Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>

:palec:  :palec: Kaj pa misel da bi ga prevarala je varanje ali ne??  :palec:  :palec:  :

 

 

Long time no see....

 

Kaj pa če vse to dela s tabo, misli pa skoz na druge? :vragec: x:Dx

 

 

Pismo ljuta je ta........ x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Golobi recimo, so si zvesti do smrti(ist par)če pa en krepne, najde drug že isti dan druzga partnerja! x:Dx Od tuki verjetn rek:Zvestoba do groba! x:Dx :vragec:
[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm... Po mojem je najboljš, da se partnerja pogovorita že na začetku, kaj nekomu pomeni varanje in kje je meja... Potem pa je tu zaupanje... Mislim da je to najpomembneje... In pa če v zvezi štima, ni razloga za varanje. Jaz sama res popolnoma zaupam svojemu fantu, nisem ljubosumna, imava se ful rada že kar en lep čas, oba veva kje je meja, imava vsak svojo svobodo, ne kličeva se ves čas... Taka zveza mislim da lahko res dobro deluje... oz. preverjeno - super deluje... Ful pomembna je svoboda... tako da ne tičita dva ves čas skupaj. Potem res mogoče prav iščeš nekaj novega, prepovedanega...

 

Seveda pa je možno, da nekatere vzburja prav tisti občutek prepovedanega in zato varajo... Mislim da je bolje razdreti zvezo kot varati... ker ne vem če je po tem lahko še isto. Ali pa seveda se lahko odločimo za svobodno zvezo... kakor komu paše.

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... In pa če v zvezi štima, ni razloga za varanje. Jaz sama res popolnoma zaupam svojemu fantu, nisem ljubosumna, imava se ful rada že kar en lep čas, oba veva kje je meja, imava vsak svojo svobodo, ne kličeva se ves čas... Taka zveza mislim da lahko res dobro deluje... oz. preverjeno - super deluje... Ful pomembna je svoboda...

 

Seveda pa je možno, da nekatere vzburja prav tisti občutek prepovedanega in zato varajo... Mislim da je bolje razdreti zvezo kot varati.. i

 

Ja, tole se mi zdi zrelo razmišljanje. Večina jih misli, da je svoboda to, da lahko partnerja prevaraš. Samo popolno zaupanje prinese svobodo, ki je za vsakega partnerja zelo važna. Temu se reče: brezpogojna ljubezen in ta nima roka trajanja......!!!! :2src: x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....hm, vse kar ste napisale punce je samo dobra pogodba....

 

 

....brezpogojna ljubezen pa je,.....

 

To kar reče Garfield, ko požre 6šest lazanj, in mu človek reče, kaj naj s teboj požrešneš:

 

"Rad me mej, rad me mej,......" x;)x x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: mi ni blo nič jasno, sem narobe prebrala:

Ni ženske, ki bi bila potešena x:Dx :vragec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Lahko se je zdaj zmišljevat in reči, da bi se pogovorila in mogoče odpustila. Mislim, da bi pošteno popenila, da ne rečem kake druge grše besede in bi ga pustila. Mal bi se zamislila, zakaj je do tega prišlo - mogoče tudi kaj po moji krivdi?! Popravljeno -> Vulkan
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... In pa če v zvezi štima, ni razloga za varanje. Jaz sama res popolnoma zaupam svojemu fantu, nisem ljubosumna, imava se ful rada že kar en lep čas, oba veva kje je meja, imava vsak svojo svobodo, ne kličeva se ves čas... Taka zveza mislim da lahko res dobro deluje... oz. preverjeno - super deluje... Ful pomembna je svoboda... 

