Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

saj to sem mislila... ne mores vedet zdajle, kaj in kako BOS cutil... :|||

In kaj pa zdaj?

Ker ti ne morem ZAGOTOVITI..

Sory pol, na svidenje... :|||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom počasi dobila občutek, da ste čisto vsi pripravljeni varat! Sej pravim, ne bom za 100% trdila, da jaz tega nikol ne bom nardila, ampak kot sem že enkrat prej napisala; sem bila z bivšim več kot 5 let skupaj, sva že dolgo imela probleme in že dolgo sem imela občutek, da ni "pravi" zame, pa vseeno nisem nikoli pomislila na to, da bi ga prevarala. Priznam, da tud zato, ker sem prepričana, da bi ga ful prizadela. In tako bi verjetno bilo pri vsakem tipu. Ker sem načeloma takšna, da nočem nikogar prizadet, že iz tega razloga ne bi varala... Če pa ga to sploh ne bi prizadelo, potem pa ne verjamem, da me ima sploh rad - to dvoje se po mojem mnenju ne da povezat...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Bom počasi dobila občutek, da ste čisto vsi pripravljeni varat! ....

Pa saj sploh ne gre za to! :)

 

Gre za zaupanje, ki ga ze v osnovi torej nimas. ali pa imas. kaj bo pa pol, bomo pa videli.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heh in to v keri temi, macka - ki ze pol leta povohala nisem. :P :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej, za to ravno gre. Če ne morem imet zaupanja v nekoga, potem sploh nima smisla z njim kaj začet. In zaupanja ne morem imet, če že vnaprej vem (ker bodisi sam to izjavi, ali pa je že v preteklosti varal), da me bo morda nekoč prevaral...

 

Ne vem. Morda pa bom morala res moje mnenje o tem spremenit - al pa raje sama ostat.

Ampak, če bi res spremenila mnenje o tem in torej tud sama začela varat, bi se sama sebi totalno pokvarjena zdela. Sej, kot je Mick enkrat na začetku v tej temi napisal; ko sta s partnerjem že več let skupaj, tedaj sčasoma res tista prvotna privlačnost in strast mine; ampak zase si mislim, da če bi sama začela takrat varat (in bi torej spet občutila takšno močno poželenje in strast in potešitev, ki ga prej že več let nisem), bi mi verjetno bilo to tolk všeč, da bi ga potem non-stop varala...To pa menda tud nima smisla....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne vem. V dolgotrajni vezi se med dvema splete veliko vezi (in npr. tudi otroci), ki ne bazirajo na spolnosti in zna bit veliko vprašanje, če so to seveda pozitivne vezi, ali jih ima smisla zavreči zaradi zaljubljenosti, strasti, ki ti mogoče mal al pa tud kdaj mal bl manjka....Seveda to lahko pripomore tudi k temu, da ne skočiš, ravno zaradi tega.......ker znaš pametno oceniti kaj ti je pomembneje.......sam, saj veš, zaljubljenost pa pamet nista glih najboljši frendici..... x;)x

 

Sej ravno zaradi takih vezi, o katerih govoriš, jaz ne bi varala! Ampak kaj pa "on" mene? Moški ste prej pripravljeni vse zavreči - glavno da nekaj trenutkov (ali dlje) uživate... Če si zamislim, da bi nekoč imela družino in nasploh vse pošlihtano, pa občutek, da imam popolno življenje - potem pa bi mi partner rekel, da me je prevaral, bi se mi verjetno svet podrl...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehehe Režalkasta Mačka......čeprav mi je bliz tvoje razmišljanje mal kolebam med dvema variantama, če bi lahko silom prilike že izbiral........da mi sama pove......al pa da nikoli ne zvem. x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi vsekakor hotela zvedet. Raje vem, kot pa da vedo vsi razen mene in se mi cel svet za hrbtom reži...Potem pa enkrat kasneje izveš, pa se še večje budalo počutiš...

