Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>A je tebi zelo pomembno da si zanimiv za nasprotni spol v celoti ? Zakaj ti je to pomembno ? Meni je pomembno da sem zanimiva sebi in svojem trenutnem partnerju, ostali sploh niso pomembni  xDDx

 

Zakaj se ti vsakic, ko ja povem svoje mnenje, osetis osebno prozvan ? Saj ne pricam o tebi, vec nasplosno o ljudima !  xDDx

 

Zdi se mi nekaj: ipak te tare obcutek krivde in se zato vsakic razjezis ko beres moje postove, ker se ti zdi da te obsojam. Ampak ti nesvesno obsojas sam sebe in projeciras na mene svoje notarnje obcutke - jaz nisem sodnik, samo otvoreno povem svoje mnenje, brez namere da bi koga uzalila.

 

x:)x

 

Mi je pomembno, ker se tako boljše počutim, enostavno tako. Ne v celoti, mi je pa pomembno nasploh.

 

Zakaj se javljam? Ja, do sedaj sem mislil, da sem na forumu x;)x Ker se ti ni dalo brati teme mal nazaj, ti pojasnim še enkrat, ker si že ti.......tudi sam nimam povsem izoblikovanega stališča do tkim. varanja.....ves čas mal provociram in poskusim iz popolnih in absolutnih nasprotnikov "varanja" potegniti čim več..... x;)x

 

Oh joj, že spet nekdo, ki misli, da se moraš razjeziti, da komentiraš poste drugače mislečega. :o|o:

 

Občutki krivde........me spremljajo, ko varam in ko ne varam. In v obeh primerih moram z njimi opraviti sam. Verjemi pa mi, da ne potrebujem forumovskih vzpodbud, da se v meni zbudijo. x;)x

 

Tudi jaz te ne želim žaliti. Nekatera tvoja posploševanja pa me po svoje žalijo, ker sem pač priznal, da v življenju varal že sem. Za razliko od mnogih, v to sem prepričan, ki tudi so in (pametneje) modro molčijo. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Mislim da sem ena zeloooo redkih, ki je priznala, da je varala.

In se zato ne počutim nič manjvredna od vas, ki tako na veliko hvalite svojo ljubezen do svojih partnerjev, govorite o ljubezni in o strasti s takšnim navdušenjem, da se sprašujem, če res živim jaz na drugem koncu zemlje...

Ne samo jaz, ampak tudi ljudje, katere poznam iz osebnega življenja (ne po netu!), ker le-tu lahko klamfamo kar nam srce poželi.... Se mi pa postavlja le vprašanje; a ste res tako zelo pošteni in odkriti do sebe in svojih občutkov ali pa pišete tisto, kar je "družbeno sprejemljivo" ? :D

 

Povejte mi le nekaj, dragi moji..., vsi ste tako proti varanju, noben ni nikoli varal, vsi bi se razšli če bi varali... le kako potem sem si našla koga, s katerim sem varala (in kako si je mož našel koga, s katero me je varal in sosed in soseda in sodelavka in sodelavec... )

 

Priznam, da ni "lahko" varati, je pa bilo takrat (verjetno) nujno potrebno....

In ni mi žal.

Je življenjska izkušnja, ki me je obogatila in mi dala spoznanja, ki so tako zelo drugačna od vaših...

 

p.s. Med nosečnostjo sva se z možem ljubila zadnjič na dan, ki mi ga je zdravnik postavil kot rok za porod. :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali bi prevarali svojega partnerja kljub temu, da imate v vseh pogledih izpolnjene vse želje.

