Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Moram tole napisat, ker je kr mal grozljivo... xrolleyesx

 

Na radiu Center v mb že nekaj dni teče oddaaja TEST ZVESTOBE...

 

V čem je finta? Kakšna bejba, ki dvomi v zvestobo svojga tipa, pokliče na radio Center , da o svojem tipu podatke in opiše kakšno zabavo v zadnjem času...

 

Potem bejba z radia pokliče tipčka, ga spomni na zabavo, kjer ga je kao videla in se skuša z njim zmeniti za randi..in ravno danes je en fajn popapal trnek... :xx!: ..Z bejbo se je zmenil za kavo in se sprejel predlog, da gre k njej domov na večerjo, če si bosta všeč... x:Dx ...je še na vprašanje, kaj ima rad za zajtrk, odgovoril, boš že videla miška....

 

Na drugi strani njegova bejba in seveda vesoljni mb posluša.... :xx!:  :xx!: ..no, potem se je oglasil moderator in povedal, da gre za radio center...tipu se je čist utrgalo, sploh se ni znašel, sam fak, fak, fak, kolk sem ga naj**** zdaj...

 

Hm, vsi se naslajajo...men se pa zdi tumač... :xx!:

 

Astra

 

Ups.... :inocent: kok ga je najebu....tole bi pa rada vidla razplet med njima...hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se zdi za eno radijsko postajo to čisto mimo.Za medsebojne odnose pa..A ni to samo nabijanje "Nezdravega Ega"? Trpita itak oba, tudi ona, čeprav verjetno v tistem trenutku začuti zadoščenje maščevalnosti. "Aha, zdaj sem ga pa dobila na finto, prasca!"Kaj pa se zgodi po oddaji...?? x?x xrolleyesx
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst bi bla full prizadeta, jezna... :!!: ne bi odpustila, bi pa poskušala razumet zakaj je do tega prišlo,namreč, za varanje sta (čeprav se čudno sliši) potrebna dva.če nekdo vara, je to zato, ker v zvezi nekaj pač ni štimalo:bomb: , tisti, ki je varal ni dobil od partnerja/partnerke tega kar je potreboval in je to poiskal drugje.tudi prevarani niso nedolžne žrtve:vragec: , je pa res, da se pomanljivosti v zvezi mogoče niso zavedali, ker jim partner pač ni povedal, da ga kaj moti (če je to sploh sam vedel xrolleyesx )

 

lep pozdravček

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma dejte no, na radio xrolleyesx , res too much. kar mata dva medsabo, naj sama rešita.sicer pa, itak je očitno, da dva človeka, ki si ne zaupata nista za skupi, tko da je potem brezpomena ali en vara al ne, ker drugi itak misle, da vara.tud če ne bi padu na finto, bi ženska tok časa izzivala, da bi tipi dojadilo in bi pač neki naredu, samo da bi blo mer.sicer pa:če ga že obtožuje, zakaj potem tega ne bi naredu x?x , sej mu itak ne verjame x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, dans je blo tolk tečno tole...še posebej, ker je potem tut bejba znorela...on pa se je izmotaval, da ni tko mislil...ona pa CEL MB TE JE SLIŠAL, PRASEC...je bilo potem še moderatorju sitno in nerodno...ko se je zavedel, kaj so povzročili...

 

Za znoret, da se ti zgodi kaj takega... :xx!: :xx!: ..bolane tut bejbe, da sploh preizkušajo na ta način... :xx!: :xx!: ..ko jih bo maščevalnost minila... :o|o: jim bo žal...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[je bilo potem še moderatorju sitno in nerodno...ko se je zavedel, kaj so povzročili...

takšne oddaje v živo se ne delajo čezu noč in predvidevat moraš kaj se lahko zgodi, potem pa al sprejmeš riziko ali ga ne... in tole ni bilo nič šokantega, kar bi jih presenetilo... ko stvar preseže mejo okusa, lepo znižaš ton in se opravičiš za motnje na liniji ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>micky ti pa si hecn men ko si tak strogo ZA.

x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  :inocent:

 

