Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Svoboda se začne že med rešetkami... in se za njimi tut nadaljuje... madonca...pol pa ostante na drugi strani...samo cepci se vračajo v zapor na preizkušen pasulj... :vragec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Varanje je po moje čist mim, totalna neiskrenost do osebe s katero si, je že nimaš več! rad...ne vem če bi se meni zgodilo (pa vem da se ne bo) bi fanta takoj pustila.

Pač varanje nima zveze z ljubeznijo. xsrcbumx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Monogamnost je torej temelj partnerskega odnosa med moškim in žensko? Hm. xscratchx

 

Monogamnost........al posesivnost, lastninjenje, egoizem.......ali pa je to eno in isto? :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Monogamnost........al posesivnost, lastninjenje, egoizem.......ali pa je to eno in isto? :inocent:

Amber: pravilno razmišljaš....in držim pesti, da "tistega kruhca" nikoli ne poješ x:)x

Mick: monogamnost, posesivnost, lastninjenje, egoizem...TO NI ENO IN ISTO....vsak si pač postavi svoje ograje......in limite......če preskočimo(ali prestopimo)..pa odvisno samo od nas x:)x

candlelight:dolgočasno?....zna biti vedno zanimivo..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick:ne vem, zakaj bi si jih...takoj, ko je ograja, je občutek omejenosti..sledi občutek preskakovanja.....če ograj ni, SVOBODA xDDx .....torej, vsak si jo postavi sam....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hja, Amber, nevarno je tako reči:"Jaz pa ne bom nikoli." Saj veš - zarečenega kruha se največ poje.

 

Ne me narobe razumeti - sem absolutno proti varanju, nikoli nisem varala, a ne bom rekla, da ne bom nikoli. Upam le, da bom imela toliko pameti, da ne bom nikoli ...

 

 

Zelo pametno in realno razmišljanje x^x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mick:ne vem, zakaj bi si jih...takoj, ko je ograja, je občutek omejenosti..sledi občutek preskakovanja.....če ograj ni, SVOBODA xDDx .....torej, vsak si jo postavi sam....

 

Ja. x:)x :palec: Ampak seveda, pojavi se blem, ko si je nekdo, ki ga imaš rad ograjo postavil......in pričakuje, da boš za njegovo postavljeno ograjo ostal tudi ti. Kako skupaj stopiti izza te ograje, sploh, če je on-a noče prestopiti? Ampak tebe pa ograja moti, saj te omejuje.........pa vendar bi jo rad prestopil skupaj z njo...... Hahahaha.......kaj bi mi ludeki "enostavno", če pa lohk "komplicirano"? x;)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz poskušam sanje....čimvečkrat tudi živeti. x;)x x:)x

 

Sicer pa sem že omenil, da mal provokativnejša vprašanja na tej temi postavljam tudi zaradi mojih nekterih dilem, ki me obhajajo v okviru te teme. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz poskušam sanje....čimvečkrat tudi živeti.  x;)x  x:)x

 

Sicer pa sem že omenil, da mal provokativnejša vprašanja na tej temi postavljam tudi zaradi mojih nekterih dilem, ki me obhajajo v okviru te teme.  x^x

Ti kar...ampak svoje dileme boš rešil samo sam.....tu dobiš samo :8): .......ko si boš nečesa res strašansko želel, ne boš spraševal(provociral)...ampak samo naredil...kako že pravi simpatičen pregovor: "cagav fant ni še nikoli pri punci spal"...tako nekako...(cagav= neodločen)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V mojem razmišljanju (mogoče naivno, ker še nimam otrok) otroci glede tega ne spremenijo ničesar. Še bolj trdno sva povezana in se mi zdi, da s tem na najvišjem možnem nivoju s partnerko.......nekomu sva podarila življenje. Nekomu, ki je del naju in bo del naju forever, ne glede na vse, ne glede na karkoli x;)x .........Seks, seksualne želje, eventuelne "avanture", po moje družine ne bi smele obremeniti, razbiti. Če bi jo.....hm.......dober, no......če pa bi me situacija postavila v tovrstno dilemo.......bi svoje želje, hotenja itd. podredil družini x^x . Saj to ograjo pa sem zgradil tudi sam, ko sem se odločil imeti družino in tudi zato bi verjetno lažje prenašal omejitve, ki mi jih postavlja. x^x

 

V bistvu pa, če razmislim mal nagajivo....zato pa se imenujejo "skoki čez plot".....včasih greš mal pokukat kaj dogaja za ograjo, mogoče....... :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ti kar...ampak svoje dileme boš rešil samo sam.....tu dobiš samo :8): .......ko si boš nečesa res strašansko želel, ne boš spraševal(provociral)...ampak samo naredil...kako že pravi simpatičen pregovor: "cagav fant ni še nikoli pri punci spal"...tako nekako...(cagav= neodločen)

 

Mhm. Ja. Saj sem se pri sebi že odločil, zdaj še sam preverjam kako naj "ocenim" takšno mojo odločitev tudi vizavi moji odločitvi nasprotujočim mišljenjem........in seveda..............ali odločitev morda spremenim. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[

Dokler si sam, kot si ti, no problem. Potem pridejo otroci. Kam zdaj s sanjami in njihovo izživetostjo?

 

 

 

Pogrebščna x^x ....pa sedmina xcivx :vragec:

 

Pa sanjaš dalje x;)x x:px x:Dx Kak že reče Tjazi, mej se rad....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...