivoja.

Ker večkrat zahajam v MB se sprašujem, kaj ste junaški MB naredili, razen upora zoper Kanglerja, ki je na oblast pripeljal Fištravca imenovanega čoravi Džo.

Kaj ste dosegli s tem uporom, razen da ste porazbijal občinsko lastnino, ki ste jo pol moral itak posredno iz svojih žepov plačevat za popravilo.

A si opazil, kako v nebo vpijoče razlike so med revnimi in ekstremno bogatimi v tvojem mestu?

Še enkrat ker MB ni neko velemesto, a si kdaj videl Toneta Vogrinca v koloni za kruh pri Karitasu?, a si videl kogarkoli iz katerekoli garniture pred letom 1990 da bi živel skromno in slabo? Kako kaj živi Vinko Šimek, a berači po mestu?

Vsi ti partijski plačanci danes živijo na veliki nogi, vsi vi ki jokate za tistimi cajti ste pa na sociali

 

in pol boste VI men govoril,da ni poguma

 

pamet je

 

pogumna budala se lohk fukne v prepad, pa če slučajn preživi se bo fuknu še enkrat.

 

pametni pa iščemo rešitve

 

In ko vidimo, da jih ni, pa ne zarad elite, ampak zaradi ljudstva ki to elito vzdržuje postavlja in brani,

 

zaradi nepismenega ljudstva

 

zaradi tebe in Domoljubke

 

Ko vidimo da jih ni odnehamo..

 

kapiš?

 

Itak da ne, Mariborčan sn nea razumem, ka? nea!

 

WTF? Pa, to je....... mislim.......pa saj to ni.......

 

To je tisti miselni vzorec, lasten,in znan samo tebi.

Zaradi katerega, te enostavno ne morem jemat kot resnega sogovornika.

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar spremljam razvoj Združene levice, so zadeve točno takšne, kot sem nakazala. Razlog za razkol v IDS je ideja socializma - koalicija treh strank in četrte skupine gre v smeri reformnega socializma, manjša frakcija avtonomistov, ki pa je bolj ali manj osamljena, pa bi šla radikalnejšo pot. ZL nisem nikoli dojemala kot ekstremistične stranke, prej je verjetno, da bo vzpostavila prvotno idejo socialne demokracije, katere izvorni cilj je bil postopen evolucijski prehod iz kapitalizma v socializem in je s to idejo socializma tudi humanizirala zahodni kapitalizem (vem sicer, da gredo ti začetki socialne demokracije nekaterim v nos). Vprašanje pa je, kaj bodo prinesle globalne spremembe in v kakšnem kontekstu bo ta ideja še aktualna.

 

 

 

WTF? Pa, to je....... mislim.......pa saj to ni.......

 

To je tisti miselni vzorec, lasten,in znan samo tebi.

Zaradi katerega, te enostavno ne morem jemat kot resnega sogovornika.

 

Mislim, da je ignore najboljša opcija http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png .

 

Edino, kar me skrbi je, da se ista propaganda - recimo o domnevni večji koruptivnosti te vlade od prejšnje, pojavljajo v populističnih medijih stranke, ki bi silno rada zopet prišla na oblast. Mogoče nekaterim odgovarja, meni definitivno ne.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

WTF? Pa, to je....... mislim.......pa saj to ni.......

 

To je tisti miselni vzorec, lasten,in znan samo tebi.

Zaradi katerega, te enostavno ne morem jemat kot resnega sogovornika.

 

ne morš me jemat za resnega sogovornika ker nimaš za to potrebnih možganskih kapacitet.

Dokaz?

Lajkanje te mentalne prostitutke od Boudike

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/laugh.png

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žal sem na drugem naslovu in tu nimam interneta, sam pametni telefon od hčerke v sposoji ... tak da kdaj drugič.:)

Damjan, Boudi, dobri pointi.

Ceres, dogajalo se bo, ful pospešeno, tudi v smeri policijsko-vojaške Slovenije ... nč bat, samo malo še počakaj, se že pripravlja nadzor nad državo in celotnim prebivalstvom, tko da tut Piko in ostali ne bomo mogli več "tega našga big oneta" za vogalno otresat. :P

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ker nimaš za to potrebnih možganskih kapacitet.

 

mentalne prostitutke

 

 

Fascinirajo me forumaši, no, predvsem forumašice, ki v takih in podobnih zapisih najdejo emanicipacijo in izjemno literarno nadarjenost. Pa še duhovitost in inteligenco. Brez takih in podobnih zapisov bi bilo pa res treba zapreti štacuno, ker očitno osmišljajo življenje tu prisotnih.

 

Pa se menda eni zavzemajo za to, da se ne bi posegalo v osebne meje in spuščalo na osebni nivo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.rtvslo.si/slovenija/cerar-pred-dopustom-sklical-svet-za-nacionalno-varnost/398928

 

 

 

 

Spet enako razmišljava. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png Najprej pod humanitarno pretvezo, da so begunci in reveži dovoliš nekontroliran vstop hordam, in ko se horde obnašajo kot horde, skličeš svet za nacionalno varnost itd.

