Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

Hmm le kdo je sit seksa. Duhovnik  x?x  :eek:  x:Dx

x:Dx hehe..

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem odpustila in bilo mi je odpusceno. Ampak, ko enkrat do tega pride, je zveza koncana. Ne me narobe razumet. Zvezo lahko nadaljujeta, ampak to ni vec to. Moje mnenje je, da ko enkrat samkrat pomislis, da bi fanta/punco prevaral, to pomeni, da ta oseba ni zate. Govorim iz lastnih izkusenj (ne trdim da sem varala vse svoje fante oz da so oni varali mene, govorim o tem da na to pomislis), kajti ko zacnes tako razmisljat, to pomeni das ti na partnerju nekaj manjka. Jaz sem koncno nasla vse kar sem hotela in to sem vedela od prvega dne, ko sva se spoznala. Vem kaj boste rekli: "Kako pa ves, da ne bos spet zacela tako razmisljat...?" Enostavno vem, zato ker se se nikoli nisem tako pocutila. Zato predlagam vsem, ki niso sigurni v svojo vezo, da jo prekinejo (pa ce se tako zelo boli) in iscejo naprej, dokler ne najdejo tistega kar jih osrecuje in kar si zelijo! Verjamite, splaca se!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..............samo sem malo predolgo že na svetu, da bi za kogarkoli dal roko v ogenj...........vsi, popolnoma vsi.....smo dovzetni za tudi druge ženske, moške...............splet okoliščin.....in smo mimogrede....... x;)x

xrolleyesx

No krasno, jaz pa lahko popolnoma nasprotno dodam. x^x

 

x:)x

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, prav maš, popolnoma se strinjam... npr. ravno zdej imam v avtu od Led Zeppelinov cd.. ni še dogo kar sem poslušala one dvojne, pa Whitesnake stare plošče isti feeling.. kdo ve zakaj in kje je ta tip bil prej, pa da Rainbow ne omenjam.. x:Dx :palec: x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Delim mnenje z kolegi x;)x

 

V 10 letih se veliko spremeni, v 1 letu so ogromne spremembe, včasih pa že v trenutku.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trije moški so doživeli prometno nesrečo, v kateri niso preživeli. Vsi se znajdejo pred Svetim Petrom, ki jim reče: "Vaša prevozna sredstva bodo v nebesih taka, kot je bilo vaše življenje na Zemlji. Tisti z najmanj grehi bo imel najboljši prevoz." Peter nato reče prvemu: "Ker si živel pregrešno in na vsakem vogalu varal svojo ženo dobiš star, zarjavel Yugo Koral" In res. Prvi se odpelje v razmajanem jugecu. Nato Peter reče drugemu: "Ti si ženo prevaral trikrat, zato dobiš golfa." In res. Drugi se zadovoljen odpelje z golfom. Na vrsti je tretji. "Ker ne pred in ne med zakonom nisi imel drugih žensk razen svoje žene, ti pripada rolls royce." In res. Odpelje se v dragocenem avtomobilu. Čez nekaj dni se vsi trije moški srečajo v nebeški gostilni. Prvi in drugi vstopita, v kotu gostilne pa joče tretji. "Kaj pa se ti je zgodilo?" ga vprašata prva dva. "Pred desetimi minutami se je mimo gostilne peljala moja žena na rolki," je zahlipal.

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

p.s. baje je šel Mick peš.... Eh sem spet mal podivjana :inocent: x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Znacˇilno za "nezvestobo".....

 

-zracˇna znamenja,

-dvojcˇki,

-tisti z venero v dvojcˇkih,

-pogosto so taksˇni tudi strelci :eek:

 

ma mi gre to tako na zivce....jaz stalno to poslusam!!!!!

skozi kako strelci varamo, jaz pa se v zivljenju nisem nikogar nikoli prevarala!!!

kdo se je to spomnil, da strelci varajo...?

ali velja to samo za moske...?

 

pa nic nate jezna, borism x:)x ....samo...grrrrr...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka, saj jaz ti verjamem....odstopanja so zmeraj možna, kot vsepovsod.....sicer je pa vse enkrat prvič......a se ti ne zdi, da je možno.....kje sem prebral?......lepo čitljivo piše v veliki šoli astrologije, pa če te tole že jezi, nikar ne hodi gledat ostale podrobnosti.....nič ne skrbi, saj menda poznaš samo sebe, pa zaupanje imaš tudi vase, kaj še hočeš boljšega......želim ti en lep dan in prijeten vikend, kjerkoli že boš, UŽIVAJ :palec: x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma saj v bistvu razumem, zakaj to pisejo...pa ce vec ves, se bolje razumes, kaj mislijo, torej ni slabo vec prebrat, ampak:

strelci dostikrat zgledajo, kot da varajo, ali pa da bi varali, pa ne varajo ravno tako zelo...

clovek, ki je najbolj varal, kar jih jaz poznam, je bil vodnar, drugi pa riba.

pa lahko recem, da so vodnarji med najbolj zvestimi, kar jih poznam. za dvojcke pa lahko recem,

po mojih izkusnjah, da so zvesti, samo so zveze bolj kratkotrajne...se hitro navelicajo...

 

tudi tebi lep vikend...!! x:)x x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...