Če veliko kasneje izveš - pa še to od drugih, potem pa sploh ne vem, kako še lahko ostaneš z njim (ali njo)...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zvest? Če se ljubim z nekom drugim mu nisem zvest? Zvest? Zvest ko pes? Zvest ko človek? Kot prijatelj? Kot bitje? Kot partner? Kot ljubimec? Kot kaj...zvest? Kaj pa se je v bistvu takega zgodilo, s čim sem ga tako prizadel, razen s tem, da ni edini, ki me privlači, kar je itak dejstvo, ki velja za vse....Ko se igram sabo in mislim nate x;)x :vragec: ....sem zvest? x:px xcivx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tisti, ki vara itak pričakuje, da mu bo partner odpustil - in to mu daje kr pravico, da se enostavno odloči, da bo svojemu partnerju "uničil" življenje? A ni ravno tisti, ki vara, egoist, ne pa tisti, ki ne more odpustit in se zarad tega npr. loči?

 

Po eni strani vas večina pravi, da od partnerja ne moreš "zahtevat", da ti obljubi zvestobo, ker naj bi bilo to egoistično...Po drugi strani pa pravite, da bi moral "prevarani" to odpustit, oprostit in nadaljevat življenje, pa pri tem trpet, ker enostavno ne more razumet, zakaj ga je partner prevaral - a to pa ni egoistično?

 

Mick, a ti si odvetnik - če smem vprašat?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tisto "uničit življenje" sem že prej ravno namenoma dala v narekovaj, da mi ne bi zdaj tega tako dobesedno jemal...

 

Ja, Mick, sej vidim, da ti ful ločiš seks (zunaj zakonske zveze) in partnerstvo oz. pač to, kar imaš s svojo ljubljeno osebo... Jaz zaenkrat tega ne morem. Si pa želim, da bi tako gledala na to, saj se mi potem res ne bi bilo treba več obremenjevat s tem, ali me bo partner kdaj prevaral ali ne... Za moje bivše mislim, da me ni noben prevaral, zato pa se bojim, da se mi bo kdaj v prihodnosti to zgodilo. In bi blo res fajn, če se tega več ne bi rabila bat...

 

Oprosti, da sem tako direktno vprašala glede tvoje službe... Sem že nekje prebrala, da si pravnik, pa me je zanimalo kaj konkretno delaš... O odvetnikih nikoli nisem imela dobrega mnenja, zato pa me je zanimalo, če si ravno odvetnik... Tud sama študiram pravo, pa me je pač zanimalo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bom malo spremenil premišljevanje o varanju

 

Pred kratkim me je obiskal prijatelj, ki je imel lepo in urejeno zakonsko življenje, v nekem obdobju je njegova skoraj 17 let mlajša ženska začutila neko potrebo na spremembe in se je spoprijateljila z kolegom iz službe in se tudi navezala naj. Možu je povedala, da se je pač zgodilo in resnica je naredila svoje, brez zamer sta se dogovorila, da je to pač potem tako in tudi mož je razumel. Dodogorila sta se kako rzdeliti premoženje in kaj bosta komu namenila.

Do tu vse v redu, v bistvu pač ni bilo tisto varanje, saj je bil prisoten tudi pogovor med partnerjem, pač odkrito povedano. Ko je prišel dan, da se dogovor tudi overi, se je začela bitka, ona je na predlog svojega novega pričela izsiljevati več, kot ji je pripadalo in drugače kot sta se z možem dogovorila. Eno leto sta se vlačila po sodiščih, nazadnje pristla prav tam, kjer sta se že preje dogovorila, vendar je to leto naredilo tisto, da jemed njima zavladalo sovraštvo, nagajannje in podobno, tu so bila povožena čustva in v enem letu sta zapravila tudi vse tisto lepo, kar sta v tridesetih letih gradila in tudi imela. Namesto, da bi se razšla v prijateljstu, sta postala sovražnika, ki se ne bosta več srečevala, ki ne bosta več poznala svojega lepega od preje.

 

Torej, če pogledamo kaj je varanje, zame varanje ni bilo to, da si je izbrala drugega, tudi zanj ne, se je pač zgodilo tisto kar se dogaja vsak dan, enoličnost zakona v nekem urejenem obdobju, mlajša ženska in podobno. Varaje je bilo potem, ko je žena prevarala prav vse veze in čustva, ki so jih držali skupaj trideset let in, ker je na račun materialne osebne koristi to lepo tudi povozila, vem pa, ker prijatelja in ženo že leta poznam, da je bilo njihovo življenje urejeno in prijetno, brez prepirov in blokad, da sta vzgojila otroke, ki so se izšolali in so danes pošteni in uspešni....

