Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Tomaž, res si naložil. Kako lahko stiskaš roko in gledaš labode, ko v tebi vre. Ko se preprosto moraš dotakniti kože. Ko veš, da če boš le še en trenutek brez poljuba, brez možnosti odrešitve, boš gotovo umrl. Ko se vrtinčijo rdeča in bela in rumena. Ko strast zamegli presojo, ko je vseeno, kakšna bo cena. Ko je važen le trenutek in je trenutek večnost.

 

Ali pri tebi ni tako?

 

In če ni. Zakaj ni?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :eek: :eek: :inocent: :inocent: :inocent:

No coment Florijan....Ali je sploh treba besed?

 

Astra...tak je toto v življenju....prav imaš karkoli se že zgodi od tebe samega je odvisno kako greš čez varanje svoje ali partnerja...eni naredijo iz vsakega koraka zlato pa karkoli že storijo....drugi pa iz najmanjšega tragedijo (z nekaj mrtvimi in ranjenimi)

 

Tomaž so približki približkov idealnih zvez x8Dx xzobkox :OO!:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tomaž, res si naložil. Kako lahko stiskaš roko in gledaš labode, ko v tebi vre. Ko se preprosto moraš dotakniti kože. Ko veš, da če boš le še en trenutek brez poljuba, brez možnosti odrešitve, boš gotovo umrl. Ko se vrtinčijo rdeča in bela in rumena. Ko strast zamegli presojo, ko je vseeno, kakšna bo cena. Ko je važen le trenutek in je trenutek večnost.

 

Ali pri tebi ni tako?

 

In če ni. Zakaj ni?

 

Florjan vse kar si napisal je samo obdobje zaslepljenosti in obdobje "egove zaljubljenosti", ker si zavestno prepričan da tako ljubiš, da bi kar umru.....

 

Pri meni ni tako, vsaj mislim da ni in ne opazim, da bi bilo, je pa bilo v nekem obdobju, vendar sem to obdobje prerastel. Ogromno mi pomenijo energetske naveze, te imam in te mi polnijo dušo, z nekaterimi smo več ali manj vsak dan povezani in komuniciramo, če hočemo ali ne, tudi ponavadi vemo kdo s kom in zakaj, za dve osebi vem v kakem trenutnem stanju sta, prav tako ti dve osebi vesta v kakem sem jaz, brez besed, brez pogovorov se nam vzorci vseskozi prekrivajo in primerjajo. Vem, da zveni bolj za na "Studenec ali Begne", kot za na forum, vendar bi ti vsaj ena od teh dveh lahko potrdila, da je tako, ker je tudi naša LN.

Ja tudi stisk roke potrebujem in ga tudi imam, umrl pa ne bom, tisto ko sem mislil, da bi bilo najbolje, da bi, je tudi že mimo, prav vsak dan mi peinese nekaj novega, prav vsak dan se mi dosti dogaja in prav vsak dan sem tudi zadovoljen, da sem svoboden, veš kok časa potem ostane za vse tisto sprotno, kar moramo opravljati vsakodnevno, pa še veliko časa osane tudi za dušo in telo........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Florjan vse kar si napisal je samo obdobje zaslepljenosti in obdobje "egove zaljubljenosti", ker si zavestno prepričan da tako ljubiš, da bi kar umru.....

 

Pri meni ni tako, vsaj mislim da ni in ne opazim, da bi bilo, je pa bilo v nekem obdobju, vendar sem to obdobje prerastel. Ogromno mi pomenijo energetske naveze, te imam in te mi polnijo dušo, z nekaterimi smo več ali manj vsak dan povezani in komuniciramo, če hočemo ali ne, tudi ponavadi vemo kdo s kom in zakaj, za dve osebi vem v kakem trenutnem stanju sta, prav tako ti dve osebi vesta v kakem sem jaz,  brez besed, brez pogovorov se nam vzorci vseskozi prekrivajo in primerjajo. Vem, da zveni bolj za na "Studenec ali Begne", kot za na forum, vendar bi ti vsaj ena od teh dveh lahko potrdila, da je tako, ker je tudi naša LN.

