Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Hehe, Selene, NIKOLI ne bom jedla pajkov.... :xx!: :vragec:

 

no, to pa že loh rečem... x:Dx

 

Pri varanju pa lahko rečem: danes vem, jutri pa.... xnckrivx

Če bom imela srečo in bom tudi jutri razmišljala tako kot danes, potem bom hvaležna (komu že), če pa ne, bog mi pomagaj.... :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>nikoli ne rečem nikoli x;)x v kateri temi smo že varanje... zadnje čase sama sebe varam glede svojih občutkov, čustev... bljekec

 

Saj se vsak uci na svoj nacin, Selena, in vsak nauk je vredan. Jaz za sebe vem da ko sem nekad davno varala sebe glede lastnih obcutkov, sem imela probleme z bronhitisom in astmom - predvsem grlena cakra - in ko sem se zacela spreminjati, so ti problemi izginili. Ima ena beseda '' asertivno '' - ne vem ce se tudi v slovenscini tako rece - pomeni da mirno in odlocno vzpostavis meje - brez agresivnosti in jeze, ampak trdno. In ta asertivnost se ne uci cez noc, temevec so potrebna leta in leta izkusenj ! xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huh...kolk se je nabralo tlele... a nam bo ze enkrat jasno, da, ko smo prevarani, smo prizadeti... :o|o: ko varamo, smo pa kao zmagovalci. :o|o:

In ce nam/vam ritne potrebe toliko pomenijo...ja, pol se pa varajmo... Zivelo varanje! xrolleyesx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oona je pa danes nekaj slabe volje! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne nam bo, ker to ni res. Ko "varamo" je lahko zelo vprašljivo kaj smo.........karkoli že smo, pa se niti kot prevaran al ko prevarant (bljak, pa taki izrazi) nisem počutil niti kot poraženec niti kot zmagovalec.  x^x

 

Hm, sranje to, oona. Drž se.  :detelca:

S tabo grem pa rajs na pir kot razpravljam o varanju. x^x :palec: x:Xx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...pih, ni to samo za zmaje rezervirano....

Ga ni na zemlji takega, ki mu to ne bi sedlo....ni treba, da sem glih zmajevka x:Dx x8Dx :vragec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...sami taki k mi sedete globoko Dolores, Mick, Marsa...da mi še dolgo dihaate z ognjenimi zublji za vrat x:Dx x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...