Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ja, Mushi, nekateri znajo pri desetih povedat, kakšni bodo pri šestdesetih in se tega DO PIKICE držijo. Drugi blodimo in se spreminjamo...

 

Naj te vprašam, hipotetično: recimo, tvoj partner je na smrt bolan. In na smrtni postelji ti pove (recimo star 30), da mu je žal, da se nikoli ni ljubil z drugo žensko kot tabo. In umre.

 

Mu boš nosila rožice na grob?

 

To ne bi mogu rečt, ko ni res. Imam predhodnice. Če bi reku da mu je žal, ko je bil z mano, pa da jih še ni kej butnu.. Ne ne bi mu nosla rož na grob, bi žaro nekam zabrisala, je cenejša varianta, kot za grob zapravljat.. Jst nisem za pristaš one ljubezni kaj že.. sej veš.. Brezkompromisne..

Ta druga risba florči je pa daljica, je omejena od točke do točke.. x;)x

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To ne bi mogu rečt, ko ni res. Imam predhodnice. Če bi reku da mu je žal, ko je bil z mano, pa da jih še ni kej butnu.. Ne ne bi mu nosla rož na grob, bi žaro nekam zabrisala, je cenejša varianta, kot za grob zapravljat.. Jst nisem za pristaš one ljubezni kaj že.. sej veš.. Brezkompromisne..

Ta druga risba florči je pa daljica, je omejena od točke do točke.. x;)x

 

Says who da je daljica? No, definiram Banachov prostor, ki je omejen z Mushi in Tjazyem tako, da na meji limitira preko vseh meja. Ha. Mene z daljico matrala, ko sem brezmejen ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sej tisto prej sem bolj za hec napisala... Ampak dejansko pa je res, a ne? Če s tipom srečata eno ful pi*ko in je total zrajcan - in tud sama to vidiš, on pa ti vztrajno zatrjuje, da ni res, bi raje vedela, da ti po resnici pove, a ne? Ampak potem ko ti pa pove, pa si mal užaljena, a ne? A ni res? In zato sem tud rekla, da moškim res ni lahko...

 

 

..če imaš pa tukaj pomisleke, ga pa raje ne vprašaj, če veš da ti odgovor ne bo povšečen.Izzivanje zaradi izzivanja pa nobenemu ni po godu.

Glej naprej, če se le da,...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>..če imaš pa tukaj pomisleke, ga pa raje ne vprašaj, če veš da ti odgovor ne bo povšečen.Izzivanje zaradi izzivanja pa nobenemu ni po godu.

 

Sej pravim, da včasih sploh ni potrebno vprašat, ker je očitno... Ampak vseeno se menda lahko pol (sama sebe) sprašujem, kaj mu gre po glavi - al to, da bi me prevaral al pa samo to, da je pač dobra bejba... Pač zanima me v tistem trenutku... In logično, da bi rada vedela, ali bi me bil pripravljen prevarat al ne... Ti ne bi rada vedela? Al si ti že odkar začneš s tipom hodit prepričana, da te bo itak prevaral?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ups! Sorry, Aquarius. Ne vem zakaj sem mislila, da si ženskega spola. Takoj ko sem napisala post, se mi je zazdelo, da si v resnici moški... xrolleyesx Nisem še dolgo na forumu, tako da vas še ne poznam vseh...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>poglej vse skupaj z distance.

dobra bejba...pa kaj potem, ti si stokrat boljša, glede na to da je s tabo.

na koncu koncev...vsak ima pravico ziveti tako kot hoče in misliti kar hoče.

...če je odnos labav ko babin zub, se bosta pač prevarala xDDx če ne, si bosta zvesta.

ne se obremenjevat. :palec:

 

Vem, da ima vsak pravico delat in mislit kar hoče - tega nisem nikoli zanikala. Ampak tudi jaz imam pravico vedet, ali mi je partner zvest ali ne. In ker nočem imet nezvestega partnerja, naj mi to takoj pove, pa bova pač končala... Glede tega pri meni ni debate. Če mi tip vnaprej pove, da ne zna bit zvest, potem mi je škoda časa, da bi se še ukvarjala z njim - pa tud če mi je ne vem kako všeč... In glede tega ne bom nikoli tak "na easy" vse vzela... In tud če me dejansko prevara, hočem to takoj vedet in končat z njim, ker si zveze s takim tipom ne morem več presstavljat... Pač moje mnenje - ti pa imaš svoje.

