Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

"ocenim" takšno mojo odločitev tudi vizavi moji odločitvi nasprotujočim mišljenjem........in seveda..............ali odločitev morda spremenim. x;)x

 

 

Dokler boš živ, lahko še razmišljaš in se odločaš, lahko še desetkrat spremeniš odločitev....simple as that x:px x;)x :vragec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaooooo tebi xDDx , življenje nikoli ne teče po natanko začrtani poti...ti si se odločil, sedaj pa te zanima še mnenje drugih :eek: ...

Saj srček najbrž tudi imaš? Kombiniraj ga z željami...pa poslušaj samo sam sebe.... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zelo pametno in realno razmišljanje x^x  :palec:

 

 

 

OOOOO, Boris ob smrtni uri nam je žal za vse tisto, kar nismo storili x:Ix x:Dx

prav malo nas briga pamet takrat.....Če bi vedel, da je jutri tvoj zadnji dan, katero bi poklical? :vragec: x;)x x:px

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enya. Seveda me zanima mnenje drugih. Včasih imamo verjetn v okviru svojih stališč mal omejen pogled na določene zadeve in nam razmišljanja drugače mislečih odpre opcije tudi do drugačnega in v bistvu "realnejšega" razmišljanja...... x;)x Nočem in nisem nedovzeten do stališč nasprotnim mojim.......seveda, če imajo svoj point.....tega pa verjamem :inocent: ....znam videt. x^x

 

Lia x;)x x:Xx x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

TEMA JE LAHKO TAKO ALI DRUGACE SPREJETA. xsrcx KAJ JE VARANJE IN ZAKAJ JE NEKDO PREVARAN OZ ZAKAJ JE NEKDO VARAL. IZ LASTNIH IZKUSENJ JE BILO ZELO BOLECE IN ENKRAT KO SI PREVARAN JE V TEBI OBCUTEK GRENKOBE IN SAMO ENKRAT SE GRESI IN VARANJE JE ZAME ZLOCIN NAD CUSTVI SVOJE DRAGE/DRAGEGA IN OPROSCATI TAKEMU CLOVEKU JE ODVEC KER SI SAM/A NE BO MOGEL/A ODPUSTITI CE TE JE LJUBIL/A xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Galaksija......pa si ti prepričana, da si sploh kdaj res ljubila? x;)x

 

Tudi jaz imam izkušnjo, takrat je res, priznam, bila boleča, sedaj se mi zdi predvsem izkušnja, ki me je le obogatila, mi pomagala do določenih spoznanj. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>TEMA JE LAHKO TAKO ALI DRUGACE SPREJETA. xsrcx  KAJ JE VARANJE IN ZAKAJ JE NEKDO PREVARAN OZ ZAKAJ JE NEKDO VARAL. IZ LASTNIH IZKUSENJ JE BILO ZELO BOLECE IN ENKRAT KO SI PREVARAN JE V TEBI OBCUTEK GRENKOBE IN SAMO ENKRAT SE GRESI IN VARANJE JE ZAME ZLOCIN NAD CUSTVI SVOJE DRAGE/DRAGEGA IN OPROSCATI TAKEMU CLOVEKU JE ODVEC KER SI SAM/A NE BO MOGEL/A ODPUSTITI CE TE JE LJUBIL/A xrolleyesx

 

 

Dej ga no lomt, pa ne da misliš da si edina, edini.... :o|o:

 

Če je v tebi občutek grenkobe, se je treba malo posladkat.... potem boš pa dosti bolj usmiljen/usmiljena...pa tudi drugim boš laže odpuščal/odpuščala...

 

 

Farizejstvo, bi temu rekla..... bolj papeški od papeža x^x

 

 

Bolj boli vsekakor kaj drugega,,,,ne to ali je bil eno noč z drugo al ne....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>TEMA JE LAHKO TAKO ALI DRUGACE SPREJETA. xsrcx  KAJ JE VARANJE IN ZAKAJ JE NEKDO PREVARAN OZ ZAKAJ JE NEKDO VARAL. IZ LASTNIH IZKUSENJ JE BILO ZELO BOLECE IN ENKRAT KO SI PREVARAN JE V TEBI OBCUTEK GRENKOBE IN SAMO ENKRAT SE GRESI IN VARANJE JE ZAME ZLOCIN NAD CUSTVI SVOJE DRAGE/DRAGEGA IN OPROSCATI TAKEMU CLOVEKU JE ODVEC KER SI SAM/A NE BO MOGEL/A ODPUSTITI CE TE JE LJUBIL/A xrolleyesx

 

Pozdravček, zanimiva tema ....