 

Torej varanje je tako širok pojem, ki ga lahko obrnemo v to ali druo smer, lahko ne varamo pa varamo, lahko varamo in smo prepričani, da ne varmo, varanje je zame prizadeti čustva in porušiti zaupanje........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Torej tudi ne moreš reči, da ne varaš partnerja, pač pa samo samega sebe?  :inocent:  x;)x

Če ima človek dovolj jezno ženko, se velikost luleka lahko hitro zmanjša...tak da, zna bit nevarno  x;)x  x:Dx

A tebi bi bilo čisto ok, če bi tvoja partnerka seksala z drugimi tipi?

 

Mačka...če je resnična svoboda in, če je tista prava naveza, bi mi bilo vseeno, ker bi vedel, da je srečna, vendar je v popolni svobodi in zaupanju to nemogoče, ker to dobiš od parnerja, ker nimaš blokad, tudi ego nima kaj početi, torej tudi potrebe po tem ni......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne vem kako to vidiš, ker jaz samo debatiram. Nisem še povedal kako pa res živim....niti ne bom.  x:o)x

 

In če sem odvetnik.......samo potrjujem tvoje mnenje?

 

Ko sem rekla, da "vidim..." sem mislila samo na tvoje mišljenje. Saj si že večkrat v tem smislu pisal, al ne (da je po tvojem mnenju treba to ločit)? Nikakor se nisem nameravala spuščat v to, kako ti živiš in ali varaš - sploh nisem tega mislila. Sem se mogoče narobe izrazila - govorila sem samo o tvojem načinu razmišljanja - in glede tega se mi zdi, da ločiš sam seks in partnerstvo...

 

Čeprav se ne strinjam vedno s tabo, mi je vseeno zelo všeč tvoj način razmišljanja - ki pa nekako ne ustreza odvetniku, kakršnega si jaz predstavljam... Ne znam razložit in tud vem, da te sploh ne poznam, ampak kolikor sem prebrala tvojih postov, se mi zdiš zelo prijeten človek in zato si te ne morem predstavljat kot odvetnika... Pa sej sploh ni važno, ali si ali nisi. Sej te nisem hotela gnjavit s tem. Se opravičujem, če sem se preveč grdo izrazila...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, ampak mislim, da večina ljudi ni tako daleč (vključno z mano), da bi bili brez blokad....

 

Veš, v nekem obdobju, ko pogledaš tudi malo nazaj pač spoznaš, da je to tako, vendar si ti še premlada, da bi lahko to tudi na svoji koži občutila, sam vem, da je osebna svoboda pogoj, da samo brez blokad (ali z čim manj blokadami) lahko kaj izvlečeš zase, blokad imaš toliko kot si jih nakoplješ na hrbet, če jih znaš tudi odpraviti, si na konju, sam jih prav veliko nimam, čeprav ne trdim, da je bilo vedno tako, pač pridejo zato, da jih spoznamo, na njih zorimo in odvržemo......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj še napišem, potem pa končam za danes;

 

če si predstavljam, da bi me partner res prevaral in recimo, da bi se odločila, da ne končam z njim - potem se mi zastavlja vpr., kako bi bilo, ko bi se (po tistem, ko bi me prevaral) z njim spet spravljala k seksu - mislim, da bi ves čas mislila na to, kako se je (npr.) pred nekaj dnevi z istimi rokami dotikal druge punce, jo poljubljal (bog ve kje vse x:px ), božal, ležal na njej, ji govoril lepe besede...ali kaj podobnega. Verjetno bi moralo minit preeeeeecej časa, da bi to odmislila - in verjetno preeeeeecej časa, da bi sploh lahko spet z njim seksala - in kaj če bi me torej v tem vmesnem času spet prevaral? Ej, ko takšne stvari pomislim, si res ne morem predstavljat, da bi lahko s takim tipom ostala skupaj...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nekaj še napišem, potem pa končam za danes;

 

če si predstavljam, da bi me partner res prevaral in recimo, da bi se odločila, da ne končam z njim - potem se mi zastavlja vpr., kako bi bilo, ko bi se (po tistem, ko bi me prevaral) z njim spet spravljala k seksu - mislim, da bi ves čas mislila na to, kako se je (npr.) pred nekaj dnevi z istimi rokami dotikal druge punce, jo poljubljal (bog ve kje vse x:px ), božal, ležal na njej, ji govoril lepe besede...ali kaj podobnega. Verjetno bi moralo minit preeeeeecej časa, da bi to odmislila - in verjetno preeeeeecej časa, da bi sploh lahko spet z njim seksala - in kaj če bi me torej v tem vmesnem času spet prevaral? Ej, ko takšne stvari pomislim, si res ne morem predstavljat, da bi lahko s takim tipom ostala skupaj...