Sej če moj tip kdaj za drugo pogleda in ga že toliko poznam, da vem, da "samo gleda" in da me ne bo kr prevaral, potem ni problemov...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

full bi blo fajn da bi vidl kaj se komu v glav plete, zaenkrat se na srečo še ne da.. x:Dx Kolk bi blo razpadlih zvez! xrolleyesx Jst poznam zelo malih iskrenih ljudi, še tisti za katere sem mislila da so, niso. Prej ko slej se ti zlaže v ksiht, ni nujno neki katastrofalnega, samo, ko ga dobiš, pol je to tak tak..
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>če je varalica, ti bo tudi lagal. ..... :inocent:

Zagotovo. Zato pa sem tud rekla, da se tega zavedam, da ga sploh nima smisla vprašat... In zato sem tud rekla, da če ga že dobro poznaš in veš, da samo "gleda", da je potem o.k. (če si več let skupaj že verjetno poznaš njegovo mišljenje o tem - pa brez da bi moral to izrecno povedat...)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakrknjen rataš, pa mal z rezervo gledaš na boljšo/slabšo polovico, ko itak vemo kaki ste... pa kaj vam je tega treba.. pa cinizem večkrat ven pokne, pr men se vsaj s takimi bedarijami odnos kvari.. ne da se kuliram.. no v bistvu se, pa če bi do česa resnega prišlo takoj dam tak šus tipu, da bi ga čez raufnk odpizdl.
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, to sem še pozabila; sej je res, da ima vsak pravico mislit, govorit in delat kar hoče, pa vendar včasih s tem lahko "poseže v kakšno tvojo pravico" oz. te prizadene - kar pa tud ni njegova pravica.

 

In če tip res razmišlja o tem, da bi me prevaral potem hočem to vedet, zato ker; če že enkrat razmišlja o tem, potem to tud prej al slej uresniči - pol pa se zgovarja, da je bil pijan, da ni vedel kaj dela, da se je "kr zgodilo" (v stilu "kr not je skoču") itd. In jaz torej nočem tak dolgo čakat, da me dejansko prevara, ampak zadostuje, da vem da ima željo me prevarat...In potem seveda raje končam, kot pa da bi se kasneje sekirala zarad tega, ker me je prevaral...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sej pravim, da včasih sploh ni potrebno vprašat, ker je očitno... Ampak vseeno se menda lahko pol (sama sebe) sprašujem, kaj mu gre po glavi - al to, da bi me prevaral al pa samo to, da je pač dobra bejba... Pač zanima me v tistem trenutku... In logično, da bi rada vedela, ali bi me bil pripravljen prevarat al ne... Ti ne bi rada vedela? Al si ti že odkar začneš s tipom hodit prepričana, da te bo itak prevaral?

 

Saj gre najbrž tudi tebi marsikaj po glavi, pa kaj. Saj tudi ti ne ješ npr.vsak dan ocvirke in zelje za kosilo x:o)x tako povedano. Tako da če že v startu začneš s pomisleki, je boljše da sploh ne začneš.

Glej naprej, če se le da,...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zagotovo. Zato pa sem tud rekla, da se tega zavedam, da ga sploh nima smisla vprašat... In zato sem tud rekla, da če ga že dobro poznaš in veš, da samo "gleda", da je potem o.k. (če si več let skupaj že verjetno poznaš njegovo mišljenje o tem - pa brez da bi moral to izrecno povedat...)

 

 

Zagotovo? Zagotovo si rekla? Iz kje jemljes za cudna zagotovila?

