Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Cvičkar, jst sm pa od osamljene starej za 6 let, pa se strinjam z njo. Če bi jaz varala, bito pomenilo, da mi do tipa, s katerim sem v vezi, ni popolnoma nič...tega nisem še nikol nardila...ne bom pametna in rekla, da ne bom nikol, samo mislim, da ne. Ker ne bi bla potem v resni vezi v takem primeru.  :xx!:

 

Dejstvo je, da moški to nardite 100 x lažje, ker se vam to ne zdi nič takega in to ne pomeni, da svoje partnerke nimate radi...me, ženske, pa tega ne moremo in nočemo razumet. Tko je...pol se pa fajtamo... :vragec:

 

Sej, če ne bi nam blo pa itak dolgčas, a ne?  x;)x

 

 

Veš kuga ti pikca. Za varanje sta obvezno potrebna moški in ženska. pol so pa krivi samo moški. A daj no daj, bodi no malo resna. :vragec: :vragec:

 

Ti pa moram povedat še to, da tle na dolenskem so babe čist znorele in se gonje vse počes in podolgem. Predvsem so opasni nekateri poklici, predvsem je udaril češpleu užig po medicinkah in pa učiteljicah. x;)x x;)x x;)x

 

pol se pa en cajt braneš in ko ne gre več se predaš in pol pa uživaaaaaaaaaaaaaaaš x8Dx x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja ti kar povej...da vidim ,če isto misliva????

 

Ne verjamem če isto misliva, ker do sedaj ni tlele na forumu še nbeden tako mislil kot jst. :vragec: So sami neki poštenjakari in neb nkol partnetrja prevaral pa ne vem kuga še . Uglavnm bla bla bla bla :vragec:

 

Sicer pa jst nimam preveč lepga mnenja o babah, ker če se le da te vsaka okol prnese. Sam pa mislim da ima glavo predvsem zato, da ji sonce direkt u želodec ne sije x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš kaj ti povem...tako ne smeš govort o ženskah (nismo babe..baba ima en zizek in en zob).

 

Kar se pa tiče varanja...vsak zase ve,kaj dela,ponavadi pa kar manjka doma iščejo drugje..

 

Le kaj ti je katera storila,da imaš tako mnenje....HMMMM.

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Veš kaj ti povem...tako ne smeš govort o ženskah (nismo babe..baba ima en zizek in en zob).

 

Kar se pa tiče varanja...vsak zase ve,kaj dela,ponavadi pa kar manjka doma iščejo drugje..

 

Le kaj ti je katera storila,da imaš tako mnenje....HMMMM.

 

Ne morem prenest, da b me komandirale pa ne vem kuga še vse. Sam mi smo nekaj pametni, pa vam vse pustimo. x;)x Poglej muslimane kuku so fajn urihtal te zadeve. Baba mora zmerem za dedca hodt( razen ko gresta čez minsko polje je spredaj9 ga strečt in poslušat. Pa so srečne da ni za povedat, kar uprašaj jih. Pr nas pa sam komanda. x:Dx

 

Pa ne še ti men, da kar nima doma. Spet ena ka nab nkol na svet tega nardila. Ja pol pa svizec zavije čokolado v folijo jajajaja :vragec: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kaj se tko razburjaš....a veš,da to lepoti škodi....
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa vem, da nam nkol lep x;)x

 

Vidim pa, da mi drgače daš kr prav. Te že nmav bolj zastopm in ti če b bla nmav v moji šoli, bi bla lahko prav ubogljiva ženička x:Dx x:Dx

 

Verjetno pa b bil tretma kr težak, pa katerkrat b mogla met sončne špegle, ampak scajtoma b sečist umirila, verjem x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš kaj ti povem...midva ne bi imela nobenga tretmaja in tud v tvoji šoli ne bi bla...sem sam svoj gospodar...z bikico se bost x?x x?x x?x

 

Lepota je lahko v notranjosti tudi.... xokkx

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj mene konc koncev lepota sploh ne zanima, pogovarjava pa se o poslušnosti. Zato pa gre vse v maloro, ker ste babe take, da nimate nbene komande nad sabo.

:vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

To bo večna poguba in vse bo šlo v maloro., ker nimaš gospodarja. Pa še to ti povem, da brez moškega telesa se ne pride v nebesa. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ...to ti misliš,jest imam tisto kar mi paše,ne dovolim si pa ,da bi me kdo komandiral... xcrossfingx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšno plastiko misliš...sva mal skrenila s teme... x?x
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja ...to ti misliš,jest  imam tisto kar mi paše,ne dovolim si pa ,da bi me kdo komandiral... xcrossfingx

 

NČ NISVA ZAŠLA IZ TEME, ČE MAŠ TISTO KAR TEB PAŠE PR TEH LETIH IN DA TO NEJ MOŠKO TELO, POL TI LAHKO SAMO PLASTIKA URESNIČ ŽELJE. DOBI SE PA TA PLASTIKA U TA RDEČIH TRGOVINAH(ne merkator) DELA PA BRRRRRRRR

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zaenkrat ne rabim tega...plastike mislim,imam kar potrebujem
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne ti men nakladat...probleme imaš ti,ne jest...mečeš vse v isti koš...sva zaključila

 

imej se...bye

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Veš kuga ti pikca. Za varanje sta obvezno potrebna moški in ženska. pol so pa krivi samo moški. A daj no daj, bodi no malo resna.  :vragec:  :vragec:

 

Ja, to ti dam prov...jst sam s svojga vidika govorim, da mi je to mimo, poznam jih pa veliko, tako moških kot žensk, ki jim je to najmanjši problem narest. :xx!: Bedno.

 

Resna sm pa bl malkrat. Kaj češ. x:Ix

 

<{POST_SNAPBACK}>NČ NISVA ZAŠLA IZ TEME, ČE MAŠ TISTO KAR TEB PAŠE PR TEH LETIH IN DA TO NEJ MOŠKO TELO, POL TI LAHKO SAMO PLASTIKA URESNIČ ŽELJE. DOBI SE PA TA PLASTIKA U TA RDEČIH TRGOVINAH(ne merkator) DELA PA BRRRRRRRR

 

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....ups, sm ga pozabla izklopit x:Ix ...se opravičujem za zvočne efekte! :inocent: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....ups, sm ga pozabla izklopit x:Ix ...se opravičujem za zvočne efekte!  :inocent:  x:Dx

 

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Faca si Pikica :palec:

Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, to ti dam prov...jst sam s svojga vidika govorim, da mi je to mimo, poznam jih pa veliko, tako moških kot žensk, ki jim je to najmanjši problem narest.  :xx!: Bedno.

 

Resna sm pa bl malkrat. Kaj češ.  x:Ix

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....ups, sm ga pozabla izklopit x:Ix ...se opravičujem za zvočne efekte!  :inocent:  x:Dx

 

Ti pa če boš hotla kdaj bt kakšna resna prosvetna delavka, boš mporala bit resna.

 

S takim odnosom, boš lahko kvečjemu samo javna delavka. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:)x  x:o)x zakaj te pa to tak moti ? <-- prvi del stavka

ce sama tud to delas <-- drugi del stavka :sori:

x^x kje si pa prebrala da sm jest poročena al pa morda vezana, ha , jaz nikogar ne varam ker mam svoBodno voljo, samo vem pa , da varajo možje svoje krasne žene :vragec: ja ja, tako je to vrba x:)x vsi se varajo vsepovprek... marskej vem :vio: pa bom TIHU :eek:

sem najlepša in najboljša kreacija narave :))))
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...