Ja tudi stisk roke potrebujem in ga tudi imam, umrl pa ne bom, tisto ko sem mislil, da bi bilo najbolje, da bi, je tudi že mimo, prav vsak dan mi peinese nekaj novega, prav vsak dan se mi dosti dogaja in prav vsak dan sem tudi zadovoljen, da sem svoboden, veš kok časa potem ostane za vse tisto sprotno, kar moramo opravljati vsakodnevno, pa še veliko časa osane tudi za dušo in telo........

 

 

čE ni, če ne opaziš, in če si prerastel.... :o|o: lahko te še preseneti, imaš možnosti, dokler boš živ x:Dx kakorkoli že temu rečeš......egovo beganje ali karkoli že...

 

Lepo da si zadovoljen.....ampak a ni nezadovoljstvo gonilo napredka??

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Lepo da si zadovoljen.....ampak a ni nezadovoljstvo gonilo napredka??

 

 

Napredek je v vsakem primeru, drugače bi ne bili več potrebni na tem svetu, vendar je treba priti v tisto točko, kjer znaš energije usmerjati tudi na zavestni uporabni ravni, tu se potem doplnjuješ, tu potem opravljaš funkcijo nadgradnje in s tem prispevaš kapljico svojega v univerzalno nezavedno.....

Saj ni potrebno vedno zoreti samo na bolečinah, to je največkrat samo začetna faza, ki je najbolj udarna, zoriš lahko na spoznanjih in na tistem, kar počneš, zoriš, če lahko nekomu nekaj prispevaš, da je bogatejši, zoriš, če nekomu dač nekaj, kar ga dopolni in mu da neko zadovoljsto, ker vse tisto kar si dal tudi nazaj dobiš, dejansko zoriš, ti dvigne osnovo in zopet zoriš.........

 

Tudi Marsa zori ob branju prispevkov, ob nekaterih se razjezi i na ta način zori, ob drugih mogoče kaj v povezavi z sabo najde, skratka vsi zorimo, ta LN je naredila prav zato, ker zori.......

 

Poglej, moj najboljši dolgoletni prijatelj mi je pred leti prevzel žensko, vendar je še vedno moj prijatelj, tudi z njo imava prijateljske stike, čeprav me je nosilo kar nekaj let, da sem pač bolj dozorel, veliko sem se v teh letih naučil (čeprav ne trdim, da kaj znam), veliko stvari, ki sem jih počel na moji poti tudi spoznal in ozavestil, našel obrazložitev in namen, bilo je veliko bolečine, še več traparij za katere sem takrat mislil, da so nepremagljive ovire, zaradi tega sem si tudi naredil vzorec, kjer lahko bolečino izklopim, torej veliko koristnega, kar mi danes pomaga iti v jutrišnji dan, spoznal sem nekaj resnic o hipozi, o energijah in podobno, moj prijatelj se je pričel ukvarjati z zdravilstvom, pričel ukvarjati z petjem, v kratkem bo izdal svoj CD, ona je zorela v odpravljanju svojih blokad, vse bližje je odgovoru, zakaj se ji ponavljajo ene in iste zadeve, skratka v tem našem trikotniku je bilo prav zaradi bolečin, občutkov zlorabe, povoženega zaupanja, ogromno narejeno za ozaveščanje resnice in odpravljanje blokad, tako je moralo biti, zato, da smo zoreli, drug ob drugemu in še vedno zorimo........

 

Težko je priti do spoznanja, da smo prav za vse, kar se nam zavestno in tudi del tistega, kar se nam projecija iz podzavesti, prav sami krivi, jeza je naša ne od tistega, ki nas je zjezal, zamera je naša, ne od tistega, ki mu zamerimo...pa če se obrnemo malo na tvojo blokadco...."uroštva" je samo toliko, kot si sama pripravljena sprejeti tako misel, da je možno......