 

A si kdaj pomilila, da ti ne bi vzganjala egoisticnega idiotizma v primeru, ce bi ti tip povedal resnico? A ni logicno, da je s teboj nekaj hudo narobe, ce ze v naprej ves, da bi ponorela, ce bi ti tip kaj takega povedal, oziroam ga odslovila.. ce bi bil s teboj resnicen.. in tako mu ne preostane drugega kot da ti laze.. in potem ti potegnes zakljucek, da tipi lazejo.. v bistvu pa si ti tista, ki jih silis v laganje.

Ker tvoja oh in sploh ljubezen ne seze dlje od tvojih pricakovanj.

 

Ce meni reces naprime, da me v dolocem primeru odslovis.. mi je cist jasno, da me nikoli nisi ljubila in nikoli me ne bos.. in to je zame veliko vecji razlog, da te odslovim, kot ze si pet tipov naenkrat pripeljes v poseljo.

Jaz ne cutim izgube zaupanja, ce gres ti z drugim, ce pa mi reces, da se moram ravnati po tvojih halucinacijah, za ceno tvoje ljubezni, pa mi ta tvoja ljubezen ,ki je itak ni.. ne pomeni absolutno in popolnoma nic..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zagotovo? Zagotovo si rekla? Iz kje jemljes za cudna zagotovila?

 

A si kdaj pomilila, da ti ne bi vzganjala egoisticnega idiotizma v primeru, ce bi ti tip povedal resnico? A ni logicno, da je s teboj nekaj hudo narobe, ce ze v naprej ves, da bi ponorela, ce bi ti tip kaj takega povedal, oziroam ga odslovila.. ce bi bil s teboj resnicen.. in tako mu ne preostane drugega kot da ti laze.. in potem ti potegnes zakljucek, da tipi lazejo.. v bistvu pa si ti tista, ki jih silis v laganje.

Ker tvoja oh in sploh ljubezen ne seze dlje od tvojih pricakovanj.

 

Ce meni reces naprime, da me v dolocem primeru odslovis.. mi je cist jasno, da me nikoli nisi ljubila in nikoli me ne bos.. in to je zame veliko vecji razlog, da te odslovim, kot ze si pet tipov naenkrat pripeljes v poseljo.

Jaz ne cutim izgube zaupanja, ce gres ti z drugim, ce pa mi reces, da se moram ravnati po tvojih halucinacijah, za ceno tvoje ljubezni, pa mi ta tvoja ljubezen ,ki je itak ni.. ne pomeni absolutno in popolnoma nic..

 

Zdaj pa po vrsti:

1. Če me tip vara kljub temu, da ve, da sem jaz proti temu in mi torej prikriva, da me je varal, potem torej laže, a ne??? Če mu jaz že na začetku povem, da takšnih tipov ne maram, ki varajo, pa mi on reče, da je eden izmed njih, potem se sploh ne spuščam z njim v nič...

 

2. Zakaj bi pa naj bila jaz egoistična, če želim, da je tip iskren do mene? Sem že zdaj nekajkrat napisala, da lahko vsak dela kar hoče in tud ne mislim nikogar spreminjat, vendar od SVOJEGA tipa pa pričakujem, da je zvest - če pa ni, pa ga enostavno nočem imet!!! Kaj je to tak težko razumet? To je pač moje mnenje in pika. In če se jaz odločim, da iz tega razloga končam z njim, je pa to menda moja stvar in bi bil on egoist, če bi pričakoval, da bom kljub temu ostala z njim in "mu vse dovolila"...

 

3. Če jaz svojemu tipu vnaprej povem, da bi končala z njim, če bi me prevaral, to še zdaleč ne pomeni, da ga ne ljubim! Ravno zato ker ga ljubim, ne bi mogla prenest, da me vara!

4. Ne reči mi, da ti je vseeno, če te punca prevara! Tega res ne verjamem - če ti je vseeno, potem je pač očitno nimaš rad. In ne reči mi, da se ne počutiš potem izdanega, če zveš, da te je prevarala in da ne izgubiš zaupanja...