Pismo, pa nism strogo za, no.......Ne, nikakor ne morm rečt, da sm strogo za. Jaz bi bil čist vesel, da se men kaj takega ne bi dogajalo, zgodilo.......Sam, lajf je čudna zadevca, boste vidle.... x;)x x:)x

 

Npr. skor 100% prepričan sem, da se moja starša nikoli nista prevarala. Sam ju vidim kot izjemo, ki potrjuje pravilo. Pa našla sta se dva, ki jima je to bilo zgleda izjemno pomembno, pa v spoštovanju drug do drugega /vem, da s težkimi skušnjavami, saj sta bila oba privlačna, je to torej še bl za cenit/ in po presoji kaj jima je v lajfu bolj pomembno, tega nista naredila. In sem tega vesel, predvsem zaradi njiju. x^x Danes x;)x . Včasih bi pa precejkrat raj vidu, da bi se ločila. x^x Svaka jima čast. :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upsi, sem napisala, da je to bilo na radiu Center, zdaj so me opozorili, da na radiu City, v resnici pa zdaj ne vem, kje...no sam popravljam, da ne bo kaj narobe...

 

Ampak dogajanje pa tako, kot sem opisala... xrolleyesx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je nekoč že dolgo nazaj v doooolgi zvezi postalo dooooolgčas in od nekje se je pojavil tip, s katerim sem se hotela samo malce pozabavati. Seveda se nisem ozirala na trpljenje mojega tedajšnjega fanta- bilo mi je ravno in sem sedela na dveh stolčkih. :fiju: :bomb: :switz: xscratchx No, ko je prišel epilog čez kakih 5 let, sem jih še kako dobila po nosu... Mislim, da je v teh stvareh tako, da če varaš in drugemu povzročaš trpljenje, se ti nekoč vrne.meni se je v 10x hujši obliki...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena družba glede na to da je varanje dan danes tema o kateri se pogovarjamo skoraj že za vsakim vogalom in da to danes počne vedno več ljudi sem mnenja, da je potrebnozastaviti eno vprašanje;

Kaj sploh je varanje?

Res, da nisem prebral vseh objav na to temo in bom morda povedal že povedano,so me presenetile določene objave še posebej pa zelo kritični in na trenutne nesramni odgovori in zato bi tem ki tako obsojajo varanje ponovno zastavil vprašanje kaj pa sploh je varanje in od kdo je tisti,ki je postavil merila za določitev veranja?

Glede na to da živimo v zelo materialnem obdobju in je prvotnega pomena naše materialno stanje se le to odraža tudi na naših partnerstvih in če se vnemo malo nazaj v čas ugotovimo da je raligija postavila zelo močne in zelo nesmiselne mejnike o sexu.

Menim da se pravega pomena varanja danes sploh ne zavedamo, ker enostavno poznamo samo enosmerno varanje.Kaj pa ko ste v zvezi in vas partner ne zadovoljuje pa kljub pomanjklivostim vztrajate v vezi brez skokov čez plot, pa se vam občasno ko srečate nekoga, ki pri vas vzbudi občutek "kaj bi mu delu" in koga takrat varamo.Seveda je iz religioznega vidika potrebno vztrajati v dobrem in slabem.Religija pravi da je sex greh, da so poželenja od hudiča poslana.In potem ko spoštujemo vsa ta pravila in pride mimo tisti ki nas rrrrrajca, pa se obrnemo stran ker imamo partnerja No tu nastopi tudi varanje in to varanje samega sebe kar pa se mi zdi varanje brez primere.Ja pa še tega ne razumem kako je laho greh nekaj kar je življenje oz. iz česar nastane življenje. IN SKOZI SEX SPOZNAŠ LJUBEZEN IN NE OBRATNO NAJPREJ LJUBEZEN PA POL SEKS. x?x xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljena družba glede na to da je varanje dan danes tema o kateri se pogovarjamo skoraj že za vsakim vogalom in da to danes počne vedno več ljudi sem mnenja, da je potrebnozastaviti eno vprašanje;

  Kaj sploh je varanje?

Res, da nisem prebral vseh objav na to temo in bom morda povedal že povedano,so me presenetile določene objave še posebej pa zelo kritični in na trenutne nesramni odgovori in zato bi tem ki tako obsojajo varanje ponovno zastavil vprašanje kaj pa sploh je varanje in od kdo je tisti,ki je postavil merila za določitev veranja?