 

x;)x

 

:palec: Na kar bo seveda zelo težko odgovoriti. Na to bi namreč lahko odgovoril le tisti, ki ima v vseh pogledih izpolnjene vse želje? Pa takšni sploh obstajajo? x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz te ne želim žaliti. Nekatara tvoja posploševanja pa me po svoje žaljio, ker sem pač priznal, da v življenju varal že sem. Za razliko od mnogih, v to sem prepričan, ki tudi so in (pamteneje) modro molčijo.  x^x

 

OK., ampak jaz moram povedati kaj sem vse videla v zivljenju - kako zenske cutijo prevaro. Ker se tud ukvarjam z izdelavo horoskopa, vsak dan mi na mail pride barem pet prevaranih ali napustenih zensk in to so zelo zalostne zgodbe ! Time nocem reci da zenske ne varajo, ampak enostavno sem v zivljenju videla vec prevaranih zensk, ki jih je to zlomilo, kot moskih !

 

Ko zenska prevara v nasi druzbi, ona si zasluzi naziv '' kurba '', med tem ko moski prevara, on je '' stari mackon '' xDDx xDDx xDDx x:o)x - a ni to mal krivicno do zensk ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kinky sanjalica x:)x xDDx

 

Jaz sem načeloma proti varanju in še nisem varal, kot sem že omenil pa nikoli ne veš, kdaj te zasrbi. Sanjalica, ne rabiš si nič očitat, no sej si tudi ne, važno je, kaj človek potem odnese od tega (pa ne mislim otroka) in s čem se je potem tudi pripravljen soočit.

 

Malo cinike, res je, da ni "lahko" varati, domišlija mora res sekat, sam nekaj časa pa je vznemirljivo.

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Mi ko še nismo stari še tak razmišljamo..  x:Dx  :icon17:

 

Smotka :vragec: , boš videla, ko te bo začel žulit tisti poročni prstan, s katerim si mela tolk težav :inocent: :vio: :o|o:

 

Saj ti ne želim..., bolj kot hec sem to dopisala :inocent: :vio:

 

Mipo; vsak, ki se odloči za "varati" je moral noč prej spati pri svojem zakoncu. In verjamem, da je premišljeval...tehtal...in tudi noč po...je spal....

In mogoče bi bilo lažje ne varati..., ampak odločitev je padla...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se mi pa postavlja le vprašanje; a ste res tako zelo pošteni in odkriti do sebe in svojih občutkov ali pa pišete tisto, kar je "družbeno sprejemljivo" ?

 

Verjemi ali ne - na tem svetu ni tako '' druzbeno nesprejemljivih '' zadeva, o katerima se ja ne bih izjasnila, ce bi obcutila potrebo - za mene nima tabujev. Postenost do mojih obcutkov je moj zakon - ker cutim, to povem in to je po meni edini nacin da clovek ostane normalen v danasnjim vremenima splosne hinavscine, prevare in zlorabe cloveka in socloveka.

 

I dalje tvrdim - zakaj varati ? Kdo ima pogum da se ljubi z drugim, a nima pogum da to partnerju pove, zapravo je sam hinavec in kot taksen lahko prevari tudi i prijatelja in sodelavca - brez imalo obcutka krivde.

 

Boljse je kupiti dobar vibrator in na taj nacin poskusiti nekaj novega, kot da bi ponizala cloveka s katerim zivim xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>OK., ampak jaz moram povedati kaj sem vse videla v zivljenju - kako zenske cutijo prevaro. Ker se tud ukvarjam z izdelavo horoskopa, vsak dan mi na mail pride barem pet prevaranih ali napustenih zensk in to so zelo zalostne zgodbe ! Time nocem reci da zenske ne varajo, ampak enostavno sem v zivljenju videla vec prevaranih zensk, ki jih je to zlomilo, kot moskih !

 

Ko zenska prevara v nasi druzbi, ona si zasluzi naziv '' kurba '', med tem ko moski prevara, on je '' stari mackon ''  xDDx  xDDx  xDDx  x:o)x - a ni to mal krivicno do zensk ?

 

Razumem. Vendar menim, da je še večji njihov problem to, da so dovolile, da jih takšne povsem življenjske stvari zlomijo. Morebiti pa je njihov bistveni problem v bistvu povsem drugje.......poleg tega, da verjamem in tudi iz lastne izkušnje lahko povem, da je biti "prevaran" lahko zelo boleče. Toda, da bi se zaradi tega zlomil????

