Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

In Življenje je pravljica...

Lia :palec: , ja kako bi jaz odreagirala... hm, kot najstnica sem imela idealno predstavo o parterskem odnosu, ljubezni, spoštovanju, sprejemanju, po teh 15 letih najine zveze, se postavljam na realna tla... pravljica je da znaš živeti sam s seboj, da imaš rad sam sebe... nikoli več pa ne bom rekla, da ne obstaja možnost, da naredim nekaj kar bi mi bilo pri dvajsetih nerealno, nepojemljivo... mah sem že pred meseci rekla, da sem v tej temi povedala vse...

ma nikomur ne želim, da prečuje tolk noči kot sem jih sama, ko vrtiš film v glavi, si izmišljuješ scenarij, greš do dekleta, ki se ti smeji in trdi da ni nič, ti pa imaš majhnega otroka... in ne želim si, da bi bila tako prepričana v svojo vezo...če varam?Ja varam, med drugim tudi sebe...oh ti življenje ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tem naslovu ne bomo rešili vseh problemov in zločinov sveta...

 

 

Drugače pa tudi ti Stardragon, si imela mamico in če bi ona tako odurno razmišljala, kakor sem razmišljala sama da sem otroka sprejela,in bi tvoja mamica rekla otroka nikar na ta svet,

tudi ti ne bi mogla danes uresničevat visokih afinitet :8):

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene: [ma nikomur ne želim, da prečuje tolk noči kot sem jih sama, ko vrtiš film v glavi, si izmišljuješ scenarij, greš do dekleta, ki se ti smeji in trdi da ni nič, ti pa imaš majhnega otroka...

 

Kako? A do punce si šla, s katero te je partner varal? x?x In, je bilo res? :OO!:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tem naslovu ne bomo rešili vseh problemov in zločinov sveta...

 

Ti ih nemoj resevat - vsak po svoji vesti. :vragec:

 

Drugače pa tudi ti Stardragon, si imela mamico in če bi ona tako odurno razmišljala, kakor sem razmišljala sama da sem otroka sprejela,in bi tvoja mamica rekla otroka nikar na ta svet,

tudi ti ne bi mogla danes uresničevat visokih afinitet

 

Kaksne to veze ima z bilo cim, res te ne razumem ? Moja mamica je abortirala tri otroka prije mene, ker nije imela cajta za otroke. Potem se je odlocila da bo rodila na stara leta ker si je zazelela otroka - in to je njena zenska pravica. Jaz nisem moja mamica, jaz nisem ti, jaz nisem nikatera druga zenska na tej planeti, temvec sem jaz jaz in se bom odlocala po svoje. No to spet nima veze sa prodajom zenskih teles in z moskimi prasci ki to podpirajo in se z tim hecajo x:)x

 

Ves, mene te tema mocno zanima - vceraj ceo dan sem razmisljala o Oleni Popikovoj in njenoj ljudskoj bedi. Ta mala je imala 21 leto in je prisla v bolnisnicu kot skelet, gotovo brez pluca in z gnojnom slezenom, pa tudi noseca je bila. Pa se enega otroka ze ima - kaj bo z njim ? In ce kdo hoce zapirat oci pred tujom bedom, naj si jih - ampak si jih jaz ne bom nigdar xDDx In to je tudi moja karmicna zadaca, zarad sj. mesecevog cvora v Ribah v 12. hisi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mushi, po 7 letih še vedno ne vem... imela sem filing, bile so govorice, imel je službo, v kateri bi bilo to čisto možno, vendar oba sta trdila da ni res... in kaj naj? Kot je rekla Lia, živiš naprej... hehe sem ji pa rekla, da mi niti do kolen ne seže, ampak da se mi ne da, da ga lahko ima... zanimivo, očitno ga ni hotela in včasih mi je žal zato :vragec:

grem kartat z malo, mejte se x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:wOOt:  :wOOt:  :wOOt: grozota vseh grozot  :wOOt:  :wOOt:

Maš prow, obdrž mickenega, na inteligenco se še vedno lahko priklopiš  x:Dx  x:Dx

 

Viš, se mi celo nepriklopljenemu kaj tak intelegentnega zaključit posreči :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bo treba na besedo verjet....... x;)x Če bi pa rade kak bl intelegenten odgovor, pa naj hitr pride ena k men......da se priklopim...... x:px :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi ti ne bi mogla danes uresničevat visokih afinitet

 

Prosim te - kje sem jaz povedala da so moje afinitete '' visoke '' ? Ko bom sama hotla, enega dneva bom posvojila malega crnca, turka, kurda, roma ali ukrajinca - in bom njegova mamica, no ne zarad gona za rojevanjem in zarad tega kaj druzba hoce da zenske rojevajo, temvec zarad moje osebne vesti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mushi, po 7 letih še vedno ne vem... imela sem filing, bile so govorice, imel je službo, v kateri bi bilo to čisto možno, vendar oba sta trdila da ni res... in kaj naj? Kot je rekla Lia, živiš naprej... hehe sem ji pa rekla, da mi niti do kolen ne seže, ampak da se mi ne da, da ga lahko ima... zanimivo, očitno ga ni hotela in včasih mi je žal zato :vragec:

grem kartat z malo, mejte se x:)x

 

:vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

tečno to. bemu boga. Uživajte pr kartanju!

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem ti samo hotela podat moje občutenje, da je meni odurno kako razmišljaš o ženskah , ki si drznejo roditi otroka

 

A se je tebi zmesalo al kaj ?????? Kje sem jaz kaj grdega povedala o zenama ki rojevajo otroke ? Rekla sem da globoko spostujem dobre mamice. Pizda, kaj tu res nisem povedala jasno kaj menim o tem ? Zdaj bom povedala tudi tebi - zatezena si, IGNORE za vedno - ker ne beres pazljivo moje poste xDDx xDDx x:o)x

 

Gdo pa si sploh ti da se takole pogovarjas z mano ? xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, mene bi pa od radovednosti pobral.. :irs:

pa pol on ki je na ignor tud vidi da je? Ne da pol eden kr reče te bom dal na ignor, pol pa te bere? x;)x x:)x

Zanimivo, zelo zanimivo, kaj je tale tema prnesla... x:px

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ejte, kak pa ignor funkcija deluje? A to če bi ti kdo na os hotu kej napisat, al what? Tega prej nismo mel ne? Niti se nismo menl o ignor! Če se je pa lepš bockat..  x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Poskusi - super je ! xDDx Ja se zal nimam cajta ni energije bockat in kregat, rad imam vesele pogovore in odprte ljudje - vse mi se moze povedat, ampak kot vodnarku me se na nic ne sme silit in to je tako. xDDx

 

No - nimaju to vsi forumi in veckrat pride do hudih sporov - kaj nije boljse odmah preseci zadevo, ce se dva spoloh ne razumejo ?

 

Se enkrat bom pohvalila webmasterja foruma :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matr sem se pa zaj*****

v enem stavku se mi zdi, kako si vse lepo opisala in to...

potem te pa ena izjava, komentar tako vrže iz tira, da kar ekran utripa, stardragon :eek:

 

uf če bi mene vsaka kritika tako vrgla iz tira...

 

dajmo malo tolerantnosti ljudje no

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...