Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

x8Dx :vragec: x:Dx ......lia x:Xx x:o)x

 

....stari panj tud nažiga...........močno in dolgo :vragec: x:px x8Dx ....kak že ono....dobro roba se sama hvali, ne :inocent: :vragec:

 

Kaj pa vem.....se mi zdi, da sem danes velik težje ono total in res zaljubljiv k sem bil pred leti....Po eni strani.....hvala bogi x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako intenzivno čutiš ljubezen ni odvisno od let, po moje pač ne smeš izgubit otroka v sebi, je pa tud odvisno koliko se (upaš) prepustiti, kaksen je tvoj partner...

 

Mit o romantični ljubezni...S tem se sploh ne obremenjujem.

Pač sto ljudi sto čudes...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> po moje pač ne smeš izgubit otroka v sebi, je pa tud odvisno koliko se (upaš) prepustiti, kaksen je tvoj partner...

 

Če s čem, potem pa s tem še na srečo res nimam blemov..... x;)x x:)x Bemu, pa sm spet zeznu citiranje x8Dx :o|o:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> Kako intenzivno čutiš ljubezen ni odvisno od let, po moje pač ne smeš izgubit otroka v sebi, je pa tud odvisno koliko se (upaš) prepustiti, kaksen je tvoj partner...

Mit o romantični ljubezni...S tem se sploh ne obremenjujem.

x:Dx

:palec:

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Momentalno bih ga dala na cevelj, sploh ne bi ni poslusala opravicila ! xDDx

 

Zato smo si pa različni ... xDDx

 

Jaz bi se pa najprej vprašal, kje sem ga polomil, da je do tega prišlo, kam sem svoj čas namenjal in komu namesto, osebi, ki si to zasluži .... xrolleyesx

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...

Kajti v veliko primerih se varanje primerja že takrat, ko se določene rešitve sprejemajo na tujem krožniku in ne domačem, ....

Ja, zame je hujše, če partner "sprejema določene rešitve na tujem krožniku in ne domačem", kot če "pomoči tisti kos mesa kam drugam". x:Ix Se mi zdi, da je notranje veliko bolj odtujen od mene, če bolj zaupa kakšni drugi kot meni, kot pa če samo seksualno podleže kaki privlačni ženski.

 

Čeprav bi tudi seks z drugo najbrž zelo težko tolerirala. Odvisno, če bi me znal prepričati, da je šlo samo za seks, in če bi se zavedal, da ni ravnal prav. :sniky: Mislim, da bi morala oba zelo veliko narediti za to, da bi se mi povrnilo zaupanje v njega.

 

V primeru, če bi pa bolj zaupal drugi kot meni, pa mislim, da ne bi bilo smisla nekaj tolerirati ali oproščati, ker pri tem ni kaj oproščati. Saj niti ni kaj zameriti. Bi samo pustila, da gre drugam - tja, kamor ga vodi srce. xnckrivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zato smo si pa različni ... xDDx

 

Jaz bi se pa najprej vprašal, kje sem ga polomil, da je do tega prišlo, kam sem svoj čas namenjal in komu namesto, osebi, ki si to zasluži ....  xrolleyesx

 

Hmm....zakaj pa to ? To je na nek nacin trpincenje sebe zarad tuje napake, in obtozevanje sebe - to uzima energijo xDDx Ne bi razbijala glavu zakaj sem jaz to in ono, enostavno bi odrezala preteklost in krenula naprej brez slabe vesti in obzalovanja.

 

Normalno, v prvem trenutku bi bila zelo besna, no cez neko vreme bi bila srecna da sem se znebila kretena in da grem na boljse - poiskat si nekog bolj iskrenog x:)x Ne maram prevarantov in im ne oprascam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Razmišljam... za začetek zveze sta potrebna dva in za zaključek zveze sta potrebna dva... vmes pa zaupanje in ne pogojevanje.

In nič ni samo črno ali samo belo... in tudi odgovornost za neko dejanje (na primer tako, ki ga večina ocenjuje kot varanje) je redkokdaj izključno na eni strani.

 

In kaj sploh je varanje? Ali varamo druge ali le same sebe? To se večkrat sprašujem in ne najdem ustreznega odgovora. Vsekakor pa je zadeva veliko bolj kompleksna kot samo "pomakanje kosa mesa".

 

Tamara :palec: ... se zelo strinjam s tabo.