 

Glej, v vsakem postu mi nekaj spodneseš pa me sploh ne poznaš. Zate je za okvalificirati me dovolj, da sem priznal, da sem v življenju že varal. Bemu, a ti ocenjuješ ljudi samo po njihovem seskualnem obnašanju? Ker namreč, sam izraza "star mačkon" niti pod razno nisem uporabil v tem smislu, kot ga si sposodiš in ga ironično uporabiš ti. Kakšna je tvoja družba ne vem, kakšna je družba zaenkrat še nasploh - se deloma strinjam s teboj, čeprav menim, da je to za kakšno nianso bolj izrazito v Hrvatski, precej bolj pa v obeh naših deželah na periferiji; zdi pa se mi, da bo sedanja mlada generacija s tem načinem razmišljanja opravila v veliki meri. V moji družbi moški, ki prevara, o tem sploh ne govori x;)x , razen, če se ne znajde v stiski, ko pač mora prijatelju le-to zaupat, ženska pa je tretirana povsem tako kot moški, ki prevara. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehhehehehhehehe... pozdravljena sanjalica x:Xx

sej nism tak mislu.. prav so mi usta na razen lezla od hodomušnosti.. kter se bo prvi odzval..

ja, nikol ne morem za ziher rečt kaj in kako bo.. zaenkrat me ne žuli še.. :smesko: drgač pa, fajn mi je mal čvekat tlele....

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Kdo ima pogum da se ljubi z drugim, a nima pogum da to partnerju pove, zapravo je sam hinavec......

 

Boljse je kupiti dobar vibrator in na taj nacin poskusiti nekaj novega, kot da bi ponizala cloveka s katerim zivim  xDDx

 

Odkod ti to, da nisem imela poguma partnerju tega povedati?

 

Vedno bom raje imela moškega kot vibrator. Vsak po svoje... :D

Kaj je zate ponižanje?

 

Zame je ponižanje, ko se ti "ne jebe" pa mu daš..., da ne bo imel nolgega nosu...

 

Ampak tega ti tudi ne počneš....nikoli............. x:)x

 

Sicer pa sem rekla; tipkovnica prenese VSE... xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

I dalje tvrdim - zakaj varati ? Kdo ima pogum da se ljubi z drugim, a nima pogum da to partnerju pove, zapravo je sam hinavec in kot taksen lahko prevari tudi i prijatelja in sodelavca - brez imalo obcutka krivde.

 

Vidiš, to se mi zdi popolnoma brez veze pri tvojih postih. Spolno življenje posameznikov (v tem primeru "varanje") ti služi za določitev splošnega karakterja ljudi. Povsem zgrešeno. Vedno bolj imam občutek, da si bila prevarana in tvoj ego nikakor ni mogel prenesti tega spoznanja. Ker lepo te prosim.......hahaha....saj sploh ne morem verjeti, kako ti povezuješ "varanje" z vsemi ostalimi karakternimi lastnostmi ljudi. Pih, sram te naj bo za takšno posploševanje.... :vragec: x:o)x x;)x

 

Mushi....res si želim, da bi še bila tukaj čez 10-20 let.....in bila tako odkrita in zgovorna kot si sedaj. x:o)x x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, pozabu. Takrat enkrat nekoč sem svoji takratni partnerci povedal.......da sem bil z drugo žensko. Kaaaaaaaaaaaosssssssss......zato te napake ne mislim ponoviti niti pod razn nikoli več......pa če me na njej dobi, ne. :vragec: x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zame je ponižanje, ko se ti "ne jebe" pa mu daš...

 

Strinjam se popolnoma - to nikad ne delam xDDx

 

Ampak tega ti tudi ne počneš....nikoli.............  x:)x

 

Seveda, ker sem mnenja da je to skodljivo za psihicno pocutje, ce clovek dela nekaj kaj ne mara. Na taj nacin sam sebi zablokira pretok zivljenske energije in ce to predolgo traja, lahko se tudi fizicno razboli.

