Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

 

Lepo in iskreno povedano :palec: Kaj ti je bolj vsec - ce varas, ali ce si prevaran ? Kaj si obcutio v oba primera ?

 

Menim da vsak obcuti drugace in se treba ravnati po svojih notarnjih, osebnih obcutkih. Eni smo bolj obcutljivi kot drugi, eni oprascamo, eni ne. Pomembno je da moj partner v zacetku ve kaj bom oprostila in kaj ne. In tudi da on to pove meni - tako se dolocijo meje v nekem odnosu in se lazje gradi objestransko spostovanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne morem rečti, da mi je bilo kaj od tega bolj ali manj všeč.......kar se tiče domene varanja al biti prevaran. Že tako se sploh s tem poimenovanjem "varanje" ne strinjam, sicer. Nič od obojega pa mi v bistvu ni škodilo, oboje mi je pomagalo do določenih spoznanj, ki mi sedaj samo koristijo.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Monoghamy is just to cruel rule x;)x :vragec: x:)x Šala seveda.

Menim, če človek ni sposoben držati hlač gor, ali pa če ne gre izrecno za dogovor, naj potemtakem bo sam. Pri varanju ni hudo biti prevaran, temveč s strani osebe, ki si ji zaupal, zlagan. Sicer take izkušnje še nisem imel (ne kličem hudiča, no, mogoče pa sem že bil sam ne vem), verjamem pa, da zna bit precej hudo.

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa še vedno ne razumem, kako lahko ljudje čez dan veselo skačejo čez plot, potem pa gredo k svojemu partnerju, s katerim tudi živijo, v posteljo... :xx!:

 

Kako perfektni igralci morajo biti... :vragec: x:o)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, sej to je ravno to. Pravi Hollywood. Veš kaj, prvič in drugič, so imeli verjetno slabi vest, sam, ko to postane praksa, tisti, ki vara, dojema to čisto drugače, neprizadeto. Ko pa jih prizemljiš, potem pa v 90% vsi jokajo, ker naenkrat padejo na trdo realnost. Sam, nekaterim to pomaga, večini pa zelo redko - po moje. Jaz se na srečo ne bi mogel stisni zvečer k punci, ženi..., če bi prej bil z nekom drugim, ker če bi me že primlo, da parkiram na kateri drugi, bi pomoje tud svojo zapustil. Leči z nekom, ki si ga sposoben prevarati je zame žalostno, pa ne do tiste osebe temveč do sebe. Nova zveza pa nikoli ni garancija, da bo le-ta boljša, in s tem se tisti, ki skačejo čez plot težko soočajo (ali pa imajo za izgovor otroke ipd..). ampak, držim se mota, nikoli ne reci nikoli. x;)x
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, sej to je ravno to. Pravi Hollywood. Veš kaj, prvič in drugič, so imeli verjetno slabi vest, sam, ko to postane praksa, tisti, ki vara, dojema to čisto drugače, neprizadeto. Ko pa jih prizemljiš, potem pa v 90% vsi jokajo, ker naenkrat padejo na trdo realnost. Sam, nekaterim to pomaga, večini pa zelo redko - po moje. Jaz se na srečo ne bi mogel stisni zvečer k punci, ženi..., če bi prej bil z nekom drugim, ker če bi me že primlo, da parkiram na kateri drugi, bi pomoje tud svojo zapustil. Leči z nekom, ki si ga sposoben prevarati je zame žalostno, pa ne do tiste osebe temveč do sebe. Nova zveza pa nikoli ni garancija, da bo le-ta boljša, in s tem se tisti, ki skačejo čez plot težko soočajo (ali pa imajo za izgovor otroke ipd..). ampak, držim se mota, nikoli ne reci nikoli. x;)x

 

Noja noja.

 

Nekako tako vaju poslušam kot župnika, ki govori o vzgoji otrok. Ali pare brez njih, ki dajejo napotke.

 

Kako pa vesta, draga moja? Razen seveda, če sta prikrita prevaranta ... Bi, pa ne upata, le v mislih ...