 

In ker smo v temi varanje je varanje samo tako, kot si ga mi sami razlagamo za varanje, a prav vedno ima vsak zakaj tudi zato, torej je prav sigurno naša krivda, če nas nekdo vara, ker mu to dopustimo, namesto, da mu že takrat, ko šele nastajajo pogoji, ki jih nenazadnje tudi ti ustvarjaš, pokazala vrata......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: kak si pa to lepo napisal.....

 

....tak kak si rekel....vsak sam odpira in zapira vrata....in vsak je sam svoj čarovnik...

 

Sam zgleda, da smo sami pocarji....da je toliko "zavoženih" odnosov.....

 

 

:o|o: ok gremo dalje, ....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Florjan vse kar si napisal je samo obdobje zaslepljenosti in obdobje "egove zaljubljenosti", ker si zavestno prepričan da tako ljubiš, da bi kar umru.....

 

........

 

Kje sem zapisal kaj o ljubezni? Gre za zaljubljenost. Gre za instinkt. Gre za sposobnost prepustiti se, in zaupati v življenje. Gre za odkrivati smiselnost trenutka, ki ti ga stke usoda. Ne gre za intelektualiziranje do onemoglosti. Ker če se gremo analize, se gremo drobljenje biti v nebit, v prah.

 

Ljubezen so, če si smem sposodit frazo, vreščeči pamži in umazane nogavice.

 

In to, da bi umrl, je občutek v trebuhu, srcu, energetskem centru, imenuj to kakor hočeš, je koprnenje, je želja po deliti usodo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Florjan saj, ni nič narobe, ti pač tako razumeš, jaz drugače, sem pač moral v nekem obdobju do drugačne resnice priti, kje pa piše, da je parava, vendar sem jo pač napisal, mogoče pa nekdo tudi kaj zase najde v tem, tudi ti si, zato si pa odgovoril....zaenkrat tako poznaš, kako bo jutri ne veš, tudi jaz ne.

 

Me pa moti tisto k si napisal o usodi, usode se ne da prilagajati, lahko samo prilagajaš pot proti cijlu......ne me takoj napasti, tudi to je samo moje mnenje, tvoje je lahko drugačno......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja Florjan saj, ni  nič narobe, ti pač tako razumeš, jaz drugače, sem pač moral v nekem obdobju do drugačne resnice priti, kje pa piše, da je parava, vendar sem jo pač napisal, mogoče pa nekdo tudi kaj zase najde v tem, tudi ti si, zato si pa odgovoril....zaenkrat tako poznaš, kako bo jutri ne veš, tudi jaz ne.

 

Me pa moti tisto k si napisal o usodi, usode se ne da prilagajati, lahko samo prilagajaš pot proti cijlu......ne me takoj napasti, tudi to je samo moje mnenje, tvoje je lahko drugačno......

 

Eh, Tomaž, veš škorpijon pač pika, taka je njegova narava (nisem škorpijon, to je le prilika). Oprosti, če si se čutil napadenega.

 

In zdaj k stvari.

 

Nikjer nisem napisal, da bi prilagajal usodo. Gre le, da si želimo, da bi s kom usodo delili. Saj, to je ravno lepota usode. Da nam je usojena, če nam je, in da zanjo ne vemo.

 

Hec je, Tomaž, da sem tudi jaz šel skozi fazo, ki jo opisuješ ti. In mi ni bila všeč. Ta faza, v kateri sem spet, mi je bolj všeč. Bolj je prvinska, bliže mi je.

 

Sicer je pa krasno, da smo si različni. Zamisli si, kako bi bilo, če bi vsi brezglavo tekali po svetu (jaz), ali zamišljeno drseli 5 cm nad tlemi (ti). Tako je vsaj pestro, ali ne?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se cist strinjam s tomazem, da je svoboda glavni temlej vsake veze.. in to da je partnerstvo kompromis mi ni ni cist vsec.. ker ce moram jaz narediti kompromis, to pomeni ze neko trgovanje.. bom to, da dobim to... To jke potem sistem ekonomske pogodbe med dvema, da lazje zivita skupja, ker sta rekla, da bostza skupaj zivela.. To je brez veze..

