Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Hmmm zakaj pa sex s prostitutko, ne bi bilo varanje? A je kaj drugače kot z kako drugo žensko. Meni se zdi tehnično isto.

 

Prostitucije je kar nekaj in zatiskati si oči, da to pa ne....zadnjič sem bila presenečena, ko mi je kolega omenil, da si je **privoščil** call girl, sicer le oralno po njegovih besedah, a si je.

Tip pa tak :2src: ....mu res ne bi bilo treba plačevati za tovrstne usluge.

 

Najbrž ga je gnala bolj radovednost. Meni se zdi po eni strani hecno, da je to storil, konec koncev sva prijatelja in ga ne želim obsojati. Po drugi strani pa če bi bil moj mož, vem, da mi ne bi bilo vseeno.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali je sex s prostitutko varanje (partnerja, partnerke ....)?

 

 

A se taka vprašanja postavljajo zato, ker je veseli december, ali kaj????? No, pa dajmo. Na primer : imam ljubico, potem pa "slučajno" nanese, da doma seksam s svojo ženo!!!! :xx!: Sledi vprašanje : ali s tem, svojo ljubico varam s svojo ženo......????? :eek:

 

Samo resne odgovore, prosim....!!!!!! x?x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti to resno sprašuješ, al se samo malo hecaš? :vragec: x:Dx

 

Najprej si prevaral ženo z ljubico, ko je ljubica postala stalna in v primeru, da si to ženi povedal in sta to razčistila, si prevaral ljubico z ženo... :vragec:

 

V glavnem pa samega sebe malček okrog prinašaš... x:o)x

 

Ampak, če te to osrečuje, ti kar..... :vragec:

Sam...saj veš, kaj pravijo. Kdor na dveh stolih sedi, običajno skoz pade....

 

:cry: :cry:

 

Te bo rit polela, boš videl

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V glavnem pa samega sebe malček okrog prinašaš... x:o)x

 

Ampak, če te to osrečuje, ti kar..... :vragec: ....

 

 

Verjetno me nisi dobro prebrala. Napisal sem kao primer, ob vprašanju. če greš s prostitutko, a je to varanje.? Si pa lepo napisala, da s tem najbolj okrog prineseš sebe!!!! :sori: .... in to nikogar ne osrečuje, verjemi....!!! :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sprehodil sem se po temi SEX - KDO NAJBOLJŠE ali nekaj takega.

 

In se mi je utrnilo vprašanje.

 

Ali je sex s prostitutko varanje (partnerja, partnerke ....)?

 

To pa je zdaj zelo aktualno, odkar je una Ukrajinka umrla za AIDSom, Hepatitisom C, Sifilisom in nevemkakšnebolezniše ....

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hmmm zakaj pa sex s prostitutko, ne bi bilo varanje? A je kaj drugače kot z kako drugo žensko. Meni se zdi tehnično isto.

 

....

 

Če je tehnično isto ali ne, ne vem. Še nisem poskusil in tudi mika me ne. Ampak že od samega začetka te teme se trudim in trudim definirati varanje, pa mi ga niste pomagali. Zdaj pa razumem. Za večino ljudi na tem forumu je varanje penetracija spolnega uda v nožnico (ker kaj drugega pri spolnem odnosu s prostitutko, brez čustev, tudi ne more iti).

 

Je varanje še kaj?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog je ustvaril žensko, potem je ustvaril moškega... in potem je naredil svojo prvo napako, ustvaril še eno žensko.... in od takrat naprej je varanje stalnica... :D kaj vse je varanje :P hihi mick je zgori kr dobr napisal od lizanja naprej... seveda da se marsikaj narest tud mal drgač, da se ne sliš kt varanje, ampak na uč je zlo podobno in v trnutku ljubosumja ziher čist ist zgleda...