Torej, varanje, .... kaj pa je to, zakaj na varanje gledamo kot da je nas nekdo prevaral, ali je to res, ... morda je to s čustvi povezano, morda z željo, da pripada nekdo nam, morda mi nekomu, ... a to je po moje zgrešena vizija pogledov na to ... :C:

Vsekakor, tisti , ki vara vedno vara le sebe, res je da se to tiče tudi osebe, ki se nahaja v našem najbližjem stiku.

Varanje nastane največkrat zaradi premajhne komunikacije med ljudmi, enostavno se ljudje vase zapirajo, raje kakor, da bi se o določeni temi pogovorili.

In to zapiranje, kam pripelje človeka, ... prične se zaupati drugemu-i , in le korak loči nas do tako imenovanega varanja, kar ni nujno da je povezano s spolnostjo.

Kajti v veliko primerih se varanje primerja že takrat, ko se določene rešitve sprejemajo na tujem krožniku in ne domačem, .... in kot sem že omenil, x!x x!x

VARAMO vedno sebe, .... pa naj si to priznamo ali ne :8):

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

..., in le korak loči nas do tako imenovanega varanja, kar ni nujno da je povezano s spolnostjo.

Kajti v veliko primerih se varanje primerja že takrat, ko se določene rešitve sprejemajo na tujem krožniku in ne domačem, .... in kot sem že omenil,  x!x  x!x

VARAMO vedno sebe, .... pa naj si to priznamo ali ne :8):

 

Kaj je torej varanje? Kdaj varamo? Ko penetriramo/ dovolimo penetracijo? Ko imamo neciste misli o kom drugem? Kaj vmes?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to da je že vsak slišal , videl, občutil in doživel varanje, ali je to znak krize v družbi, krize moralnih vrednost x?x Jaz pravim da je v naši družbi velika kriza moralnih vrednost. Najbrž se bo to končalo v smislu toleriranja poligamije, pri obeh spolih.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če partnerja prevaraš, pomeni, da je pogoj, da partner to ne be izvedel. To je pogojna ljubezen, ki pa jo ne maram. Skok čez plot pomeni, da nimaš partnerja, ki te v vsem zadovolji. S tem ne zagovarjam monogamijo, ampak je stvar vglavi oz. dogovor med partnerjem kaj bosta oba počenjala. Varanje na skrivaj, se mi zdi zelo bedno početje!!!! xDDx xrolleyesx x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glede na to da je že vsak slišal , videl, občutil in doživel varanje, ali je to znak krize v družbi, krize moralnih vrednost x?x  Jaz pravim da je v naši družbi velika kriza moralnih vrednost. Najbrž se bo to končalo v smislu toleriranja poligamije, pri obeh spolih.

 

Krize katerih moralnih vrednot, lepo prosim? Od desetih zapovedi, katera je krsena? Se tista, "ne zeli si bliznjega zene" ne, ker zeleti si zeno pomeni razdreti njeno druzino, pri varanju pa ne gre za razdrtje druzine drugemu, ce ne verjetno ni varanje ampak posledica nezdravih druzinskih odnosov...

 

Ce si imel v mislih necistovanje, potem je zal tako, da je za Cerkev vsak spolni odnos, ki ni usmerjen v prokreacijo, necist, saj sicer bi ne bila zoper kontracepcijo tudi med mozem in zeno ...

 

Torej, katere moralne vrednote so v krizi???

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glede na to da je že vsak slišal , videl, občutil in doživel varanje, ali je to znak krize v družbi, krize moralnih vrednost x?x  Jaz pravim da je v naši družbi velika kriza moralnih vrednost. Najbrž se bo to končalo v smislu toleriranja poligamije, pri obeh spolih.

 

Volk, skoraj v celoti se strinjam s tabo, le dodal bi še to, ... prevaran se pač počutiš takrat, ko od nekoga nekaj pričakuješ, ... drugače povedano, več pričakuješ kot si pripravljen nuditi xrolleyesx

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najbrž se bo to končalo v smislu toleriranja poligamije, pri obeh spolih.
x:Dx x;)x

:inocent:

 

<{POST_SNAPBACK}> Varanje na skrivaj, se mi zdi zelo bedno početje!
:palec:

sam sem skoraj varal, varam v mislih še vedno, prepustim se, pa ne ukrenem, sem pa bil varan, pa zato hvala bogu mlad, da sm čim prej to predelal x:Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>Krize katerih moralnih vrednot, lepo prosim? .. pri varanju pa ne gre za razdrtje druzine drugemu, ce ne verjetno ni varanje ampak posledica nezdravih druzinskih odnosov... Torej, katere moralne vrednote so v krizi?
:palec: x:Dx x^x :palec: ja bo treba vse to kolektivno prerast :inocent:

 

<{POST_SNAPBACK}>Volk, skoraj v celoti se strinjam s tabo, le dodal bi še to, ... prevaran se pač počutiš takrat, ko od nekoga nekaj pričakuješ, ... drugače povedano, več pričakuješ kot si pripravljen nuditi
x^x x;)x :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Krize katerih moralnih vrednot, lepo prosim? Od desetih zapovedi, katera je krsena? Se tista, "ne zeli si bliznjega zene" ne, ker zeleti si zeno pomeni razdreti njeno druzino, pri varanju pa ne gre za razdrtje druzine drugemu, ce ne verjetno ni varanje ampak posledica nezdravih druzinskih odnosov...

 

Ce si imel v mislih necistovanje, potem je zal tako, da je za Cerkev vsak spolni odnos, ki ni usmerjen v prokreacijo, necist, saj sicer bi ne bila zoper kontracepcijo tudi med mozem in zeno ...

 

Torej, katere moralne vrednote so v krizi???

Moralne družbene vrednote brez cerkve in prosim da mi ne omenjaš cerkve :o|o: .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se tista, "ne zeli si bliznjega zene" ne, ker zeleti si zeno pomeni razdreti njeno druzino, pri varanju pa ne gre za razdrtje druzine drugemu, ce ne verjetno ni varanje ampak posledica nezdravih druzinskih odnosov...

Nezdravih družinskih odnosov katerih ljudi, tistih ki varajo svoje partnerje, tistih ki radi skačejo drugemu v zeljnik, družinskih odnosov med tistim ki vara in prevaranim? Al' vsi našteti? Na katere konkretno misliš?

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Moralne družbene vrednote brez cerkve in prosim da mi ne omenjaš cerkve  :o|o: .

 

Ne bodi občutljiv. Moralne vrednote morajo biti invariantne na čas, če ne niso moralne vrednote.

 

Prav, ne bom omenjal cerkve. Bom pa sinagogo, tempelj, mošejo in nedominacijsko meditacijski center...

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Nezdravih družinskih odnosov katerih ljudi, tistih ki varajo svoje partnerje, tistih ki radi skačejo drugemu v zeljnik, družinskih odnosov med tistim ki vara in prevaranim? Al' vsi našteti? Na katere konkretno misliš?

 

Tistih, ki varajo svoje partnerje. Če ti lahko družino uniči skok čez plot, je skrajni čas, da se je to zgodilo. Moralo bi se že včeraj. Gotovo se v taki družini bodisi ne pogovarjajo, bodisi pretepajo ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tistih, ki varajo svoje partnerje. Če ti lahko družino uniči skok čez plot, je skrajni čas, da se je to zgodilo. Moralo bi se že včeraj. Gotovo se v taki družini bodisi ne pogovarjajo, bodisi pretepajo ...

 

Temu nikakor ne morem reči varanje, to je le bežanje od realnosti, oziroma reševanje kože in nikakor ni to uničevanje družine, .... pomisli malo, kako se počuti človek, ki je tepen in zaničevan ...

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enja, "zarečenga kruhca" pač res ne bom pojedla, verjemi, nisem več tako mlada, vem kaj si želim...hvala za dobre želje!

Mick, tebi pa želim da najdeš Ljubezen z veliko začetnico, pol pa upam da boš vedel kaj počet z njo. Iz izkušnje vem da ti varanje sploh ne pride na misel. Karmo ima pa seveda vsak drugačno...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Enja, "zarečenga kruhca" pač res ne bom pojedla, verjemi, nisem več tako mlada, vem kaj si želim...hvala za dobre želje!

Mick, tebi pa  želim da najdeš Ljubezen z veliko začetnico, pol pa upam da boš vedel kaj počet z njo. Iz izkušnje vem da ti varanje sploh ne pride na misel. Karmo ima pa seveda vsak drugačno...

 

Mater sem se zdej narežal.......sem najprej prebral "zarečenega kurca" x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: x;)x

 

Amber.......v življenju sem do sedaj našel Prvo veliko ljubezen :2src: , drugo ljubezen xsrcx in potem dokaj izkušen in dovolj star.........torej ne več tolk zaletavo in nespametno ter naivno.......Ljubezen z veliko začetnico......Glede na to, da se še kot bi bilo včeraj spomnim kako zelo intenzivno in čudovito sem jo čutil.......ne vidim, kako bi jo lahko še bilokatera ljubezen presegla.....Fajn bi bilo, da se motim. x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...