 

 

To je tvoj vzorec.......

Enkrat mi je ena vedno govorila tam pa ne grem, ker si tam tz tisto seksal in ne morem tudi jaz tam, kjer si drugo imel...Jaz sem ji samo rekel, kako pa lahko ti seksaš z mano, ker si tudi že preje z drugimi, pa imaš vseskozi isto "igralno razpoko"...veš vse je v glavi, torej po tej logiki, če nisi dobila nedolžnega sploh nimaš pogojev, da bi šla z njim v posteljo......

 

Problem je drugje, ker te je prevaral in si mu odpustila, ti bo prav vseskozi vzorec varanja v glavi, in prav vedno boš iskala, ali to še počne ali ne in čeprav ne bo nič takega delal, boš ti na vsak način iskala, da dela in to bo potem polom......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdaj pa po vrsti:

1. Če me tip vara kljub temu, da ve, da sem jaz proti temu in mi torej prikriva, da me je varal, potem torej laže, a ne??? Če mu jaz že na začetku povem, da takšnih tipov ne maram, ki varajo, pa mi on reče, da je eden izmed njih, potem se sploh ne spuščam z njim v nič...

 

2. Zakaj bi pa naj bila jaz egoistična, če želim, da je tip iskren do mene? Sem že zdaj nekajkrat napisala, da lahko vsak dela kar hoče in tud ne mislim nikogar spreminjat, vendar od SVOJEGA tipa pa pričakujem, da je zvest - če pa ni, pa ga enostavno nočem imet!!! Kaj je to tak težko razumet? To je pač moje mnenje in pika. In če se jaz odločim, da iz tega razloga končam z njim, je pa to menda moja stvar in bi bil on egoist, če bi pričakoval, da bom kljub temu ostala z njim in "mu vse dovolila"...

 

3. Če jaz svojemu tipu vnaprej povem, da bi končala z njim, če bi me prevaral, to še zdaleč ne pomeni, da ga ne ljubim! Ravno zato ker ga ljubim, ne bi mogla prenest, da me vara!

4. Ne reči mi, da ti je vseeno, če te punca prevara! Tega res ne verjamem - če ti je vseeno, potem je pač očitno nimaš rad. In ne reči mi, da se ne počutiš potem izdanega, če zveš, da te je prevarala in da ne izgubiš zaupanja...

 

5. Še enkrat poudarjam, da od svojega tipa NE ZAHTEVAM, da me ne vara, temveč da to enostavno pričakujem in si želim od njega, če pa je on drugačnega mnenja, pa ne rabi bit z mano!

 

 

1.. Sprejmi, da zagotovila v zivljenju ni. Nic ni zagotovega.. in to je nakaj najlepsega za kar se splaca biti tukaj.

Ce si ti proti varanju, potem se pac ne prevaraj. Preprosto. Tvoj tip se je rodil tako kot vsi mi.. in taksen kot je nima moznosti, da bi tebe prevaral.. vsak lahko samo sebe.. tako da naslov teme sploh ni logicen temu o cemer se pogovarjamo.

In ne bodi utopicna.. ker vsak tip, ki te bo spoznal ne bo imel nobene zelje niti potrebe, da bi sel z drugo.. zato ti kaj tako idiotskega ne more povedati. Kot bi os sonca zahtevala, da naj ne sije. Na zacetku si mu ti zelo zanimiva.. in to vse do takrat, dokler mu ne zacnes navajat svoje halucinacije, ki so ravno nasprotje vsake ljubezni.

Pa tudi, ce ti to recimo pove... in ce imas ti potem moznost in moc takrat njega zavrniti.. potem je itak bolje, da se ne spuscas z njim v vezo... zato to lahko v teoriji bluzimo, v praksi se bos pa zelo opekla.. ali pa zelo trpela.