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hmm....zakaj pa to ? To je na nek nacin trpincenje sebe zarad tuje napake, in obtozevanje  sebe - to uzima energijo xDDx Ne bi razbijala glavu zakaj sem jaz to in ono, enostavno bi odrezala preteklost in krenula naprej brez slabe vesti in obzalovanja.

 

Normalno, v prvem trenutku bi bila zelo besna, no cez neko vreme bi bila srecna da sem se znebila kretena in da grem na boljse - poiskat si nekog bolj iskrenog  x:)x Ne maram prevarantov in im ne oprascam.

¸

Kakšna samozaverovanost, bemu. :eek: x8Dx Ker ti si pa popolna in izključujena je bilokakšna možnost, da bi k njegovi prevari kakorkoli prispevala. V vsakem primeru je on kreten, ker tega ni opazu. :vragec: x:o)x x:Dx Ne oproščaš......huh, teb ni lahko na tem svetu. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>¸

Kakšna samozaverovanost, bemu.  :eek:  x8Dx Ker ti si pa popolna in izključujena je bilokakšna možnost, da bi k njegovi prevari kakorkoli prispevala. V vsakem primeru je on kreten, ker tega ni opazu.  :vragec:  x:o)x  x:Dx Ne oproščaš.....x;)x

 

Zakaj se jezis ? Kaj je lose v tem da sem samozaverovana ? Kaj bi po tebi trebala biti ponizana kura, al pa siva miska ? xDDx xDDx xDDx

 

Tip ki bi mene prevaral je kreten in to je moje mnenje in tudi ti imas pravo do svojega. Ja ne morem biti nekaj, kar nisem, samo zato da bi tebi to bilo vsec xDDx

 

huh, teb ni lahko na tem svetu

 

Meni je super na tem svetu, ker vedno vem kaj hocem in kaj nocem. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hmm....zakaj pa to ? To je na nek nacin trpincenje sebe zarad tuje napake, in obtozevanje  sebe - to uzima energijo xDDx Ne bi razbijala glavu zakaj sem jaz to in ono, enostavno bi odrezala preteklost in krenula naprej brez slabe vesti in obzalovanja.

 

Normalno, v prvem trenutku bi bila zelo besna, no cez neko vreme bi bila srecna da sem se znebila kretena in da grem na boljse - poiskat si nekog bolj iskrenog  x:)x Ne maram prevarantov in im ne oprascam.

 

Trpinčenje ??? od kje ti ta pojem, a se človek trpinči, če spregleda, kaj potem trpinčenje ni ..???

Zakaj delimo napake na tuje in lastne, .... Nikoli ni napaka tuja ali lastna v skupnosti, ... vedno je skupna.

Prav tako kot naj bi se za krivca postavilo osebo, ki je dejanje storilo, se prav tako vzame v ozir udeleženca, ki je zraven, pa ni ničesar storil .... le toliko.

Pa še to, .... komu pa bi ti morala oproščati, ... za koga si pa ti odgovorna, .... upam, da ne za koga drugega, kakor zase. .....

Aha, .... morda že v pozabi pregovor je, ... Povej mi s kom se družiš pa ti povem kdo in kak si ....

Ne moreš nikoli imeti človeka za kretena, vsako ljudsko bitje, vsako živo bitje, je nekaj, kar je potrebno ceniti in spoštovati, ne glede na raso, ne glede na izgled.

ČE PREVEČ ČASA posvetimo iskanju slabih strani pri ljudeh, kaj kmalu ugotovimo, da nam primanjkuje časa za videti vse lepo pri ljudeh, ....

Micky ... :palec:

 

 

 

Re: na Tamarin odgovor

 

 

Tamara ne zameri, tisti kos mesa, kot ti temu praviš je le del človeka, s katerim ti živiš ali ne, nikakor ne govorimo sedaj o moškem ali ženski, ... zato ne oblikuj profilov sedaj iz svojega zornega kota, .. menim, da to ni tema za ta forum, tukaj ... tema je varanje in ne moški ali ženska ...