 

5. Še enkrat poudarjam, da od svojega tipa NE ZAHTEVAM, da me ne vara, temveč da to enostavno pričakujem in si želim od njega, če pa je on drugačnega mnenja, pa ne rabi bit z mano!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

He, po starem torej... tele teme nisem pogledala kakih... 90 strani (sem sla pogledat kok jih ima, seveda pa ta ni prva, smo imeli vsaj 3 ze, ziher pa vec, pa vse so bile pikantne, obiskane in vse :D).

 

Stekam totalno, Pac ena - a strinjam se pa s Tjazyjem...

neke stemple hoces, zagotovila in tole...

 

jaz pa ne vem se, kako bi ali bom ravnala..< bom tedaj videla...

 

Mene bi bilo tud groza, ce bi en od mene hotel takle vedet, ker ne vem, kaj bom cutla cez 5 let... :||

Ce me bo takole omejeval, ne kaze prevec spodbudno.

 

'Hocem vedet' stos... kaj vedet?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...neke stemple hoces, zagotovila in tole...

 

jaz pa ne vem se , kako bi ali bom ravnala..< bom tedaj videla...

 

Mene bi bilo tud groza, ce bi en od mene hotel takle vedet, ker ne vem, kaj bom cutla crez 5 let... :||

Ce me bo takole omejeval, ne kaze prevec spodbudno.

 

'Hocem vedet' stos... kaj vedet?

 

Meni se zdi, da ima odrasel človek o varanju oblikovano svoje mnenje - in jaz zase sem zaenkrat dokaj prepričana, da ne bom varala. Sej od fanta nočem zagotovila za celo življenje (da me ne bo varal), ampak če mi že od začetka pove, da me bo prevaral, če bo spoznal kakšno dobro bejbo, potem me to že takoj odbije...In ravno to želim od njega vedet - kakšno mnenje ima nasploh o varanju - ali ga total odobrava...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nam ljubi nas itak relativno pogost prizadenejo...... x;)x A jih zato zapustimo?

 

Hočem imet zase  :eek: Hja, pa saj pravm, da te štekam, sam jst npr. se ne dam nikomur lastit. Če si nekoga lastiš lahko ravno zaradi tega postane nesrečen. Res, da se kdaj prilagodim, sam lastit :o|o: ......Poleg tega je mal smešno, če ti je nekdo zvest zato, ker ti to želiš-zahtevaš, on pa ne, pa se le uklanja tvojim željam.....boš rekla, pol pa ni zame.......sam kako ne, če pa ga ljubiš?  x:px  :vragec:  x;)x

 

Glede tega, da nas naši ljubi pogosto prizadenejo - je res, ampak varanje je za mene totalna izdaja in mislim, da tega ne bi mogla oprostit - medtem ko druge stvari bi lahko...

 

Lastit si ne nameravam nikogar. To, kar sem napisala sem mislila v zvezi z varanjem - torej samo glede seksa - le v postelji ga hočem imet samo zase...

 

Pa še glede tega, da naj bi mi bil tip zvest samo zato, ker jaz tako zahtevam; sem že rekla, da od njega ne zahtevam, da je z mano. Če me torej želi prevarat, potem lahko to stori, ampak potem se bo pač moral poslovit od mene. Kaj mu bo ljubše, pa se lahko sam odloči - in če se ne bo odločil zame, potem pač že od vsega začetka ni bil tapravi... Ker jaz enostavno želim imet takšnega, ki ne vara. In sem tud prepričana, da tud taki obstajajo. Drugih ne rabim.

 

In četud bi ga res ljubila, bi vseeno v takem primeru končala. Ne vem, zakaj misliš, da se ti dve stvari izključujeta - a ljudje nikoli ne končajo, čeprav se ljubijo? Veliko razlogov je, zaradi katerih lahko končaš - pa čeprav se oba ljubita...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj vem, saj ti pravim, da te stekaM, saj tud sama poznam tole - 'si biti kao na jasnem'...

Samo - si nisi.

 

En drug primer - fotr bo pa ja na broju, ce ze tip ni.

Ne, lohk kar gre... pa je zagotavljal, vse...

Tak ti je to v lajfi... :||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...