Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

djedi...

ko nč ne štekate..

mili je pač feeling ob tem povedala, pa če to pove še ni tupa! Fora je da smo ženske drgačne, v večini vsaj... na tista gola telesa ritopikecov ne padamo, prej na kakega skrivnostnega moškega, takega, ko pol lahk o njem sanjarmo, ko nas VI seksate...

Pa se nč ne vid, na steni.... x:px :vragec: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>djedi...

ko nč ne štekate..

mili je pač feeling ob tem povedala, pa če to pove še ni tupa! Fora je da smo ženske drgačne, v večini vsaj... na tista gola telesa ritopikecov ne padamo, prej na kakega skrivnostnega moškega, takega, ko pol lahk o njem sanjarmo, ko nas VI seksate...

Pa se nč ne vid, na steni....  x:px  :vragec:  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

 

x:Dx x:Dx :vragec: :wOOt: :frog: :shsh:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>djedi...

ko nč ne štekate..

mili je pač feeling ob tem povedala, pa če to pove še ni tupa! Fora je da smo ženske drgačne, v večini vsaj... na tista gola telesa ritopikecov ne padamo, prej na kakega skrivnostnega moškega, takega, ko pol lahk o njem sanjarmo, ko nas VI seksate...

Pa se nč ne vid, na steni....  x:px  :vragec:  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

:palec: :palec: pravilna definicija "varanja"!

Koncno je nekdo pravilno definiral pomen "varanja".

 

Varas SEBE takrat ko z nekom sexas mislis pa na nekoga tretjega. Torej si samo fizicno prisoten. Mushi zelim ti da bosh cimprej sexala v pravem pomenu besede.

 

Prav lepo si to povedala in koncno upam da boste prenehali s to primitivno temo na racun "varanja".

Ce ljubis LJUBIS in te ne more nihce prevarati razen v tem mushinem primeru ko sam sebe varas in si lazes..

x;)x

***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

 

Animos.Ednevnik.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec:  pravilna definicija "varanja"!

Koncno je nekdo pravilno definiral  pomen "varanja".

 

Varas SEBE takrat ko z nekom sexas mislis pa na nekoga tretjega. Torej si samo fizicno prisoten. Mushi zelim ti da bosh cimprej sexala v pravem pomenu besede.

 

Prav lepo si to povedala in koncno upam da boste prenehali s to primitivno temo na racun "varanja".

Ce ljubis LJUBIS in te ne more nihce prevarati razen v tem mushinem primeru ko sam sebe varas in si lazes..

x;)x

 

 

Tudi ti, Brut x:Dx :vragec: :palec: x8Dx x^x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec:  pravilna definicija "varanja"!

Koncno je nekdo pravilno definiral  pomen "varanja".

 

Varas SEBE takrat ko z nekom sexas mislis pa na nekoga tretjega. Torej si samo fizicno prisoten. Mushi zelim ti da bosh cimprej sexala v pravem pomenu besede.

 

Prav lepo si to povedala in koncno upam da boste prenehali s to primitivno temo na racun "varanja".

Ce ljubis LJUBIS in te ne more nihce prevarati razen v tem mushinem primeru ko sam sebe varas in si lazes..

x;)x

 

hahahahha.... ni čist tak!

Jst namreč tlele provociram zdaj! Pa sej mislim, da je očitno.. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Glej poste zgoraj, spredaj, če se ti da.. :lischy:

Ampak kak mate pa doma pošlihtan, pa ne vem, mogoč tak... :ph34r: :lol:, dec koledar na sten, ženska pa drugega djeda v glav, pa sta si qvit. x;)x Sam tista pol ne teži zarad tistga, kar je na steni.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čovek vodi ljubav sa ljubavnicom. Ludilo, sve se trese. Otvaraju se

vrata,ulazi njen muž (od 2 metra i težak 130 kg). Hvata nesrečnika za

nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa 14-tog sprata. Čovek, dok

pada, razmišlja u sebi: "Konju jedan, koji ti je kurac ovo trebalo -

imaš super ženu, decu, dobra kola, dobru platu, ostavi se

više gluposti ovakvih..."

Dole prolazi traktor i vuče prikolicu sa senom i čovek - tras - pada u

seno.