In zopet ponavljam, kako te lahko nekdo prepriča da je dober, ... le kako je to možno, ... sam sem recimo delal veliko na tem, in ti povem, dokler nisem odkril kaj sploh želim, kaj je moj cilj, ... sem vedno taval nekje,,, in dogajalo se je pač kar se je, .... DODAM PA LAHKO, .... brez teh izkušenj bi ne postal to kar sem :8):

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne moreš nikoli imeti človeka za kretena, vsako ljudsko bitje, vsako živo bitje, je nekaj, kar je potrebno ceniti in spoštovati, ne glede na raso, ne glede na izgled

 

 

No, jaz ne bom spremenila svog mnenja, taksna pac sem. xDDx Skupnost z prevarantom za mene ni skupnost, pac pa nekaj zgresenega, cega se treba cim prej znebiti, kot kaksne bolezni. Vcasih je radikalna operacija edina resitev - popolno plutonsko odstranjevanje x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No, jaz ne bom spremenila svog mnenja, taksna pac sem. xDDx Skupnost z prevarantom za mene ni skupnost, pac pa nekaj zgresenega, cega se treba cim prej znebiti, kot kaksne bolezni. Vcasih je radikalna operacija edina resitev - popolno plutonsko odstranjevanje  x:)x

 

Sama narava (Bog) poskrbi za svoje, da mi zadaja vedno nove in nove naloge, ki pa jih bolj ali manj uspešno (raz)rešujem, pač po svoji moči, zmogljivostih in osebnih danostih in karakteristikah, saj življenje nikakor ni ustaljena, konstantna in monotona premočrtna premica, ampak sinusoida, ki je zelo razgibana, ki ima svoje vzpone in padce, hribčke in kotanje, ki se nenehno spreminjajo in permutirajo, zato se je brezsmiselno nadejati, da nam bo v življenju z rožicami postlano, vse servirano na srebrnem pladnju, ko stremimo, da bi bili vedno na "hribu", saj kakor stopimo korak naprej, smo že zopet v kotanji, če pa stagniramo, spustimo korenine in se zasidramo, pa ni možen napredek, saj obmirujemo. :?: xscratchx

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj se jezis ? Kaj je lose v tem da sem samozaverovana ? Kaj bi po tebi trebala biti ponizana kura, al pa siva miska ?  xDDx  xDDx  xDDx

 

Tip ki bi mene prevaral je kreten in to je moje mnenje in tudi ti imas pravo do svojega. Ja ne morem biti nekaj, kar nisem, samo zato da bi tebi to bilo vsec  xDDx

Meni je super na tem svetu, ker vedno vem kaj hocem in kaj nocem.  :vragec:

 

Zakaj mi vsiliš, da se jezim, če pa le komentiram tvoj post? In praviš, da lahko imam svoje mnenje..... x;)x Od kod ti to, kaj bi ti po moje morala biti? :eek: Al pa da bi moralo biti karkoli v zvezi s tabo meni všeč :eek: ? Mislim, halooo, od kod tebi vse to? :eek: :eek: Kdo je rekel, da je loše (slabo), da si samozaverovana? No, ker pa deloma smatram, da je to res slabo.......ti bom povedal tudi zakaj......ker samozaverovanost preprečuje objektivnost. Sicer pa je tudi res, da za to kmal poskrbijo drugi ljudje...... :vragec: x;)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sama narava (Bog) poskrbi za svoje, da mi zadaja vedno nove in nove naloge, ki pa jih bolj ali manj uspešno (raz)rešujem, pač po svoji moči, zmogljivostih in osebnih danostih in karakteristikah, saj življenje nikakor ni ustaljena, konstantna in monotona premočrtna premica, ampak sinusoida, ki je zelo razgibana, ki ima svoje vzpone in padce, hribčke in kotanje, ki se nenehno spreminjajo in permutirajo, zato se je brezsmiselno nadejati, da nam bo v življenju z rožicami postlano, vse servirano na srebrnem pladnju, ko stremimo, da bi bili vedno na "hribu", saj kakor stopimo korak naprej, smo že zopet v kotanji, če pa stagniramo, spustimo korenine in se zasidramo, pa ni možen napredek, saj obmirujemo. :?:  xscratchx

 

 

Ampak, kaj ce ja hocem da mi je vse v zivljenju '' z rožicami postlano '' in tudi to kaj hocem - lahko dobim ? xDDx

 

Obozujem rozice !!! :onfire:

A z prevarantima ni rozic, definitivno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No, ker pa deloma smatram, da je to res slabo.......ti bom povedal tudi zakaj......ker samozaverovanost preprečuje objektivnost. Sicer pa je tudi res, da za to kmal poskrbijo drugi ljudje...... :vragec:  x;)x  x:Dx

 

No, pa to je samo tvoje mnenje, na koje imas pravo in katero na mene sploh nima vpliva x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nobene hude krvi ni, modrec. x:)x Če nekdo meni, da samozaverovanost ne zamegli objektivnosti je pač po mojem mnenju to njegov problem. xnckrivx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...