 

Seveda pa je možno, da nekatere vzburja prav tisti občutek prepovedanega in zato varajo... Mislim da je bolje razdreti zvezo kot varati.. i

 

Ja, tole se mi zdi zrelo razmišljanje. Večina jih misli, da je svoboda to, da lahko partnerja prevaraš.  Samo popolno zaupanje prinese svobodo, ki je za vsakega partnerja zelo važna. Temu se reče: brezpogojna ljubezen in ta nima roka trajanja......!!!! :2src:  x:)x

 

Če vse v zvezi štima, se nam zdi da ni razloga za varanje, res. Pa še vedno tam k vse štima al pa se zdi da vse štima tud pride do tega. Pol se pa folk sprašuje zakaj je bil prevaran/a? Ma eni ljudje to nucajo al kaj, nimam pojma. Pa majo doma vse pošlihtan in to, pa dobre in srčne partnerje. Pa neki ni dost al kaj, treba neki novga doživet, še nekomu bit zanimiv, neko samopotrditev dobit.

Jst nimam zaupanja v nobenega razen zase vem kaj sem mislila včeraj in kaj mislim danes, kaj bom jutri ne vem. Pa pristaš brezpogojne ljubezni tud nisem. Ne morem in ne znam in nočem. So mi boljše pogodbe. x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Mushi v tem se popolnoma strinjam. Ko se opečeš, izgubiš vero v brezpogojno ljubezen. Kljub izkušnjam, te brazgotine izkušenj izučijo, da vsako naslednjo zvezo jemlješ z rezervo in z distanco, da se ne bi ponovno ponovila bolečina.

 

Nekateri tudi radi razglašajo neko svobodo ali pa neodvisnost v partnerstvu. Traparija! Če si v partnerskih odnosih pomeni, izguba dela neodvisnosti ter svobode. Partnerstvo je kompromis o medsebojnem žrtvovanju, zato je varanje še posebej boleče. Prevarani partner se počuti izdanega. Najhuje je ko pade sum o varanju.

Partnerstvo in neodvisnost ne gresta skupaj, pa naj se svet na glavo postavi. Eno z drugim ne gre, to je neumnost ki se propagira v serijah tipa sex v mestu. Ko nekdo izjavi da je neodvisen v partnerskih odnosih, ta laže. To je isto kot da bi politik rekel, da je Slovenija gospodarsko neodvisna država. To je nemogoče, ker Slovenija trguje z drugimi državami za lastno preživetje. Tako nekako lahko opisujemo partnerske odnose. Človek pa je lahko neodvisen samo takrat ko ni vezan ali odvisen od drugega, to še ne pomeni da je samski. Temu se rado reče aferica, vezica, tajna veza, neresna veza, avanturica, mau za srat itd...

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

prouzaprou je tole chist simpl

che ljubish, tega ne pochnesh....

che ne ljubish, pa ne varash

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

volkec jst se strinjam s tabo... mislim pa da so eni tud drgač naštiman.. kak jim uspeva ne vem, te svobodne veze pa to.. ampak mislim da je to sebičnost neke vrste, še hujša od naše, k ne bi varanja prenesl.. ker svobodno.. ma ne vem kaj bi s taki jebivetrom počela.. če bi se že zaljubila vanj, bi čakala da me mine.. to so res tiste prolazne avanture pa to, aferice, čeprav, tud te stvari, eden jemlje kot avanturo, drug soudeleženec pa ma mogoč drgačna pričakovanja..

en tip mi enkrat prav, da ma dve taki za poštimat, pa komi folga, da se ne srečajo in to, tretja mu je pa všeč, iz tistga pa upa da bo kej resnega ratal.. ma ne vem no... xrolleyesx Po moje, da je ktera al pa obe od onih kej druzga prčakvala, pa rečem pa kaj one so se strinjale al kaj da so tko za včasih.. pa prav, ah sej nisem povedu, prav ahtat morem kje se s ktero pojavim... xrolleyesx da se ne srečata. Torej tud če bi ga kej vprašale, pa tko mal da bi se pogovarjal, bi on vse reku kar bi one želele in pričakovale, pa ljubezen izpovedu tud.. dokler ne bi bla ta ona ta prava za stvar.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...