 

Edini državnik v Evropi je zaenkrat Orban. On je ta svet sklical takrat, ko so bili "begunci" na mejah, in ko je Cerar organiziral humanitarno rušenje šengena.

oh, leto je naokoli in kaj je SLO storila za svojo nacionalno varnost?

Bore malo. Odzivni čas je podoben razpolovni dobi plutonija, na žalost.

 

Glede na dogajanja v Makedoniji (polit.nestabilnost) je treba pod urgentno postavit najmanj tako ograjo, kot jo imajo Madžari.

Glede na dogajanja v Turčiji (polit.nestabilnost) je treba pod urgentno povišat plače policistom in vojakom, dobro bi bilo dodatno usposobiti nove.

Dobro bi bilo prebivalstvo seznanjati (poučiti) na NNNP način, kot so poučeni Izraelci (samozaščitno obnašanje, pozornost na dogajanje v okolici, tečaj PP, družbena povezanost (ne deljenje na vaše/naše/rdeče/črne/ZL/SDS).

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, ne najdem in tud ne bom iskala. Nekje je Brezo napisal da je oddelal 400+ ur. V enem mesecu! Torej, to so trije zaposleni. ki jih je on grabežljivo! na svoj račun nakopičil. In zdaj mene nekaj zanima. Zakaj tebe motijo ljudje na podpori?

Zdej ne vem koga to sprašuješ, predvidevam da mene, pa ti bom odgovoril.

Zakaj Brezo dela 400 + v enem mesecu in s tem grabežljivo kopiči ure treh potencialnih zaposlenih?

Preprost odgovor, pravzaprav čudno vprašanje za vsakogar, ki je kdajkoli v lajfu delal v katerikoli službi.

Dela je k fuka, sam Slovenci raj pasejo socialo k da bi za tak dnar delali. Se pravi da Brezo mora delat tolk ur, ker

 

a) kadra ki bi to delal za ta dnar ni

B) kadra ki bi bil sposoben to delat za ta dnar ni

c) Kader preprosto noče delat

 

in mene k delam neprekinjeno od 24 leta starosti, brez da bi kamorkoli poslal CV in niti minute na zavodu za zaposlovanje,resnično zanima, kako je to možno da niti najbl preprostih (v narekovajih) del ta sila usposobljen kader ne zna opravit kot je treba.

 

pregovorno delovni Slovenci so z uvozom socialafijakerjev iz drugih delov bivše nekdanje države ugotovil, da je lenoba bl donosna k nesmotrno garanje za druge.

 

Kar ni niti tko napačna logika če imaš doma kmetija pa bajta pa žvad, sej ni cajta de b delu v službi

 

sociala pa more bet, ker če je neki džabe pol mormo izkoristit

 

beri primer prima tobogana.

 

Upam da sem odgovoril na tvoje vprašanje

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fascinirajo me forumaši, no, predvsem forumašice, ki v takih in podobnih zapisih najdejo emanicipacijo in izjemno literarno nadarjenost. Pa še duhovitost in inteligenco. Brez takih in podobnih zapisov bi bilo pa res treba zapreti štacuno, ker očitno osmišljajo življenje tu prisotnih.

 

Pa se menda eni zavzemajo za to, da se ne bi posegalo v osebne meje in spuščalo na osebni nivo?

 

kolk si ti pametna da ti kr škodi Boucika..

 

Pač forumašice z mal višjim IQjem me seveda lajkajo ker dojamejo razsežnosti globine moje pisane misli

glede na to kaj lajka tebe bi se jaz na tvojem mestu pošteno zamislil nad samim seboj.

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Duhovit in inteligenten tekst z literarnimi vložki!

 

Edin ne razumem, kaj je s toboganom....

spustila si se na osebno raven namest po tobogani!

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/flirt.gif

 

 

Drgač pa je bil na kongrescu 150 meterski vodni tobogan... od 10 000 folka in več k so se drenjali čez brv se jih je spustil 1 odstotek ostali so pasli zjala..

pesniško pretiravam sicer, je pa to eklatantni dokaz kroničnega zastonjkarstva u nas "Slovenaca".

 

Moram it ker je zastonj, pa tut če nč nam vidu nč od tega mel, razen sončarice..

kr če me nav me ni..

 

Lady press..

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kolk si ti pametna da ti kr škodi Boucika..

 

Pač forumašice z mal višjim IQjem me seveda lajkajo ker dojamejo razsežnosti globine moje pisane misli

glede na to kaj lajka tebe bi se jaz na tvojem mestu pošteno zamislil nad samim seboj.

 

Aha, potem pa svizec zavije čokolado.

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pač forumašice z mal višjim IQjem me seveda lajkajo ker dojamejo razsežnosti globine moje pisane misli

 

Ja, Picek, vsekakor, pa naj se drugič tisti, ki prihajajo napad mene zaradi tvojega izživljanja nad drugimi, obrnejo na forumašice s tem nekoliko višjim IQ.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Picek, vsekakor, pa naj se drugič tisti, ki prihajajo napad mene zaradi tvojega izživljanja nad drugimi, obrnejo na forumašice s tem nekoliko višjim IQ.

