Skoči na vsebino

Varanje


Volk K.L.

Recommended Posts

načelno sem proti varanju, vendar nikoli ne reci nikoli...

kaj pa če je npr, kriza v zakonu in mož ful zaničuje ženo, ona spozna drugega, najprej sta prijatelja, nato, ma govorim tko,nato jo tolaži ko jo vidi v modricah, hoče ji pomagati in iz tega nastane ljubezen, lepa ljubezen oba vesta kje sta in ona se boji oditi, ima stah, pa oče njenih otrok,.... ste še proti temu? Ne če ste pomislili, če jaz doživljam to - ne hvala bogu, samo nisem pa prepričana, da če bi vedela za takšno zvezo da je ne bi podprla, ker vsakdo si zasluži košček sreče. oditi pa mislim, da ni tako lahko. mislim da je strah velik razlog da ženska hira v eni vezi in jaz pravim kaj je greh življenje preživeti ali ga živeti.... moje skromno mnenje....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

VAN HALEN - "popi"?!?!?! :eek: :eek: :eek:

Ne, ne Miki, ne morem bit tiho;

dej gor Hot For Teachers (album 1984) - xsuperx xsuperx xsuperx ,

 

Sej, sej, stvar okusa....

Edi :palec:

David Lee Roth - energija, :palec:

 

Ne, ne, VAN HALEN SO!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tell me why can´t this be love.. xsingx

Love walks in like an alian.... lalalaa....

 

van halen... ja včasih popi... pa ne rečt da ni res...

david lee roth hahah.. kak odštekanc.......

pa sammy hagar tudi.....

a eddie se je pozdravu (rak na grlu?)

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Prevara?!? Kaj je to... tega pač ne, nikoli ne bi tega naredila, kaj je tistim, ki lahko nekomu naredijo kaj takega... <<< so besede večina ljudi... Nekoč so bile tudi moje... Toda, ko pride do tega se ne moreš nadzorovat, ne moreš razmišljat... Sama sem prevarala fanta in tega me je sram priznat, res sram, toda zdaj vem, da če bi lahko vse ponovila bi verjetno naredila enako... Bila sem z fantom, a v meni je očitno bil nekdo drug, dokler nisem bila z njim, nisem vedela kaj čutim.. A takrat sem spoznala, da moj fant ni to kar iščem in da je že dalj časa moje srce drugje... Danes ne govorim z nobenim od njiju, ker so se poti razšle... Moj fant nikoli tega ni zvedel, toda sumi... Tisti, ki pa je ostal v mojem srcu, pa vedno ko se vidiva veva, kaj je bilo in da sem v njem našla tisto kar sem vedno iskala... Pogrešam ga, a grem dalje... Vedno pa bo nekje v meni na posebnem mestu, ki mi ga ne more vzeti nihče... Sama vem, da sem bila ob njem srečna in si želim, da bom nekega dne ponovno tako lahko bila... ne ob njem... ampak ob nekom drugem...

 

Lp,Su||y

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm vprašanje je :kaj bi bilo če bi odkrili?Torej v tej zgodbi

nam partner ne pove v obraz:glej varam te, ali varal sem te, ampak odkrijemo.Stvar je malo drugačna, ker gre za prekrivanje, torej je znak nespoštovanja in prevara v pravem pomenu.Danes so prevare kr tolerirane, skoraj moderne.Sama sem tudi doživela prevaro in tudi jaz varala tko da poznam obe strani.Razum nima nič pri tem.Misliti da moramo oprostiti je malo brezveze, ker kako je pa s čustvi?Sama sem odpustila takoj, vendar so se skoki nadaljevali, da sem morala prekinit zvezo in ne odpustit takoj, vendar malo kasneje.Mislim da je treba upoštevat naša čustva.Normalno je bit prizadet in odreagirat.Ni pa normalno takoj odpustit, ker v tem primeru gre za nefer igro- partnerja nista resnčna drug do drugega, torej sta prevaranta oba:tisti ki je prevaral in drugi ki je oprostil.Prevare so prevare.Če mi frendica ne vrne denarja, je to zame prevara in je pač človeško se razjezit nanjo!V Indiji sem opazovala reševanje odnosov med ljudmi in povem vam da se znajo dobro skregat , vendar so potem frendi.Slovenija je katastrofalna kar se tiče tega, vsi se "deljo" dobre in lepe, v sebi se pa žrejo dobesedno!!Kar se tiče tega je Slo daleč daleč nazaj!!!Samomori, alkoholizem,itd...Opazovala sem Italijane in Špance ki so bolj temperameni in rešijo prej situacije kot mi.Ma to tako v razmislek povem. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Toliko napisanega.. in veliko sem sam napisal.. pa se zdaj ne razumme kaj je to varanje? Zakaj seks z drugim, seks ki ni v kolupu, seks ki ni egocentricen imenujete varanje? Od kje ta ideja?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy je pa z druga planeta doma... haha....