 

Ce ni svoboda temelj veze.. potem ljubezni ne more biti.. ker ljubezen lahko cveti le v svobodi. Ce tega ni.. pol nastopijo kompromisi... dogovori.. pogovori.. bla bla.. moralisti, etiki.. filozofije.. skratka vse tisto kar dokoncno unici ljubezen.

In ce je popolna svoboda.. potem sem 100% da se nikoli ne bo pojavila zelja, da bi kdo odsel drugam.. Zakaj le bi se? Kaj bi bil motiv? Ne najdem motiva.. Glavni motiv danes je, sosedov prepovedan sadez... ko to odpade.. odpadejo vse halucinacije v to smer.. in na porokah.. je najvecji idiotizem tiste iditske in popolnoma zbopljene obljube, ki jih nihce nikoli ne more izpolnit v celoti.. ker brez ene same misli, da bi si zelel ljubiti z eno drugo osebo.. ni nihce.. in misel je bolj resnicna od dejanja.. zato smo itak ze vsi se prevarali.. in na porokah, bi si par moral sam sestaviti govor in tisto kar bi povedal. Jaz na primer, pa bi bil cisto tiho.. ker karkoli ob taki priloznosti poves, je laganje.

 

Tak sistem, kot je danes, ljudi sili v shizofrenijo in glavno vlogo, da je prislo do tako hudega obsojanja seksa imajo organizirane religije, s svojimi idiotskimi pekli.. predvem pa krscanstvo, ker krscanstvo je edina religija, ki i9ma vecen pekel.. kar pomeni, da je shizofrenija in strah se toliko vecji.

Ce se pojavi zelja.. in hkrati prepoved te zelje.. to pomeni, da se clovek razdeli na dva dela.. in to je shiozofrenija.. in ze to, ce se clovek ne upa sprehoditi gol po ulici je dokaz obstoja ogromne maske, in vsaka maska posebej je shizorenija.

Zdaj pa je potrebno samo presteti vse maske, ki se v enem dnevu zamenjajo in mislim, da ga ni cloveka, ki se ne bi ornk zabaval na svoj racun.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakonca bi si morala biti zvesta. Prešuštvovanje je greh proti Bogu in zakoncu. (Hebrejcem 13:4) Zunajzakonski spolni odnosi so edini svetopisemski temelj za razvezo z možnostjo ponovne poroke. (Matevž 19:6–9; Rimljanom 7:2, 3) Jehova sovraži to, da se ljudje razvežejo brez svetopisemskega razloga in se poročijo z drugim. (Malahija 2:14–16)
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce Jehova sovrazi.. potem nima pojma o pojmo.. in se ni vredno z njim ukvarjati.. potem je malo cudna zblojena dusca.. ki se isce.

 

Verjetno pa samo ti sovrazis to da se nekaj dogaja mimo tvojih halucinacij.. njemu pa je krepko vseeno.. in od kje imas potrebo da ga blatis?? Ga sovrazis mogoce, si mu zato nadela sovrastvo?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ce Jehova sovrazi.. potem nima pojma o pojmo.. in se ni vredno z njim ukvarjati.. potem je malo cudna zblojena dusca.. ki se isce.

 

Verjetno pa samo ti sovrazis to da se nekaj dogaja mimo tvojih halucinacij.. njemu pa je krepko vseeno.. in od kje imas potrebo da ga blatis?? Ga sovrazis mogoce, si mu zato nadela sovrastvo?

 

 

Preberi si v Svetem pismu o tem, potem pa komentiraj. Sem ti navedla odlomke, poišči jih in jih nato komentiraj. Dokler pa ne poznaš Biblije pa bo bolje, da ne komentiraš.

Toliko za informacijo.

»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdo ne pozna Biblije? Poznam se kaj drugega ne samo Biblijo..

