Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ja, problem je samo v tem, da punce ne moremo vedet, kaj se dogaja v vaših glavah, ko gledate druge... Po resnici pa tak noben ded ne pove... Tud če ima ob pogledu na drugo najbolj nore fantazije, ne bo tega povedal svoji punci!!! Ker moški pač radi lažete... x:Dx

 

 

Ce bi ti zivela z mano.. bi ti vsak dan povedal.. kaksno dobro bejbo sem danes srecal.. pa tudi ce je ne bi srecal.. in kako sva se s pogledom dol dajala.. :))

Ja sej vem.. tudi slucajno ne bi zivela z mano..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ce bi ti zivela z mano.. bi ti vsak dan povedal.. kaksno dobro bejbo sem danes srecal.. pa tudi ce je ne bi srecal.. in kako sva se s pogledom dol dajala.. :))

Ja sej vem.. tudi slucajno ne bi zivela z mano..

 

 

xokx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj pa to???

 

 

Ker ce pricakujes karkoli od partnerja.. je to ekonomija.. ne pa ljubezen.. ce pa povrhu vsega pricakujes, da bo obljubil zvestobo mu sporocas, da mu ne zaupas.. kar je zalitev.. ker mu hkrati poves, da bos z njim zaradi izkoriscanja.. Zaupas mu itak ne.. bos pa z njim, zaradi dolocenih koristi, dokler se bo pac obnasal po tvojih halucinacijah.

 

Ce bi ga imela rada.. je vse to tako strahotno nepomembno.. da verjeti ne mores..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In če partnerja tako spoštujem, da mu dovolim popolno seksualno svobodo, potem mora tudi on mene spoštovati in dovoliti, da e iz tega odnosa umaknem, ne pa da prikriva in hoče vztrajati v zvezi na njegov način.

 

Jaz mislim, da ne bi želela od partnerja slišati, kako je eno s pogledom dol dajal...

 

Pa tu sploh ne gre za seksualnost, temveč za neko "iluzijo" ali pa prepričanje o sebi, ki ga imaš. Če si se glede partnerja zmotil, imaš pač smolo. Ampak pravico ga imamo odsloviti iz svojega življenja. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ce bi ti zivela z mano.. bi ti vsak dan povedal.. kaksno dobro bejbo sem danes srecal.. pa tudi ce je ne bi srecal.. in kako sva se s pogledom dol dajala.. :))

Ja sej vem.. tudi slucajno ne bi zivela z mano..

 

 

Če bi ti živel z menoj in bi ti vsak dan povedala, koliko tipov me je sleklo z očmi...in kako smo se s pogledi dol dajali....

 

Ja sej vem, ti ne bi živel s tako žensko x;)x x8Dx x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ce bi ti zivela z mano.. bi ti vsak dan povedal.. kaksno dobro bejbo sem danes srecal.. pa tudi ce je ne bi srecal.. in kako sva se s pogledom dol dajala.. :))

Ja sej vem.. tudi slucajno ne bi zivela z mano..

 

:D hehe ne me basat a to počneš in si še živ... mene ponavadi linčajo sam da govorim s kero drugo.... :D pol pa niti pomislim ne da bi se s pogledom dol dajal... hm hm hm :D mrbit pa to bi bilo bolj opravičljivo :D bi reku sej je sam seks bejbi... :o|o:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, točno tako kot si napisal. Ravno to me moti.

 

Vsi moški si očitno v resnici želite pra.... v postelji (kar smatrate za "dobro"), hkrati pa nočete, da kdo drug zanjo reče, da je .... ker to pa je potem "slabo" in se je celo sramujete... Sicer si verjetno to omenil v zvezi z varanjem, ampak vseeno...

 

 

Noo to pa sploh ni res...

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tjazy pa kaj je treba varat???? Zakaj? Enim vam očitno paše tko free love, drugim pa ne, ja pa madona najte si take ki to tolerirajo, pa je! Kaj se pa taki pol zaganjajo v neke veze s takimi, ki tko ne mislijo, to je največje varanje, ko pol dobiš mačka v žaklju, pa ja ljubica, jst tud tak mislim, pol se pa fukar okol! Pol pa na začetku naj pove, da mu tak paše!

To pa kr neki težit da imamo iluzije, če neki pričakujemo.. Pričakuješ tist, kar si sam sposoben dat, pa ne da bi se mogu full matrat zato... To da ti je v redu! A je res to tak zločin pol al kaj? :vragec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Če bi ti živel z menoj in bi ti vsak dan povedala, koliko tipov me je sleklo z očmi...in kako smo se s pogledi dol dajali....

 

Ja sej vem, ti ne bi živel s tako žensko x;)x  x8Dx  x:o)x

 

 

V tem primeru.. bi bilo zelo zabavno in eroticno s teboj ziveti.. x:px

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Mushi.. ce bo koga zbodlo tole moje pisanje.. bo tebe..

 

Kje sem rekel da je treba varat? Rekel sem da imas isti problem.. kot tisti ki samo hodi od ene do druge.. nic drugega. Zakaj ti to ni vsec?

 

Sicer pa ti lahko naredis kar hoces.. te moci, da bi mene na primer prevarala nimas.. Preveras lahko samo SEBE!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ce bi ti zivela z mano.. bi ti vsak dan povedal.. kaksno dobro bejbo sem danes srecal.. pa tudi ce je ne bi srecal.. in kako sva se s pogledom dol dajala.. :))

 

Pol pa ne bi bla dolgo skupaj...

 

Pa se ti zdi to potrebno? Da se sploh ubadaš s takšnimi mislimi in da še potem to punci poveš?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

In kot sem ze tristopetinstiridesttisocosemstodevetinpedsetkat napisal ima tisti, ki ne sprejema iluzije varanja enak problem.. kot tuisti ki vara. Zato se niti eden niti drugi nimata kej jezit en na drugega, ker sta popolnoma ista.. samo na drugo stran iste premice sta se postavila. In to je nujno potrebno, da je lahko druzina v ravnovesju..