Pa recimo takole... ker kar je s sexom povezano zate tako ni v nobeni obliki nič slabega.

 

Kaj pa če oseba ki jo imaš rad in imaš neko predstavo o njej kadar tebe ni zraven je čisto druga oseba, če igra kadar je s tabo in pove svoje misli tako kot je tebi fino, svoja občutja, vse kar pove tebi je laž, ostalim pa pokaže svoj pravi jaz.

A te to ne bi čisto nič "zadelo", da nisi TI vreden odkrite igre?

 

Žarek dober si definirala. :palec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja Žark :palec:

a zato mene tak vleče v Španijo... x:Dx

Sej ti pravm, par starih generacij je treba presekat, da se da pot novim, ustreznejšim zavednim videnj  x8Dx

:vragec:

 

 

aliana pokoWC-u odkrila shpanijo....

a gre morda kdo v kratkem na juzni techaj

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tjazy je pa z druga planeta doma... haha....

Pa recimo takole... ker kar je s sexom povezano zate tako ni v nobeni obliki nič slabega.

 

Kaj pa če oseba ki jo imaš rad in imaš neko predstavo o njej kadar tebe ni zraven je čisto druga oseba, če igra kadar je s tabo in pove svoje misli tako kot  je tebi fino, svoja občutja, vse kar pove tebi je laž, ostalim pa pokaže svoj pravi jaz.

A te to ne bi čisto nič "zadelo", da nisi TI vreden odkrite igre?

 

Žarek dober si definirala.  :palec:

Pol je to pac njen problem.. Ce jo imam jaz rad.. potem jo iam rad taksno kot je.. ne morem nje spreminjat ali pa biti prizadet zardi njenih dejanj.. Potem to ni vec ljubezen.. in "imeti se rad" ampak nekoga spraviti v svoje vzorce in svoja pricakovanja.. svoje predstave, omejitve.. ILUZIJE skratka. To je unicevanje zivljenja.. to je umor druge osebe, ki je pa povsem legalen.. A ni to cudno?

 

Se vedno ne razumem kaj je to varanje.. ?! xrolleyesx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se vedno ne razumem kaj je to varanje.. ?!  xrolleyesx

mogoce je to takrat, kadar si sam, kakrsen si, medtem pa si dajal drugemu obcutek, da si drugacen.

pa kadar s tem koga prizadenes, ker si mu ( namerno) dajal obcutek, da si drugacen...

saj ni stvar toliko v dejanju samem, kot v nacinu, kako ga drugim prezentiras, in koliko si pri tem iskren do sebe in drugih.

stvari niso dokoncne, vendar jaz ( lahko govorim samo zase!) trdim, da se toliko poznam, da lahko predvidim neke vrste zvestobo, ali vsaj iskrenost...seveda ni dokoncnih trditev v tem vesolju, smo: ce se poznas in si zvest clovek, je pac dovoljeno trditi zase, da ne varas...? ali pac?

varas takrat, ko izdas zaupanje nekoga, katerega zaupanje si do takrat ( do momenta, ko si z nekom drugim) gradil po lastni zelji in volji. to je zame to. ce tvojega partnerja to dejanje ne prizadane, se seveda ne pocuti prevaran, in ga ti ne varas. razne odprte relacije itd...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čao! Da se še jaz "uštulim" v to temo x:Dx .

 

 

Definitivno bi s takim človekom končala razmerje. Ker, če bi me prevaral 1. bi me verjetno tudi 2. in 3. itn. No, ni pa nujno. Ampak tvegala pa ne bi. To se mi zdi isto kot če te partner udari. Ker če te bo enkrat klofutnil te bo tudi drugič itn. Če človek nima vcepljeno, da se to ne sme delat bo varal tudi naslednjo punco in tretjo in četrto.