 

Ustaje, otresa seno sa sebe i kaže: - E, a što ja serem kad se

uplašim! xsmx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Možu je njegov avtomehanik podaril koledar z nagimi babami. "Lej!" Mi je čist mirno rekel. VALJDA mi ni bilo prav, da ga ima, še manj, da ga namerava obesit v najino "delavnico". Da zakaj ga rabi, a mu jaz nisem dovolj, a mu nisem več všeč itd blabla bla. Da nič od tega in da sem smešna, ker sem lubosumna na koledar.

Čudno je to, da mu celo VERAJMEM.

No ampak nisem jaz kar tako, mrzlično iščem koledar z nagimi deci, da ga obesim na drugo stran delavnice. Ampak moj bo bolj umetniški, ta njegov je prav grd:  babe so grde, brezvezne poze, polovica jih zgleda, kot da jim je slabo. Fuj.

 

 

Hehehehe x:o)x Eno leto sem si kupil Playboja za novo leto, je bla priloga tak fajn manši črnobel kolendar z golimi bejbami....dober :palec: ......hehehe :vragec: ...pa sm ga v en ne tolk zlo viden del dnevne obeso.....je moja sprva tud :eek: .......pa je ni dolg držalo, ker je skužla, da v bistvu bl za hec, blš lepa gola ženska na koledarju kot nek brezvezen koledar........Pa tud zlo kmal ga moški sploh več niti ne opazimo.... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekoč mi je moj bivši eno zgodbo o njegovem sodelavcu povedal; ta sodelavec je svojo ženo prevaral (misleč kakšen frajer je), ona je to izvedela in ga "prevarala nazaj" z enim njegovim sodelavcem in mu s tem seveda ful sramoto naredila... Vsi so se potem norca iz njega delali in je totalen bedak izpadel...

 

Ko sem razmišljala o tem, kaj bi jaz v njeni situaciji naredila, sem ugotovila, da bi verjetno enako ravnala - če bi ravno priložnost tako nanesla - ravno z njegovim kolegom... Čeprav se mi zdi takšno maščevanje po eni strani ful primitivno, ti verjetno vendarle da nekaj zadoščenja in se potem bolje počutiš... Odpustit pa mu verjetno itak ne bo mogla.

 

Sicer pa sem nasplošno ful proti varanju in mislim, da sama tega nikoli ne bom naredila. To se mi namreč zdi zelo nefer do partnerja - pa ne glede na to, koliko problemov imaš trenutno z njim, ne glede na okoliščine in ne glede na to, da mogoče že itak nameravata s partnerjem končati... Če me že nek moški tak ful privlači, da se res več ne morem obvladat, potem raje prej končam s fantom, s katerim sem skupaj, šele nato pa se posvetim drugemu...(tega še nisem naredila - le teoretično pravim....) Pa čeprav s tem drugim morda ne želim nič resnega...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej imaš prav glede tega, kar sem rekla "na splošno"...

 

Poznam tud žensko, ki je vse življenje trdila, da svojega partnerja nikoli ne bi prevarala (ne samo tega, s katerim je tud poročena, ampak že tud prej), pa je ravno pred kratkim to naredila...Pa niti ne obžaluje! Tega pa sploh ne razumem. Če bi že svojega partnerja prevarala (jaz), bi verjetno potem imela vsaj slabo vest...

 

Ne vem. Mogoče je drugače, ko si že več let poročen, pa že imaš deda "prek glave"... Ampak tud takrat si tega ne morem predstavljat (zase). Sej, konec koncev sem tud sama živela s fantom in sva že dolgo imela probleme (torej bi lahko to enačila z zakonskim življenjem), pa vseeno nisem nikoli pomislila na to, da bi ga prevarala - pa čeprav sem spoznala v tem času veliko tipov, ki so mi bli ful všeč ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>???

 

...varanje je, če koga grdo in jezno gledaš pol pa mu bombo daš??  :inocent:  :vragec:  x:Dx

 

:D haha sem skor s stola padu :D hja tko je to ja najbrž je res tko te grdo gleda pol jo pa prevaraš s kako bombico... :P

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja ja, kr delite se norca!! To sem dala zato, ker ni nobenga smajlija z giljotinco, ker to bi se namreč zgodilo, če bi odkrila, da me partner vara..... Za ostalo naj poskrbi vaša domišlija.
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sicer pa mi mamo pra..... itak radi  :vragec:  x:Dx ....če ne gre za našo.  x:Dx  x:Dx

 

Ja, točno tako kot si napisal. Ravno to me moti.