 

Moja situacija: samo sprašujem, nič ne moraliziram, in še zdaj ne vem, kaj je sploh varanje. Varanje je "motenje" (varati se - motitit se) ali del prevare. Kakšna je torej prevara? A ob poroki zahtevajo, da obljubiš zvestobo? Ali, da boš spoštoval svojega partnerja? Ali, da ne boš imel nezakonskih otrok?

 

Spolnost je ena od osnovnih človekovih potreb. Če sem bolj lačen od partnerja, več jem od njega. Če moj metabolizem to dopušča, seveda. Kaj pa, če je moj libido takšen, da ga partner ne more zadovoljiti (in to ni samo problem moških, je tudi žensk, zlasti po 40-tem, po mojih izkušnjah)?

 

Naj torej razdrem družino, da bom lahko zadovoljil eno od svojih potreb?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Florijan, po mojem mnenju je še kar več različnih variant možnih zakaj pride do spolnosti še z nekom, ki ni tvoj partner. In v večini takšnih, ko nima smisla zaradi tega razdirati družine. Sicer pa se mi zdi, da smo že omenili, da so seveda stališča mlajših lunatkov na tej temi, ki precej idealizirajo vezo med moškim in žensko (ne se jezit name, mujceki :sori: ), v veliki meri drugačna kot naša, mal starejših mačkonov in mačk. Kar je povsem razumljivo, ne...... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Florijan Cvetko:

Sej maš prau, sam če bi en post prej prebral, ko sem tud omenil, če nista partnerja izrecno o tem dogovorjena, potem je itak kul, sam to ni varanje potem zamem. Pri varanju gre med drugim oz. predvsem za laži, ki pa se mi ne zdi povsem primerna v neki t.i. družinski zvezi, mar ne? Sej, človek naj skače čez plot, sam potem naj to daoma tud prizna, potem bomo pa vidli, kolko bo druga stran še pripravljena gledat to. Kot pa sem že rekel malce za šalo, malce za res, Monoghamy is to cruel rule. x:)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Halooooo Mick, a jst pa frišno delujem x:)x x:o)x

 

Saj sploh ne vem ali naj to vzamem kot kompliment ali kot grajo in tudi tega ne vem, ali je to da "mlajši" razmišljajo drugače zate tolažba ali ne.... x:Xx x;)x x:Dx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Florijan, po mojem mnenju je še kar več različnih variant možnih zakaj pride do spolnosti še z nekom, ki ni tvoj partner. In v večini takšnih, ko nima smisla zaradi tega razdirati družine. Sicer pa se mi zdi, da smo že omenili, da so seveda stališča mlajših lunatkov na tej temi, ki precej idealizirajo vezo med moškim in žensko (ne se jezit name, mujceki  :sori: ), v veliki meri drugačna kot naša, mal starejših mačkonov in mačk. Kar je povsem razumljivo, ne...... x;)x

 

xDDx Mal starejsi in izkusani mackoni in macke imajo nekaj znanja o uporabi in svetosti seksualne energije - ce delas proti svoji energiji, kmalu je izgubis. Torej zato nekateri moski skacejo cez plot / in zenske tudi / - ne zarad tega kaj so mocno potentni, prav nasprotno je - emotivno in seksualno so impotentni, nesposobni da se prepuste v enem odnosu in obicajno so losi ljubimci, kar poskusajo nadomestiti z kvantiteto, umesto z kvaliteto. xDDx xDDx

 

Ce bi bila v zvezi z enim in bi mi bil vsec nekdo drug, potem bi to povedala partnerju in razdrla druzino, ter otisla z tim drugim, raje kot da zivim v smradnem mocvirju dvojne morale. Ko sem z enim, sem z enim. Zal bo to nekima zvucalo konzervativno, no ne delajmo heroje in '' mackone '' iz prevarantov - ker oni to niso. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amen x:o)x x:Dx :vragec:

 

Priznam x:Ix .....sm plehki, čustveno impotentni tip, pa še slab ljubimec povrh. xcivx :eek: :C:

 

Ne lomi ga tak, zmajeva zvezda, no. Vsak po svoje, ne......živi in pusti živeti. Mene zvesti, ki jih v dolgotrajnih zvezah praktično ne poznam, ne obremenjujejo. Mogoče jim pa res mal zavidam......samo kaj, ko pogosto ugotovim kot vzrok zvestobe čist nekaj druzga kot pa ti opisuješ. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne lomi ga tak, zmajeva zvezda, no. Vsak po svoje, ne......živi in pusti živeti. Mene zvesti, ki jih v dolgotrajnih zvezah praktično ne poznam, ne obremenjujejo. Mogoče jim pa res mal zavidam......samo kaj, ko pogosto ugotovim kot vzrok zvestobe čist nekaj druzga kot pa ti opisuješ.