 

 

Ja, končala bi razmerje z njim, bi mu pa vseeno oprostila. Tak je in spreminjala ga ne bi. Naj si "sam pride gor" da to ni v redu.

 

Upam, da boste prikrajšani za take dogodke. x;)x

 

S katerim dejanjem, pa bi bil DRUGI zmozen prevarati TEBE? Kako je to sploh mogoce?

A nisi rekla, v temi smisel zivljenja, da je vsak odgovren za svoje zivljenje? Si mislila v smislu, da je odgovornost tukaj, da lahko ostanes in trpis.. ali pa gres in mu odpustis.. in podobno ?!?!

Ok... se strinjam.. ampak ce je tvoj stavek, da je vsak odgovoren za svoje zivljenj, resnicen, potem deluje v vse smeri. To se ti sploh zgoditi ne more, ce ni razloga, da se ti zgodi. Ce ni pri tebi odgovornosti.. Itak pa se ne zgodi tebi.. tebi se zgodi samo posledica tega dogodka v obliki iluzije in halucinacije, kar je posledica privzgojenih mislenih vzorcev o dobrem in slabem.. o sojenju skratka.

Napisala si, da bi odsla.. in mu odpustila! Zelo velikodusno je slisati.. ampak v globini zal ni tako.. Zakaj bi mu odpustila? Kje tici razlog, da bi mu odpustila? Kdo bi mu v resnici odpustil?

V tem pri meru bi mu odpustil samo tvoj EGO, v bistvu bi tole slo nekako v pozabo.. da te ne bi vec spominjalo no to in da bi tvoj problem obsojanja seksa lahko mirno pocival naprej v tebi.

Ce bi mu odpustilu tvoje bitje.. potem ne bi odsla.. Zakaj le? Kako lahko taksna malenkost, ki je zate itak samo halucinacija, povzroci prenehanje obstoja ljubezni?

 

Odpustila bi mu.. da bi bila videti bolj duhovna.. bolj dobra.. da bi lazje zivela.. da te ne bi zrlo.. in podobno zlagano sranje.. Odpuscanje ne bi bilo pristno.. Ponizni EGO si kupije vstopnico v boljsi jutri.. ker misli da danes ni dovolj dober.

Odpuscanje ni nikoli pristno.. vedno je najprej potrebna jeza in zamera, da sploh lahko uporabis finto odpuscanja.. in se dokoncno sam prevaras in kaznuijes.

ojla! Malo pozno ti odgovarjam na tole temo. Bolje pozno kot nikoli x;)x (tehnične motnje). Ne vem, no, ampak tvoj odgovor mi je zvenel v tem smislu, kot da če bi me fant prevaral, da bi bila sama kriva. Itaq je težko postavit mejo kaj je varanje in kaj ni in problem je to, če ti gospodarijo neke iluzije. Kar sem govorila sem govorila v smislu varanja na podlagi resničnih dejstev ne pa nekih sumničenj itn. Jaz imam jasno postavljeno mejo varanja, ki se začne najprej v glavi in nato preide na fizični nivo. In nobena teorija me ne more prepričat, da varanje ne obstaja. In to, da iščeš neke opravičljive razloge za kurb...se mi ne zdi sprejemljivo. Varanje obstaja zato, ker ljudje nismo nikoli zadovoljni s tistim kar imamo (večina). Želimo si bližnjega blaga in želimo si bližnjega žene/moža.To je pač moj pogled na te stvari, če ni pravilen bom itaq sama nosila posledice. Glede odpuščanja je pa tako: mogoče mi sploh ne bi bilo treba odpuščat ničesar, če ne bi nič zamerila. Konec koncev je od mene odvisno, komu se bom pustila prizadet. Ni vsak človek (če sploh kdo) vreden joka v blazino in izgube energije.

 

mwa!

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK.. Razumem to.. Tinka

 

Ampak potem bo nekdo odprl temo.. recimo o odgovrnosti, ki so bile ze odprte.. in potem ti isti ljudje, ki tukaj modrujejo o tem, da je mozno, da te drugi izda in prevara.. v drugi temi modrujejo, da vse kar se ti zgodi, si sam odgovoren, in vedno isci krivca v SEBI!