 

Vsi moški si očitno v resnici želite pra.... v postelji (kar smatrate za "dobro"), hkrati pa nočete, da kdo drug zanjo reče, da je .... ker to pa je potem "slabo" in se je celo sramujete... Sicer si verjetno to omenil v zvezi z varanjem, ampak vseeno...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

a maš mogoče kak moški koledar

 

 

Mili, jaz imam enega od prejšnjega leta, ampak je čisto nerabljen x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj časa že nisem nič napisal v tej temi a vidim, da dosti dalje naprej niste prišli

Torej se še vedno sučete okoli svobode, čustev in odnosov...varanja

 

Varanje je zelo relativen pojem in se vedno pojavlja takrat, ko nastanejo neki pogoji za to. Ker besedo ali pojem "čustva" velikokrat zloraljamo in uporabljamo za vse mogoča čutenja, v bistvu tudi največkrat iščemo izgovore v tem, ker sami nimamo razčiščeno, kaj naj bi bil partnerski odnos. Največkrat so prav ta "čustva" samo orodje ega, da nas jebe.

 

Samo svoboden in neobremenjen odnos, v katerem imata partnerja popolno svobodo ne ustvari pogojev za varanje, ker v bistvu prav vse imata, kar drug od drugega potrebujeta in jima obremenitve drug z drugim ne predstavljata bremen ampak zadovoljstvo, ker drug drugega dopolnjujeta in ob tem zorita. Ne iščeta strahov, ker drug drugemu privoščita prav vse kar prvega zadovolji ( tudi če bi bila za ta namen uporabljena tretja oseba, tako nekako kot je lia malo nazaj napisala) in, ker je ta drugi zadovoljen, ker je prvi zadovoljen. Ne vem, ne znam napisati dovolj slikovito, a tako je to, poznam tak zakon in tudi enkrat se še ni zakompliciralo, vse ostale naveze so pa več ali manj komromisni dogovori in življenje drug ob drugem, tam se pa seveda pojavljajo tudi neizpolnjene želje ali sanje, ki vlečejo kot magnet. Pa naj bo to na telesnem ali pa miselnem nivoju, takoj, ko taka misel pride, je to že varanje, je že podrto zaupanje in zveze ni več, od tu dalje je le kompromisni dogovor. Varanje je pretrganje zaupanja, pa naj bo to v energetski ali pa teesni vlogi. Zelo veliko je komromisnih zvez, ki so blizu zgoraj opisane zveze, vendar tu že nastajajo potencialne možnosti varanja.

 

Enkrat mi je neka prijateljica pogosto očitala, da gledam druge ženske. Samo tudi slučajno jo nisem v mislih varal, ker mi je prav vse kar sem rabil od nje dobil, tudi enkrat nisem pomislil, kako bi jo in na kak način, ker tega nisem potreboval, gledal sem jih pač kot na nekaj lepega in ne z mislijo o varanju. Kakor hitro bi pa pomislil, kako in kje bi jo položil, bi pa varal.

 

Poglejmo drug primer, zelo srečen v zakonu, vendar zaradi neke motnje pač tisto v postelji ne laufa kot bi moralo, a želja telesa po tem kriči. Partner gre in si kupi seks. Tudi to ni varanje, prav nobene škode ni naredil, če pri tem ni prizadel odkritosti in poštenja in, če ni povozil čustev, v resnici jih ni, ker je samo kupil sendvič, ker je bil lačen, ga pojedel in sedaj, dokler ne bo lačen, tudi misli o sendviču ne bo več, tudi to ni varanje. Bilo bi pa, če bi to ne bilo odkrito in v vednosti obeh, če bi ne bilo svobode, če bi se pri tem energije trgale in ustvarjale blokade, kot je primer pri ljubicah in drugih primerih, kar pa zagotovo varanje je.

 

Če se pa ozremo po vzrokih, bi jih pa lahko nešteto našteli, a prav vedno so v nas v nekem strahu pred nečem, kar ne znamo razčistiti, dokazovanje, strah pred nepomembnostjo, streh v bistvu.....ker nas je strah se hočemo dokazati a prav vedno je to naš izgovor samo za nas, ki ga iščemo v takem dokazovanju, v taki misli...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nekaj časa že nisem nič napisal v tej temi a vidim, da dosti dalje naprej niste prišli

Torej se še vedno sučete okoli svobode, čustev in odnosov...varanja

 

:fiju: Tu pa ne bo konca, dokler bomo živi.... :o|o: x:Dx :vragec: skoz bo dosti materiala za obdelovat....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Enkrat mi je neka prijateljica pogosto očitala, da gledam druge ženske. Samo tudi slučajno jo nisem v mislih varal, ker mi je prav vse kar sem rabil od nje dobil, tudi enkrat nisem pomislil, kako bi jo in na kak način, ker tega nisem potreboval, gledal sem jih pač kot na nekaj lepega in ne z mislijo o varanju.

