Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Hehehehe,ste hecni! xrolleyesx Vsak ima po svoje prav, pa vsi narobe. x;)x Kaj pa zdaj? :inocent:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj je temu tako pravzapra ni težko pojasniti, in to z eno amo besedo. R E L I G I J A

Dragi ljudje čisto zastrupljeni z religijo, ne z vero ampak z religijo,ki nam nenehno govori da je sla, poželenje, dobrinja in ne nazadnje sex GREH.

 

Spolnost je primarno namenjena za reprodukcijo se pravi za nadaljevanje življenja,kako potemtakem je to, lahko greh.

 

Vsi nasprotniki varanja odgovorite mi na eno vprašanje; Ali imate spolne odnose samo takrat kadar želite spočeti novo življenje?

 

Glede na to,menim, da na tem forumu vsi "grešite" me zanima tudi ali imate ko že, sexate, tudi fantazije in vprašajte se kakšne so te fantazije.

 

No in tista ki je posodila Frojda in ga ne dobi nazaj, bodi vesela ker menim da to vrstno branje ni zate; prvič ker te lahko spelje v skušnjavo in drugič ker sem mnenja da tega,kar je njegovih knjigah napisano sploh ne razumeš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, seveda, izvirni greh je verjetn res v religiji. Zanimiv je, da so največji propagandisti teh in podobnih načel pogosto živeli pa povsem drugače.... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, najhujši so bili med največjimi verniki in svetniki! :xx!: :o|o:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče pa si! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No in na takšnih danes slonijo naša čustva, ko si ne upamo izražati tega kar dejansko čutimo ker bi nas lahko pripeljalo v skušnjavo,kateri se oni sami ne morejo upreti.

 

x?x :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In potem si naenkrat obseden in vsi kričijo: x:Dx :vragec: Satan raus! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tko nekak.....ironija, ne? x;)x

 

Contesa....hm.....kljub vsemu pa mislim, da bi se mi pa ob kaki res fajni in fletni :2src: avreola kar razkadila.... x;)x :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: ..in ne vpelji nas v skušnjavo....

 

 

:xx!:

 

 

...če si srečen in miren in potešen te ne more vpeljat x:Dx

 

A vi veste kdo je napisal najbolj perverzno opolzke zgodbe...ne razuzdanci ampak nepotešeni osamelci x8Dx

 

 

Ali veste kako so začeli prodajat vibratorje...kot zdravilo za histerične ženske..na recept x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, tko nekak.....ironija, ne?  x;)x

 

Contesa....hm.....kljub vsemu pa mislim, da bi se mi pa ob kaki res fajni in fletni  :2src: avreola kar razkadila.... x;)x  :vragec:  x:Dx

 

Hehehe, x;)x a res? x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...pol že živiš v skušnjavi, ne lia x:px ......al sm to narob razumu? :inocent: x:o)x x:Dx

 

Hehehe, ni nujno, ni nujno......lahko si ti čist seksualno povsem lepo potešen, sam še vseen neki fali.... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pika na i! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak se bo potrebno kar krepko potruditi! x:px x:Dx x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preveč Mantaka berem.....pravi, da si potle tak potešen, da te kr en mesec drži orgazmično stanje x:o)x x:Dx

 

 

So mi tile kitajski načini dost bližji, da se ne menimo o Vrbinem para hipnotičnem iskanju vzrokov naše sedanje nepotešenosti ob enem in edinem partnerju in večni sreči x:o)x

 

 

Sam problem je naše telo in duha pripravt do tega, ko so nas stoletja čist zahodili tile zahodno, mračno, srednjeveški normativi xcivx

 

 

Kak te ne bi živela v skušnjavi, vsako leto se po ulicah vedno več dobrih tipov sprehaja? x;)x Ne vem kje so se skrivali ko sem bila jst mlada... x:o)x x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh...a ti kitajski načini smatrajo starost kot pomembno? Al kako? Mladci pogost komi čakajo na zrele ženske, mene vprašaj, poleg mladičk sem jih ful čakal, pa le redko oz. skor nkol dočakal... x:px x:Dx

 

Contesa, ti lisička ti x:Xx xDDx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dokler ne okusiš čokolade, ne veš kakšnega okusa je - pa naj ti vsi še tako opisujejo,

dokler ne vidiš mavrice, si lahko samo ustvariš svojo sliko o njej - kdo pravi, da si zadel pravo obliko?

dokler ne boli ne veš o čem govori pojem bolečine...

dokler ne greš čez izkušnjo varanega in varajočega - ne moreš vedeti kaj kdo občuti in vsaka zgodba je samosvoja edinstvena....

tako kot življenje samo.

Boste rekli, da smo imeli vsi popolnoma enake občutke ob rojstvu, prvih padcih, ob prvem dnevu v šoli, prvi zaljubljenosti, razočaranju in prvemu poljubu?

Da smo vsi enaki, gremo po iti poti ter na enak način zapustimo ta svet? lahko sprejmete dejstvo, da smo vsak zase unikat?

Na svetu smo zato, da okušamo življenje, da ga živimo, mar ne?

in moja resnica je čisto drugačna od vaše in s tem ne trdim, da imam samo jaz prav, ali pa da se jaz motim.

No takšna je moje mišljenje, saj mi dovolite da je to moja resnica ane, ki je samo trenutna, ker si dopuščam možnost, da se motim;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vrba,zakaj si pa moje pisanje vzela tako osebno... samo po težki neprespani noči sem svoje občutke izlila in verjemi mi, da nisem imela tebe pri pisanju v mislih... verjemi xsrcx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Niti malo se nisi potrudila, da bi v teh dveh letih spoznala mene, kaj jaz izrazam v mojih besedah, "kaj bi jaz rekla".

Lahko pa imas svoje mnenje, seveda, kdo pa pravi da ne  :O: 

Ne vem zakaj se cutis tako napadeno? A zaradi moje definicije resnice... Kje pa sem te ocenjevala? Povej mi, ce in kje sem bila prevec osebna, se bom opravicila, ni blema. 

:ti ves, zakaj sem jaz?

 

Te bimckam

Vrba

hvala za objemček ;) vidiš zaradi tega odstavka sem mislila, da v mojem pisanju vidiš, da moj trenutek, ko sem nekaj napisala leti nate in če sem odkrita že dolgo nisem brala te teme...tko da ...

sonček pozdravček v vaš konec xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

mislim,da bi najprej znorela :vragec: da bi pokal.ampak to je moja ljubezen.ne bi se mu mogla odpovedat kr tko,brez temeljitega pogovora,zakaj je to sploh naredu.ker more bit nek vzrok,da to nardiš.nism ga še prevarala x8Dx ,upam,da se nikol ne bom tok nizko spustila.to bi mi blo pod častjo.preveč ga ljubim

Mislim,da bi pustila ponos za sabo in poskusla rešt zvezo pa nazaj sestavt lajf x^x

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...