 

Odlocite se zdej, kam veter piha! Oboje ne more biti res... Ne vem, zakaj nekaj pisati, da bos bolj moralen in bolj lep izpadel.

Hkrati je odprta tema "Ali si kdaj lazemo" ?! HALO.. non stop si vsi skoz lazemo.. zelimo poste pisati tako, da bojocimbolj moralni in druzbeno zblojeni, ker si ljudje zelijo biti sprejeti v druzbi.

Ko pa se zivali kole na veliko in jih goji v zaporih, pa je se v redu... To da so zivali, ki so rojene v zaporih prevarane.. pa nikomur mar..

 

Vazno je da nas partner ne bo "prizadel" ker imamo mi kot clovestvo.. totalno blodnjo na podrocju spolnosti..

 

Samo preberes poste istega cloveka v razlicnih temah in vidis da tudi en clovek ni vec tisto KAR JE!!!!!! Vsi pa na veliko bluzimo o tem!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK.. Razumem to.. Tinka

 

Ampak potem bo nekdo odprl temo.. recimo o odgovrnosti, ki so bile ze odprte.. in potem ti isti ljudje, ki tukaj modrujejo o tem, da je mozno, da te drugi izda in prevara.. v drugi temi modrujejo, da vse kar se ti zgodi, si sam odgovoren, in vedno isci krivca v SEBI!

 

Odlocite se zdej, kam veter piha! Oboje ne more biti res... Ne vem, zakaj nekaj pisati, da bos bolj moralen in bolj lep izpadel.

Hkrati je odprta tema "Ali si kdaj lazemo" ?! HALO.. non stop si vsi skoz lazemo.. zelimo poste pisati tako, da bojocimbolj moralni in druzbeno zblojeni, ker si ljudje zelijo biti sprejeti v druzbi.

Ko pa se zivali kole na veliko in jih goji v zaporih, pa je se v redu... To da so zivali, ki so rojene v zaporih prevarane.. pa nikomur mar..

 

Vazno je da nas partner ne bo "prizadel" ker imamo mi kot clovestvo.. totalno blodnjo na podrocju spolnosti..

 

Samo preberes poste istega cloveka v razlicnih temah in vidis da tudi en clovek ni vec tisto KAR JE!!!!!! Vsi pa na veliko bluzimo o tem!

hm...ampak po moje ne mores na vse stvari enako reagirat. vsaj jaz ne. je tudi stvar v tem, da ko se gre za tako varanje, o katerem tukaj govorimo, je to partnerski odnos, torej sta vpletena (vsaj) dva in ni vedno tako enostavno, kot je reci 'vsak je za svoje probleme sam kriv'....seveda si odgovoren za svoja dejanja, reakcije, celo misli, vendar je vcasih tezko locit stvari na dve razlicni, ker skupaj tvorita celoto ( kot je na primer par v relaciji, to je neke vrste prostovoljna celota, pa tudi ce sta vsak oseba zase).

 

in to se mi dozdeva tudi za druge situacije...zato ne trdim, da na vse stvari reagiram enako, ampak vsekakor lahkorecem, da sem isti clovek in izhajam iz istih principov...to je pac cloveski faktor, da nas razlicne stvari razlicno prizadanejo, ne...?

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Devica.. pravis, da si ne smes zeleti bliznje zene/moza?

Ce gremo malo bolj v globine.. potem je vsaka zelja pekel. Potem si tudi ne smes zeleti, da te partner n ebi prevaral, ker so zelje unicujoce. Potem si noben kristjan, ki je spesnil tisto cesar si se oprijela, ne sme zeleti, da bi bilo vec vernikov ali vec moletve. Kje mu je logika, da prosjaci v zvezde, in se prituzuje nad svojo bedo?

In zelo se strinjam, da ja vsaka in to res cisto vsaka zelja.. plod nesprejemanja zivljenja.

 

IN skoz ze govorim.. nehite obsojat seks.. Ce obsodis varanja nisi cisto nic na boljsem, kot ce varas. Se na slabsem.. Tisti ki gre seksat z drugim, vsaj pretaka ljubezen, ce seksa iz ljubezni seveda.. tisti ki pa samo obsoja.. in se boji, da bo njegov partner sel drugam, pa je lahko samo slabe volje in ljubosumen.