 

Ni pomembno da je dolga veza, lahko traja en mesec - ampak je pomembno da spostujes tega cloveka in da iz njega ne delas norca, ker z tim clovekom razmenjujes energijo in tvoje spostovanje do njega pravzaprav je odsev tvog spostovanja do samega sebe - tako si ja to razlagam, ampak nic nimam proti ce kdo zivi drugace - samo da meni takav ne naleti na moje poti xDDx

 

Ves, sem ovnica v podznamenju in sama misel da bi me moj ljubi prevaral naredi mi obcutek rahlega besa xDDx xDDx xDDx Kaj pa si ti v znamenju - nekaj zracnega ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Stardragon, deloma imaš prav :palec: . Pa vendar jaz svojega partnerja spoštujem, tud če kakšno ušpičim. Ne verjamem, da je seksualna zvestoba pogoj za spoštovanje svojega partnerja. x^x

 

Aaaaa, ovnica. Zanimivo. No, pol pa ti lahko povem......edina človeka za katera verjamem, da sta si kljub 40-letnem skupnem življenju ostala zvesta......sta moja starša - oba ovna. x;)x

 

Sam sem : sonce - strelec, luna - škorpija, ascedent - devica. x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Stardragon, deloma imaš prav :palec: . Pa vendar jaz svojega partnerja spoštujem, tud če kakšno ušpičim. Ne verjamem, da je seksualna zvestoba pogoj za spoštovanje svojega partnerja.  x^x

 

Jaz na to nekako gledam kot na scetko za zobe - svoje scetke in svojih moskih z nikim nocem deliti :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mik pust ga neki časa pr mer, da se ohladi spet ,ima preveč tekmovalnega duhca v seb, pa se ne more razlezit v pravega gentlemana, potem raje fura tak protiobrambeni oder, a ne vidš, da mu ne znese dialog kot le posnemat al pa se amfibijsko norčevat :sori:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz na to nekako gledam kot na scetko za zobe - svoje scetke in svojih moskih z nikim nocem deliti  :vragec:

 

x:Dx ...saj te nihče ne sili, da si jih, ne. Ali pa si jih tudi ne boš, pa je že druga stvar. :vragec: Želim ti, da si jih ne bi. x;)x

 

A unmu revčku morm tud kaj napisat? :vragec: Naj mu bo, ne bom raje, že počas tak citira in piše k Lucifer. x:Dx x:Dx :eek:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...saj te nihče ne sili, da si jih, ne. Ali pa si jih tudi ne boš, pa je že druga stvar.  :vragec:  Želim ti, da si jih ne bi.

 

Brez skrbi - vem zelo dobro oceniti moskega na prvi pogled in prevaranta takoj zacutim na kilometre xDDx

 

Malo nasveta: ce moski ne zna brzdati svog pozeljenja, tudi ne bo znal brzdati ni jezo, ni agresivnost, to je enostavno primitivan clovek, ki mu je nevarno zaupati. In takega treba takoj spregledati - to se uci sa zivljenskim izkusnjami. Zivljenje je samo po sebi dosta komplicirano, a da bi si pametan clovek nakopicio se dodatne tezave z nekim, ki se ne zna obvladovati.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Brez skrbi - vem zelo dobro oceniti moskega na prvi pogled in prevaranta takoj zacutim na kilometre xDDx

 

 

Lahko, da zmoreš ja ...ampak tudi ovnice se lahko zmočijo x^x

 

Malo nasveta: ce moski ne zna brzdati svog pozeljenja, tudi ne bo znal brzdati ni jezo, ni agresivnost, to je enostavno primitivan clovek, ki mu je nevarno zaupati. In takega treba takoj spregledati - to se uci sa zivljenskim izkusnjami. Zivljenje je samo po sebi dosta komplicirano, a da bi si pametan clovek nakopicio se dodatne tezave z nekim, ki se ne zna obvladovati.