 

Torej, treba pazit, kaj se počne... drgač je lahk to varanje... we don't wan that do we...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To pa je zdaj zelo aktualno, odkar je una Ukrajinka umrla za AIDSom, Hepatitisom C, Sifilisom in nevemkakšnebolezniše ....

 

 

Ja in ta zenska je "delala" v Celju. :O:

:ph34r: :unsure: :OO:

 

 

Selene, Sati, Cosma :palec: :palec: :palec:

 

Varanje ni kul

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>JA KAJ PA JE VARANJE???KAJ SI POD TO BESEDO SPLOH PREDSTAVLJATE? xrolleyesx  xrolleyesx  :wOOt:  :wOOt:

 

Dobro vprašanje:

 

Kolikor sem ugotovil (prebral, se pogovarjal, ugotovil tudi sam)

 

bi napisal "definicijo" varanja nekako takole:

 

Varanje je občutek našega partnerja, da mu nismo zvesti. x:Dx

 

Ion

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>NIKOLI NE MORE BITI TAKO SLABO DA NEBI MOGLO BITI SLABŠE!TUDI TO SE ZGODI DA TE ZRAVEN VARANJA PARTNERJA VARA TUDI LJUBICA-ČEK x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  :icon17:  :icon17:

 

 

Jao, ti si Izgubljen

 

Si kdaj pomislil na to, da lahko kdo na svet gleda drugače,

da se v eni trgovini ne dobi vsega

da lahko eden ljubi več ljud

da ni ljubosumen

da je lahko odkrit

da.....

 

Ion

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P hihi gor berem iona... hja ne moreš vsega dobit pr eni osebi, lahko pa velik dobiš pri ostalih osebah in to še vedno ni varanje... odvisn kok si spreten.. ;) hja včasih sem mislil da rabim vsaj štiri bejbike da bi popedenale vsako stran mene... ;) zdej pa ugotavljam, ena je zadost, sam objet me more okrog in okrog...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh Nino,pr enih beybah je dost, da drugo mal bl natančn pogledaš,pa že prau da jo varaš! xrolleyesx Dost bol je kej več kt sam pogledat,ma pol beseda vsaj taprau pomen! x:px :vragec: x:Dx
[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dobro vprašanje:

bi napisal "definicijo" varanja nekako takole:

Varanje je občutek našega partnerja, da mu nismo zvesti. x:Dx

Ion

 

 

A pol je po tvoje varanje obcutek in ne dejanje? Torej po tvoje varanje izvira iz cloveka, ki v samo dejanje sploh ni vkljucen xrolleyesx

 

Ne.

 

Varanje je dejanje, ko tip seksa z drugo zensko\tipom<treba vse opcije upostevat>, slata drugo zensko\tipa, poljublja drugo zensko\tipa, si zeli seksualnega stika z drugo zensko\tipom.

Moja meja varanja je zelo stroga, medtem ko pa frendica pa pravi, da lizanje z drugim ni varanje. :inocent:

 

Vsak nej poslihta pr seb kokr se mu zdi. Svingerjem je pa varanje itak zivljenjski stil xrolleyesx :inocent:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A pol je po tvoje varanje obcutek in ne dejanje? Torej po tvoje varanje izvira iz cloveka, ki v samo dejanje sploh ni vkljucen xrolleyesx

 

Ne.

 

Varanje je dejanje, ko tip seksa z drugo zensko\tipom<treba vse opcije upostevat>, slata drugo zensko\tipa, poljublja drugo zensko\tipa, si zeli seksualnega stika z drugo zensko\tipom.

Moja meja varanja je zelo stroga, medtem ko pa frendica pa pravi, da lizanje z drugim ni varanje. :inocent:

 

Vsak nej poslihta pr seb kokr se mu zdi. Svingerjem je pa varanje itak zivljenjski stil xrolleyesx  :inocent:

 

:palec: :palec: Kaj pa misel da bi ga prevarala je varanje ali ne?? :palec: :palec: :

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...