 

2.. Ti zelis, da bi tip bil iskren.. hkrati pa mu sporocas, da naj se pobere, ce bo iskren.. Zakaj pa ne gres v sluzbi k sefu, ko te razpizdi in si iskrena z njim in mu poves, kar si mislis? Ko bos ti iskrena do sebe.. bojo tudi vsi drugi do tebe.. ker drugi ni nic drugega kot TI!

Ne haliciniraj, da kje obstaja TVOJ tip. To kaze na popolno zmede v tvojem dojemanju zivih bitij. Do kdaj pa bo tvoj tip? Kako dolgo ga lahko imas v svoji kletki? Ce se prej ne bo resil.. ga bo smrt resila.. Zakaj pa mislis, da je toliko locitev? Ker imata oba partnerja dolocena pricakovanja.. In zanimivo clovek hoce imeti svobodo.. hkrati pa je ni sposoben prenesti. Ce se tako halucinira, da je svoboden, je na zalost se vedno ujetnik svojih predsodkov in svojih idiotskih prepricanj.

In ja to je meni nemogoce razumet.. sploh te ne bi poiskusal razumet.. ce bi mi rekla, da pricakujes, da bom zvest.. v trenutku bi se pobral.. Verjetno ne bi imel zelje, da bi sel z drugo.. ce pa bi mi to rekla.. pol pa ADIJO!!!

Razumem, da cutis neverjetni STRAH pred negotovostjo in strah pred tem, da ne bi bila prizadeta.. in zahtevas od ljudi, naj pazijo na tvoje custvene rane.. in jih niti slucajno ne probajo opraskati, ker bos prizadeta.. ker bos trpela.. zato ti je bolje ce jih pustis pod preprogo in hoces v naprej zagotovilo, da nihce ne bo drezal v njih.. Seveda imas zelo logicen UM ampak UM temu ni namenjen.. UM uporabi za kaj drugega...

 

3.. Zdaj pa ti lazes.. ni cudno da bi se ti tip zlagal. Ker ga ljubis ne bi mogla prenest, da te vara... Kaj bolj hudo paradokslanega se nisem slisal. V glavnem tako kot jaz tudi ti nimas blage veze kaj je ljubezen.. ampak jaz sem vsaj predelal toliko, da vem kaj ni ljubezen in tole cist lepo mirno sprejmi, da ni! Je 100% egoizem, sebicnost, izkoriscevalnost, pohlep, koristoljubje.. in kar je najhuje.. je tudi posedovalnost, lastninjenje.. suzenjstvo. Jebi ga.. tako je, ceprav se tebi zdaj zdi, da ni res tako. In ne pravim ti, da si ti vse to.. ampak skozi vsa zivljenja so se nabrale negativne izkusnje.. in ker jih nismo sproti pucali.. je vse to v nas.. Ti povem naslov najvecje drame in komedije? SPOZNATI SEBE..

 

4.. Ne ni mi vseeno ce me punca prevara.. ker to pomeni, da zivim z nadnaravnim bitjem, ki ima sposobnosti in moc prevarati mene.. Ampak jaz imam za partnerico cloveka.. tko da te bojazni res nimam.. Vsak lahko prevara samo SEBE! Kako si tega ne mores zapomnit. Preveri, ce ne verjames. In stvar je v tem, da bi jaz vedel, ce bi se pojavil nekdo s katerim bi si ona zelela v posteljo.. ker ve da ne bi cisto nic kompliciral in to je ravno zato, ker mi je vsec, ce ji lahko izpolnim zelje.. Mogoce sem bolan.. ampak taksen sem.. kaj naj zdaj naredim? Naj sebe prevaram, in zacnem lagati, da sem ljubosumen in da bi jo v rit brcnil, ce bi sla z drugim.. da me bo druzba sprejela?

In zakaj bi se pocutil izdanega, ce sla ona z drugim? Ne posedujem nikogar.. tako me nihce ne more izdat.. Kaj pa se bi meni zgodilo, ce gre ona z drugim? Lahko imam samo koristi, ker bi mogoce bil se boljsi seks.. nikakor pa ne slabsi.. hipoteticno povedano.