 

 

 

Če se zna pa brzdati je pa idealn.... pr teb je pa res vse ajnfoh....

 

Život mora, da ti je san..... x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Nekako tako vaju poslušam kot župnika, ki govori o vzgoji otrok. Ali pare brez njih, ki dajejo napotke.

 

Kako pa vesta, draga moja? Razen seveda, če sta prikrita prevaranta ... Bi, pa ne upata, le v mislih ...

 

 

:palec: :palec: :palec: x^x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če se zna pa brzdati je pa idealn.... pr teb je pa res vse ajnfoh....

Život mora, da ti je san.....

 

Ves da je - trenutno sem zelo zadovoljna xDDx Kaj pa ti ?

 

Brzdanje pozelenja je pomembno, zato ker je to ena od prvih vaj ce hoces spoznati in usmerjati svoje energije v smeru doseganja svojih sanj xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Re: na Tamarin odgovor

Tamara ne zameri, tisti kos mesa, kot ti temu praviš je le del človeka, s katerim ti živiš ali ne, nikakor ne govorimo sedaj o moškem ali ženski, ... zato ne oblikuj profilov sedaj iz svojega zornega kota, .. menim, da to ni tema za ta forum, tukaj ... tema je varanje in ne moški ali ženska ...

In zopet ponavljam, kako te lahko nekdo prepriča da je dober, ... le kako je to možno, ... sam sem recimo delal veliko na tem, in ti povem, dokler nisem odkril kaj sploh želim, kaj je moj cilj, ... sem vedno taval nekje,,, in dogajalo se je pač kar se je, .... DODAM PA LAHKO, .... brez teh izkušenj bi ne postal to kar sem  :8):

Modrec, sem pač heteroseksualno usmerjena ženska in kot taka tudi pišem na forum. Ne morem napisati, da me partner prevara, če "razširi noge". xnckrivx Oprosti, če sem te užalila s tem, ko sem moški spolni organ poimenovala "kos mesa". x:Ix :sori:

Dvomim pa, da sem falila temo - tudi jaz sem pisala o varanju, in ne o moškem in ženski. xrolleyesx

In kje piše, da me lahko nekdo prepriča, da je dober? :eek: Jaz sem napisala: "Odvisno, če bi me znal prepričati, da je šlo samo za seks..." :o|o:

A ti domišljija preveč dela? :vragec: x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Modrec, sem pač heteroseksualno usmerjena ženska in kot taka tudi pišem na forum. Ne morem napisati, da me partner prevara, če "razširi noge".  xnckrivx  Oprosti, če sem te užalila s tem, ko sem moški spolni organ poimenovala "kos mesa".  x:Ix  :sori:

Dvomim pa, da sem falila temo - tudi jaz sem pisala o varanju, in ne o moškem in ženski.  xrolleyesx

In kje piše, da me lahko nekdo prepriča, da je dober?  :eek: Jaz sem napisala: "Odvisno, če bi me znal prepričati, da je šlo samo za seks..."  :o|o:

A ti domišljija preveč dela?  :vragec:  x:o)x

 

 

Tamara, .. sva soseda, :inocent: ko te vidim bova šla na kavo, pa bova še kako rekla, ... x:px

Forum jemljem kot pisanje mnenj ne pa kot besedni dvoboj ali kakorkoli drugega, ... zato so klepetalnice, ... vsaj tako smatram.

 

Ne odobravam takih klepetov, kot se sedaj vrstijo na tej temi, zato ne sodelujem , ... le toliko .... xrolleyesx

 

Nima smisla govoriti o stvareh in ljudeh, ki jih ne maramo ... Kar človek govori o drugih, bodo drugi govorili o njem, in kar želi drugim, v bistvu želi tudi sebi.

 

Lep pozdravček ... in pa pa :palec: :vio:

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še to sem pozabil, ... :eek:

Ne moreš me "užaliti" ali karkoli ti, ali kdorkoli ....... če sam tega ne dovolim, ...

Le jaz sem tisti, ki dovoli da mi sežejo stvari ali besede do xsrcx

xDDx :palec:

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...