Ce je en proti varanju, mora drugi varati.. drugace se "druzina" podre..  lahko pa se cez cas zamenjata.. in vse je v najlepsem redu.

Ko pa se utrudita pa lahko stopita na sredino in svobodno zadihata.. brez strasno idiotskih obljub o zvestobi, ki je izkazovanje najvecjega sovrastva do partnerja.. Vecje zalitve ne poznam!

 

pa zakaj se vsi prej ločjo, da tega jst še nisem vidla....... :vragec: x:Dx x:Dx

 

Tjazy, na kero si pa ti tok jezen?........to je bila pa zelo intimna izpoved....z nesrečnim koncem........

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx dej se ti odloči kaj bi hotela od tipa al da ti pove ali ne,... x:Dx

 

Sej tisto prej sem bolj za hec napisala... Ampak dejansko pa je res, a ne? Če s tipom srečata eno ful pi*ko in je total zrajcan - in tud sama to vidiš, on pa ti vztrajno zatrjuje, da ni res, bi raje vedela, da ti po resnici pove, a ne? Ampak potem ko ti pa pove, pa si mal užaljena, a ne? A ni res? In zato sem tud rekla, da moškim res ni lahko...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če je eden proti varanju - mora drugi varat? :eek:

 

Če se eden prehranjuje - mora drugi stradat?

Če je eden dober starš - mora drugi biti slab starš?

Če eden hodi oblečen - mora drugi hodit nag?

 

x:o)x x:o)x xrolleyesx xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tjazy pa kaj je treba varat???? Zakaj? Enim vam očitno paše tko free love, drugim pa ne, ja pa madona najte si take ki to tolerirajo,  pa je! Kaj se pa taki pol zaganjajo v neke veze s takimi, ki tko ne mislijo, to je največje varanje, ko pol dobiš mačka v žaklju, pa ja ljubica, jst tud tak mislim, pol se pa fukar okol! Pol pa na začetku naj pove, da mu tak paše!

To pa kr neki težit da imamo iluzije, če neki pričakujemo.. Pričakuješ tist, kar si sam sposoben dat, pa ne da bi se mogu full matrat zato... To da ti je v redu! A je res to tak zločin pol al kaj?  :vragec:

 

:palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

......blablabla................ enak problem.. kot tuisti ki vara. Zato se niti eden niti drugi nimata kej jezit en na drugega, ker sta popolnoma ista.. samo na drugo stran iste premice sta se postavila. In to je nujno potrebno, da je lahko druzina v ravnovesju..

Ce je en proti varanju, mora drugi varati.. drugace se "druzina" podre..  lahko pa se cez cas zamenjata.. in vse je v najlepsem redu.

Ko pa se utrudita pa lahko stopita na sredino in svobodno zadihata.. brez strasno idiotskih obljub o zvestobi, ki je izkazovanje najvecjega sovrastva do partnerja.. Vecje zalitve ne poznam!

 

premice al daljice? x:px Če eden vara, drug pa ne, pol gre za vektor? :inocent:

aja, neomejeno je pol... premica, v tvojem primeru, ne? x:Dx x:Dx x:Dx, kakšne razsežnosti...

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pa smo malo dlje, smo poštudirali, da se okol varanja sploh ne splača pogovarjat ?????

 

Vsak torej na svoj način vara in išče odgovor sam zase v tem, haha ....

 

Še najbolj je to napisal Tjazy(če se nisem zaj) z daljico, res je, če se hočejo energije poravnati , mora biti nekaj kar vleče v minus na drugi strani v plus, drugače se podere....brez pogojev za varanje varanja ni, torej je nekdo pomagal do takih pogojev, skratka zmeraj sta v partnerski igri dva, vsak zase.......

 

lep dan vam želim, grem na kufetek.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tjazy pa kaj je treba varat???? Zakaj? Enim vam očitno paše tko free love, drugim pa ne, ja pa madona najte si take ki to tolerirajo,  pa je! Kaj se pa taki pol zaganjajo v neke veze s takimi, ki tko ne mislijo, to je največje varanje, ko pol dobiš mačka v žaklju, pa ja ljubica, jst tud tak mislim, pol se pa fukar okol! Pol pa na začetku naj pove, da mu tak paše!

To pa kr neki težit da imamo iluzije, če neki pričakujemo.. Pričakuješ tist, kar si sam sposoben dat, pa ne da bi se mogu full matrat zato... To da ti je v redu! A je res to tak zločin pol al kaj?  :vragec:

 

Ja, Mushi, nekateri znajo pri desetih povedat, kakšni bodo pri šestdesetih in se tega DO PIKICE držijo. Drugi blodimo in se spreminjamo...

 

Naj te vprašam, hipotetično: recimo, tvoj partner je na smrt bolan. In na smrtni postelji ti pove (recimo star 30), da mu je žal, da se nikoli ni ljubil z drugo žensko kot tabo. In umre.

 

Mu boš nosila rožice na grob?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>premice al daljice?  x:px Če eden vara, drug pa ne, pol gre za vektor?  :inocent:

aja, neomejeno je pol... premica, v tvojem primeru, ne?  x:Dx  x:Dx  x:Dx, kakšne razsežnosti...

 

Eh, Mushi, to je problem z ljudmi, ki živijo v eni dimenziji. Naj ti narišem

 

 

 

Tjazy

 

____________premica________________________

 

 

Mushi

 

Ne pa

 

Tjazy___________________________________Mushi

 

Eni pač razmišljajo v dveh dimenzijah ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...