 

Ja, problem je samo v tem, da punce ne moremo vedet, kaj se dogaja v vaših glavah, ko gledate druge... Po resnici pa tak noben ded ne pove... Tud če ima ob pogledu na drugo najbolj nore fantazije, ne bo tega povedal svoji punci!!! Ker moški pač radi lažete... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne bit tak resni, no  x:o)x

 

Včasih takšne stvari pač bolj resno vzamem - še sploh kadar imam kak tak dan, ko vas imam "prek glave" (vse moške). Nisem pa vedno tolk resna... Zato pa še dobro, da mi ti tak lepo odgovoriš in me spraviš v dobro voljo x:Dx

 

Sicer pa se mi zdi butasto, da imate moški včasih kakšno noro mnenje o kakšni zadevi (glede partnerstva ali na splošno o ženskah) in nam potem to preprečuje, da bi bili skupaj enostavno srečni... Sej ne samo moški, no...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se vam ne zdi, da zdaj pa res ze malo pretiravate v teh privzgojenih vzorcih in obsojanju seksa? Sej mogoce je zanimivo kaksnih 100 let halucinirat v to smer.. ampak potem se pa tole zlajna.. in nic zanimivega vec ni v tem..

In zanimivo.. isti ljudje ki so proti vojnam, ljubeznivi.. radi bi doziveli medetativni seks.. (tantro).. ki govorijo, da je treba partnerja sprejeti taksnega kot je.. in podobne zadeve.. ravno ti ljudje bi lincali partnerja.. ce bi nekaj naredil mimo njihovih halucinacij.. oziroma ne bi ga lincali.. Naprej bi ga ljubili.. ampak ce bi bil cim dlje stran.. torej lincali bi ga..

Vojna v Iraku je kaplja v morje.. glede na vse vojne v druzinah.. In vse vojne se zacnejo v druzini, ki je halucinacija.. ki je povzrocila samo egoisticne ljudi, ki lastninijo ziva bitja... in jim trobijo svoja pricakovanja.. brez repa in glave.. brez upostevanja enega samega naravnega zakona... hkrati pa v drugi temu halucinirajo o svoji religioznosti.. To je tak blef...

Zakaj sprejeti vse butaste ideje, ki se porodijo v glavah tistih, ki bi radi izkoriscali ljudi? In ideja druzine je bila natolcovana zgolj zaradi izkoriscanja.. in zdaj je nastala ideal.. in celo vrednota. EGO je vrednota...

In kot sem ze tristopetinstiridesttisocosemstodevetinpedsetkat napisal ima tisti, ki ne sprejema iluzije varanja enak problem.. kot tuisti ki vara. Zato se niti eden niti drugi nimata kej jezit en na drugega, ker sta popolnoma ista.. samo na drugo stran iste premice sta se postavila. In to je nujno potrebno, da je lahko druzina v ravnovesju..

Ce je en proti varanju, mora drugi varati.. drugace se "druzina" podre.. lahko pa se cez cas zamenjata.. in vse je v najlepsem redu.

Ko pa se utrudita pa lahko stopita na sredino in svobodno zadihata.. brez strasno idiotskih obljub o zvestobi, ki je izkazovanje najvecjega sovrastva do partnerja.. Vecje zalitve ne poznam!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cosma, nič hudga, če je lanski, kdo pa bo gledal številke x:Dx

 

Z veseljem odstopim x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Moški lažejo enako dobro kot ženske... :vragec:

 

Kako pa naj nam  revež pove in istočasno preživi? :vragec:

Itak, da ne pove... :vragec:  x:o)x

 

Ko pogleda drugo žensko enostavno NE SME imet v glavi drugega kot "ja, lepa ženska, ampak moja je boljša in nikoli je ne bi prevaral"!!! Če pa pove, da ima v mislih kaj več, pol pa ga je tak treba linčat! Če pa ne pove, pa je itak težki kreten! Ja, sej vem, da jim ni lahko... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...