 

5.. Jaz pa ti se enkrat poudarjam, da ce ti teh zelja in pricakovnaj po zvestobi ne bos imela, tudi tip verjetno ne bo imel potrebe po seksu z drugimi.. vsekakor so moznosti veliko manjse.. kot zdaj. Ampak to moras spoznati sama.. zato ti zelim da te tip cimprej prevara.. da malo prestudiras to podrocje.. ampak to ti ne zelim zlonamerno.. samo verjetno tega zdaj ne bos uspela razumeti.. ampak to sploh ni pomembno.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

2.. Ti zelis, da bi tip bil iskren.. hkrati pa mu sporocas, da naj se pobere, ce bo iskren.. Zakaj pa ne gres v sluzbi k sefu, ko te razpizdi in si iskrena z njim in mu poves, kar si mislis? Ko bos ti iskrena do sebe.. bojo tudi vsi drugi do tebe.. ker drugi ni nic drugega kot TI!

 

:D hehe vse take predsojene sodbe so pomoje napačne... evo zdej če me prevara je nepreklicno konec... bašta... :D pomoje če ga res ljubiš ga mal poslušaš zakaj... pa tko mal raziskuješ pa to... zkaj je do tega pršlo in sveda če ti uspe poskrbiš da ne bo več... mel "razloga"

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz bi vsekakor hotela zvedet. Raje vem, kot pa da vedo vsi razen mene in se mi cel svet za hrbtom reži...Potem pa enkrat kasneje izveš, pa se še večje budalo počutiš...

Če veliko kasneje izveš - pa še to od drugih, potem pa sploh ne vem, kako še lahko ostaneš z njim (ali njo)...

 

 

Ja tole ti dam absolutno prav!

 

Torej.. cisto preprosto in logicno.. je treba spremeniti SEBE.. tako, da lahko izves predno se sploh kaj zgodi.. ker ze tole, da se vidva o tem prej pogovarjata.. iznici potrebo, da bi se to res zgodilo. Ker se nekako podrejo iluzije. Tip bi sel z drugo samo zaradi fantazij.. kako bi bilo utragati prepovedan sadez.. in ze to da ni prepovedan.. je dovolj velik razlog, da se ne zgodi.. ze pa se tip o tem s teboj lahko pogovarja.. se pa zrusijo se iluzije in fantazije.. in potem res vec ne nejadem enega samega razloga.. zakaj bi se to zgodilo.

 

Partnerja naj bi bila najboljsa prijatelja, kajne? Kaksna prijatelja sta, ce si ne moreta tega povedati? Ni bistvo v tem, kaj se pogovarjata.. ampak da se lahko vse pogovarjata..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj pa? Če ga res ljubim, potem ga želim imet zase in če vem, da me vara, me to ful prizadene...

 

Krizana gora.. bi rekla stara mamca. Zakaj ga zelis imeti zase? Bos rekla, da tole ni egoizem?

Ravno ta misel, bo ustvarila v tvojem tipu, ki mogoce nikoli ni pomislil na seks z drugo.., zeljo, potrebo da bi sel z drugo.. in to le zato, da bo tebi dal izkusnjo, da ni nic, kar je zunaj tebe, tvojega!

 

In zakaj bi bila prizadeta?? Zato ker...

 

Zensko ne ljubis, ker je lepa.. zanska je lepa ker jo ljubis..

 

Torej.. tip ne bo sel z drugo, ker je druga lepsa... ti bos milila, da je druga lepsa, ker je tip sel z njo.

 

Zato si prizadeta.. kar pa je pohlep po svoji domisljavi najboljsnosti.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Teoretično je vse res, kar si napisal... :palec:

 

Vendar moraš ob vsem tem dopustiti možnost, da se tudi tisti, ki mu do tega, da bi mentalno ali fizično delil partnerja še s kom drugim, sam odloči, ali želi v takšni zvezi biti ali ne.

 

To, da od partnerja pričakuješ zvestobo, ni posestvovanje.

Gre predvsem za to, da imaš "halucinacije" kot sam praviš, da ti je partner podoben v življenjski filozofiji.

Vsi pač izhajamo iz sebe. In kar si sam (v tem trenutku) sposoben narediti ali dati, pričakuješ tudi od druge. <Predvsem pa od svojega partnerja, za katerega si prepričan, da ti je podoben, sicer se sploh ne bi spuščal v zvezo.