 

Sicer pa sem rekla; tipkovnica prenese VSE... 

 

Kaj jaz vem - mene moja super sluzi xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ze sem ti povedala da je to tvoja projekcija - sploh ne pricam o tebi - a ti beres moje poste ? Daj zacni pazljivije brat, prosim te  xDDx  xDDx

 

Pih. Seveda pišeš TUDI meni in o meni, če pišeš o ljudeh, ki so kdaj prevarali, takšne neumnosti. Berem pazljivo, brez skrbi, ravno zato pa ti nasprotujem. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mickec izvoli eno :flowers: .. ja sej vem zarečenga in to... pa dober otroke če maš.. to še ne vem pol kak je.. sam do sedaj če ni šlo, smo pa vezo prekinli, ne vem če bi men zneslo živet z enim pa se z drugim fukart.. al pa da bi se on.. in da bi jst vedla in bi to prenesla...

al smo skup, al pa narazn.. no mislim da to pr seb ne bi mogla požret.. lažje kterga ubijem.. če se ne bi stran spoku.. stran od mojega obličja.. pa da ga ne vidm nkol več.. :mrko:

 

tolk o brezpogojni ljubezni.. pa ponos.. to je tist česar tud mam v obilju.. pa če bi mi še tak hudo blo... bi me sovraštvo gor držal in me pozdravilo, če bi me partner na "šajbo vrgu".

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
<{POST_SNAPBACK}>mickec izvoli eno  :flowers: .. ja sej vem zarečenga in to... pa dober otroke če maš.. to še ne vem pol kak je.. sam do sedaj če ni šlo, smo pa vezo prekinli, ne vem če bi men zneslo živet z enim pa se z drugim fukart.. al pa da bi se on.. in da bi jst vedla in bi to prenesla...

al smo skup, al pa narazn.. no mislim da to pr seb ne bi mogla požret.. lažje kterga ubijem.. če se ne bi stran spoku.. stran od mojega obličja.. pa da ga ne vidm nkol več..  :mrko:

 

Mushi nekaj imave skupnega.

Napisala si moje besede ko sem jih štela tlideset in se nekaj cez... :D :inocent: :8):

 

Ampak potem... sem pa pač živela še dlje............... xrolleyesx

Moja napaka x:)x :8): x;)x

 

Vsem xsrcx pa če z domačim ali drugim, sam da vam v xsrcx paše... xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pih. Seveda pišeš TUDI meni in o meni, če pišeš o ljudeh, ki so kdaj prevarali, takšne neumnosti. Berem pazljivo, brez skrbi, ravno zato pa ti nasprotujem.  x;)x

 

Ce mi se enkrat poves da pisem neumnosti, bom te dala na IGNORE listu - resno ti povem xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thx mushi, evo, teb pa xvrtcx ........... x:o)x x:)x :palec:

 

Verjetno ne boš verjela, če rečem, da te lahko razumem. Pa te lahko. Kljub temu, da se ne strinjam s teboj. Vsemu čemur tukaj odločno nasprotujem je površno na nek način "obtoževanje" tistih, ki smo priznali, da smo že kdaj "kiksnili" in na podlagi tega "kiksa" posploševanje naših značajev. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Thx mushi, evo, teb pa  xvrtcx ........... x:o)x  x:)x  :palec:

 

Verjetno ne boš verjela, če rečem, da te lahko razumem. Pa te lahko. Kljub temu, da se ne strinjam s teboj. Vsemu čemur tukaj odločno nasprotujem je površno na nek način "obtoževanje" tistih, ki smo priznali, da smo že kdaj "kiksnili" in na podlagi tega "kiksa" posploševanje naših značajev.  x^x

 

Sploh ne pricam o vama - dolocenim ljudima na tem forumu, ki so varali, temvec pred ocima imam slike nekih prevarantov ki sem jih spoznala v svoji okolici, napr. mozje in fanti mojih prijateljica in znanki.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...