 

Dokler obstajajo ljudje, ki obsojajo varanjem bo varanje obstajalo. Ne bo slo obratno, da bo izginilo varanje in potem bojo ljudje nehali obsojat svoje probleme.

In ne opravicujem kurbanje.. kot pravis.. ceprav te besede sploh ne razumem... Kaj to je spet z'ena zval?

 

Dva ki ne obsojata varanja se ne bosta nikoli prevarala.. ker ni te potrebe.. za tisti, ki to obsojajo in si zelijo, da ne bi bili prevarani.. ziher bojo prevarani in tako je prav!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka .. Ja.. razlicne stvari nas razlicno prizadenejo.

 

Tisto kar je nas problem.. nas prizadene.. tisto kar pa ni.. nas pa ne prizadene.. Sej to skoz govorim.

Obsojas lahko kadar imas tam problem!

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...ne vem, mene prizadanejo tudi stvari, ki se me direktno ne ticejo. ce zdaj govorimo na splosno...ignoranca, odnos ljudi, krivica, bla bla...lahkota, ne vem, govorim res o veliki sliki, ne samo o osebnih odnosih, ceprav se tam tudi vse zacne, ampak to se me ne tice na tak nacin, da bi me lahko prizadelo, pa me.

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Devica.. pravis, da si ne smes zeleti bliznje zene/moza?

Ce gremo malo bolj v globine.. potem je vsaka zelja pekel. Potem si tudi ne smes zeleti, da te partner n ebi prevaral, ker so zelje unicujoce. Potem si noben kristjan, ki je spesnil tisto cesar si se oprijela, ne sme zeleti, da bi bilo vec vernikov ali vec moletve. Kje mu je logika, da prosjaci v zvezde, in se prituzuje nad svojo bedo?

In zelo se strinjam, da ja vsaka in to res cisto vsaka zelja.. plod nesprejemanja zivljenja.

 

IN skoz ze govorim.. nehite obsojat seks.. Ce obsodis varanja nisi cisto nic na boljsem, kot ce varas. Se na slabsem.. Tisti ki gre seksat z drugim, vsaj pretaka ljubezen, ce seksa iz ljubezni seveda.. tisti ki pa samo obsoja.. in se boji, da bo njegov partner sel drugam, pa je lahko samo slabe volje in ljubosumen.

 

Dokler obstajajo ljudje, ki obsojajo varanjem bo varanje obstajalo. Ne bo slo obratno, da bo izginilo varanje in potem bojo ljudje nehali obsojat svoje probleme.

In ne opravicujem kurbanje.. kot pravis.. ceprav te besede sploh ne razumem... Kaj to je spet z'ena zval?

 

Dva ki ne obsojata varanja se ne bosta nikoli prevarala.. ker ni te potrebe.. za tisti, ki to obsojajo in si zelijo, da ne bi bili prevarani.. ziher bojo prevarani in tako je prav!

Ojla, Tjazi! Nisem rekla, da si NE SMEMO želet svojega bližnjega blaga in svojega bližnjega žene/moža. Ampak, da se to preprosto dogaja. V tvojih razmišljanjih pa sem nekako zasledila, da hočeš na nek način opravičevat varanje oz. ga izničit. Jaz pa se v svojem razmišljanju borim za njegovo eksistenco. Varanja namreč ne smemo imeti za nekaj samoumevnega in o njem molčat. Varanje ni nekaj lepega. Prav tako tudi vojna ni nekaj lepega. Po tvojem razmišljanju: nehajmo obsojat vojno, veselimo, se je in izginila bo. Halo? Verjetno nisi hotel na tak način razmišljati, ko se rekel, da nehajmo obsojati varanje.

Res pa ne vidim razloga, zakaj se par ne bi pogovarjal o varanju. Sama si nikoli ne bi želela biti s človekom, pri katerem, bi morala pazit kaj rečem in kako. S svojim partnerjem sem rada prijateljica. In prijatelji te sprejmejo z vsemi tvojimi mislimi, "strahovi". Nihče ne želi biti prevaran, prav tako tudi nihče ne želi biti okraden, posiljen, umorjen,...Po moje je ena (toda ne edina) od vzrokov za varanje pomankanje komunikacije med partnerjema. Tako ne zveš nikoli za partnerjeve želje in jih zato ne moreš uresničit, zato jih le- ta začne iskati drugje in ko najde ugoden vir zadovoljitve svojih želja ( ne govorim samo o seksu) preusmeri svojo pozornost in energijo od tebe k temu viru, tej drugi osebi.