 

Totalno neumno pa se mi zdi samo iz ene knjige potegniti zakljucke, nauke, resnice... Konec koncev je le knjiga... mrtva.. bolje je nauke potegnit iz zivljenja... se ti ne zdi?

Za trenutek pozabi na vse tiste halucinacije in iskreno premisli.. a ni mogoce bolje se zanesti nase osebno.. kot na enega Jahve-ja, ki koncno sploh ne ves ali obstaja. Zase pa ves, da obstajas.. vsak trenutek lahko preveris kaj in kako cutis.. kaj in kako reagiras in zakaj tako in zakaj ne drugace..

V knjigi lahko neki pise.. ampak kaj ti bo to, ce pa je tvoje cutenje in odzivanje drugacno. Lahko pise kar koli.. ti nimas druge moznosti, kot da ravnas tako kot cutis.. Tisti, ki je pa tisto pisal, je pa tako cutil.. ali pa je imel kaksne druge razloge, da je tako zapisal.. tega zdaj mi ne vemo.. in zakaj bi sploh morali vedeti. Lahko zapisemo drugace.. tej ZAVESTI primerno..

 

Upam, da si ti vsaj malo prebrala SEBE.. da bos lahko tole komentirala..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

-Zakonca bi si morala biti zvesta.

 

Zakonca si bosta zvesta, če med njima ne bo blokad, če bosta imela vsak svojo svobodo in v bistvu s tem živela, "enojnost", ker besede zvesta sploh ne uporabljata in ne poznata, ker sta zvesta, ker se drug z drugim ne ubata ampak drug z drugim živita...........

 

---------------------------------------------

 

-Prešuštvovanje je greh proti Bogu in zakoncu.

-Zunajzakonski spolni odnosi so edini svetopisemski temelj za razvezo z možnostjo ponovne poroke.

-Jehova sovraži to, da se ljudje razvežejo brez svetopisemskega razloga in se poročijo z drugim.

 

To kar si pa tu napisala pa sploh ni pomembno za partnerski odnos, ker je samo sporočilo neke religije, torej vsiljeni vzorec, ki ga sprejmemo ali ne.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Preberi si v Svetem pismu o tem,  potem pa komentiraj. Sem ti navedla odlomke, poišči jih in jih nato komentiraj. Dokler pa ne poznaš Biblije pa bo bolje, da ne komentiraš.

Toliko za informacijo.

 

Bom pa jaz malo komentiral. Si drznem misliti, da sem Sveto pismo že kaj prebral. Razumem ga sicer ne povsem, a kljub temu ...

 

Tvoj Bog, Andreja, je Bog sovraštva. Šele skozi Jezusa je izkusil bolečino izgube Sina in šele skozi Jezusa je začel pričevati o ljubezni. Tvoj Bog se uči na lastnih napakah. Tvoj Bog si prosi daritev s krvjo mladih jagnjeti in razsekanega vola na oltaru. Tvoj Bog si prosi daritev v obliki mrtvih sovražnikov. Tvoj Bog ni poznal milosti, dokler ni Sin izdihnil na križu. Šele tedaj je tvoj Bog spoznal, da sovraštvo rodi le sovraštvo, in da je le ljubezen tista, ki premaga.

 

Tvoj Bog, Andreja, je tisti, ki jemlje žensko kot stvar (Ne želi si svojega bližnjega premoženja, ne želi si svojega bližnjega žene, hlapca, sploh ničesar svojega bližnjega si ne želi - tole je na pamet, tako da se oproščam za morebitne napakice), kar pomeni, da so ženske in delavci last moških, in le moški so si lahko "bližnji" med seboj.

 

Mogoče bi bilo dobro, če bi tvoj Bog prisluhnil Sinu in oznanjal ljubezen namesto maščevanja. Ko bi ugotovil, da je bolje ljubiti zunaj zakona kot sovražiti znotraj njega. Kajti sicer je Sin umrl zaman.