 

Svojemu partnerju ne prepovedujem "varanja" (sebe ali mene - v kolikor bi imel takšno moč), ne želim pa živeti z nekom, s katerim ne najdem pomembne skupne točke v življenju. Občutek popolne pripadnosti (ali odvisnosti), sigurnosti, pa čeprav samo v tem trenutku, je pomemben, ker se brez tega razblini vsak košček vizije o prihodnosti. Res je, da živimo danes in za danes, vendar je življenje kljub vsemu (relativno) prazno, če ne vemo, da obstaja tudi jutri.

In če danes obstaja možnost, da se bo jutri zveza razdrla, ni vizije in s tem tudi današnji dan nima prave teže....

 

Predvsem pa je osnovni problem varanja v temu, da ženske dojemamo spolnost kot del čustvenega odnosa. Meni je npr. nepojmljivo se dat dol samo zaradi neke fizične potrebe. In tu je srž. Prepričanje, da se bo partner spustil v nek intimni odnos z drugo osebo nas navdaja s strahom, da se je tudi čustveno navezal na to osebo. In s tako osebo enostavno ne moreš več živeti.

 

Če dva živita kot brat in sestra - o.k. potem to razumem.

Če dva živita kot partnerja - potem sta partnerja v vsemu, brez tretjih oseb.

 

***Zakaj bi se tisti, ki "vara" bal povedati, da je varal? Ali zato, ker lahko izgubi čistilko, kuharico, vzgojiteljico, ali se boji izgubiti življenjsko partnerico? Ne glede na to, koga bi izgubil, je navadno pezde. Če je to njegov način življenja, naj ga živi. Ampak naj dopusti, da tudi njegov partner živi življenje, ki ga želi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja tole ti dam absolutno prav!

 

Torej.. cisto preprosto in logicno.. je treba spremeniti SEBE.. tako, da lahko izves predno se sploh kaj zgodi.. :eek: SAMO ČE GREŠ K JASNOVIDCU ker ze tole, da se vidva o tem prej pogovarjata.. x:Dx  :vragec: SI MEČETA PESEK V OČI iznici potrebo, :o|o: NEVERJETNO, A SE KR ODČARA AL KAJ da bi se to res zgodilo. Ker se nekako podrejo iluzije. x;)x TO PA ITAK, S STAROSTJO PONAVADI AL PA Z INTENZIVNIMI IZKUŠNJAMI Tip bi sel z drugo samo zaradi fantazij.. x:px SEVEDA, IZKURISTIL BO LAJF kako bi bilo utragati prepovedan sadez.. x:Dx IN PROBAL PAČ NAJTI NEBESA NA ZEMLJI in ze to da ni prepovedan.. PAČ NE BO TAK SLADKOje dovolj velik razlog, xrolleyesx NO VIDIŠ TO JE PA TVOJA ILUZIJA da se ne zgodi..  x:Dx  :vragec: MALO MORGENze pa se tip o tem s teboj lahko pogovarja.. x^x PA SAJ NI BUTAST DA BI V LASTNO SKLEDO se pa zrusijo se iluzije in fantazije.. x8Dx TO PA DRŽI, ZRUŠIJO SE DEFINITIVNO in potem res vec ne nejadem enega samega razloga..  x:px KR MALO POČAKAJ BOŠ JIH ŠE NAŠELzakaj bi se to zgodilo.  x;)x PA NAM BOŠ POROČAL, ČE SE TI BO LJUBILO PISAT x:Dx  :vragec:  x:Dx

 

Partnerja naj bi bila najboljsa prijatelja, kajne?

TO JE PA RES MIM...PARTNERJA SE DOPOLNJUJETA IN SODELUJETA :o|o:

 

Kaksna prijatelja sta, x^x NISTA. STA SAMO PARTNERJA ce si ne moreta tega povedati? Ni bistvo v tem, kaj se pogovarjata.. ampak da se lahko vse pogovarjata..

xrolleyesx PREVEČ BESED NA DOLGE PROGE ŠKODJE x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mačka režalka in pač ena!

 

Ka ustanovimo kljub? :palec: x;)x x^x

 

Sati, zelo dobro si napisala, zelo zrelo pa tisto vse, kar moti nas, ki smo na drugem polu od "večine" očitno. :palec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...