Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

ne razumem kako lahko eni tok z mirno vestjo varajo..

sploh pa ce ze pride enkat do take zelje ocitno v zvezi ni vse tko kt bi mogl bit.

a ste prpravleni se mal potrpet pa probat resit kar je treba, drgac pa kaj sploh se delate

skupi!!?? sam v zivlenu se ti z lahkoto zgodi da ti poleg tvoje "edine" postane ksna

druga ZLO ZLO simpaticna.dokler ostane sam pr spogledvanju prov,sam ksnih povabil

na kavico itd. se pa js izogibam, ker se zna se prehitr kej naplest.. in zakaj bi s tem unicvov to kar mam..je pac en izmed morecih tednov..zato mam pa njo da si stojiva drug ob drugmu.lohk recete da zivim v pravlcah.zato pa so..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če vas partner (pre)vara, si bodimo takoj na jasnem, da v našem odnosu nekaj NE ŠTIMA! Vse ostalo je sprenevedanje ali pa mladostna neizkušenost, slednja je opravičljiva....!!!! :V: :V:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo razmišljanje, Mick, pa vseeno me zanima, kaj je tisto, da partnerja (pre)varamo, zakaj. Zanima me konkretno vzrok???? Ali je ta drugi boljši, lepši izkušnejši,ali je po sredi "firbec"......no, kaj od tega. In če je kakršenkoli vzrok, pomeni, da v partnerstvu nekaj manjka, pomeni, da ne štima, pa smo spet tam!!!! In varanje je treba skriti, ne pa na ves glas vpiti naokrog. In če je to potrebno skrivati pred partnerjem, potem spet nekaj ne štima. Pravo partnerstvo ne prenaša laži in skrivalnic, je enostavno dobro prijateljstvo in prijatelja ne moremo prevarati.......!!!! x:Ix :2src:

 

Ljudje, ki varajo so prestrašeni in negotovi, zato lahko to počnejo..!!! xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Če vas partner (pre)vara, si bodimo takoj na jasnem, da v našem odnosu nekaj NE ŠTIMA!  Vse ostalo je sprenevedanje ali pa mladostna neizkušenost, slednja je opravičljiva....!!!! :V:  :V:

Lahko je tudi vzrok nenasitnost, lakota in želje po avanturcah. Gre bolj za spoštovanje med partnerji. V glavnem je kar cela paleta vzrokov za varanje. Ena tudi ta, ki si jo omenil. Da med partnerjema nekaj ne štima.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lahko je tudi vzrok nenasitnost, lakota in želje po avanturcah. Gre bolj za spoštovanje med partnerji.

 

Potrebne so najprej izkušnje,avanturica, se strinjam. V pravem partnerstvu tega ni več, ali pa z dogovorom obeh, to pa ni več varanje.

 

Če partnerja caniš in spoštuješ, ga ne prevaraš...!!!!! xDDx xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kako to veš, da ga spoštuješ in ceniš ??????  Tole se pa občuti, ne da se opisat. To ni tista klasična zaljubljenost, ampak prava ljubezen do sočloveka, prijatelja......!!!!  x:Ix

 

ne ne ne

 

Kako veš, da ga ne prevaraš, če ga spoštuješ in ceniš? Kako to veš?

 

Le kdo, ki je bil skušan, pa ni podlegel, to ve. Ali ne?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Le kdo, ki je bil skušan, pa ni podlegel, to ve. Ali ne?

 

 

 

 

 

Dokler so skušnjave, lahko tudi podležeš, to je človeško. Ko enkrat skušnjavo ne opaziš več, ko izgine iz tvoje glave, izgine tudi misel, da bi varal....!!!! :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ne ne ne

 

Kako veš, da ga ne prevaraš, če ga spoštuješ in ceniš? Kako to veš?

 

Le kdo, ki je bil skušan, pa ni podlegel, to ve. Ali ne?

 

 

 

Točno tako. Tisti, ki je bil skušan, to ve. :palec:

Saj v bistvu gre samo za to, koliko moči in prepričanja imaš, da se temu upreš. Katerim vrednotam daš prednost. In, nenazadnje, koliko spoštuješ in ljubiš svojega partnerja. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zanimivo razmišljanje, Mick, pa vseeno me zanima, kaj je tisto, da partnerja (pre)varamo, zakaj. Zanima me konkretno vzrok???? Ali je ta drugi boljši, lepši izkušnejši,ali je po sredi "firbec"......no, kaj od tega. In če je kakršenkoli vzrok, pomeni, da v partnerstvu nekaj manjka, pomeni, da ne štima, pa smo spet tam!!!! In varanje je treba skriti, ne pa na ves glas vpiti naokrog. In če je to potrebno skrivati pred partnerjem, potem spet nekaj ne štima. Pravo partnerstvo ne prenaša laži in skrivalnic, je enostavno dobro prijateljstvo in prijatelja ne moremo prevarati.......!!!! x:Ix  :2src:

 

Ljudje, ki varajo so prestrašeni in negotovi, zato lahko to počnejo..!!! xrolleyesx

 

Skriješ, ker je to dobro za tvoje zdravje :vragec: x:Dx

 

Hehehe, torej imam izbiro....če se pocartam z drugo pa moji povem - ne varam, mam pa :blackeye: ......če ne povem - pa varam, oka pa zdrava. :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Skriješ, ker je to dobro za tvoje zdravje  :vragec:  x:Dx

 

Hehehe, torej imam izbiro....če se pocartam z drugo pa moji povem - ne varam, mam pa  :blackeye: ......če ne povem - pa varam, oka pa zdrava.  :vragec:  x:o)x  x:Dx

 

 

Takole se zmeniva, ti pojdi pa najprej prevaraj, potem se bova pa o tem pogovarjala, se strinjaš????? :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne, to ni varan. To je kameleon. Prevara tvoj vid. Tudi slon vara. V trgovini s porcelanom. In vara se, da je varanje varno. Le s pivo-varno, a je tam varanje z e, ali ne?

 

Hm, sprva sem imel poleg varana tudi sam napisanega kameleona, pa sem ga brisal. Zakaj sem ga brisal, zakaj? Zakaj se mi ta žival ne zdi prevarantska?

Kameleon ne počne nič prikritega, mi smo tisti, ki ga drugače vidimo ali pa ne vidimo. Če kameleon vara, potem pa vse bejbe varajo (pa tudi moški seveda) ko se za zmenek nalepotičijo (make-up, frizura, izbrana obleka, nakit ... včasih nategovanje obraza, celo lepotne operacije) ampak ne. To se ne šteje za varanje, hehe. Aja, pa varanje s silikonom, kajpada! Pa veliko moških ta vrsta varanja ne moti... Ne, pri kameleonu se prevaramo sami!

 

<{POST_SNAPBACK}>Skriješ, ker je to dobro za tvoje zdravje  :vragec:  x:Dx

 

Hehehe, torej imam izbiro....če se pocartam z drugo pa moji povem - ne varam, mam pa  :blackeye: ......če ne povem - pa varam, oka pa zdrava.  :vragec:  x:o)x  x:Dx

 

Micek, ne se zaveravat - da si varanje priznal, še ne pomeni, da potem sploh nisi varal!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kam pa to paše? :eek:

 

Da se zadovolji z žensko, čez katero samo še lokomotiva ni šla, doma pa ga čaka zvesta žena? :eek: In to samo zato, ker je sla takoooo velika?

Ih, kakšna opravičila vam pridejo prav! :vragec:

 

Sex s prostitutko?In potem privleče bolezni in jih prenese na partnerko.... :vragec: . To je umor (in varanje). :xx!: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...