Mislim tudi, da nisi pozorno prebral prejšnjega razmišljanja, če ne bi opazil, da nisem obsojala seksa. Mislim, da stavek, da se varanje začne v glavi in nato preide na fizičen nivo ne govori v to smer. Varanja pa ni samo med pari, prevarajo te lahko tudi prijatelji- to mislim, da ni treba posebej poudarjat.

Ne pravim pa, da naj bi bila to edina tema med moškim&žensko. Pari naj se med sabo veliko pogovarjajo, naj se dobro poznajo, pa mogoče beseda ne bo niti enkrat nanesla na to temo.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Škorpijonke itak zmeri nedolžne...Zato pa hočejo vse vnaprej izvlečt iz partnerja, da lahko pol v miru spletkarijo...Jaka znanost, heh

e vidiš,tu pa si v prednosti, pred mano,jest pa že vseh začetnih sexualnih let slepo sprejemam kot je, ves posesano zapeljan z njihovim šarmom,hmmmm, sej vidm, da moram poskrbet zase itak.. :vio: :8): :vio: :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm....

 

..zanimivo da sem o tem ravno razmišljala..

..seveda je res odvisno zakaj te partner prevara... če bi se to zgodilo do izpred nekaj

let mu ne bi nikdar odpustila...nikoli...

 

...niti slučajno...

 

..potem je prišlo obdobje težke preizkušnje...potrebovala sva veliko razumevanje in

ljubezni, da sva prebrodila preizkušnje ...in preživela...

 

...nekaj let zatem se nama je rodila čudovita punčka...spet taka samo najina izkušnja..

ki je ne bom mogla deliti z nikomer...neprespane noči ...otroški smeh...prve besede

mama...(no. prva beseda je bila ata, haha)...prvi koraki..prvi rojstni dan....

 

 

ja. bi mu odpustila..

 

odpustila bi mu zato, ker ga imam rada...

...noro rada...

..ker sva toliko vsega skupaj preživela...lepega in slabega....

....ker imava toliko skupnega...

...ker je tisto, kar sem isakala...

 

ja. bi mu odpustila, vendar kot pravi Marsa...ne bi kar tako požrla....a odpustila bi...

 

 

 

LP

 

 

 

 

 

:detelca: AYA

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi

sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če nimaš kam drugam trošiti energije, se pač dajajte dol..živela svoboda izražanja x:Dx x:Dx

 

Je moj predragi zadnjič izjavil nekaj zanimivega - bilo je nekaj v tem smislu - da bi on pač raje, da se dam dol z nekom - bi bil to pač goli seks, brez čustev...takšna telovadba x:Dx , kot pa to, da se na koga navežem - brez seksa...recimo kakšni pogovori. Zaupnosti...

Ker potem so prisotna že čustva... x:Ix

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me zanima Nataly kaj bi tvoj dragi dejansko pol rekel ko bi se dala dol z drugim? Bi se mu gnusila, bi te zaničeval.. skratka kako bi vplivalo na vajin odnos.. kr predajat se verjetno brez slabih misli ne bi mogel seksu, pogovoru... čemurkoli s teboj...

Seveda pa je tisto da tožiš svoje skrite misli. želje, sanjarjenja, al pa kaj v tvoji vezi ne štima, pa kaj bi drugače nekomu drugemu prav tako izdaja... tko jst mislim... da bi moj eni drugi ženski neki na dušo pihal in se ji zaupal.. ohhhhh.... ne vem kaj je huje... oboje.. ta drugo bi blo pa z namenom enkrat prvo dosečt. :xx!:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikjer še nisem videla spomenika na katerem bi pisalo: Ta pa se ni dol dajala....ali pa- ta pa se ni dala....ali pa ta pa sploh ni dala.....oz. ta pa je imel samo eno. Ali pa - ta pa je bil zvest...Preverjeno x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...