 

Sicer je smrt zaman. Če se z njo ničesar ne naučimo. Izguba bližnjih je ne le bolečina, ampak tudi priložnost za novo rast. Ker iz žalosti in trpljenja raste veselje in vstajenje. Ali nas ni tudi tega naučil Sin? Ali pa si, Andreja, preošabna in prevzetna, da bi mu sledila in se od njega naučila tudi kaj, kar niso zapisali apostoli, da bi se naučila skozi njegova dejanja in ne le skozi besede, ki jih je ponavljal, ker je pač bil otrok svojega časa in svojega plemena?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se cist strinjam s tomazem, da je svoboda glavni temlej vsake veze.. in to da je partnerstvo kompromis mi ni ni cist vsec.. ker ce moram jaz narediti kompromis, to pomeni ze neko trgovanje.. bom to, da dobim to...  To jke potem sistem ekonomske pogodbe med dvema, da lazje zivita skupja, ker sta rekla, da bostza skupaj zivela.. To je brez veze..

 

Ce ni svoboda temelj veze.. potem ljubezni ne more biti.. ker ljubezen lahko cveti le v svobodi. Ce tega ni.. pol nastopijo kompromisi... dogovori.. pogovori.. bla bla.. moralisti, etiki.. filozofije.. skratka vse tisto kar dokoncno unici ljubezen.

In ce je popolna svoboda.. potem sem 100% da se nikoli ne bo pojavila zelja, da bi kdo odsel drugam.. Zakaj le bi se? Kaj bi bil motiv? Ne najdem motiva.. Glavni motiv danes je, sosedov prepovedan sadez... ko to odpade.. odpadejo vse halucinacije v to smer.. in na porokah.. je najvecji idiotizem tiste iditske in popolnoma zbopljene obljube, ki jih nihce nikoli ne more izpolnit v celoti.. ker brez ene same misli, da bi si zelel ljubiti z eno drugo osebo.. ni nihce.. in misel je bolj resnicna od dejanja.. zato smo itak ze vsi se prevarali..  in na porokah, bi si par moral sam sestaviti govor in tisto kar bi povedal. Jaz na primer, pa bi bil cisto tiho.. ker karkoli ob taki priloznosti poves, je laganje.

 

 

Tak sistem, kot je danes, ljudi sili v shizofrenijo in glavno vlogo, da je prislo do tako hudega obsojanja seksa imajo organizirane religije, s svojimi idiotskimi pekli.. predvem pa krscanstvo, ker krscanstvo je edina religija, ki i9ma vecen pekel.. kar pomeni, da je shizofrenija in strah se toliko vecji.

Ce se pojavi zelja.. in hkrati prepoved te zelje.. to pomeni, da se clovek razdeli na dva dela.. in to je shiozofrenija.. in ze to, ce se clovek ne upa sprehoditi gol po ulici je dokaz obstoja ogromne maske, in vsaka maska posebej je shizorenija.

Zdaj pa je potrebno samo presteti vse maske, ki se v enem dnevu zamenjajo in mislim, da ga ni cloveka, ki se ne bi ornk zabaval na svoj racun.

 

 

:palec: :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Andreji pa tole:

 

Mogoče si prelena in predvsem preveč prstrašena, da bi si upala razmišljati z lastno glavo??

 

Tko se mi včasih zdi, k da bi nas hotla prepričat, da je zemlja ploščata. rolleyesx

 

Upam, da vsaj pozorno prebereš odgovore na svoje poste in razmišljaš o njih. Najmanj iz spoštovanja do njihovega truda in seveda njihovega mnenja, pa čeprav je popolnoma drugačno od tvojega. Če je sploh res tvoje x?x x?x x?x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se cist strinjam s tomazem, da je svoboda glavni temlej vsake veze.. in to da je partnerstvo kompromis mi ni ni cist vsec.. ker ce moram jaz narediti kompromis, to pomeni ze neko trgovanje.. bom to, da dobim to...  To je potem sistem ekonomske pogodbe med dvema, da lazje zivita skupja, ker sta rekla, da bostza skupaj zivela.. To je brez veze..