Nisem razumel, kar si napisala, a da te kdo napada zarad mojega "izživljanja" nad recimo Ditnerjem?

ma to so podpohorska posla ne žen si k srcu..

 

Tvoja vloga zaščitnice maloumnih na tem forumu bi sicer bila legitimna če bi bila iskrena in nesebična.

tko pa je to false ego..

 

zlorabljaš maloumne za svoj ego

 

to je pa offence.

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, potem pa svizec zavije čokolado.

Ti si zdej užaljen ker te štejem med maloumne.

Toda vedi da mi bhakta aspiranti mormo vedno po resnici govorit kar mislimo in čutimo, kako naj potem povem kej drugega zate?

 

Niti ne zmoreš odgovorit na najbl preprosta vprašanja, miselni sklepi na nivoju osnovnošolskega otroka, občutek realne meritokratske pravičnosti pa na nivoju moje 6 letne hčerke.

Ker si glede na jugonostalgične budalaštine k si jih sproduciral in redno produciraš, najverjetneje staro kljuse,se ne moreš izgovarjat na mladost neizkušenost..

 

In zato tudi nikoli ne boš mogel razumet, najenostavnejših namigov ki ti jih jst tuki povsem brezplačno dajem, čeprav mi je v štartu jasno da zgubljam cajt.

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/inno.gif

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, ne najdem in tud ne bom iskala. Nekje je Brezo napisal da je oddelal 400+ ur. V enem mesecu! Torej, to so trije zaposleni. ki jih je on grabežljivo! na svoj račun nakopičil. In zdaj mene nekaj zanima. Zakaj tebe motijo ljudje na podpori?

 

Ti pa res delaš iz muhe slona...po tej logiki bi to dobesedno bilo že suženjstvo...Napisal sem, da bom imel spet okoli 250 ur...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png

 

A povem zgodbico, ki sem jo slišal dva dni nazaj...firma xxx je kakšne 2-3 mesecev nazaj imela razgovore, razpisi so tudi zdaj objavljeni na zavodu...takrat so imeli po dva kroga razgovora, toliko je bilo kandidatov delovnih mest pa ne...Sedaj so se potrebe zvišale pa skoraj noben noče delat pred septembrom...al so na dopustih al pa fušajo...

 

Če bi bilo po moje bi najraje obdelal zakonskih 174 al pa 180 ur in čao...ne pa da me "j**e" najprej "firma", potem državni organi, ki so zdaj najbolj na udaru zaradi dogajanja po svetu in na koncu še davkarija, ker se preseže "minimalac" za par stotakov in padem v višji razred...

 

Drugače je pa Picolo povedal bistvo...trenutno prevladuje odgovor C, potem pa sledita nekako enakovredna B in C...

 

Zgleda da so eni čist zgubili stik z "realnostjo"...Halooo zemlja vabi...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png

 

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jep

 

in od 1000 prijavljenih na zavodu, ki nominalno ustrezajo profilu za razpisano delovno mesto, jih je mogoče 2% takih ki bi tudi de facto to delo znali opravljat normalno.

Pa baje sploh ni zahtevno, dost je osnovna šola...

 

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti si zdej užaljen ker te štejem med maloumne.

Toda vedi da mi bhakta aspiranti mormo vedno po resnici govorit kar mislimo in čutimo, kako naj potem povem kej drugega zate?

 

Niti ne zmoreš odgovorit na najbl preprosta vprašanja, miselni sklepi na nivoju osnovnošolskega otroka, občutek realne meritokratske pravičnosti pa na nivoju moje 6 letne hčerke.

Ker si glede na jugonostalgične budalaštine k si jih sproduciral in redno produciraš, najverjetneje staro kljuse,se ne moreš izgovarjat na mladost neizkušenost..

 

In zato tudi nikoli ne boš mogel razumet, najenostavnejših namigov ki ti jih jst tuki povsem brezplačno dajem, čeprav mi je v štartu jasno da zgubljam cajt.

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/inno.gif

 

Na noben način ,me ne more užalit nekdo, ki ne obvlada osnovnega bontona, oz.edini bonton,ki ga je osvojil, izhaja iz Tacna. Ta pa mu narekuje,po službeni dolžnosti seveda, da ima zmeraj prav.

Če k temu,prištejem še nauke Krišne,ki si jih seveda razlaga po svoje, potem iz tega ni moglo nastat drugega ,kot štrapac ,ki ga poznamo kot Pico.

 

V lajfu, sem poznal kar nekaj takih ,ki so dosegali zmeraj višje ,in višje nivoje, ki so kar naprej napredovali in se razvijali, delili nasvete,in učili življenja........

Na koncu ,jih je povozilo vsakdanje življenje

 

Pico, bodi previden, višje ko letaš, nižje padeš

Damijan D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...