  Glede na to da živimo v zelo materialnem obdobju in je prvotnega pomena naše materialno stanje se le to odraža tudi na naših partnerstvih in če se vnemo malo nazaj v čas ugotovimo da je raligija postavila zelo močne in zelo nesmiselne mejnike o sexu.

  Menim da se pravega pomena varanja danes sploh ne zavedamo, ker enostavno poznamo samo enosmerno varanje.Kaj pa ko ste v zvezi in vas partner ne zadovoljuje pa kljub pomanjklivostim vztrajate v vezi brez skokov čez plot, pa se vam občasno ko srečate nekoga, ki pri vas vzbudi občutek "kaj bi mu delu" in koga takrat varamo.Seveda je iz religioznega vidika potrebno vztrajati v dobrem in slabem.Religija pravi da je sex greh, da so poželenja od hudiča poslana.In potem ko spoštujemo vsa ta pravila in pride mimo tisti ki nas rrrrrajca, pa se obrnemo stran ker imamo partnerja No tu nastopi tudi varanje in to varanje samega sebe kar pa se mi zdi varanje brez primere.Ja pa še tega ne razumem kako je laho greh nekaj kar je življenje oz. iz česar nastane življenje. IN SKOZI SEX SPOZNAŠ LJUBEZEN IN NE OBRATNO NAJPREJ LJUBEZEN PA POL SEKS. x?x  xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Primorc oprosti,ker je tvoja tema tudi pod mojim imenom. Sem čisto nova na forumu pa še ne obvladam vsega prav dobro. Ja pa še to. Ali si bil ti kdaj prevaran. VEš prevara zelo boli za tistega, ki je prevaran. Dokler ne probaš sam tega ne razumeš.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Primorc oprosti,ker je tvoja tema tudi pod mojim imenom. Sem čisto nova na forumu pa še ne obvladam  vsega prav dobro.  Ja pa še to. Ali si bil ti kdaj prevaran.  VEš prevara zelo boli za tistega, ki je prevaran. Dokler ne probaš sam tega ne razumeš.

 

 

Draga labi naj ti povem da poznam občutek ko si prevaran in to se mi je zgodilo in ne samo enkrat (v isti vezi), da bi ugotovil kaj sploh varanje je sem rabil kar nekaj časa.

:C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče bom tudi jaz kdaj tako rezmišljala kot ti. Zelo rada bi se prebila skozi to travmo. Veš nisem več rosno mlada. Mogoče pa je moja ljubezen do partnerja na preizkušnji. Tako trenutno razmišljam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, klinc, varanje je bedno...če mislš koga prevarat, ti že ni zadost do te osebe in pol jo prej sl+kensli in se gon okol, dokler ti paše, pa ti nov noben zameru....kok bi enga usekala! Joj! Če ti ni, ne bod v vezi in ČAO!!!!! :vragec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mar ni to ljubezen, ki še zdaleč ni le ne-brezpogojna ampak je celo ultimativna.....imel-a te bom rad, če boš seksal samo z menoj?

 

Mislim da v partnerstvu ne obstaja nekaj takega kot je brezpogojna ljubezen, to je možno samo samo v odnosu starš-otrok, tudi kontra otrok-starš to ne pali. Starš bo brezpogojno ljubil svojega otroka, ne glede na to kaj ta nardi, tud če ubije koga. V partnerskem odnosu pa to ne gre, čeprav se povsem strinjam s tabo, sam to mamo tako globoko vcepljeno, je del naše kulture da če nekoga ljubiš si sam z njim in si ne želiš drugega. Tud mene bi grozno bolel če bi me moj ljubi prevaral, tud ne vem če bi lahk to prenesla in furala naprej, sam ni pa to najhujš, mam pa rajš da me prevara kot pa da naprimer umre al kej takega....

Zato tud ne zganjam panike pa kakih ljubosumnih izpadov okol teh stvari, saj kot praviš on ni moja last in mu nimam pravice govort kaj lahko in kaj ne. Sam zase tak ve.....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...