Ej, mene pa res ful zanima, kakšna je kaj tvoja punca in kako ona sprejema, razume takšne tvoje izjave - oz. kako lahko sploh poleg takšnega partnerja živi, ki mu je očitno že vsak najmanjši kompromis pretežka žrtev...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus ni umrl na križu. Umrl je na kolu ali drogu. Grška beseda, ki je prevedena s »križ«, v mnogih biblijah pomeni samo kos debla. Simbol križa prihaja iz starih krivih ver. Zgodnji kristjani križa niso uporabljali ali ga častili. Ali bi bilo zato po vašem prav, da bi pri čaščenju uporabljali križ? (5. Mojzesova 7:26; 1. Korinčanom 10:14)

 

 

Spoštujem in pozorno preberem komenaterje drugih. Vsak komentar je vreden naše pozornosti in premisleka. Kajti vsak, ki kaj napiše, misli resno. Seveda se ne morem strinjati z izjavo, da je Bog Jehova, Bog sovraštva. To je Bog ljubezni in ne sovraštva. Če bi bil Bog sovraštva, potem ne bi izkazoval ljubezni svojemu ljudstvu.

»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Spoštujem in pozorno preberem komenaterje drugih. Vsak komentar je vreden naše pozornosti in premisleka. Kajti vsak, ki kaj napiše, misli resno.

 

:palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[

Spoštujem in pozorno preberem komenaterje drugih. Vsak komentar je vreden naše pozornosti in premisleka. Kajti vsak, ki kaj napiše, misli resno.

 

No.. to ni cist res.. ker to da je vsak komentar vreden pozornosti ne spremeni nicesar, ce clovek ze v naprej ve, da ostaja pri svojem.. To je bila le lepotna fraza..

In tudi to ni res, da vsak ki kaj napise misli resno.. Jaz velikokrat napisem kaj, samo zaradi tega, da vidim odziv.. niit najmanj resno se mi zdi nic, kar je kjerkoli zapisanega.. To je zabava..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jezus ni umrl na križu. Umrl je na kolu ali drogu. Grška beseda, ki je prevedena s »križ«, v mnogih biblijah pomeni samo kos debla. Simbol križa prihaja iz starih krivih ver. Zgodnji kristjani križa niso uporabljali ali ga častili. Ali bi bilo zato po vašem prav, da bi pri čaščenju uporabljali križ? (5. Mojzesova 7:26; 1. Korinčanom 10:14)

Spoštujem in pozorno preberem komenaterje drugih. Vsak komentar je vreden naše pozornosti in premisleka. Kajti vsak, ki kaj napiše, misli resno. Seveda se ne morem strinjati z izjavo, da je Bog Jehova, Bog sovraštva. To je Bog ljubezni in ne sovraštva.  Če bi bil Bog sovraštva, potem ne bi izkazoval ljubezni svojemu ljudstvu.

 

Andreja, kako je umrl Jezus, midva ne veva. Sploh ne veva, ali je v resnici sploh živel. Nabijanje na kol je sicer bil uveljavljen način pokorjevanja neposlušnih, nisem pa prepričan, da so ga uporabljali tudi Rimljani. Je pa seveda možno.

 

Mislim, da si povsem zgrešila bistvo mojih besed. Kot je rekel de Saint-Exupery - Kdor hoc

če videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. Zato ni važno, kaj piše v Svetem pismu, vsaj ne dobesedno, ali gre za kol ali za križ. Vprašaj se, Andreja, kaj bi ti rekla o verodostojnosti dokumenta, ki bi ga DANES napisal nekdo o dogodkih leta 1975. Tako je namreč nastajala nova zaveza.

 

Kdor izkazuje ljubezen samo sebi (svojemu ljudstvu), ne ljubi. Jezus je učil drugače. Ali pa morda meniš, da Jezus ni Jahvejev Sin?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...