Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Jaz bi pa bla za enga takega, ki bi me s sabo povabu, ko hoče čez plot skočit. Jaz sem tako mal večjo udeležbo ljudi v seksu mojemu bivšemu predlagala, pa sem ga pol še cele mesece poslušala da ga gotovo kej okrog bluzim, če sem mu to predlagala. Pa ga nisem nič okrog bluzila, jaz sem se hotla mal pozabavat skupaj z njim halooo, pa kwa k ni bil za to. Jah smola...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej, tipi bi ponavadi takoj skočil, ko se grupiča omen x:px , vsi bi bli za to, ampak ko gre pa za to, da bi naprimer to počel še skupej z svojo punco, ženo...se pa vse to mal neha. Takrat se pa posesivnost pojav, ker kao moja žena pa že ne bo tega počela. Mal je takih, ki bi rekl, no dejva se zment in to skupej narest. To bi blo kul x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok če malo z drugačne perspektive pogledamo. No ok, sej če tebe partner vara, to še ne pomeni da te ne ljubi in da ti je nezvest, tako da temu nitit ne moremo rečt varanje :o|o: Huje bi blo če bi se tip zaljubil v eno drugo njej pa govoru da jo še vedno ljubi, to bi bilo varanje x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh...tole varanje je čist mim...včer mi je en kolega reku, da bi biw ful z mano, pa ma punco in da se mava lahko čist lepo, sam da noče nbenga prizadet...mater me je to pogrel....name se pa res sami zasedeni al pa kreteni lepjo al pa oboje....kje ste samski, normalni tipi???? Ni vas.....eh, tud prov, grem po vibrator....Hans, kje si? x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Do svojega 30.leta sem bila trdno prepričana, da bi tipa ki bi me prevaral sunla u rit in ne bi mogla bit več z njim. Do zdaj še nisem bila v takšnem položaju, a nisem več tolk ziher, da bi ga odslovila oz. mu obrnila hrbet. Prej se mi je zdelo , da bi prevaranje pomenilo, da sem mu jaz neprivlačna, da se je naveličal....,zdaj pa na to ne gledam več s tega kota.Je pa sigurno, da bi trajalo kar nekaj časa preden bi lahko to sprejela. xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kje pa ti zivis, na marsu?

ne v slo xrolleyesx

 

<{POST_SNAPBACK}>Eh...tole varanje je čist mim...včer mi je en kolega reku, da bi biw ful z mano, pa ma punco in da se mava lahko čist lepo, sam da noče nbenga prizadet...mater me je to pogrel....name se pa res sami zasedeni al pa kreteni lepjo al pa oboje....kje ste samski, normalni tipi???? Ni vas.....eh, tud prov, grem po vibrator....Hans, kje si?  x:Dx

:lol:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda želim bit ljubljena...sam kaj ma to z varanjem? A tisti človek, ki vara nujno ne ljubi partnerja..?

Se mi ne zdi, da sem v drugem kotu, je pa res, da sem bolj strpna. Rečem in trdim pa tudi to, da dokler nisi v takem položaju ne moreš sodit, zato sem napisala samo to kar čutim, nisem pa rekla, da bi bilo tako.

Nisem Bog in ne morem nekoga prisilit v nekaj oz. kdo lahko nekomu obljubi(iskreno) zvestobo celo življenje? In kaj bi naredila, če bi mu obrnila hrbet?

Lp :flower:

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>NA POMOC!!!!!!!

Kako nujno? ... Tisti ki vara, ne zna ljubit. 

LP

jaz pa tule mislim, da smo ljudje unikatni in da noben ne razmišlja tako kot kdo drug... recimo da nimaš niti malo ljubezni in nežnosti v zvezi, da te partner zaničuje, da te psihično in fizično izrablja... najdeš nekoga ki ti vrača čustva, ti pomaga da prebrodiš trenutke... in nimaš finančnih možnosti da greš stran...a potem ne znaš ljubiti?

ok, naj povem, da imam bujno domišljijo in da mi je tole padlo na misel ob prebranem stavku

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vrba-sem že ugotovila, da se stabo ne da. Kdo si ti , da sodiš o meni??????????NA POMMOOOČ!!!!!.Seveda imaš pravico imet prav. Isto pravico imam jaz.
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehehe, mogoč se b mogla mal vprašat zakaj se sam taki lepijo nate  :vragec: ....... :inocent:  x:Dx

To vprašanje sem pričakovala....ne vem, sem že sama velik razmišljala in verjem, da se mi tud sanja ne, zakaj? Ker si res želim bit z nekom srečna in da bi bil ok....ne pa alkoholik, kreten....

 

Ma, klinc....will you marry me, Mick? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram tole napisat, ker je kr mal grozljivo... xrolleyesx

 

Na radiu Center v mb že nekaj dni teče oddaaja TEST ZVESTOBE...

 

V čem je finta? Kakšna bejba, ki dvomi v zvestobo svojga tipa, pokliče na radio Center , da o svojem tipu podatke in opiše kakšno zabavo v zadnjem času...

 

Potem bejba z radia pokliče tipčka, ga spomni na zabavo, kjer ga je kao videla in se skuša z njim zmeniti za randi..in ravno danes je en fajn popapal trnek... :xx!: ..Z bejbo se je zmenil za kavo in se sprejel predlog, da gre k njej domov na večerjo, če si bosta všeč... x:Dx ...je še na vprašanje, kaj ima rad za zajtrk, odgovoril, boš že videla miška....

 

Na drugi strani njegova bejba in seveda vesoljni mb posluša.... :xx!: :xx!: ..no, potem se je oglasil moderator in povedal, da gre za radio center...tipu se je čist utrgalo, sploh se ni znašel, sam fak, fak, fak, kolk sem ga naj**** zdaj...

 

Hm, vsi se naslajajo...men se pa zdi tumač... :xx!:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...